SEZNAM NADOMESTNIH DELOV
SPISAK REZERVNIH DELOVA
ERSATZTEILLISTE
SPARE PARTS LIST
SEZNAM NADOMESTNIH DELOV
SPISAK REZERVNIH DELOVA
ERSATZTEILLISTE
SPARE PARTS LIST
ROTO 135
1
13
8
22
27
29
19
28
26
20
3
1
5
4
6
23
21
511.01.000.0
9
17
11
16
2
14
15
17
12
10
18
ROTO 135=+6716
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 135
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
151030404
151000302
151001301
153473903
151002300
151001203
151001506
151002006
153474001
151001908
151002202
150040208
000224803
000239101
150000509
150406000
18
19
20
21
22
23
26
27
28
29
000230805
153996901
150007806
151002104
151001409
000250506
150106806
000221307
000225303
000225900
Naziv dela
Jermenica
Ohišje ležajev
Napenjalec
Matica M30x1,5
Podložka varovalna
Sornik
Naslon
Pokrov
Gred pogonska
Cev distančna
Podložka
Matica M16
Podložka A16
Razcepka 4x32
Vijak M6x55
Ležaj KR 6207 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Moznik A8x7x50
Zaščita kardana
Jermen klinasti SPAx2483
Elastični obroč A35
Vzmet
Matica M6
Vijak M10x20
Matica M10
Podložka 10
Podložka C10
Naziv dijela
Remenica
Ležajno kučište
Zatezač
Navrtka M30x1,5
Osiguravajuća podloška
Svornjak
Naslonac
Poklopac
Pogonsko vratilo
Odstojna cev
Podloška
Navrtka M16
Podloška A16
Rascepka 4x32
Vijak M6x55
Ležaj KR 6207 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Klin A8x7x50
Zaštita kardana
Klinasti remen SPAx2483
Elastični prsten A35
Opruga
Navrtka M6
Vijak M10x20
Navrtka M10
Podloška 10
Podloška C10
Benennung
Riemenscheibe
Laggergehäuse
Spannbolzen
Mutter M30x1,5
Sicherungsscheibe
Bolzen
Feder anschlag
Deckel
Antriebswelle
Distanzrohr
Scheibe
Mutter M16
Scheibe A16
Splint 4x32
Schraube M6x55
Kugellager KR 6207 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Dübel A8x7x50
Gelenkwellenschutz
Keilriemen SPAx2483
Elastikring A35
Feder
Mutter M6
Schraube M10x20
Mutter M10
Scheibe 10
Washer C10
ROTO 135 = +6716
Description
Pulley
Bearing housing
Tensioner
Nut M30x1,5
Washer - Protection
Bolt
Support
Cover
Shaft
Distance tube
Washer
Nut M16
Washer A16
Cotter 4x32
Screw M6x55
Bearing KR 6207 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Cotter A8x7x50
P.T.O. shaft protection
Vee belt SPAx2483
Elastic ring A35
Spring
Nut M6
Screw M10x20
Nut M10
Washer 10
Washer C10
1
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
2
1
1
4
1
1
1
2
2
2
2
24
10
16
7
22
25
20
21
1
2
17
3
4
2
24
28
24
16
26
22
19
14
27
9
8
11
15
11
13
23
12
29
511.02.000.0
ROTO 135=+6716
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 135
Številka
Broj
Bild
Fig.
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
151007001
151030707
151031403
151031608
151007608
151004807
151005708
151007403
151007706
151006404
152006108
151006002
150001303
150104309
000257607
150196004
000221307
000228408
000239101
000240304
000246503
151007922
150392603
151005904
000252808
151004709
Naziv dela
Tečaj
Nosilec varjeni
Zaščita kpl.
Notranja zaščita
Sornik 1
Varovalka
Varovalo
Trak 2
Sornik
Transportni drog
Podporna noga var. 1
Podložka
Vijak M12x130
Vijak M16x30
Vijak M10x25
Matica M12
Matica M10
Podložka B10
Razcepka 4x32
Razcepka 5x50
Mazalka AM 6
Pokrov
Zatik varovalni Art. 478
Vzmet
Podložka A6x10
Varovalka kpl.
Naziv dijela
Rukavac
Ram var.
Zaštita kpl.
Unutrašnja zaštita
Svornjak 1
Osigurač
Sigurnostni oslonac
Trak 2
Svornjak
Transportna poluga
Potporna noga var. 1
Podloška
Vijak M12x130
Vijak M16x30
Vijak M10x25
Navrtka M12
Navrtka M10
Podloška B10
Rascepka 4x32
Rascepka 5x50
Mazalica AM 6
Poklopac
Osiguravajuči klin Art. 478
Opruga
Podloška A6x10
Varovalka kpl.
Benennung
Scharnier geschw.
Träger geschw.
Schutzraamen zus.
Innernbeschützung
Stift 1
Sicherung
Sicherung
Band 2
Stift
Transportstange
Stützfuss geschw. 1
Scheibe
Schraube M12x130
Schraube M16x30
Schraube M10x25
Mutter M12
Mutter M10
Scheibe B10
Splint 4x32
Splint 5x50
Schmirnipel AM 6
Deckel
Sicherungsstecker Art. 478
Feder
Scheibe A6x10
Sicherung zus.
ROTO 135 = +6716
Description
Neck welded
Holder welded
Protection cpl.
Protection inner
Bolt 1
Safety device
Safety device
Band 2
Bolt
Bar
Support leg welded 1
Washer
Screw M12x130
Screw M16x30
Screw M10x25
Nut M12
Nut M10
Washer B10
Cotter 4x32
Cotter 5x50
Lubricator AM 6
Cover
Spring clip Art. 478
Spring
Washer A6x10
Safety device cpl.
2
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
4
4
1
4
4
2
1
5
1
1
1
2
1
26
3
26
25
13
24
19
3
17
10
18
18
11
7
1
12
5
15
22
2
11
511.00.103.0
9
13
6
23
1
11
20
ROTO 135=+6716
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 135
Številka
Broj
Bild
Fig.
1
2
3
5
6
7
9
10
11
12
13
15
17
18
19
20
22
23
24
25
26
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
151012503
151031804
151032000
153260205
151011201
152007303
152007205
152006901
152007401
152007606
151014501
151012112
151002408
152007508
151002300
151013708
151010104
151010006
151032304
150106806
150275400
Naziv dela
Pokrov plastični
Ohišje pogona
Pokrov pogona
Gred
Matica
Puša
Puša
Gred
Zobnik stožčasti
Podložka-stavek
Podložka-stavek
Puša 1- 31 / 38 - 95
Matica M30x1,5
Matica
Varovalna podložka
Podložka stavek
Pokrov
Pokrov
Jermenica
Vijak M10x20
Matica VM10
Naziv dijela
Poklopac od plastike
Kučište pogona
Poklopac kučišta
Vratilo
Navrtka
Čaura
Čaura
Vratilo
Zupčanik
Podloška-stavek
Podloška-stavek
Čaura 1- 31 / 38 - 95
Navrtka M30x1,5
Navrtka
Osiguravajuća podloška
Podloška-stavek
Poklopac
Poklopac
Remenica
Vijak M10x20
Navrtka VM10
Benennung
Plastik kappe
Antriebs gehäuse
Gehäusedeckel
Welle
Mutter
Büchse
Büchse
Ovelle
Kegelrad
Scheibe - Satz
Scheibe - Satz
Büchse 1- 31 / 38 - 95
Mutter M30x1,5
Mutter
Sicherungsscheibe
Scheibe - Satz
Deckel
Deckel
Reimenscheibe
Schraube M10x20
Mutter VM10
ROTO 135 = +6716
Description
Plastic cover
Gear-box housing
Gear-box cover
Shaft
Nut
Sleeve
Sleeve
Shaft
Pinion
Washer - set
Washer - set
Sleeve 1- 31 / 38 - 95
Nut M30x1,5
Nut
Security washer
Washer - set
Cover
Cover
Pulley
Screw M10x20
Nut VM10
3
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
1
1
1
1
1
1
1
3
1
1
2
1
1
1
1
13
18
3
34
41
30
42
36
28
34
35
30
33
38
30
37
40
39
34
511.00.103.0
38
30
37
38
30
ROTO 135=+6716
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 135
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
28
30
33
34
35
36
000239806
150362208
150004408
150060213
000256109
150405413
37
38
39
40
41
42
159059804
151012406
152007009
151013600
151121208
000211005
150004907
000040404
Naziv dela
Razcepka 5x28
Ležaj KR 6206
Tesnilo osno A45x62x7
Moznik B8x7x30
Moznik A8x7x55
Masa tesnilna
SIKAFLEX 221
Tesnilo O 55/60x2,5
Obroč elastični A30
Zobnik
Podložka
Podložka
Vijak M10x35
Mast poltekoča EP 00
Žica 2 P Č.0146MŽ
Naziv dijela
Rascepka 5x28
Ležaj KR 6206
Zaptivni prsten A45x62x7
Klin B8x7x30
Klin A8x7x55
Pastna tesnilna
SIKAFLEX 221
Zaptivač O 55/60x2,5
Elastični prsten A30
Zupčanik
Podloška
Podloška
Vijak M10x35
Mast poltekuča EP 00
Žica 2 P Č.0146MŽ
Benennung
Splint 5x28
Kugellager KR 6206
Achsendichtung A45x62x7
Dübel B8x7x30
Dübel A8x7x55
Dichtungpaste
SIKAFLEX 221
Dichtung O 55/60x2,5
Elastikring A30
Zahnrad
Scheibe
Scheibe
Schraube M10x35
Fließfett EP 00
ROTO 135=+6716
Description
Cotter 5x28
Bearing KR 6206
Oil seal A45x62x7
Cotter B8x7x30
Cotter A8x7x55
Seal paste
SIKAFLEX 221
Seal O 55/60x2,5
Elastic ring A30
Gear
Washer
Washer
Screw M10x35
Liquid grease EP 00
Wire 2 P Č.0146MŽ
3
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
5
1
4
1
2
3
1
1
1
5
9
20
8
22
16
4
18
6
17
3
14
7
13
21
14
25
11
12
14
24
26
2
15
23
5
25
10
4
511.00.104.0
27
19
1
ROTO 135=+6716
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 135
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
153136305
151019702
151032901
151033107
151018703
151019203
151019301
151018909
151018214
152008615
151018801
151019105
151015706
151012905
151014501
151019409
151021405
150305306
151019506
150141402
150040208
000227908
000242919
24
25
26
27
000255707
000244907
150006102
150005309
Naziv dela
Ključ var.
