KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ
Chladič s příslušenstvím
1
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ
Chladič s příslušenstvím
Poz.
Číslo dílu
Název dílu
Kusu Obchodní číslo
1.
10-345-7601
03-9672.12
10-359-7601
03-9672.88
Úplný chladič se sacím pláštěm pro
Š 1000 MB; MBX; MBG do 13. série
Úplný chladič se sacím pláštěm pro
Š 1000 MB. MBX; MBG od 14. do 17. série
1
110-610500
1
110-610501
1.
10-361-7601
443 511 112 102
Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1000 MB od 18. série
1
110-610503
1.
10-360-7601
443 511 110 102
Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1100 MB; MBX
1
110-610502
2.
03-8700.07
Sací plášť
1
110-610610
3.
10-457-5439
Manžeta
1
113-619820
4.
10-162-5459
Spona manžety
1
110-612770
5.
M4x25 ČSN 021131.25
Šroub s válcovou hlavou
1
974-184025
6.
10-231-5286
Matice spony
1
110-339390
7.
10-313-5312
Spojovací hadice
1
110-691971
8.
10-314-5312
Odpadové hadice dl. 325 mm
1
934-307009
9.
111-7606
Úplná spona hadice do 3. série
3
103-095700
9.
10-167-7606
Úplná spona hadice od 4. série
3
110-095700
10.
126-7653
03-8791.04
Přetlaková uzávěrka
1
105-614690
11.
10-112-5322
Vypouštěcí kohout
1
103-691081
12.
10-318-5312
Odpadová hadice chladiče dl. 60 mm
1
934-307009
13.
M8x12 ČSN 02 1103.25
Šroub se šestihrannou hlavou
2
971-288012
14.
M8x16 ČSN 02 1103.25
Šroub se šestihrannou hlavou do 11. série
1
971-288016
14.
M8x12 ČSN 02 1103.25
Šroub se šestihrannou hlavou od 12. série
1
971-288012
15.
8,2 ČSN 02 1740.02
Pryžová podložka
3
991-740003
16.
9,5 ČSN 02 1721.0
Podložka
3
991-721008
17.
12-001-7610
Úplná záclona chladiče
1
110-610621
18.
12-024-5238
Upevňovací šroub bowdenu
2
110-619090
19.
7,2 ČSN 02 1740.02
Pružná podložka
1
991-740007
20.
12-004-7516
Rukojeť
1
110-691490
21.
12-017-2871
Lanko (0 1,25x2450 mm)
1
110-612750
22.
12-026-5315
Bowdenová hadice (dl. 1175 mm)
1
110-691250
23.
116-2972
Sponka
1
105-522792
24.
12-127-2961
Kladka
1
110-612800
25.
7 ČSN 02 1721.0
Podložka zinkovaná
1
992-721486
26.
1,6x12 ČSN 021781.02
Závlačka
1
984-916012
27.
12-187-97220
Úplné vičko vzduchového kanálu
1
110-762071
27.
12-191-97220
Úplné víčko vzduchového kanálu (vozy ,,De Luxe")
1
110-762072
1.
pro montáž spínače zpětného světlometu
28.
12-277-5416
Těsnění chladiče dl. 1330 mm, profil 12-366-94840
1
934-961034
29.
5,5x1 ČSN 63 3881.1
Průchodka (pro montáž spínače zpětného světlometu platí 1 ks)
2
930-905511
2
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ
Topné těleso s příslušenstvím
3
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ
Topné těleso s příslušenstvím
Poz.
Číslo dílu
Název dílu
Kusu
Obchodní číslo
1.
10-019-7624
03-9220.06
Úplný větrák s vložkou
1
110-972091
2.
09-9540.39
Elektromotor větráku do 3. série
1
110-972050
2.
09-9540.59
Elektromotor větráku od 4. série
1
110-972051
3.
03-4201.29
Těsnicí kroužek
1
110-972811
4.
03-7012.01
Oběžné kolo
1
110-972371
5.
03-4201.31
Těsnění
1
110-972804
6.
7.
12-247-5444
03-8067.05
Průchodka hadičky od 4. série
Čisticí vložka
1
1
110-592803
110-972430
8.
03-7734.06
Těsnicí kroužek
1
110-972801
9.
03-801617
Pružné lůžko
3
110-972401
10.
03-4514.03
Pružina
1
110-972561
11.
10-018-7624
03-9220.07
Úplné teplovodní topení s topným tělesem, smontované
1
110-972031
11a.
03-7013.03
Plášť topného tělesa (vrchní díl)
1
110-972472
11b.
