Pozice
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
Objednací číslo
800103223520
341100203350
370400211350
350300106100
332200310350
350500106000
351000305250
332500310210
332500310220
340600225480
332500310230
351000206280
332000320840
600050
332000214880
350110007140
340600322220
332000315180
332300360360
350500105000
331600311340
341300623342
350300304130
331600321340
341300622342
370600110810
340600263260
380300202350
341300620340K
Číslo dodavatele
800103223520
341100203350
370400211350
350300106100
332200310350
350500106000
351000305250
332500310210
332500310220
340600313340
340600225480
332500310230
351000206280
332000320840
600050
332000214880
350110007140
340600322220
332000315180
332300360360
350500105000
341300620340
331600311340
341300623342
341300621340
350300304130
350300105320
341300624342
331600321340
341300622342
370600110810
340600263260
380300202350
Název
Motor kompletní
Ochranný tubus
Bowden plynu
Šroub M6x10
Závěs popruhu
Matice M6
Šroub imbus M5x25
Třmen řidítek horní
Třmen řidítek dolní
Madlo levé
Gumová podložka třmenu
Třmen tubusu spodní
Šroub imbus M6x28
Řidítka
4-zubý nůž
Tubus
Pouzdro silenbloku 7x14x14
Silenblok hřídele
Hřídel
Úhlový převod kompletní
Matice M5
Levý kryt madla
Pružina páčky plynu
Páčka plynu
Pravý kryt madla
Šroub ST4,2x13
Šroub M5x32
Čep
Pružina dlaňové pojistky
Dlaňová pojistka
Vypínač motoru
Pouzdro
Popruh
Řidítka
Name
Engine assembly
Cable guard tube
Accelerator cable
Screw M6x10
Belt hook
Nut M6
Hex screw set M5x25
Upper bracket
Mid bracket
Rubber handle
Rubber plate
Lower bracket
Hex screw set M6x28
Handle U pipe
4T blade
Straight pipe
Bush bearing 7x14x14
Rubber bush
Solid shaft
Gear case assembly
Nut M5
Handle left
Spring
Accelerator trigger
Handle right
Screw St4,2x13
Screw M5x32
Position pin
Spring
Safety lever
Engine STOP switch
Rubber bush
Double belt
Handlebar
Ks
1
1
1
2
1
4
1
1
1
2
1
2
1
1
1
6
6
1
1
3
1
1
1
1
4
1
1
1
1
1
1
1
1
Pozice
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Objednací číslo
351000106180
350300204100
320100230030
320100230270
340700530150
351000005300
350600000730
350600000720
339900003410
120100230020
300300003410
350700000770
350200000520
350100000010
350200000530
370100500840
300200003410
340600003020
120100234012
330400303410
331600003430
350600000740
350300000540
350600003410
350600000750
350500000690
300400003010
340600003010
370200500870
350600001510
351000206280
351000306200
351000005100
320100230020
Číslo dodavatele
351000106180
350300204100
320100230030
320100230270
340700530150
351000005300
350600000730
350600000720
339900003410
120100230020
300300003410
350700000770
350200000520
350100000010
350200000530
370100500840
300200003410
340600003020
120100234012
330400303410
331600003430
350600000740
350300000540
350600003410
350600000750
350500000690
300400003010
340600003010
370200500870
350600001510
351000206280
351000306200
351000005100
320100230020
Název
Šroub M6x18
Šroub M4x10
Kryt
Kryt startéru
Startér kompletní
Šroub M5x30
Pružná podložka 5
Podložka 5
Miska startéru
Zapalování
Zadní kliková skříň
Čep 3x10
Gufero 12x22x7
Ložisko 6201
Gufero 12x32x8
Těsnění klikové skříně
Přední kliková skříň
Průchodka kabelu
Setrvačník
Spojková lamela
Pružina spojky
Pružná podložka 10
Šroub spojky M8
Pojistný kroužek 32
Pružná podložka 8
Matice M8x1
Kryt setrvačníku
Záchyt kabelu
Kabeláž
Pojistný kroužek 15
Šroub M6x28 (+podložka)
Šroub M6x20 (set)
Šroub M5x10
Upínací podložka
Name
Hex screw M6x18
Screw M4x10
Spark plug cover
Starter housing
Starter assembly
Hex screw M5x30
Spring washer 5
Washer 5
Starter pulley
Ignition
Rear crank case
Position pin 3x10
Oil seal 12x22x7
Ball bearing 6201
Oil seal 12x32x8
Crankcase gasket
Front crank case
Cable jacket
Flywheel
Clutch shoe
Spring
Spring washer 10
Clutch screw M8
Stop ring 32
Spring washer 8
Nut M8x1
Fly wheel cover
Cable jacket
Switch cable
Stop ring 15
Hex screw set M6x28
Hex screw set M6x20
Hex screw M5x10
Housing connector
Ks
4
6
1
1
1
4
8
10
1
1
1
5
1
2
1
1
1
1
1
2
1
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
4
1
1
Pozice
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
Objednací číslo
320100230170