Nož
Zgornji kolut
Spodnji kolut
Distančna cev
Podložna plošča
Varovalna pločevina
Vijak
Prirobnica
Gred
Zobnik stožčasti 15/4,42
Distančni obroč
Varovalna podložka
Podložka-stavek 25,2/33
Podložka-stavek 50/61,8
Ščitno rebro
Matica
Vijak M6x16
Vijak IMBUS
Matica M6
Matica M16
Podložka B6
Ležaj KR 6305 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Ležaj tlačni 51109
Ležaj KR 6210 2RS C3
Tesnilo osno 40x62x10 BA
O - obroček O 20x15,3X2,4
Naziv dijela
Ključ var.
Nož
Gornji kolut
Donji kolut
Odstojna cev
Podložna ploča
Osiguravajuči lim
Vijak
Prirobnica
Vratilo
Zupčanik 15/4,42
Odstojni prsten
Osiguravajuća podloška
Podloška-stavek 25,2/33
Podloška-stavek 50/61,8
Zaštitno rebro
Navrtka
Vijak M6x16
Vijak IMBUS
Navrtka M6
Navrtka M16
Podloška B6
Ležaj KR 6305 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Ležaj potisni 51109
Ležaj KR 6210 2RS C3
Zaptivni prsten 40x62x10 BA
O - prsten 20x15,3x2,4
Benennung
Schlüssel geschw.
Messer
Oberer trommel
Oberer trommel
Distanzrohr
Unterlegplatte
Sicherungsblech
Schraube
Elansche
Welle
Kegelrad 15/4,42
Distanzring
Sicherungsscheibe
Scheibe - Satz 25,2/33
Scheibe - Satz 50/61,8
Schutzrippe
Mutter
Schraube M6x16
Schraube IMBUS
Mutter M6
Mutter M16
Scheibe B6
Lager KR 6305 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Drucklager 51109
Lager KR 6210 2RS C3
Simmerring 40x62x10 BA
O - ring 20x15,3x2,4
ROTO 135=+6716
Description
Key welded
Knife
Upper disc
Upper disc
Distance tube
Distance plate
Protection plate
Screw
Flange
Shaft
Pinion 15/4,42
Distance ring
Security washer
Washer - set 25,2/33
Washer - set 50/61,8
Protection flange
Nut
Screw M6x16
Screw IMBUS
Nut M6
Nut M16
Washer B6
Bearing KR 6305 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Bearing 51109
Bearing KR 6210 2RS C3
Oil seal 40x62x10 BA
O - ring 20x15,3X2,4
4
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
6
2
2
2
6
6
12
2
2
2
2
2
4
2
8
6
8
12
8
2
2
4
2
6
4
33
42
32
30
36
38
41
34
37
35
31
28
511.00.104.0
29
ROTO 135=+6716
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 135
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
150390116
000256109
000236300
000237602
151033401
151019800
151020601
151019908
151018400
150406000
38
41
42
151019007
151019604
151020601
Naziv dela
Moznik B8x7x32
Moznik A8x7x55
Vskočnik notranji 62x2
Vskočnik zunanji 35x1,5
Nosilec noža
Elastični obroč A50
Podložka-stavek
Podložka-stavek
Ohišje ležaja
Ležaj KR 6207 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Napenjalni obroč
Distančna podložka
Podložka-stavek
Naziv dijela
Klin B8x7x32
Klin A 8x7x55
Uskočnik unutrašnji 62x2
Uskočnik vanjski 35x1,5
Nosač noža
Elastični prsten A50
Podloška-stavek
Podloška-stavek
Kučište ležaja
Ležaj KR 6207 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Zatezni prsten
Odstojna podloška
Podloška-stavek
ROTO 135 = +6716
Benennung
Dübel B8x7x32
Dübel A 8x7x55
Sicherungsring innen 62x2
Sicherungsring aussen 35x1,5
Messerhalter
Elastikring A50
Scheibe - Satz
Scheibe - Satz
Lagergehäuse
Lager KR 6207 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Spannring
Distanz scheibe
Scheibe - Satz
Description
Cotter B8x7x32
Cotter A8x7x55
Circlip 62x2
Circlip 35x1,5
Knife holder
Elastic ring A50
Washer - set
Washer - set
Bearing housing
Bearing KR 6207 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Tension ring
Distance washer
Washer - set
4
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
2
4
2
6
2
2
2
2
4
5
11
10
12
9
14
2
12
4
13
3
11
1
12
2
5
6
7
15
511.05.000.0
8
ROTO 135=+6716
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 135
Številka
Broj
Bild
Fig.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
151021600
151027604
151027301
151027506
150398803
151033714
000238004
151024206
151034204
151034703
000239904
150008002
151034507
151033900
151034615
Naziv dela
Priklop var.
Puša plastična
Sornika
Varovalka žična
Zatik traktorski 10x45
Tečaj
Vskočnik 60 Z
Podložka
Kapa
Sornik
Razcepka 5x32
Podložka 20
Vez
Vezni drog
Pokrov
Naziv dijela
Priključak var.
Čaura plastična
Svornjak
Žičani osigurač
Traktorski klin 10x45
Rukavac
Uskočnik 60 V
Podloška
Kapa
Svornjak
Rascepka 5x32
Podloška 20
Vez
Vezna poluga
Poklopac
ROTO 135 = +6716
Benennung
Dreipunktaufhäugung geschw.
Plastick büchse
Stikt
Sicherungsdraft
Klappstecker 10x45
SCharnier
Sicherungsring 60 Z
Scheibe
Kappe
Bolzen
Splint 5x32
Scheibe 20
Bindung
Bindungstabge
Deckel
Description
Hitch welded
Sleeve
Bolt
Wire safety clamp
Linch pin 10x45
Neck
Circle 60 Z
Washer
Clap
Bolt
Cotter 5x32
Washer 20
Link
Linking bar
Cover
5
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
3
3
1
1
1
14
7
9
20
8
13
17
6
21
PREREZ A-A
18
15
16
19
17
10
6
9
2
15
1
16
15
15
16
4
17
15
16
12
17
511.40.000.0
11
3
5
ROTO 135=+6716
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 135
Številka
Broj
Bild
Fig.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
153317805
150003105
153317903
153317609
153316307
153316600
153316904
153317208
153317306
153317404
153317501
151029005
150143106
150319809
000224108
150275302
150143008
000228408
000221209
000211005
153318001
Naziv dela
Vez var.
