KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
6. část: BRZDY
Hydraulická brzda
1
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
6. část: BRZDY
Hydraulická brzda
Poz.
Číslo dílu
Název dílu
Kusů
Obchodní číslo
1.
10-138-5374
Rozvodka
1
110-595461
Zadní pevná rozvodka do 6. série (7/65)
1
110-595462
Rozvodka od 6. série (8/65)
1
110-595461
03-4065.13
2.
10-139-5374
03-4065.14
2.
10-138-5374
03-4065.13
3.
M6x25 ČSN 02 1103.25
Šroub se šestihrannou hlavou
2
971-286025
4.
6,1 ČSN 02 1740.02
Podložka
2
991-740006
5.
10-117-5567
Brzdový spínač
1
193-595292
09-9434.68
5.
443 852 019 010
Brzdový spínač (nové provedení)
1
193-595294
6.
10-003-7924
Brzdové hadice
4
110-595610
Spojková hadice
1
110-595600
Držák hadice
5
110-595700
Přívodní šroub
4
110-595531
Těsnicí kroužek
9
933-821014
03-9633.08
7.
10-002-7924
03-9631.16
8.
10-221-5120
03-1170.01
9.
10-233-5370
03-0060.19
10.
10x14 ČSN 02 9310.2
09-4200.77
11.
10-013-7661
Úplná trubka od hlavního válce k rozvodce
1
110-560620
(11.)
10-050-7661
Úplná trubka od hlavního válce k rozvodce (platí pro pravé řízení)
1
110-560621
12.
10-363-5444
Pryžová průchodka
2
110-595803
13.
M10x1 10-175-5362
Šroubová přípojka
12
110-595510
03-0060.20
14.
10-014-7661
Úplná trubka od rozvodky k PP kolu
1
110-560630
(14.)
10-047-7661
Úplná trubka od rozvodky k PP kolu (platí pro pravé řízení)
1
110-560633
15.
10-015-7661
Úplná trubka od rozvodky k LP kolu
1
110-560631
(15.)
10-048-7661
Úplná trubka od rozvodky k LP kolu (platí pro pravé řízení)
1
110-560634
16.
10-016-7661
Úplná trubka mezi rozvodkami
1
110-560660
(16.)
10-645-7661
Úplná trubka mezi rozvodkami platí pro montáž omezov. ventilu
1
110-560662
17.
10-017-7661
Úplná trubka od rozvodky k PZ kolu
1
110-560632
18.
10-018-7661
Úplná trubka od rozvodky k LZ kolu
1
110-560640
19.
10-012-7661
Úplná trubka od hlavního válce k hadici spojky
1
110-560710
(19.)
10-049-7661
Úplná trubka od hlavního válce k hadici spojky (pro pravé řízení)
1
110-560711
20.
M 10x1 10-176-5362
Šroubová přípojka
2
110-595511
Omezovací ventil s trubkou (poz. 21-25) pro 14,15. sérii:
1
110-560663
21-24 10-675-7661
Omezovací ventil s trubkou (poz. 21-24) od 16. série
1
110-564230
22.
10-644-7661
Úplná trubka od omezovače k rozvodce pro montáž omez. ventilu 1
110-560661
23.
M8x12 ČSN 02 1103.25
Šroub se šestihrannou hlavou pro montáž omezovacího ventilu
1
971-288012
24.
8.2 ČSN 02 1740.02
Pružná podložka platí pro montáž omezovacího ventilu
1
991-740008
25.
10-229-7513
Držák omezovacího ventilu pro 14., 15. sérii
1
110-562310
03-0060.21
21-25 10-671-7661
2
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
6. část: BRZDY
Brzdové ústrojí zadní
3
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
6. část: BRZDY
Brzdové ústrojí zadní
Poz.
Číslo dílu
Název dílu
Kusů
Obchodní číslo
1.
03-8100.14
Úplný pravý držák čelisti brzdy
1
110-330113
—
03-8100.13
Úplný levý držák čelisti brzdy
1
110-330112
2.
