927
927
Č.
Objed. číslo
1
225001011
2
3
225001003
4
Název
Name
Ks
7
260000028
zapalování
HIGH PRESSURE BAG
1
polomotor
CYLINDER
1
8
průchodka
GUIDE HOLDER
1
hadička
NEGATIVE PRESSURE PIPE
1
9
podložka
HIGH PRESSURE PAD
2
svíčka
SPARK PLUG
1
výfuk
SILIENCER DISCRETENESS
příruba karburátoru
INPUT AIR FLANGE
1
10
šroub
SCREW M4×14
2
E
225004010
5
podložka
SPRING WASHER 4
2
1
225005001
těsnění výfuku
WASHER MUFFLER
1
6
podložka
WASHER 4
2
2
225005002
tlumič výfuku
MUFFLER
1
A-1
palivová hadička
CYLINDER PRESSURE PIPE
3
225004003
krycí podložka
SHIELD-MUFFLER
1
1
palivová hadička
NEGATIVE APRESSURE PIPE
1
4
šroub
BOLT M5x44
2
2
F
karter
SILENCER
1
karter
ENGINE SUPPORT BRACKET 1
2
svorka pal. hadičky
CIRCLIP 7#
B
kliková hřídel
DRIVE SHAFT SYSTÉM
1
píst
PISTON
1
2
šroub
SCREW M5×20
4
2
pístní kroužek
PISTON-RING
1
3
podložka
STRETCH WASHER 5
4
3
pístní čep
PISTON-PIN
1
4
podložka
FLAT WASHER 5
4
4
pojistný kroužek
5
6
225002006
7
SNAP SPRING
2
5
RETAINER RING
2
6
225006005
silenblok
PAD-RUBBER
1
šroub
SCREW ST4. 8×13
1
jehlové ložisko
NEEDLE BEARING K8118.6
1
7
225006007
kryt silenbloku
PAD-RUBBER COVER
1
kliková hřídel
CRANK SHAFT ASSY
1
8
225006008
zachycovač řetězu
CHAIN CATCHER
1
8
ložisko
BEARING-BALL 6001 P5
2
9
225006009
šroub
BOLT ST5.2×16-35
1
9
pravé gufero
RIGHT OIL RING
1
10
225006010
krycí plech
PLATE-BAR(LEFT)
1
10
levé gufero
LEFT OIL RING
1
11
225006011
C
víko motoru
ENGINE HOUSING DISCRETENESS
1
víko klik. skříně
CRANKCASE
1
2
podložka
FLAT WASHER 5
4
3
podložka
STRETCH WASHER 5
4
4
matice
NUT M5×20
4
D
1
225004001
2
225004002
3
zapalování
IGNITIONSYSTEM DISCRETENESS
pero
WOODRUFF KEY3x3.7x10
1
šroub
BOLT ST4×11-8
2
12
ventilek přisávání
BREATH APPARATUS
1
13
pěna ventilku přisávání
SPONGE BREATH APPARATUS
1
14
pojistný kroužek
SNAP SPRING BREATH
APPARATUS
1
15
přední kryt
FRONT COVER
1
16
šroub
BOLT ST4. 2×13
2
17
225006017
průchodka
FUEL BREATH BASE
1
18
225006018
ventilek přisávání komplet
FUEL BREATH
1
setrvačník komplet
SPROCKET-ASSY
1
19
225006019
háček zátky
OIL SCALE
2
matice
NUT M8x1
1
20
225006020
těsnění palivové zátky
FUEL CAN CAP SEAL
1
4
šroub
SCREW M4×14
2
21
225006021
palivová zátka
FUEL CAN CAP
1
5
podložka
STRETCH WASHER 4
2
22
225006022
těsnění olejové zátky
OIL CAN CAP SEAL
1
6
podložka
WASHER 4
2
23
225006023
olejové zátka
CHAIN TANK CAP
1
927
24
71-P-01
25
225006025
primer
PRIMER PUMP
1
24
kabel uzemnění
EARTHING LINE
horní kryt
COVER-TOP
1
25
kabel zkratování
FLAMEOUT LINE
26
šroub
BOLT ST4. 2×13
2
26
nylonová páska
NYLON TAPE 13×65
27
papírové těsnění
HEAT –PROOF PAPER
GASKET
1
silenblok
PAD-RUBBER
šroub
BOLT ST4. 8×13
těsnění
OIL PUMP SEALED CAP
1
29
225007029
kryt
PAD-RUBBER COVER
29
šroub
BOLT ST4. 2×13
2
H
225008000
starter kompletní
STARTER DISCRETENESS
30
páska
NYLON TAPE 13×65
1
1
225008001
kryt starteru
HOUSING- STARTER
držák
HOOK
1
2
průchodka
GUIDE BUSH-ROPE
šroub
BOLT ST4×10
3
3
pružina starteru
SPRING-STARTER
BACK HANDLE DISCRETENESS
kryt pružiny
COVER-SPRING
28
31
225006028
225006031
32
G
225007000
rukojeť komplet
1
225007001
pravá rukojeť
2
225007002
příruba karburátoru
AIR INPUT FLANGE PLATE
3
225007003
těsnění karburátoru
CARBURETOR PAD
4
225007004
karburátor
CARBURETOR
5
225007005
skříň filtru
AIR FILTER HOUSING
6
225007006
držák filtru
COVER-AIR FILTER
podložka
STRETCH WASHER 5
7
27
225007027
28
225008003
4
5
225008005
kladka startéru
STARTER PULLEY