Guma 20x4x130
Ojačitev 1
Zavesa zadnja
Pločevina prednja var.
Pločevina zadnja var.
Pločevina stranska var.
Vez
Ojačitev 2
Vez
Zavesa prednja
Pločevina
Vijak M8x40
Vijak M8x35
Podložka A8
Matica V M8
Vijak M8x25
Podložka B10
Matica M10
Vijak M10x35
Pločevina odmična var.
Naziv dijela
Vez var.
Guma 20x4x130
Ojačanje 1
Zadnja zavesa
Lim prednji var.
Lim zadnji var.
Pločevina stranska var.
Vez
Ojačanje 2
Vez
Prednja zavesa
Lim
Vijak M8x40
Vijak M8x35
Podloška A8
Navrtka V M8
Vijak M8x25
Podloška B10
Navrtka M10
Vijak M10x35
Odmični lim var.
Benennung
Biwdung geschw.
Gummi 20x4x130
Verstärkung 1
Schutztuch hinten
Blech forne geschw.
Blech hinten geschw.
Blech seitlich geschw.
Bindung
Verstärkung 2
Bindung
Schutztuch vorne
Blech
Schraube M8x40
Schraube M8x35
Scheibe A8
Mutter V M8
Schraube M8x25
Scheibe B10
Scheibe M10
Scheibe M10x35
Blech geschw.
ROTO 135 = +6716
Description
Link welded
Tyre 20x4x130
Reinforcement 1
Courtain back side
Cover plate front welded
Cover plate rear welded
Cover plate side welded
Link
Reinforcement 2
Link
Courtain front
Plate
Screw M8x40
Screw M8x35
Washer A8
Nut V M8
Screw M8x25
Washer B10
Nut M10
Screw M10x35
Plate welded
6
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
6
12
15
5
5
5
5
1
7
ROTO 135=+6716
SEZNAM NADOMESTNIH DELOV
SPISAK REZERVNIH DELOVA
ERSATZTEILLISTE
SPARE PARTS LIST
ROTO 165
1
13
8
22
27
29
19
28
26
20
3
1
5
4
6
23
21
516.01.000.0
9
17
11
16
2
14
15
17
12
10
18
ROTO 165=+6661
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 165
Številka
Broj
Bild
Fig.
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
26
27
28
29
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
152449906
152005403
151001301
153473903
151002300
152005628
151001506
151002006
153474001
151001908
151002202
150040208
000224803
000239101
000254904
000243908
000230805
153996901
150185800
151002104
151001409
000250506
150106806
000221307
000225303
000225900
Naziv dela
Jermenica
Ohišje ležajev
Napenjalec
Matica M30x1,5
Podložka varovalna
Sornik
Naslon
Pokrov
Gred pogonska
Cev distančna
Podložka
Matica M16
Podložka A16
Razcepka 4x32
Vijak M6x40
Ležaj 6207 2RS
Moznik A8x7x50
Zaščita kardana
Jermen klinasti SPBx2850 LW
Elastični obroč A35
Vzmet
Matica M6
Vijak M10x20
Matica M10
Podložka 10
Podložka C10
Naziv dijela
Remenica
Ležajno kučište
Zatezač
Navrtka M30x1,5
Osiguravajuća podloška
Svornjak
Naslonac
Poklopac
Pogonsko vratilo
Odstojna cev
Podloška
Navrtka M16
Podloška A16
Rascepka 4x32
Vijak M6x40
Ležaj 6207 2RS
Klin A8x7x50
Zaštita kardana
Klinasti remen SPBx2850 LW
Elastični prsten A35
Opruga
Navrtka M6
Vijak M10x20
Navrtka M10
Podloška 10
Podloška C10
Benennung
Riemenscheibe
Laggergehäuse
Spannbolzen
Mutter M30x1,5
Sicherungsscheibe
Bolzen
Feder anschlag
Deckel
Antriebswelle
Distanzrohr
Scheibe
Mutter M16
Scheibe A16
Splint 4x32
Schraube M6x40
Kugellager 6207 2RS
Dübel A8x7x50
Gelenkwellenschutz
Keilriemen SPBx2850 LW
Elastikring A35
Feder
Mutter M6
Schraube M10x20
Mutter M10
Scheibe 10
Washer C10
ROTO 165 = +6661
Description
Pulley
Bearing housing
Tensioner
Nut M30x1,5
Washer - Protection
Bolt
Support
Cover
Shaft
Distance tube
Washer
Nut M16
Washer A16
Cotter 4x32
Screw M6x40
Bearing 6207 2RS
Cotter A8x7x50
P.T.O. shaft protection
Vee belt SPBx2850 LW
Elastic ring A35
Spring
Nut M6
Screw M10x20
Nut M10
Washer 10
Washer C10
1
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
2
1
1
3
1
1
1
2
2
2
2
24
10
16
30
7
22
1
26
25
20
2
17
3
4
2
24
16
18
6
24
5
19
14
27
9
8
15
31
13
23
28
29
531.02.000.0
516.40.000.0
ROTO 165=+6661
Kosilnik z varnostno sklopko – tip A
(kosilnik postavljamo v delovni ali transportni položaj s potegom
vrvice pred kosilnikom)
Kosa sa osiguravajućim kvačilom – tip A
(kosu postavljate u radni i transportni položaj
potezanjem vrpce ispred kosačice)
Številka
Broj
Bild
Fig.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
151007001
152952308
152450315
151007500
151007207
151007305
151007608
151726207
151726403
151007403
152006108
150115100
150115208
150104309
000257607
150155101
000250908
150275400
000239101
000240304
000246503
151007922
150392603
151726608
000252808
151726109
153929404
153245714
Mähwerk mit Anfahrsicherung – Typ A
(Das Mähwerk wird durch das Ziehen am Schnur am Mäher Vorderseite
von Transport- in Arbeitsstellung und Umgekehrt, umgestellt)
Mower with Collision safety device – Type A
(The mower is to be converted from transport-into working
position and viceversa by Pulling the rope on the mower frontside)
Naziv dela
Tečaj
Nosilec varjeni
Zaščita kpl.
Notranja zaščita
Puša
Varovalna pločevina
Sornik 1
Varovalka
Varovalo
Trak 2
Podporna noga
Podložka C14
Vijak M14x150
Vijak M16x30
Vijak M10x25
Vijak M16x55
Matica M14
Matica VM10
Razcepka 4x32
Razcepka 5x50
Mazalka AM 6
Pokrov
Zatik varovalni Art. 478
Vzmet
Podložka A6x10
Varovalka kpl.
Pločevina var.
Vrvica plastična kpl.
Naziv dijela
Rukavac
Ram var.
Zaštita kpl.
Unutrašnja zaštita
Čaura
Sigurnostni lim
Svornjak 1
Osigurač
Sigurnostni oslonac
Trak 2
Potporna noga
Podloška C14
Vijak M14x150
Vijak M16x30
Vijak M10x25
Vijak M16x55
Navrtka M14
Navrtka VM10
Rascepka 4x32
Rascepka 5x50
Mazalica AM 6
Poklopac
Osiguravajuči klin Art. 478
Opruga
Podloška A6x10
Varovalka kpl.
Lim var.
Plastična vrpca kpl.
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Benennung
Scharnier geschw.
Träger geschw.
Schutzraamen zus.
Innernbeschützung
Büchse
Sicherungsblech
Stift 1
Sicherung
Sicherung
Band 2
Stützfuss
Scheibe C14
Schraube M14x150
Schraube M16x30
Schraube M10x25
Schraube M16x55
Mutter M14
Mutter VM10
Splint 4x32
Splint 5x50
Schmirnipel AM 6
Deckel
Sicherungsstecker Art. 478
Feder
Scheibe A6x10
Sicherung zus.
Beschützung geschw.
Plastikleine zus.
ROTO 165 = +6661
2
ROTO 165
Description
Neck welded
Holder welded
Protection cpl.
Protection inner
Sleeve
Protection plate
Bolt 1
Safety device
Safety device
Band 2
Support leg
Washer C14
Screw M14x150
Screw M16x30
Screw M10x25
Screw M16x55
Nut M14
Nut VM10
Cotter 4x32
Cotter 5x50
Lubricator AM 6
Cover
Spring clip Art. 478
Spring
Washer A6x10
Safety device cpl.
Protection welded
Plastic string cpl.