03-8101.11
Úplná čelist brzdy s nýtovaným obložením do 11. série
4
110-430140
2a.
03-8101.16
Úplná čelist brzdy s lepeným obložením od 12. série
4
110-430141
3.
03-7040.03
Obloženi čelistí do 11. série
4
110-393740
4.
4x7 ČSN 02 2330.30
Nýt obložení do 11. série
40
986-404007
5.
03-9622.05
Brzdový váleček Ø 22 do 20. série
2
110-595030
5.
03-9621.01
Brzdový váleček Ø 19 od 21. série°
2
110-595031
6.
M 6x10 ČSN 021103.25
Šroub se šestihrannou hlavou
4
971-286010
7.
6,1 ČSN 021740.05
Pružná podložka
4
992-740486
8.
03-5213.28
Pravá páka
1
110-332631
—
03-5213.27
Levá páka
1
110-332630
9.
03-3100.08
Čep
2
110-336020
10.
8,4 ČSN 02 1733.04
Pružná podložka
2
992-733468
11.
6 ČSN 02 2929.04
Pojistný třmenový kroužek
2
992-929466
12.
03-5000.64
Rozpěrací páka
2
110-330170
13.
03-4506.07
Pružina
2
110-338110
15.
03-6041.02
Vodicí čep
4
110-336021
16:
03-4500.76
Vodicí pružina
4
110-436110
17.
03-5604.51
Miska
4
110-338580
18.
03-4506.08
Pružina
2
110-43&120
19.
03-8103.06
Úplné brzdové lano s bowdenem (pravé)
1
110-332752
10-482-7506
—
03-8103.04
Úplné brzdové lano s bowdenem (levé)
1
110-332750
20.
03-8103.07
Úplné pravé lano
1
110-332753
—
03-8103.05
Úplné levé lano
1
110-332751
21.
03-4501.24
Pružina
2
110-33&120
22.
03-6003.02
Držák
2
110-332310
23.
03-7770.01
Bowdenová hadice (pravá)
1
110-332761
—
03-7770.00
Bowdenová hadice (levá)
1
110-332760
24.
03-6031.27
Koncovka lana do 7. série
2
110-332781
25.
03-3912.00
Kroužek 9
2
110-338510
10-167-5070
26.
03-6002.101
Koncovka bowdenu do 7. série
1
110-332780
27.
03-7711.41
Zátka pravého brzdového držáku
1
107-790801
12-114-5443
4
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
6. část: BRZDY
Brzdové ústrojí přední
5
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
6. část: BRZDY
Brzdové ústrojí přední
Poz.
Číslo dílu
Název dílu
Kusů
Obchodní číslo
1.
03-8100.12
Úplný držák čelisti brzdy
2
110-431110
2.
03-8101.11
Úplná čelist brzdy s nýtovaným obložením do 11. série
4
110-430140
2a.
03-8101.16
Úplná čelist brzdy s lepeným obložením od 12. série
4
110-430141
3.
03-7040.03
Obložení čelistí do 11. série
4
110-393740
4.
4x7 ČSN 02 2330.30
Nýt obložení do 11. série
40
986-404007
5.
03-9622.05
Brzdový váleček Ø 22
2
110-595030
2
110-595040
do 17. série Š 1000 MB; MBX, MBG, pro 16. sérii Š 1100 MB
5.
03-9624.10
Brzdový váleček Ø 25,5
6.
M6x10 ČSN 02 1103.55
Šroub se šestihrannou hlavou
7.
6,1 ČSN 02 1740.05
Pružná podložka
4
992-740486
8.
03-4506.07
Pružina
2
110-338110
9.
03-4506.08
Pružina
2
110-438120
10.
03-4500.76
Vodicí pružina
4
110-438110
11.
03-6041.02
Vodicí čep čelisti
4
110-336021
12.
03-5604.51
Miska vodicí pružiny
4
110-338580
od 17. série pro Š 1100 MB, od 18. série pro všechny typy
6
971-086010
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
6. část: BRZDY
Hlavní válec s pedály
7
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
6. část: BRZDY
Hlavní válec s pedály
Poz.