03-8063.55
Plášť topného tělesa (spodní díl)
1
110-972471
12.
03-7734.04
Těsnění hrdla (um. hmota)
1
110-972950
12.
03-7734.01
Těsnění hrdla (pryž.)
1
110-972802
13.
03-7734.03
Těsněni vstupního hrdla (um. hmota)
1
110-972951
13.
03-7734.00
Těsněni vstupního hrdla (pryž.)
1
110-972803
17.
03-8063.36
Úplné topné těleso
1
110-972070
18.
03-806015
Úplný vodní ventil
1
110-972110
18a.
03-7716.06
Pryžová kuželka ventilu
1
110-972817
19.
03-7724.02
Odpadová hadička délka 50 mm
1
934-307009
20.
03-7711.49
Těsnicí kroužek
1
110-972810
21.
10-112-5322
Vypouštěcí kohout
1
103-691081
22.
M6x18 ČSN 021151.25
Šroub se zapuštěnou hlavou do 11. série
2
975-886018
22.
M6x18 ČSN 021226.05
Šroub s válcovou hlavou závitořezný od 12. série
2
979-086018
23.
6.1 ČSN 02 1740.02
Pružná podložka
2
991-740006
24.
10-385-7471
03-9670.01
Úplné páčky s konzolou a bowdenovými hadicemi do 7. série
1
110-972200
24.
10-437-7471
03-9670.06
Úplné páčky s konzolou a bowdenovými hadicemi od 8. série
1
110-972202
25.
03-7770.02
Bowdenová hadice k větráku
1
110-972260
26.
03-5803.01
Drátěné táhlo Ø 1,6x1990 mm
1
110-972270
27.
03-7770.03
Bowdenová hadice k vodnímu ventilu Ø 2,7x740 mm
1
110-972261
28.
03-5803.02
Drátěné táhlo Ø 1,6x840 mm
1
110-972271
29.
M6x12 ČSN 021131 25
Šroub s válcovou hlavou do 11. série
1
974-386012
29.
M6x12 ČSN 02 1226.05
Šroub zinkovaný závitořezný od 12. série
1
979-086012
30.
6,1 ČSN 02 1740.02
Podložka
1
991-740006
31.
6,4 ČSN 02 1702.05
Podložka
1
992-702486
32.
10-306-5312
Hadice Ø 16/23x780 mm do 14. série
1
930-431623
32/1.
10-354-5055
Pružina do 14. série
1
110-972562
32a
10-188-5311
Hadice Ø16/22x710 mm od 15. série
1
930-431623
33.
10-316-5312
Hadice Ø 16/22x990 mm
1
930-431623
34.
10-317-5312
Spojovaci hadice Ø 8/16x225 mm
1
934-308016
35.
10-035-7661
Úplná spojovací trubka topení
1
110-972600
36.
10-164-7606
Úplná spona hadice
6
110-095701
37.
10-164-7606
Úplná spona hadice
4
110-095701
4
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ
Topné těleso s příslušenstvím
Poz.
Číslo dílu
Název dílu
Kusů
38.
27x1 ČSN 63 3881.1
Průchodka (do 15. série 1 kus)
2
930-927011
39.
12-024-94751
Pryžová hadice
1
110-972970
40.
12-245-5416
Těsněni trubky topení (zadní)
1
110-972806
41.
12-031-97919
Úplná trubka s těsněním
1
110-972601
42.
12-261-5416
Těsnění trubky
1
110-972805
43.
M6x14 ČSN 02 1103.25
Šroub se šestihrannou hlavou
2
971-186014
44.
7 ČSN 02 1721.0
Podložka zinkovaná
2
992-721486
47.
M6 ČSN 021401.25
Matice šestihranná do 11. série
6
992-401086
47.
M6 ČSN 021601.20
Matice šestihranná od 12. série
6
991-601006
48.
6,1 ČSN 02 1740.05
Pružná podložka
6
992-740486
49.
6,4 ČSN 02 1726.15
Podložka
3
992-726486
50.
10-706-5301
Spojovací trubka topení od 15. série
1
110-972603
5
Obchodní číslo
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ
Rozvodka topení s hubicemi
6
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ
Rozvodka topení s hubicemi
Poz.
Číslo dílu
Název dílu
Kusů
Obchodní číslo
1.
12-029-97920
Úplná hubice topení
2
110-972192
2.
12-072-96065
Krycí lišta
2
110-972470
3.
M4x12 ČSN 02 1155.28
Šroub s chrom. hlavou do 7. série
4
976-584612
3.
M4x12 ČSN 02 1229.09
Šroub s chrom. hlavou od 8. série
4
979-384612
4.