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
3
4
1
1
4
1
1
5
1
1
1
2
1
1
1
3
24
10
16
26
25
21
17
30
1
24
11
10
3
16
4
2
19
8
14
23
27
13
9
30
20
15
12
31
34
541.02.010.1
22
29
33
24
28
32
ROTO 165=+6661
Kosilnik z avtomatsko varnostno sklopko – tip B
(kosilnik postavljamo v delovni ali transportni položaj s potegom
vrvice iz traktorske kabine)
Automatsko osiguravajuće kvačilo – tip B
(kosu postavljate u radni i transportni položaj
pomoću vrpce iz traktorske kabine)
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
151007001
154913723
154913507
154913302
153619604
153621003
151007403
153616901
153621806
152006108
152502704
153621307
150104309
000257607
150367908
150195005
000228408
000239101
000240304
000246503
151007922
150392603
154005409
000252808
152593009
151338500
153621600
152011502
151011600
150019401
Mähwerk mit automatische Anfahr-Sicherung - Typ B
(Das Mähwerk wird durch den Ziehen Am Schnur vom SchlepperKabine aus, von Transport in Arbeitsstellung und umgekehrt,
umgestellt)
Mower with automatic collision safety device - Type B
(The mower is to be converted from transport to working position and
viceversa, by pulling the rope from the tractor cabine)
Naziv dela
Tečaj
Nosilec varjeni
Zaščita kpl.
Notranja zaščita
Varovalka var.
Varovalo var.
Trak 2
Okvir
Letev var.
Podporna noga
Podložka C16
Vzvod var.
Vijak M16x30
Vijak M10x25
Matica M16-05
Vijak M10x16
Podložka B10
Razcepka 4x32
Razcepka 5x50
Mazalka AM 6
Pokrov
Zatik varovalni
Vzmet
Podložka A6x10
Sornik 5
Vzmet 1
Sornik 4
Vrvica trevira 6 x 3200
Cev
Sponka OETIKER 9/11"
Naziv dijela
Rukavac
Ram zavr.
Zaštita kpl.
Unutrašnja zaštita
Osigurač var.
Sigurnostni oslonac var.
Trak 2
Ram
Letva var.
Potporna noga
Podloška C16
Poluga var.
Vijak M16x30
Vijak M10x25
Navrtka M16-05
Vijak M10x16
Podloška B10
Rascepka 4x32
Rascepka 5x50
Mazalica AM 6
Poklopac
Osiguravajuči klin
Opruga
Podloška A6x10
Svornjak 5
Opruga 1
Svornjak 4
Vrpca trevira 6 x 3200
Cijev
Spojnica OETIKER 9/11"
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Benennung
Scharnier
Träger schw.
Schutzraamen kpl.
Innernbeschützung
Sicherung geschw.
Sicherung geschw.
Band 2
Rahmen
Leiste geschw.
Stützfuss
Scheibe C16
Hebel geschw.
Schraube M16x30
Schraube M10x25
Mutter M16-05
Mutter M10x16
Scheibe B10
Splint 4x32
Splint 5x50
Schmirnipel AM 6
Deckel
Sicherungsstecker
Feder
Scheibe A6x10
Bolzen
Feder 1
Bolzen 4
Trevira Leine 6 x 3200
Rohr
Klemme OETIKER 9/11"
ROTO 165 = +6661
3
ROTO 165
Description
Neck
Holder
Protection cpl.
Protection inner
Protection
Protection
Stripe 2
Frame
Link
Support leg
Washer C16
Lever
Screw M16x30
Screw M10x25
Nut M16-05
Nut M10x16
Washer B10
Cotter 4x32
Cotter 5x50
Lubricator AM 6
Cover
Spring clip
Spring
Washer A6x10
Bolt
Spring 1
Bolt 4
Trevira string 6 x 3200
Tube
Clip OETIKER 9/11"
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
4
4
1
1
4
1
1
6
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
3
42
35
37
40
36
43
44
45
35
541.02.010.1
46
ROTO 165=+6661
Kosilnik z avtomatsko varnostno sklopko – tip B
(kosilnik postavljamo v delovni ali transportni položaj s potegom
vrvice iz traktorske kabine)
Automatsko osiguravajuće kvačilo – tip B
(kosu postavljate u radni i transportni položaj
pomoću vrpce iz traktorske kabine)
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
35
36
37
40
42
43
44
45
46
000234302
150137006
152015303
000221307
153932702
154958406
151001800
150000509
000250506
Mähwerk mit automatische Anfahr-Sicherung - Typ B
(Das Mähwerk wird durch den Ziehen Am Schnur vom SchlepperKabine aus, von Transport in Arbeitsstellung und umgekehrt,
umgestellt)
Mower with automatic collision safety device - Type B
(The mower is to be converted from transport to working position and
viceversa, by pulling the rope from the tractor cabine)
Naziv dela
Zatič prožni 8x45
Vijak C4,8 x 9,5
Podložka-stavek 40/50
Matica M10
Pločevina var.
Zaščita var.
Objemka
Vijak M6x55
Matica M6-05
Naziv dijela
Opružna čivija 8x45
Vijak C4,8 x 9,5
Podloška-stavek 40/50
Navrtka M10
Lim vareni
Zaštita var.
Spojnica
Vijak M6x55
Navrtka M6-05
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Benennung
Spannstift 8x45
Schraube C4,8 x 9,5
Scheibe-Satz 40/50
Mutter M10
Beschützung
Wickelschutz geschw.
Klemme
Schraube M6x55
Mutter M6-05
ROTO 165 = +6661
ROTO 165
Description
Tension pin 8x45
Screw C4,8 x 9,5
Washer-set 40/50
Nut M10
Protection
Protection plate
Clip
Screw M6x55
Nut M6-05
Opomba
3
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
4
1
4
1
1
1
1
1
26
3
26
25
13
24
19
4
17
10
18
18
11
7
1
12
5
15
22
2
11
516.00.103.0
9
13
6
23
1
11
20
ROTO 165=+6661
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 165
Številka
Broj
Bild
Fig.
1
2
3
5
6
7
9
10
11
12
13
15
17
18
19
20
22
23
24
25
26
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
151012503
152006402
151010515
152006803
151011201
152007303
152007205
152006901
152007401
152007606
151014501
151012112
151002408
152007508
151002300
151013708
151010104
151010006
152450001
150106806
150275400
Naziv dela
Pokrov plastični
Ohišje pogona
Pokrov pogona
Gred
Matica
Puša
Puša
Gred
Zobnik stožčasti
Podložka-stavek
Podložka-stavek
Puša 1- 31 / 38 - 95
Matica M30x1,5
Matica
Varovalna podložka
Podložka stavek
Pokrov
Pokrov
Jermenica
Vijak M10x20
Matica VM10
Naziv dijela
Poklopac od plastike
Kučište pogona
Poklopac kučišta
Vratilo
Navrtka
Čaura
Čaura
Vratilo
Zupčanik
Podloška-stavek
Podloška-stavek
Čaura 1- 31 / 38 - 95
Navrtka M30x1,5
Navrtka
Osiguravajuća podloška
Podloška-stavek
Poklopac
Poklopac
Remenica
Vijak M10x20
Navrtka VM10
Benennung
Plastik kappe
Antriebsgehaüse
Gehäusedeckel
Welle
Mutter
Büchse
Büchse
Ovelle
Kegelrad
Scheibe - Satz
Scheibe - Satz
Büchse 1- 31 / 38 - 95
Mutter M30x1,5
Mutter
Sicherungsscheibe
Scheibe - Satz
Deckel
Deckel
Reimenscheibe
Schraube M10x20
Mutter VM10
ROTO 165 = +6661
Description
Plastic cover
Gear-box housing
Gear-box cover
Shaft
Nut
Sleeve
Sleeve
Shaft
Pinion
Washer - set
Washer - set
Sleeve 1- 31 / 38 - 95
Nut M30x1,5
Nut
Security washer
Washer - set
Cover
Cover
Pulley
Screw M10x20
Nut VM10
4
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
1
1
1
1
1
1
1
3
1
1
2
1
1
1
1
12
16
34
41
30
42
36
28
34
35
30
4
33
38
30
37
40
39
34
516.00.103.0
38
30
37
38
30
ROTO 165=+6661
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 165
Številka
Broj
Bild
Fig.