—
—
—
—
Číslo dílu
Název dílu
Kusů
Obchodní číslo
1
110-595010
1
110-595011
1
110-595012
1
110-595013
10-113-7486
Úplný hlavní válec s pedály pro levé řízení
03-9600.61
do 15. série
10-116-7486
Úplný hlavni válec s pedály pro pravé řízení
03-9600.60
do 15. série
10-123-7486
Úplný hlavni válec s pedály s hlídačem hladiny brzdové
03-9600.63
kapaliny pro levé řízení (od 14. s. mimořádně, od 16. s. sériově)
10-126-7486
Úplný hlavni válec s pedály s hlídačem hladiny brzdové
03-9600.62
kapaliny pro pravé řízení (od 14. s. mimořádně, od 16. s. sériově)
1.
03-8035.02
Těleso hlavního válce s vložkami
1
110-595060
2.
03-6909.44
Víko do 15. série
1
110-595140
2a.
03-9619.50
Víko s hlídačem hladiny brzdové kapaliny od 16. série
1
110-595142
3.
03-8080.00
Zátka
1
110-595530
4.
26x34 ČSN 02 9306.9
Těsnicí kroužek
1
933-842634
5.
03-4230.32
Těsnění
1
110-595800
6.
M6x25 ČSN 02 1146
Šroub s půlkulatou hlavou
1
975-206025
7.
6.4 ČSN 02 1702.8
Podložka
1
991-702006
8.
21 ČSN 02 2931
Pojistný kroužek
2
992-931021
9.
03-5600.14
Víko válce
2
131-595140
10.
03-8033.07
Úplný píst
2
110-595160
10a.
09-7101.02
Kroužek pístu
2
131-595370
10b.
09-3941.03
Převlečný kroužek pístu
2
131-595390
11.
09-7100.03
Manžeta
2
131-595360
12.
03-8048.02
Pružina s opěrkou
2
110-595680
13.
03-8038.05
Ventil
1
110-595220
14.
03-7711.33
Těsnění
1
110-595801
16.
03-0601.04 M 22x1.5
Matice
2
110-595790
17.
03-5604.62
Podložka pružiny válce pro spojku
1
110-595770
18.
10x14 ČSN 02 9310.2
Těsnicí kroužek
4
933-821014
19.
M10x1 03-4065.12
Stavitelná přípojka
2
110-595460
20.
10-238-5370
Přívodní šroub M 10x1
1
110-595531
03-0060.19
(do 7. série 2 kusy. od 8. série 1 kus)
20a.
03-0060.32
Přívodní šroub brzdového válce od 8. série
1
110-595532
21.
03-7712.07
Prachovka
2
110-595350
22.
03-8029.06
Pedál brzdy pro levé řízení
1
110-520261
03-8029.04
Pedál brzdy pro pravé řízení
1
110-520260
03-8029.07
Pedál spojky pro levé řízení
1
110-520241
03-8029.05
Pedál spojky pro pravé řízení
1
110-520240
24.
03-7730.02
Obložení šlapky
2
110-595820
25.
03-6002.95
Hřídel pedálů
1
110-520130
26.
03-4513.11
Pružina pravá
1
110-528112
27.
03-4513.10
Pružina levá
1
110-528111
28.
03-6041.21
Pístní tyčka
2
110-522830
29.
7 ČSN 02 2929.02
Kroužek
2
992-929007
30.
03-0000.05
Stavěcí šroub
2
110-529062
23.
8
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
6. část: BRZDY
Hlavní válec s pedály
Poz.
Číslo dílu
Název dílu
Kusů
Obchodní číslo
31.
32.
M5 ČSN 021401.25
Matice šestihranná
2
992-401085
M8x20 ČSN 02 1207.42
Šroub se šestihrannou hlavou
4
973-228020
33.
8,2 ČSN 02 1740.02
Pružná podložka
4
991-740008
34.
KM8x1 ČSN 02 7423.5
Mazací hlavice
1
997-423208
35.
03-5020.38
Ventil
2
110-595221
37.