12-039-97920
Rozvodka topení
1
110-972160
5.
M 5x14 ČSN 02 1146.25
Šroub do 7. série
1
975-285014
5.
M 5x15 ČSN 02 1227.05
Šroub zinkovaný od 8. série
1
979-185016
6.
5,1 ČSN 02 1740.02
Pružná podložka
1
991-740005
7.
5,8 ČSN 021721.0
Podložka
1
991-721005
8.
12-012-5312
Hadice topeni délka 290 mm
2
110-972971
9.
12-033-97920
Úplná hubice topení, levá
1
110-972190
10.
12-034-97920
Úplná hubice topeni, pravá
1
110-972191
11.
4x10 ČSN 02 1232.05
Šroub do plechu
1
979-584010
12.
5,3 ČSN 02 1726.05
Podložka
2
992-726485
13.
5,1 ČSN 02 1740.02
Pružná podložka
2
991-740005
14.
M 5 ČSN 021401.25
Matice šestihranná
2
992-401085
15.
12-004-92832
Hřídel klapky
1
110-972520
16.
6,4 ČSN 02 1702.05
Podložka
1
992-702486
17.
4 ČSN 02 2929.04
Pojistný třmenový kroužek
1
992-929004
18.
12-113-5051
Pružina
1
110-972560
19.
12-285-92825
Západka
1
110-972670
7
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ
Motorek topení do 3. série
8
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ
Motorek topení do 3. série
Poz.
Číslo dílu
Název dílu
Kusů
Obchodní číslo
10-109-4015
Motorek větráku
1
110-972050
09-9540.39
1.
09-9540.39/10
Šroub M4x18
1
974-304018
2.
09-9540.39/11
Podložka 4,1
2
991-740004
3.
09-9540.39/72
Víko
1
110-972430
4.
09-9540.39/60
Kartáčový držák
2
110-972400
5.
09-9540.39/64
Uhlíkový kartáč
2
110-972150
6.
09-9540.37/6
Podložka 0,1 a 0,3
*
131-970691
7.
09-9421.84/14
Podložka
2
110-930860
8.
09-9540.39/27
Rotor 12 V
1
110-972140
9.
09-9540.39/47
Těleso
1
110-972460
10.
09-9540.39/12
Kroužek
1
933-205032
11.
09-9540.39/5
Statorová trubka 12 V
1
110-972100
—
09-9540.39/4
Permanentní magnet
2
110-972170
12.
09-9540.39/3
Podložka
1
110-972690
13.
09-9540.39/7
Těsnicí kroužek
1
131-970801
14.
09-9540.39/21
Příruba
1
110-972602
15.
09-9540.39/9
Šroub M4x8
3
974-604008
9
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ
Motorek topení od 4. série
10
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ
Motorek topení od 4. série
Poz.
Číslo dílu
Název dílu
Kusů
Obchodní číslo
443132009023
Motorek větráku
1
110-972051
2
974-304018
09-9540.59
1.
M4x18 ČSN 021131.25
Šroub
2.
4,1 ČSN 02 1740.02
Podložka
2
991-740004
3.
443 920114010
Víko
1
110-972474
4.
443920113425
Kartáčový držák
1
110-972409
5.
443920113 805
Uhlíkový kartáč
2
110-972150
6.
09-9540.37/13
Podložka 0,1 až 0,3
*
110-972691
7.
09-9421.84/14
Podložka
2
110-930860
8.
443920111 644
Rotor 12 V
1
110-972141
Těleso
1
110-972460
09-9540.59/72
09-9540.59/60
09-9540.39/64
09-9540.59/27
9.
443 920110501
09-9540.39/47
10.
09-9540.39/12
Kroužek do 17. série
1
933-205032
11.
09-9540.59/5
Statorová trubka do 17. série
1
110-972101
11.
443920110203
Stator úplný od 18. série
1
110-972102
12.
443 923 205 003
Podložka
1
110-972690
09-9540.39/3
13.
09-9540.39/7
Těsnicí kroužek do 17. série
1
131-970801
14.
443 920 119 501
Příruba
1
110-972602
15.
M 4x8 ČSN 021131.25
Šroub
3
974-604008
16
443922163003
Stavěcí šroub
1
110-972770
Podložka 0,4 mm
1
110-972692
Podložka 0,1 mm
1
110-972693
Ložisko od 18. série
1
110-972550
09-9540.39/21
09-9540.59/17
17.
443 922 080 063
09-9540.59/18
18.
443 922 080 062
09-9540.59/19
19.
443922500006
11
Download

Chladič s příslušenstvím 1