28
30
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
000239806
150362208
150004408
150060213
000256109
150306500
159059804
151012406
152007009
151013600
151121208
000211005
150004907
Naziv dela
Razcepka 5x28
Ležaj KR 6206
Tesnilo osno A45x62x7
Moznik B8x7x30
Moznik A8x7x55
Pasta tesnilna PT 120
Tesnilo O 55/60x2,5
Obroč elastični A30
Zobnik
Podložka
Podložka
Vijak M10x35
Mast poltekoča EP 00
Naziv dijela
Rascepka 5x28
Ležaj KR 6206
Zaptivni prsten A45x62x7
Klin B8x7x30
Klin A8x7x55
Pastna tesnilna PT 120
Zaptivač O 55/60x2,5
Elastični prsten A30
Zupčanik
Podloška
Podloška
Vijak M10x35
Mast poltekuča EP 00
Benennung
Splint 5x28
Kugellager KR 6206
Achsendichtung A45x62x7
Dübel B8x7x30
Dübel A8x7x55
Dichtungpaste PT 120
Dichtung O 55/60x2,5
Elastikring A30
Zahnrad
Scheibe
Scheibe
Schraube M10x35
Fließfett EP 00
ROTO 165 = +6661
Description
Cotter 5x28
Bearing KR 6206
Oil seal A45x62x7
Cotter B8x7x30
Cotter A8x7x55
Seal paste PT 120
Seal O 55/60x2,5
Elastic ring A30
Gear
Washer
Washer
Screw M10x35
Liquid grease EP 00
4
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
5
1
4
1
2
3
1
1
1
4
4,6 kg
5
4
3
5
1
2
ROTO 165=+6661
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 165
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
155869900
2
155870006
3
155870104
4
5
159778500
155870202
Naziv dela
Ohišje var.
T-TCBM-165-1-1.2.1
Ohišje ležajno
T-TCBM-165-1-1.2.36
Ohišje ležajno
T-TCBM-165-1-1.2.57
Vijak M10x35
Pokrov
T-TCBM-1651-1.2.39
Naziv dijela
Kućište var.
T-TCBM-165-1-1.2.1
Ležajno kućište
T-TCBM-165-1-1.2.36
Ležajno kućište
T-TCBM-165-1-1.2.57
Vijak M10x35
Pokrov
T-TCBM-1651-1.2.39
Benennung
Gehaeuse geschw.
T-TCBM-165-1-1.2.1
Lagergehäuse
T-TCBM-165-1-1.2.36
Lagergehäuse
T-TCBM-165-1-1.2.57
Schraube M10x35
Deckel
T-TCBM-1651-1.2.39
ROTO 165 = +6661
Description
Gear box welded
T-TCBM-165-1-1.2.1
House bearing
T-TCBM-165-1-1.2.36
House bearing
T-TCBM-165-1-1.2.57
Screw M10x35
Casted nut
T-TCBM-1651-1.2.39
5
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
4
1
9
20
8
22
16
6
18
6
17
3
14
7
13
21
14
25
RK 185
3
11
12
14
24
26
2
15
2
23
5
25
10
4
516.00.104.0
27
19
1
ROTO 165=+6661
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 165
Številka
Broj
Bild
Fig.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
153136305
151019702
151015902
151017009
151018703
151019203
151019301
151018909
151018214
152008615
151018801
151019105
151015706
151012905
151014501
151019409
151021405
150305306
151019506
150141402
150040208
000227908
000242919
000255707
000244907
150006102
150005309
Naziv dela
Ključ
Nož
Zgornji kolut
Spodnji kolut
Distančna cev
Podložna plošča
Varovalna pločevina
Vijak
Prirobnica
Gred
Zobnik stožčasti 15/4,42
Distančni obroč
Varovalna podložka
Podložka-stavek 25,2/33
Podložka-stavek 50/61,8
Ščitno rebro
Matica
Vijak s polokr. glavo M6x16
Vijak IMBUS
Matica M6
Matica M16
Podložka B6
Ležaj KR 6305 2RS
Ležaj tlačni 51109
Ležaj KR 6210 2RS C3
Tesnilo osno 40x62x10 BA
O - obroček O 20x15,3X2,4
Naziv dijela
Ključ
Nož
Gornji kolut
Donji kolut
Odstojna cev
Podložna ploča
Osiguravajuči lim
Vijak
Prirobnica
Vratilo
Zupčanik 15/4,42
Odstojni prsten
Osiguravajuća podloška
Podloška-stavek 25,2/33
Podloška-stavek 50/61,8
Zaštitno rebro
Navrtka
Vijak sa polukr.gl. M6x16
Vijak IMBUS
Navrtka M6
Navrtka M16
Podloška B6
Ležaj KR 6305 2RS
Ležaj potisni 51109
Ležaj KR 6210 2RS C3
Zaptivni prsten 40x62x10 BA
O - prsten 20x15,3x2,4
Benennung
Schlüssel
Messer
Oberer trommel
Unterer trommel
Distanzrohr
Unterlegplatte
Sicherungsblech
Schraube
Elansche
Welle
Kegelrad 15/4,42
Distanzring
Sicherungsscheibe
Scheibe - Satz 25,2/33
Scheibe - Satz 50/61,8
Schutzrippe
Mutter
Schraube M6x16
Schraube IMBUS
Mutter M6
Mutter M16
Scheibe B6
Lager KR 6305 2RS
Drucklager 51109
Lager KR 6210 2RS C3
Simmerring 40x62x10 BA
O - ring 20x15,3x2,4
ROTO 165 = +6661
Description
Key
Knife
Upper disc
Lower disc
Distance tube
Distance plate
Protection plate
Screw
Flange
Shaft
Pinion 15/4,42
Distance ring
Security washer
Washer - set 25,2/33
Washer - set 50/61,8
Protection flange
Nut
Screw M6x16
Screw IMBUS
Nut M6
Nut M16
Washer B6
Bearing KR 6305 2RS
Bearing 51109
Bearing KR 6210 2RS C3
Oil seal 40x62x10 BA
O - ring 20x15,3X2,4
6
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
6
2
2
2
6
6
12
2
2
2
2
2
4
2
8
6
8
12
8
2
2
4
2
6
6
33
RK 185
42
32
32
30
36
38
41
34
37
35
31
28
516.00.104.0
29
ROTO 165=+6661
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 165
Številka
Broj
Bild
Fig.
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
41
42
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
150390116
000256109
000236300
000237602
151017508
151019800
151020601
151019908
151018400
150406000
151019007
151019604
151020601
Naziv dela
Moznik B8x7x32
Moznik A8x7x55
Vskočnik not. 62
Vskočnik zun. 35
Nosilec noža
Elastični obroč A50
Podložka-stavek
Podložka-stavek
Ohišje ležaja
Ležaj KR 6207 2RS
Napenjalni obroč
Distančna podložka
Podložka-stavek
Naziv dijela
Klin B8x7x32
Klin A 8x7x55
Uskočnik unutr 62
Uskočnik vanj. 35
Nosač noža
Elastični prsten A50
Podloška-stavek
Podloška-stavek
Kučište ležaja
Ležaj KR 6207 2RS
Zatezni prsten
Odstojna podloška
Podloška-stavek
Benennung
Dübel B8x7x32
Dübel A 8x7x55
Sicheruwgsring innern 62
Sicherungsring ausern 35
Messerhalter
Elastikring A50
Scheibe - Satz
Scheibe - Satz
Lagergehäuse
Lager KR 6207 2RS
Spannring
Distanz scheibe
Scheibe - Satz
ROTO 165 = +6661
Description
Cotter B8x7x32
Cotter A8x7x55
Circlip 62
Circlip 35
Knife holder
Elastic ring A50
Washer - set
Washer - set
Bearing housing
Bearing KR 6207 2RS
Tension ring
Distance washer
Washer - set
6
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
2
4
2
6
2
2
2
2
4
18
16
17
15
24
11
10
20
8
7
12
7
13
22
19
4
5
9
3
6
13
14
23
1
516.05.000.0
25
22
2
ROTO 165=+6661
Vzvodovje za kosilnik z varnostno sklopko – tip A
(kosilnik postavljamo v delovni ali transportni položaj s
potegom vrvice pred kosilnikom)
Poluge za kosu sa osiguravajućim kvačilom – tip A
(kosu u transportni i radni položaj postavljajte s
potezanjem vrpce ispred kose)
Številka
Broj
Bild
Fig.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
152926105
151023814
151024304
151024901
152010416
151025714
151026008
152010611
151026302
151026400
151026507
151026605
151026703
151026801
151026909
151027007
151027105
151027203
152737232
151027409
151027604
150272403
151027800
152448711
Das Gestänge für Mähwerk mit Anfahrsicherung – Typ A
(Das Mähwerk wird durch den Ziehen am Schnur am Mäher Vorderseite von
Transport in Arbeitsstellung und umgekehrt umgestellt)
Mechanism for the mower with collision safety device Type A
(The mower is to be converted from transport to working position and
viceversa by pulling the rope on the front side of the mower)
Naziv dela
Priklop var.