12 ČSN 02 2929.04
Kroužek
1
992-929492
38.
03-5212.224
Kostřicí spojka od 14. série
1
110-595740
39.
03-6930.14
Vložka
2
110-595062
40.
26x2 ČSN 029281.9
Kroužek
2
110-595804
41.
22x2 ČSN 029281.9
Kroužek
2
110-595805
9
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
6. část: BRZDY
Brzdový váleček Ø19
10
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
6. část: BRZDY
Brzdový váleček Ø19
Poz.
Číslo dílu
Název dílu
Kusů
Obchodní číslo
1.
03-9621.01
Brzdový váleček zadní Ø 19, platí od 21. série pro všechny typy
(modře smaltovaný)
2
110-595031
2.
03-7719.07
Manžeta Ø19
4
109-595420
3.
03-6909.68
Píst
4
109-595210
4.
03-6002.176
Tlačítko
4
110-595311
6.
03-7712.08
Prachovka
4
110-595400
7.
03-4502.22
Pružina
4
109-595680
8.
09-0081.20
Odvzdušňovací šroub
2
105-595540
9.
09-7105.00
Čepička
2
193-595560
11
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
6. část: BRZDY
Brzdový váleček Ø 22 a 25,5
12
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
6. část: BRZDY
Brzdový váleček Ø 22 a 25,5
Poz.
Číslo dílu
Název dílu
Kusů Obchodní číslo
Brzdový váleček Ø 22 s jednotlivými díly
1.
03-9622.05
pro vozy s motorem 1000 ccm:
do 17. série 4 kusy, od 18. do 20. série 2 kusy (2 zadní)
pro vozy s motorem 1100 ccm:
16. série 4 kusy, od 17. do 20. série 2 kusy (2 zadní)
Brzdový váleček Ø 22 (černě smaltovaný)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
09-7102.18
03-6913.11
03-6002.86
09-0980.00
03-7712.08
09-4500.01
09-0081.20
09-7105.00
Manžeta
Píst
Tlačítko
Podložka
Prachovka
Pružina
Odvzdušňovací šroub
Čepička
(2)4
110-595030
(4)8
(4)8
(4)8
(4)8
(4)8
(4)8
(2)4
(2)4
110-595420
110-595170
110-595310
105-595771
110-595400
105-595681
105-595540
193-595560
Přední brzdový váleček Ø 25,5 s jednotlivými díly
pro vozy s motorem 1000 ccm:
od 18. série 2 kusy (2 přední)
pro vozy s motorem 1100 ccm:
od 17. série 2 kusy (2 přední)
1.
03-9624.10
Brzdový váleček přední Ø 25.5 (sedě smaltovaný)
2
110-595040
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
09-7102.05
03-6909.66
03-6002.86
09-0980.00
03-7712.05
09-4500.01
09-0081.20
09-7105.00
Manžeta
PlSt
Tlačítko
Podložka
Prachovka
Pružina
Odvzdušňovací šroub
Čepička
4
4
4
4
4
4
4
4
105-595420
110-595210
110-595310
105-595771
105-595400
105-595681
105-595540
193-595560
13
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
6. část: BRZDY
Ruční brzda s příslušenstvím
14
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
6. část: BRZDY
Ruční brzda s příslušenstvím
Poz.
Číslo dílu
Název dílu
Kusů
Obchodní číslo
—
10-209-7113
03-9670.00
Úplná páka brzdy s kladkou
1
110-522631
1.
03-8028.02
Páka brzdy se západkou do 3. série
1
110-522630
1.
03-8028.08
Páka brzdy se západkou od 4. série
1
110-522632
2.
03-6041.00
Táhlo
1
110-522720
3.
03-4500.75
Pružina
1
110-528110
4.
03-7003.01
Tlačítko
1
110-526310
5.
03-8028.04
Segment do 3. série
1
110-522970
5.
03-5213.22
Segment od 4. série
1
110-522971
6.
03-6400.41
čep do 3. série
1
110-526021
6.
03-6400.91
Čep od 4. série
1
110-526022
7.