6
939S064
startovací šňůra
PULLEY CABLE
7
madlo
HANDLE-STARTER
8
podložka
BUFFERTING SPRING CAP
9
pružina
BUFFERTING SPRING
10
podložka
WASHER 5(φ5.5×φ16×1)
11
šroub
BOLT ST4. 8×16
12
kryt ventilátoru
GUIDE FAN HOUSING
13
šroub
BOLT ST4.2×13
14
hadička
VENT PIPE
15
šroub
BOLT ST4. 2×16
přední madlo
FRONT HANDLE DISCRETENESS
8
225007008
šroub
BOLT M5×48
9
225007009
předfiltr
SPONGE-AIR FILTER
10
225007010
vzduchový filtr
TOP AIR FILTER
11
225007011
kryt vzduchového filtru
COVER-AIR FILTER
12
225007012
matice vzduchového filtru
KNOB-AIR FILTER
I
13
225007013
průchodka táhla sytiče
GROMMET-CHOKE KNOB
1
225009001
přední madlo
HANDLE-FRONT
14
225007014
táhlo sytiče
CHOKE KNOB
2
225009002
silenblok
PAD-RUBBER
15
225007015
táhlo plynu
ROD THROTTLE
3
šroub
BOLT ST4.8x16
16
225007016
čep
PIN 5×25
4
kryt
SHOCK ABSORBERS PAD
17
225007017
páčka plynu
TRIGGER
5
nylonová páska
NYLON TAPE 13×65
18
225007018
pružina páčky plynu
SPRING-TRIGGER
6
šroub
BOLT ST4.2×13
19
225007019
dlaňová pojistka
LEVER-SAFETY TRIGGER
7
podložka madla
PAD -FRONT HANDLE
20
hotní kryt madla
COVER-REAR HANDLE
J
mazací soustava
OIL PUMP SYSTEM
21
šroub
BOLT ST4. 2×13
1
olejové čerpadlo
OIL PUMP
22
podložka
WASHER-REAR HANDLE
2
podložka
WORN ROD WASHER
spínač ON/OFF
ON/ OFF SWITCH
23
225007023
225009004
260000061
927
3
šroub
SKREW M4×14
18
pružina
SPRING-LEVERAGE
4
podložka
STRETCH WASHER 4
19
páka
LEVERAGE-BRAKE
5
podložka
FLAT WASHER 4
20
matice
NUT M5
6
260000060
pohon čerpadla
WORN ROD
21
podložka
FLAT WASHER 5
7
225010007
prachovka čerpadla
OIL PUMP SEALED SPONGE
22
pružina
TORSION SPRING
8
pěna
OIL PUMP SPONGE
23
štít brzdy
FRONT BRAKE GUIDE
J-1
mazací soustava
CHAIN OIL PUMP ASSY
24
pouzdro
BUMP HAMMER AXIS
225012023
1
225110001
olejová hadička
INPUT-OIL TUBE
25
osa
BRAKE AXIS
2
225110002
olejový filtr
OIL FILTER ASSY
26
šroub
BOLT M5×30
3
225110003
olejová hadička
OUTPUT-OIL TUBE
27
matice
NUT M8×1
mazací soustava
CLUTCH ASSY
M
pracovní část
WORKING PARTS
K
1
225011001
jehlové ložisko
NEEDLE BEARING
K101312.5
1
225013001
řetězová lišta
BAR
2
33E40E
řetěz
CHAIN
2
225011002
spojkový zvon
DRIVEN WHEEL
3
225013003
kryt lišty
BAR SHEATH
3
225011003
podložka spojky
WASHER-DRUM CLUTCH
N
palivová soustava
FUEL OIL CIRCUIT
4
225011004
spojka
CLUTCH
1
225014001
průchodka pal. hadičky
FUEL PIPE BASE
L
225012000
štít brzdy kompletní
BRAKE DISCRETENESS
2
225014002
palivový filtr
FUEL FILTER
kryt
SPROCKET COVER
3
225014003
svorka hadičky
CIRCLIP NO.7
pásek brzdy
BAND BRAKE
4
225014004
palivová hadička
FULE PIPE I
3
pružina
SPRING-ACTUATION
5
225014005
svorka hadičky
CIRCLIP NO.5
4
deska
PLATE-BRAKE
6
225014006
spjka hadičky
FUEL PIPE CONNTCTION
5
držák
BRAKE LINK
7
225014007
palivová hadička
FUEL PIPE II
6
čep
PIN D3×8.7
8
225014008
svorka hadičky
CIRCLIP NO.4
7
páka
BRAKE ROCKER
O
příslušenství
ACCESSORIES
8
kryt
COVER-CHAIN BRAKE
1
MANUAL
9
šroub
BOLT ST4×10
2
CHAIN FILE
napínací šroub kompletní
CHAIN TENSION PIN
3
11
šroub napínáku
CHAIN ADJUST GEAR
4
12
kámen napínáku
CHAIN TENSION AXIS
5
krycí plech
PLATE-BAR
6
14
šroub
BOLT ST4.2×13
15
čep
PIN D3×14
16
pružina
BUFFER SPRING CUSHION
17
sedlo
BUFFER SPRING CUSHION
PAD
1
2
10
13
225012002
225012010
225012013
225015003
T-klíč
T-SHAPED SPANNER T4
velký šroubovák
BIG SCREW DRIVER
225015005
malý šroubovák
SMALL SCREW DRIVER
225015006
klíč na svíčku kombi.
Spark sleeve
Download

927.pdf476.3 KB