Tečaj
Vzvod
Drog vezni
Vez var.
Varovalo
Kapa
Vez 2
Omejevalec
Distančna puša
Distančna puša
Puša
Podložka
Sornik
Sornik
Sornik
Sornik
Sornik
Sornik z varovalko
Vzmet natezna
Puša plastična
Varovalni zatič
Podložka
Sornik
Naziv dijela
Priključek var.
Rukavac
Poluga
Vezna poluga
Veza var.
Osigurač
Kapa
Vez 2
Ograničnik
Odstojna čaura
Odstojna čaura
Čaura
Podloška
Svornjak
Svornjak
Svornjak
Svornjak
Svornjak
Svornjak sa osiguračem
Opruga
Čaura plastična
Sigurnostna čivija
Podloška
Svornjak
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Benennung
Dreipunktaufhängung geschw.
Scharier
Hebel
Binduwgstange
Bindung geschw.
Sicherung
Abschlusskappe
Bindung 2
Bergenzungsstrebe
Distanzbüchse
Distanzbüchse
Büchse
Scheibe
Bolzen
Bolzen
Bolzen
Bolzen
Bolzen
Bolzen mit Sicherungsstecker
Zugreder
Klappstecker
Klappstecker
Scheibe
Bolzen
ROTO 165 = +6661
7
ROTO 165
Description
Hitch welded
Neck
Lever
Linking bar
Link welded
Safety fuse
Cap
Link 2
Limited
Distance sleeve
Distance sleeve
Sleeve
Washer
Bolt
Bolt
Bolt
Bolt
Bolt
Pin with Spring Clip
Spring
Plastic sleeve
Safety pin
Washer
Bolt
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
46
44
39
7
45
48
35
36
37
47
41
31
34
29
52
51
43
26
30
42
40
27
38
28
516.05.000.0
ROTO 165=+6661
Vzvodovje za kosilnik z varnostno sklopko – tip A
(kosilnik postavljamo v delovni ali transportni položaj s
potegom vrvice pred kosilnikom)
Poluge za kosu sa osiguravajućim kvačilom – tip A
(kosu u transportni i radni položaj postavljajte s
potezanjem vrpce ispred kose)
Številka
Broj
Bild
Fig.
26
27
28
29
30
31
32
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
51
52
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
152010807
152011003
152011405
152011502
151121002
152011600
152011708
150019401
150288600
150288708
150008100
150146005
150275400
000221307
150040208
000228300
000228701
000240509
000239904
000239101
000238004
153245714
152448613
152926213
Das Gestänge für Mähwerk mit Anfahrsicherung – Typ A
(Das Mähwerk wird durch den Ziehen am Schnur am Mäher Vorderseite von
Transport in Arbeitsstellung und umgekehrt umgestellt)
Mechanism for the mower with collision safety device Type A
(The mower is to be converted from transport to working position and
viceversa by pulling the rope on the front side of the mower)
Naziv dela
Omejevalec
Kavelj var.
Sornik
Vrvica trevira
Vzmet
Cev
Uho var.
Sponka OETIKER 9/11
Vijak M10x85
Vijak M10x95
Vijak M10x40
Vijak M12x30
Matica M10
Matica M10
Matica M16
Podložka vzmetna B10
Podložka vzmetna B16
Razcepka 5x63
Razcepka 5x32
Razcepka 4x32
Vskočnik Z 60
Vrvica plastična kpl.
Sornik
Vrvica plastična kpl.
Naziv dijela
Ograničnik
Kluka var.
Svornjak
Vrpca trevira
Opruga
Cev
Uho var.
Spojnica OETIKER 9/11
Vijak M10x85
Vijak M10x95
Vijak M10x40
Vijak M12x30
Navrtka M10
Navrtka M10
Navrtka M16
Podloška B10
Podloška B16
Rascepka 5x63
Rascepka 5x32
Rascepka 4x32
Uskočnik Z 60
Plastična vrpca kpl.
Svornjak
Plastična vrpca kpl.
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Benennung
Begrenzungsstrebe
Haken geschw.
Bolzen
Trevira Leine
Feder
Rohr
Fütrung geschw.
Klemme OETIKER 9/11
Schraube M10x85
Schraube M10x95
Schraube M10x40
Mutter M12x30
Mutter M10
Mutter M10
Mutter M16
Federscheibe B10
Federscheibe B16
Splint 5x63
Splint 5x32
Splint 4x32
Sicherungspring Z 60
Plastikleine zus.
Bolzen
Plastikleine zus.
ROTO 165 = +6661
7
ROTO 165
Description
Limited
Hook welded
Bolt
Trevira string
Spring
Tube
Eye welded
Clip OETIKER 9/11
Screw M10x85
Screw M10x95
Screw M10x40
Nut M12x30
Nut M10
Nut M10
Nut M16
Washer B10
Washer B16
Cotter 5x63
Cotter 5x32
Cotter 4x32
Circlip Z 60
Plastic string cpl.
Bolt
Plastic string cpl.
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
1
2
2
1
1
1
2
2
1
1
1
1
1
1
5
1
1
1
1
18
48
16
49
50
46
15
44
11
24
10
39
20
41
8
12
17
4
46
8
5
7
3
41
35
22
36
13
13
21
6
19
45
47
14
22
38
2
1
541.05.000.1
25
ROTO 165=+6661
Kosilnik z avtomatsko varnostno sklopko – tip B
(kosilnik postavljamo v delovni ali transportni položaj s
potegom vrvice iz traktorske kabine)
Mähwerk mit automatische Anfahsicherung – Typ B
(Das Mähwerk wird durch den ziehen am Schnur vom Schlepper Kabine
aus von Transport in Arbeitsstellung und umgekehrt Umgestellt)
Automatsko osiguravajuće kvačilo – tip B
(Kosu postavljate u radni i transportni položaj pomoću vrpce
iz traktorske kabine)
Mower with automatic collision safety device – Type B
(The mower is to be converted from transport to working position and
viceversa, by pulling the rope from the tractor cabine)
Številka
Broj
Bild
Fig.
1
2
3
4
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
24
25
35
36
38
39
44
45
46
47
48
49
50
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
153622316
153618008
154927306
153618909
153739903
152010416
151025714
153679905
152010611
153619301
151026400
151026605
000251300
151026801
152663308
153618801
154670207
152088207
152737232
151027409
151939503
151027604
151027800
152448711
150288708
150320405
150146005
150275400
000240509
000239904
000239101
000238004
000235007
150116305
152237500
Naziv dela
Priklop var.
Tečaj var.
Vzvod var.
Drog vezni
Valj hidravlični kpl.
Vez var.
Varovalo var.
Kapa
Vez 2
Distančna puša
Distančna puša
Puša
Podložka A16
Sornik
Sornik
Sornik
Sornik
Sornik
Sornik
Vzmet natezna
Varovalka žična 4,5
Puša plastična
Podložka
Sornik
Vijak M10x95
Vijak M10x100
Vijak M12x30
Matica VM10
Razcepka 5x63
Razcepka 5x32
Razcepka 4x32
Vskočnik Z 60
Zatič prožni 10x40
Zatič prožni 8x30
Podložka Ø25,2/33-1,5
Naziv dijela
Priključek var.
Rukavac var.
Poluga var.
Vezna poluga
Hidraulički cilindar kpl.
Veza var.
Osigurač var.
Kapa
Vez 2
Odstojna čaura
Odstojna čaura
Čaura
Podloška A16
Svornjak
Svornjak
Svornjak
Svornjak
Svornjak
Svornjak
Opruga
Osigurač žični 4,5
Čaura plastična
Podloška
Svornjak
Vijak M10x95
Vijak M10x100
Vijak M12x30
Navrtka VM10
Rascepka 5x63
Rascepka 5x32
Rascepka 4x32
Uskočnik Z 60
Opružna čivija 10x40
Opružna čivija 8x30
Podloška Ø25,2/33-1,5
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Benennung
Dreipunktaufhängung geschw.
Scharier geschw.
Hebel geschw.
Binduwgstange
Hydraulik Zylinder zus.
Bindungstane geschw.
Bindung geschw.