330500334350
350100362020
350600003420
330500003440
340300530100
340400503410
340600003430
340500003470
340500003460
350600104000
350300000630
120600803410
350300000620
351000000570
320200003020
120500803010
370100530100
350300000650
320200003010
350800000790
350600002610
350700030100
350100002620
330100603010
330200003210
330300003210
370100500850
300100003210
120400800040
351000005200
350300304100
320100230010
370100500820
Číslo dodavatele
320100230170
330500334350
350100362020
350600003420
330500003440
340300530100
340400503410
340600003430
340500003470
340500003460
350600104000
350300000630
120600803410
350300000620
351000000570
320200003020
120500803010
370100530100
350300000650
320200003010
350800000790
350600002610
350700030100
350100002620
330100603010
330200003210
330300003210
370100500850
300100003210
120400800040
351000005200
350300304100
320100230010
370100500820
Název
Kryt
Skříň spojky
Ložisko 6202-2Z
Pojistný kroužek 35
Spojkový zvon
Palivová zátka kompletní
Palivová nádrž
Průchodka hadiček
Palivová hadička
Palivová hadička přívodní
Podložka 4,4
Šroub M5x16 (set)
Palivový filtr
Šroub M5x12 (set)
Šroub M5x65
Kryt tlumiče výfuku
Tlumič výfuku
Těsnění výfuku
Šroub M5x20 (set)
Skříň tlumiče výfuku
Woodruffovo pero 10x3
Pojistka pístního čepu 8
Pístní čep 8x30
Jehlové ložisko K8-11-11
Kliková skříň + Ojnice
Píst
Pístní kroužky sada
Těsnění válce
Válec
Svíčka
Šroub M5x20
Šroub ST4,2x9,5
Kryt
Těsnění příruby karburátoru
Name
Starter housing
Clutch seat
Ball bearing 6202-2Z
Stop ring 35
Clutch drum
Tank cap
Fuel tank
Pipe jacket
Outlet pipe
Inlet pipe
Washer 4,4
Screw set M5x16
Fuel filter
Screw set M5x12
Hex screw M5x65
Muffler cover
Muffler
Muffler gasket
Screw set M5x20
Muffler housing
Woodruff Key 10x3
Piston pin clip 8
Piston pin 8x30
Ball bearing K8-11-11
Crankshaft + Connecting rod
Piston
Piston ring set
Cylinder gasket
Cylinder
Spark plug
Hex screw M5x20
Screw St4.2x9.5
Air guide
Inlet pipe gasket
Ks
1
1
1
1
1
1
1
1
0,1
0,2
1
1
1
1
2
1
1
2
8
1
1
2
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
Pozice
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
Objednací číslo
340201034200
370100500830
350300000700
350300000710
339900003420
350300000610
120300803010
340100003430
340100003420
350300000670
340100003410
349900003410
320300003070
350300000560
349900003420
Číslo dodavatele
340201034200
370100500830
350300000700
350300000710
339900003420
350300000610
120300803010
340100003430
340100003420
350300000670
340100003410
349900003410
320300003070
350300000560
349900003420
Název
Příruba karburátoru
Karburátor
Šroub M5x22 (set)
Šroub M4x18 (set)
Kryt
Šroub M5x10 (set)
Karburátor
Příruba vzduchového filtru
Klapka sytiče
Šroub M5x50
Páčka sytiče
Vzduchový filtr
Kryt vzduchového filtru
Šroub krytu vzd. filtru
Izolační podložka výfuku
Name
Inlet pipe
Carburetor gasket
Screw set M5x22
Screw set M4x18
Fan shield
Screw set M5x10
Carburetor
Air filter assy
Choke valve plate
Screw M5x50
Choke lever
Air filter
Air filter cover
Screw
Muffler heat insulator
Ks
1
1
2
2
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
Pozice
1
2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Objednací číslo
13800130
321100420360
350300304130
321100420361
332200215350
340600210500
350300304100
340800511340
340800516340
331600510340
13602060
340800512340
350500105000
321100420362
350300000660
351000305160
Číslo dodavatele
13800130
321100420360
350300304130
321100420361
332200215350
340600210500
350300304100
340800511340
340800516340
331600510340
340800512340
350500105000
321100420362
350300000660
351000305160
Název
Strunová hlava kompletní
Kryt sečení
Šroub ST4,2x13
Přídavný kryt sečení
Nůž struny
Kryt nože struny
Šroub ST4,2x9,5
Unašeč strunové hlavy
Podložka pružiny
Pružina strunové hlavy
Strunová cívka
Víčko strunové hlavy
Matice M5
Držák krytu sečení
Šroub M5x25
Šroub M5x16
Name
Cutting head assembly
Blade guard
Screw ST4,2x13
Additional blade guard
String blade
Blade jacket
Screw ST4,2x9,5
Spool holder
Spring washer
Spring
Spool wheel assembly
Spool cover
Nut M5
Blade guard seat
Screw M5x25
Screw M5x16
Ks
1
1
1
1
1
1
2
1
2
1
1
1
3
1
2
5
Download

132.pdf871.42 KB