Pozice
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32-34
34
35
36
37
38-43
38
39
Objednací číslo
74201005
H129911
H129912
H129927
74201083
H129934
ERS120038
Název
Šroub ST4x16
Kryt motoru pravý
Šroub M6x85
Rukojeť pravá
Spínač
Kondenzátor
Ložisko
Rotor
Stator
Krytka uhlíku
Držák uhlíku
Uhlík
Ložisko
Skříň převodu pravá
Šroub ST4x12
Šroub ST4x16
Ložisko
Kolo převodu
Ložisko
Podložka 8
Pružina
Pero
Spojka od motoru
Spojka výstupní
Ložisko
Pojistný kroužek
Popruh
Přívodní kabel
Průchodka kabelu
Svorka kabelu
Šroub ST4x14
Horní trubka kompletní
Horní trubka
Pouzdro náhonu horní
Bowden náhonu horní
Kryt motoru levý
Křídlová matice
Rukojeť levá
Úchyt popruhu kompletní
Šroub ST4x8
Silenblok
Name
Screw ST4x16
Shell (I)
Screw M6x85
Handle (I)
Switch
Capacitance
Bearing
Rotor
Stator
Platic sheath
Brush holder
Carbon brush
Bearing
Gear box right
Screw ST4x12
Screw ST4x16
Bearing
Gear
Bearing
Flat washer 8
Spring
Key
Shaft input
Shaft output
Bearing
Circlip
Belt
Cable
Cable jacket
Cable clip
Screw ST4x14
Upper tube assembly
Upper tube
Flexible shaft tube
Flexible shaft upper
Shell (I)
Knob
Handle (I)
Screw ST4x8
Block
Pozice
40
41
42
43
44-47
44
45
46
47
48
49
50-52
Objednací číslo
H129943
ERS120044
H129945
ERS120049
ERS120050
Název
Name
Matice M5
Aretace úchytu popruhu
Šroub M5x22
Úchyt popruhu
Nut M5
Belt holder
Screw M5x22
Belt holder
Nýt 5x10
Spojka trubky
Šroub
Šroub M6x18
Skříň převodu levá
Spojka náhonu
Madlo kompletní
Rivet 5x10
Button clip
Bolt
Screw M6x18
Box gear (II)
Connection
Handle assembly
Pozice
16-19
19
16
17
18
15
14
13
12
11
1-10
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
20-27
20
21
22
23
24
25
26
27
Objednací číslo
74201082
H129955
H129956
H129958
ERS120057
H129961
74201080
H129965
13800025
ERS120072
H129975
Název
Trubka spodní kompletní
Trubka spodní
Pouzdro náhonu spodní
Bowden náhonu spodní
Pojistný kroužek 9
Pouzdro skříně
Šroub M5x20
Skříň
Hřídel strunové hlavy
Strunová hlava kompletní
Průchodka struny
Unašeč strunové hlavy
Pojistný kroužek 9
Pružina strunové hlavy
Strunová cívka
Pojistný kroužek 32
Podložka
Pouzdro
Šroub M6x20
Dotyk
Kryt sečení kompletní
Držák krytu sečení
Kryt nože
Šroub ST4,2x12
Nůž struny
Kryt sečení
Podložka 5
Pružná podložka 5
Šroub M5x16
Name
Spring slice
Tube turn
Flexible shaft tube
Flexible shaft lower
Circlip 9
Bearing cop
Nut M5x20
Gear case
Shaft
String head
Eyelet
Box wire
Circlip 9
String head spring
String spool
Circlip 32
Washer
Hold
Nut M6x20
Cap
Patch
Blade shell
Screw ST4,2x12
Blade
Guard
Flat washer 5
Spring washer 5
Screw M5x16
Download

1299.pdf461.35 KB