Sicherung
Bindung 2
Distanzbüchse
Distanzbüchse
Büchse
Scheibe A16
Bolzen
Bolzen
Bolzen
Bolzen
Bolzen
Bolzen
Zugreder
Drahtsicherung 4,5
Klappstecker
Scheibe
Bolzen
Schraube M10x95
Schraube M10x100
Schraube M12x30
Mutter VM10
Splint 5x63
Splint 5x32
Splint 4x32
Sicherungsring aussen Z 60
Spannstift 10x40
Spannstift 8x30
Scheibe Ø25,2/33-1,5
ROTO 165 = +6661
ROTO 165
Description
Hitch welded
Neck welded
Lever welded
Linking bar
Hydraulic cylinder cpl.
Linking bar welded
Link welded
Safety fuse
Link 2
Distance sleeve
Distance sleeve
Sleeve
Washer A16
Bolt
Bolt
Bolt
Bolt
Bolt
Bolt
Spring
Wire safety 4,5
Plastic sleeve
Washer
Bolt
Screw M10x95
Screw M10x100
Screw M12x30
Nut VM10
Cotter 5x63
Cotter 5x32
Cotter 4x32
Circlip Z 60
Tension pin 10x40
Tension pin 8x30
Washer Ø25,2/33-1,5
Opomba
8
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
4
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
2
2
1
1
7
1
1
1
1
51
55
52
53
54
59
58
8
57
541.05.000.1
ROTO 165=+6661
Kosilnik z avtomatsko varnostno sklopko – tip B
(kosilnik postavljamo v delovni ali transportni položaj s
potegom vrvice iz traktorske kabine)
Mähwerk mit automatische Anfahsicherung – Typ B
(Das Mähwerk wird durch den ziehen am Schnur vom Schlepper Kabine
aus von Transport in Arbeitsstellung und umgekehrt Umgestellt)
Automatsko osiguravajuće kvačilo – tip B
(Kosu postavljate u radni i transportni položaj pomoću vrpce
iz traktorske kabine)
Mower with automatic collision safety device – Type B
(The mower is to be converted from transport to working position and
viceversa, by pulling the rope from the tractor cabine)
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
51
52
000240402
150037800
53
54
55
57
58
59
000252906
150108403
150385504
152448613
153680403
151034615
Naziv dela
Razcepka 5x50
Reduktor
CM22x1,5 / M16x1,5
Podložka tesnilna A22x27
Spojka AMD M22x1,5
Cev V1 NP8x3500 A10 A20
Sornik
Puša var.
Pokrov
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Naziv dijela
Benennung
Rascjepka 5x50
Reduktor
CM22x1,5 / M16x1,5
Zaptivna podloška A22x27
Spojnica AMD M22x1,5
Cijev V1 NP8x3500 A10 A20
Svornjak
Čaura var.
Poklopac
Splint 5x50
Reduktionsgetriebe
CM22x1,5 / M16x1,5
Dichtungsring A22x27
Stecker AMD M22x1,5
Schlauch V1NP8x3500A10A20
Bolzen
Büchse geschw.
Deckel
ROTO 165 = +6661
ROTO 165
Description
Cotter pin 5x50
Gear-box
CM22x1,5 / M16x1,5
Gasket A22x27
Pin AMD M22x1,5
Tube V1NP8x3500 A10 A20
Bolt
Bush welded
Cover
Opomba
8
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
1
1
1
9
26
5
7
20
11
13
14
1
4
23
21
22
12
8
6
13
13
14
28
14
2
11
3
25
13
14
15
13
14
10
9
27
516.40.000.0
ROTO 165=+6661
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 165
Številka
Broj
Bild
Fig.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
20
21
22
23
25
26
27
28
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
153315905
153310606
153925202
153925300
153309903
153310205
153310303
153310401
153310508
151029005
150319809
150143008
000224108
150275302
000208509
000211005
000228408
000221307
150300301
153925809
153925907
153930900
153930704
Naziv dela
Vez var.
Zavesa zadnja
Pločevina prednja var.
Pločevina zadnja var.
Pločevina stranska var.
Vez
Ojačitev
Vez
Zavesa prednja
Pločevina
Vijak M8x35
Vijak M8x25
Podložka
Matica VM8
Vijak M8x15
Vijak M10x35
Podložka vzmetna B10
Matica M10
Vijak A4,2x13
Zaščita
Nosilec vzmetni
Vez prednja var.
Vez zadnja var.
Naziv dijela
Vez var.
Zavesa zadnja
Lim prednji var.
Lim zadnji var.
Lim stranski var.
Vez
Pojačanje
Vez
Zavesa prednja
Lim
Vijak M8x35
Vijak M8x25
Podloška
Navrtka VM8
Vijak M8x15
Vijak M10x35
Podloška B10
Navrtka M10
Vijak A4,2x13
Zaštita
Opružni nosač
Vez prednja var.
Vez zadnja var.
Benennung
Bindung geschw.
Vorhang hinten
Blech vorne geschw.
Blech hinten geschw.
Blech seitlich geschw.
Bindung
Verstärkune
Bindung
Vorhang vorwe
Blech
Schraube M8x35
Schraube M8x25
Scheibe
Mutter VM8
Schraube M8x15
Schraube M10x35
Scheibe B10
Mutter M10
Schraube A4,2x13
Beschützung
Federträger
Bindung vorne geschw.
Bindung hinten geschw.
ROTO 165 = +6661
Description
Link welded welded
Curtain rear
Front cover plate welded
Rear cover plate welded
Side cover plate welded
Link
Reinforcement
Link
Front curtain
Plate
Screw M8x35
Screw M8x25
Washer
Nut VM8
Screw M8x15
Screw M10x35
Washer B10
Nut M10
Screw A4,2x13
Protection
Spring holder
Front link
Rear link welded
9
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
4
7
13
16
3
4
4
4
8
1
1
1
1
9
29
40
31
34
41
42
43
30
516.40.000.0
35, 36, 37
34
33
ROTO 165=+6661
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 165
Številka
Broj
Bild
Fig.
29
30
31
33
34
35
36
37
40
41
42
43
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
153931106
153931507
153931302
152449407
153129402
150192204
000223902
150275204
150143008
155930905
150007600
150054602
ENGLAND MARKET
B = ROTO 165
29
30
31
153475803
153523805
153475509
Naziv dela
Zaščita stranska var.
Zaščita prednja var.
Zaščita zadnja var.
Pokrov
Ojačitev jeklena
Vijak M6x20
Podložka A6
Matica VM6
Vijak M8x25
Zavesa stranska 1
Kovica slepa A3 x8
Podložka 4
Naziv dijela
Zaštita bočna var.
Zaštita prednja var.
Zaštita zadnja var.
Poklopac
Pojačanje čelično
Vijak M6x20
Podloška A6
Navrtka VM6
Vijak M8x25
Zavesa bočna 1
Zakovica A3 x 8
Podloška 4
ROTO 165 = +6661
Benennung
Description
9
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
Beschützung seitlich geschw.
Beschützung vorne geschw.
Beschützung hinten geschw.
Deckel
Stahl verstärkung
Schraube M6x20
Scheibe A6
Mutter VM6
Schraube M8x25
Schutztuch seite 1
Niet blind A3 x 8
Scheibe 4
Side protection welded
Front protection welded
Rear protection welded
Cover
Steel reinforcement.
Screw M6x20
Washer A6
Nut VM6
Screw M8x25
Courtain side 1
Rivet blind A3 x 8
Washer 4
1
1
1
2
4
5
6
5
2
1
3
3
Beschutzung seitlich geschw.
Beschutzung vorne geschw.
Beschutzung hinten geschw.
