Pozice Objednací číslo
H1
127000001
H2
127000002
H3
127000003
H4
127000004
H5
600250
H5-2
12700005-2
H6
127000006
H7
127000007
H8
127000008
H9
127000009
H10
127000010
H11
127000011
H12
127000012
H13
127000013
H14
127000014
H15
127000015
H16
127000016
H17
127000017
H18
127000018
H19
127000019
H20
127000020
H21
127000021
H22
127000022
H25
H26
H27
H28
H29
H30
H31
H32
H33
H34
H35
H36
127000025
127000026
127000027
127000028
127000029
127000030
127000031
127000032
127000033
127000034
127000035
127000036
Název
úhlový převod kompletní
matice nástroje
krycí miska
spodní podložka
žací kotouč 3-zuby
strunová hlava
horní příruba
šroub
kryt úhl. převodu
ložisko
pojistný kroužek
hřídel úhlového převodu
kuželové kolo-nůž
ložisko
šroub M6x12
šroub M6x12
šroub M6x5
skříň úhlového převodu
kuželové kolo-hřídel
pojistný kroužek
pojistný kroužek
kryt sečení kompletní
držák krytu sečení
kompletní
kryt sečení
přídavný kryt sečení
nůž struny
šroub ST4x8
matice M5
hřídel náhonu
pouzdro hřídele
spodní tubus
spojka tubusu kompletní
spojka tubusu
matice M6
šroub M5x8
Name
gearcase assembly
nut L
cover (nut)
holder (down blade)
blade 3T
string head assembly
holder (up blade)
screw
cover
bearing
snap ring
splined shaft
passive gear
bearing
bolt M6x12
bolt M6x12
bolt M6x5
gearbox
driving gear
shaft collar
snap ring
blade guard assembly
Ks
1
1
1
1
1
1
1
3
1
1
1
1
1
4
1
2
13
1
1
2
1
1
upper blade guard holder
1
blade guard
additional blade guard
string cutting blade
bolt ST4x8
nut M5
solid shaft
oil bearing
lower tube
tube connector assembly
tube connector
screw nut M6
bolt M5x8
1
1
1
3
7
2
6
2
1
1
1
1
Pozice Objednací číslo
H37
127000037
H38
127000038
H39
127000039
H40
127000040
H41
127000041
H42
127000042
H43
127000043
H44
127000044
H45
127000045
H46
127000046
H47
127000047
H48
127000048
H49
127000049
H50
127000050
H51
127000051
H52
127000052
H53
127000053
H54
127000054
H55
127000055
H56
127000056
H57
127000057
H58
127000058
H59
127000059
H60
127000060
H61
127000061
H62
127000062
H63
Název
pružina
pojistná matice
podložka
pojistka
západka
pružina
matice M5
spojka hřídele
závěs popruhu kompletní
závěs popruhu
objímka tubusu
levé madlo + řidítka
pravé madlo kompletní
uložení madel
třmen tubusu
spodní třmen madel
horní třmen madel
svorka kabelu
skříň spojky kompletní
držák silenbloku
silenblok tubusu
šroub M6x18
skříň spojky
ložisko
pojistný kroužek
spojkový zvon
motor kompletní
Name
torsion spring
lock nut
gasket
platen
restrictor plates
compression spring
nut M5
driving shaft connector
belt holder assembly
belt holder
tube sleeve
left handle + handlebar
right handle assembly
handle seat
lower tube seat
seat (down part)
seat (up part)
cable clamp
clutch case assembly
semicircle holder
damping set
bolt M6x18
clutch case
bearing
snap ring
clutch drum
1E34F engine
Ks
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
2
1
4
1
1
1
1
1
Pozice Objednací číslo
M1
127001001
M2
127001002
M3
127001003
M4
127001004
M5
127001005
M6
127001006
M7
127001007
M8
127001008
M9
127001009
M10
127001010
M11
127001011
M12
127001012
M13
127001013
M14
127001014
M15
127001015
M16
127001016
M17
127001017
M18
M19
M20
M21
M22
M23
M24
M25
M26
M27
M28
M29
M30
M31
M32
M33
M34
M35
M36
127001018
127001019
127001020
127001021
127001022
127001023
127001024
127001025
127001026
127001027
127001028
127001029
127001030
127001031
127001032
127001033
127001034
127001035
127001036
Název
šroub krytu vzduch. filtru
kryt vzduch. filtru
vzduchový filtr
šroub M5x50
příruba vzduchového filtru
šroub M4x14
šroub M5x50
kryt spojky
cívka zapalování
šroub M4x16
šroub spojky
podložka
spojka kompletní
podložka
matice M8
setrvačník
karburátor
Name
screw knob
cover air filter
Air filter
bolt Mx50
Air filter holder
bolt M4x14
bolt M5x50
side cover
Ignition
bolt M4x16
screw M8
washer
clutch assembly
washer
nut M8
Flywheel
carburetor
Ks
1
1
1
4
1
8
8
1
1
2
2
2
1
2
1
1
1
příruba karburátoru
těsnění sání
svíčka
válec
šroub M5x20
kryt motoru
těsnění výfuku
tlumič výfuku
těsnění válce
pístní kroužek
pístní čep
píst
pojistný kroužek píst. čepu
jehlové ložisko
kryt
šroub M5x25
čep
gufero
levá kliková skříň
insulator
insulator gasket
spark plug
cylinder
bolt M5x20
engine cover
muffler gasket
muffler
cylinder gasket
piston ring
piston pin
piston
piston pin spring
needle bearing
stopper
bolt M5x25
pin
oil seal
left crankcase
1
1
1
1
4
1
1
1
1
2
1
1
2
1
1
4
4
2
1
Pozice Objednací číslo
M37
127001037
M38
127001038
M39
127001039
M40
127001040
M41
127001041
M42
127001042
M43
127001043
127001044
M44*
82
M45
127001045
M46A
146BTS157
M46
127001046
M47
127001047
M48
127001048
M49
127001049
M50
127001050
Název
ložisko
woodruffovo pero
kliková hřídel
těsnění skříně
pravá kliková skříň
podložka
miska startéru
startér kompletní
startér kompletní
palivová nádrž kompletní
Průchodka+hadičky
palivový filtr
palivová hadička
palivová zátka kompletní
palivová nádrž
držák pal. nádrže
Name
bearing
semicircle key
crankshaft
crank case gasket
right crankcase
washer
Starter pulley
starter assembly
starter assembly
fuel tank assembly
Fuel pipe + plug
fuel filter
fuel pipe
fuel tank cap assembly
fuel tank
fuel tank bracket
* Starter OČ 127001044 je zaměnitelný se startérem OČ 82.
Ks
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
Download

128 BTS.pdf