14 ČSN 02 2930
Pojistný kroužek
1
991-930014
8.
03-8028.05
Vidlice do 3 série
1
110-522940
8.
03-8028.10
Vidlice od 4. série
1
110-522941
9.
03-6909.31
Kladka
1
110-522800
10.
8x22x18.5 ČSN 022111
Čep
1
983-608022
11.
2x15 ČSN 021781.02
Závlačka (do 3. série 1 ks)
2
984-920015
12.
03-1200.11
Čep táhla do 3. série
1
110-526020
12a.
8x18x14 ČSN 02 2111
Čep od 4. série
1
983-608018
13.
6 ČSN 02 2929.04
Kroužek do 3. série
2
992-929006
14.
M8x18 ČSN 02 1103.25
Šroub se šestihrannou hlavou
2
971-288018
15.
8,2 ČSN 02 1740.02
Pružná podložka
2
991-740008
16.
10-130-7510
Úplný držák s kladkami
1
110-522311
17.
03-6909.31
Kladka
2
110-522800
18.
03-8028.06
Úplný držák kladek
1
110-522312
19.
03-7003.10
Rukojeť od 4. série
1
—
20.
8x32x27 ČSN 02 2111
Čep
1
983-608032
21.
2x15 ČSN 021781.02
Závlačka
1
984-920015
22.
M 6x16 ČSN 021131.25
Šroub s válcovou hlavou do 11. série
3
974-186016
22.
M6x16 ČSN 02 1226.25
Šroub s válcovou hlavou (závitořezný) od 12. série
3
979-086016
23.
6,1 ČSN 02 1740.02
Pružná podložka
3
991-740006
24.
10-108-2973
Koncovka lana
1
110-522782
Koncovka lana
1
110-522783
03-9670.20
03-5000.67
25.
10-109-2973
03-5000.66
26.
M7x16 ČSN 02 1207.25
Šroub se šestihrannou hlavou
1
973-387016
27.
7,2 ČSN 02 1740.02
Pružná podložka
1
991-740007
28.
M7 ČSN 02 1402.25
Matice šestihranná
1
992-402087
15
KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX
6. část: BRZDY
Ruční brzda s příslušenstvím
Poz.
Číslo dílu
Název dílu
Kusů
Obchodní číslo
29.
117-2972
03-5212.84
Spojovací článek
2
110-522790
30.
M6x18 ČSN 02 1103.25
Šroub se šestihrannou hlavou
2
971-286018
31.
6,1 ČSN 02 1740.02
Pružná podložka
2
991-740006
32.
M6 ČSN 021401.25
Matice šestihranná
2
992-401086
33.
12-247-5444
Průchodka
3
110-592803
34.
10-221-7513
Úplný držák bowdenové hadice
1
110-522310
35.
10-234-7762
Úplná podložka držáku, zadní
1
110-524581
36.
10-233-7762
Úplná podložka držáku, přední
1
110-524580
37.
7,2 ČSN 02 1740.02
Pružná podložka
3
991-740007
38.
M7 ČSN 02 1402.25
Matice šestihranná
3
992-402087
39.
M10x1 ČSN 02 1403.25
Matice šestihranná
2
992-403190
40.
10-127-2979
Koncovka bowdenové hadice
1
110-522781
41.
10-480-5439
Průchodka
1
110-592804
42.
10-197-5449
Svorka bowdenové hadice
2
110-528600
-
M6x16 ČSN 02 1103.25
Šroub se šestihrannou hlavou
2
971-286016
-
6,4 ČSN 02 1726.15
Podložka
2
992-726486
-
6.1 ČSN 02 1740.02
Pružná podložka
2
991-740006
-
M6 ČSN 021401.25
Matice šestihranná
2
992-401086
-
M5x12 ČSN 021131.25
Šroub s válcovou hlavou
2
974-185012
-
5,1 ČSN 02 1740.02
Pružná podložka
2
991-740005
-
M5 ČSN 021401.25
Matice šestihranná
2
992-401085
16
Download

Hydraulická brzda 1