Side protection welded
Front protection welded
Rear protection welded
1
1
1
10
ROTO 165=+6661
SEZNAM NADOMESTNIH DELOV
SPISAK REZERVNIH DELOVA
ERSATZTEILLISTE
SPARE PARTS LIST
ROTO 185
1
13
8
22
27
29
19
28
26
20
3
1
5
4
6
23
21
539.01.000.0
9
17
11
16
2
14
15
17
12
10
18
ROTO 185=+1465
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 185
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
152449906
152005403
151001301
153473903
151002300
152005628
151001506
151002006
153474001
151001908
151002202
150040208
000224803
000239101
000254904
150406000
18
19
20
21
22
23
26
27
28
29
000230805
153996901
150318908
151002104
151001409
000250506
150106806
000221307
000225303
000225900
Naziv dela
Jermenica
Ohišje ležajev
Napenjalec
Matica M30x1,5
Podložka varovalna
Sornik
Naslon
Pokrov
Gred pogonska
Cev distančna
Podložka
Matica M16
Podložka A16
Razcepka 4x32
Vijak M6x40
LEŽAJ KR 6207 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Moznik A8x7x50
Zaščita kardana
Jermen klinasti SPBx3150 LW
Elastični obroč A35
Vzmet
Matica M6
Vijak M10x20
Matica M10
Podložka 10
Podložka C10
Naziv dijela
Remenica
Ležajno kučište
Zatezač
Navrtka M30x1,5
Osiguravajuća podloška
Svornjak
Naslonac
Poklopac
Pogonsko vratilo
Odstojna cev
Podloška
Navrtka M16
Podloška A16
Rascepka 4x32
Vijak M6x40
LEŽAJ KR 6207 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Klin A8x7x50
Zaštita kardana
Klinasti remen SPBx3150 LW
Elastični prsten A35
Opruga
Navrtka M6
Vijak M10x20
Navrtka M10
Podloška 10
Podloška C10
Benennung
Riemenscheibe
Laggergehäuse
Spannbolzen
Mutter M30x1,5
Sicherungsscheibe
Bolzen
Feder anschlag
Deckel
Antriebswelle
Distanzrohr
Scheibe
Mutter M16
Scheibe A16
Splint 4x32
Schraube M6x40
Kugellager KR 6207 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Dübel A8x7x50
Gelenkwellenschutz
Keilriemen SPBx3150 LW
Elastikring A35
Feder
Mutter M6
Schraube M10x20
Mutter M10
Scheibe 10
Washer C10
ROTO 185 = +1465
Description
Pulley
Bearing housing
Tensioner
Nut M30x1,5
Washer - Protection
Bolt
Support
Cover
Shaft
Distance tube
Washer
Nut M16
Washer A16
Cotter 4x32
Screw M6x40
Bearing KR 6207 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Cotter A8x7x50
P.T.O. shaft protection
Vee belt SPBx3150 LW
Elastic ring A35
Spring
Nut M6
Screw M10x20
Nut M10
Washer 10
Washer C10
1
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
2
1
1
3
1
1
1
2
2
2
2
10
16
1
7
20
2
17
3
4
2
5
10
16
18
19
14
9
8
15
539.02.000.0
539.00.000.0
13
ROTO 185=+1465
Kosilnik z varnostno sklopko – tip A
(kosilnik postavljamo v delovni ali transportni položaj s potegom
vrvice pred kosilnikom)
Kosa sa osiguravajućim kvačilom – tip A
(kosu postavljate u radni i transportni položaj
potezanjem vrpce ispred kosačice)
Številka
Broj
Bild
Fig.
1
2
3
4
5
7
8
9
10
13
14
15
16
17
18
19
20
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
151007001
153413906
153414503
153414709
151007207
151007608
151726207
151726403
151007403
153414308
153240102
150392809
150418809
000257607
150392701
000250908
150275400
Mähwerk mit Anfahrsicherung – Typ A
(Das Mähwerk wird durch das Ziehen am Schnur am Mäher Vorderseite
von Transport- in Arbeitsstellung und Umgekehrt, umgestellt)
Mower with Collision safety device – Type A
(The mower is to be converted from transport-into working position
and viceversa by Pulling the rope on the mower frontside)
Naziv dela
Tečaj
Nosilec varjeni
Zaščita kpl.
Notranja zaščita
Puša
Sornik 1
Varovalka
Varovalo
Trak 2
Podporna noga
Podložka 15 / 50 - 4
Vijak M14x215
Vijak M16x60
Vijak M10x25
Vijak M16x65
Matica M14
Matica VM 10
Naziv dijela
Rukavac
Ram var.
Zaštita kpl.
Unutrašnja zaštita
Čaura
Svornjak 1
Osigurač
Sigurnostni oslonac
Trak 2
Potporna noga
Podloška 15 / 50 - 4
Vijak M14x215
Vijak M16x60
Vijak M10x25
Vijak M16x65
Navrtka M14
Navrtka VM 10
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 185 = +1465
ROTO 185
Benennung
Description
Scharnier geschw.
Träger geschw.
Schutzraamen zus.
Innernbeschützung
Büchse
Stift 1
Sicherung
Sicherung
Band 2
Stützfuss
Scheibe 15 / 50 - 4
Schraube M14x215
Schraube M16x60
Schraube M10x25
Schraube M16x65
Mutter M14
Mutter VM 10
Neck welded
Holder welded
Protection cpl.
Protection inner
Sleeve
Bolt 1
Safety device
Safety device
Band 2
Support leg
Washer 15 / 50 - 4
Screw M14x215
Screw M16x60
Screw M10x25
Screw M16x65
Nut M14
Nut VM 10
Opomba
2
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
4
4
1
4
2
30
22
26
25
32
33
24
24
24
31
28
19
29
27
15
539.02.000.0
539.00.000.0
23
ROTO 185=+1465
Kosilnik z varnostno sklopko – tip A
(kosilnik postavljamo v delovni ali transportni položaj s potegom
vrvice pred kosilnikom)
Kosa sa osiguravajućim kvačilom – tip A
(kosu postavljate u radni i transportni položaj
potezanjem vrpce ispred kosačice)
Številka
Broj
Bild
Fig.
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
000239101
000240304
000246503
151007922
150392603
154005409
000252808
153926818
153929404
153926103
153245714
150418701
Mähwerk mit Anfahrsicherung – Typ A
(Das Mähwerk wird durch das Ziehen am Schnur am Mäher Vorderseite
von Transport- in Arbeitsstellung und Umgekehrt, umgestellt)
Mower with Collision safety device – Type A
(The mower is to be converted from transport-into working position
and viceversa by Pulling the rope on the mower frontside)
Naziv dela
Razcepka 4x32
Razcepka 5x50
Mazalka AM 6
Pokrov
Zatik varovalni Art. 478
Vzmet
Podložka A6x10
Varovalka kpl.
Pločevina var.
Trak
Vrvica plastična kpl.
Vijak M16x30
Naziv dijela
Rascepka 4x32
Rascepka 5x50
Mazalica AM 6
Poklopac
Osiguravajuči klin Art. 478
Opruga
Podloška A6x10
Varovalka kpl.
Lim var.
Traka
Plastična vrpca kpl.
Vijak M16x30
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Benennung
Splint 4x32
Splint 5x50
Schmirnipel AM 6
Deckel
Sicherungsstecker Art. 478
Feder
Scheibe A6x10
Sicherung zus.
Beschützung geschw.
Band
Plastikleine zus.
Schraube M16x30
ROTO 185 = +1465
ROTO 185
Description
Cotter 4x32
Cotter 5x50
Lubricator AM 6
Cover
Spring clip Art. 478
Spring
Washer A6x10
Safety device cpl.
Protection welded
Stripe
Plastic string cpl.
Screw M16x30
Opomba
2
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
5
1
1
1
2
1
1
1
1
2
26
3
26
25
13
24
19
3
17
10
18
18
11
7
1
12
5
15
22
2
11
546.03.000.0
9
13
6
23
1
11
20
ROTO 185=+1465
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 185
Številka
Broj
Bild
Fig.
1
2
3
5
6
7
9
10
11
12
13
15
17
18
19
20
22
23
24
25
26
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
151012503
153414905
153416208
153416306
151011201
152007303
152007205
152006901
152007401
152007606
151014501
151012112
151002408
152007508
151002300
151013708
151010104
151010006
152450001
150106806
150275400
Naziv dela
Pokrov plastični
Ohišje pogona
Pokrov pogona
Gred
Matica
Puša
Puša
Gred
Zobnik stožčasti
Podložka-stavek
Podložka-stavek
Puša 1 - 31 / 38 - 95
Matica M30x1,5
Matica
Varovalna podložka
Podložka stavek
Pokrov
Pokrov
Jermenica
Vijak M10x20
Matica VM10
Naziv dijela
Poklopac od plastike
Kučište pogona
Poklopac kučišta
Vratilo
Navrtka
Čaura
Čaura
Vratilo
Zupčanik
Podloška-stavek
Podloška-stavek
Čaura 1 - 31 / 38 - 95
Navrtka M30x1,5
Navrtka
Osiguravajuća podloška
Podloška-stavek
Poklopac
Poklopac
Remenica
Vijak M10x20
Navrtka VM10
Benennung
Plastik kappe
Antriebsgehäuse
Gehäusedeckel
Welle
Mutter
Büchse
Büchse
Ovelle
Kegelrad
Scheibe - Satz
Scheibe - Satz
Büchse 1 - 31 / 38 - 95
Mutter M30x1,5
Mutter
Sicherungsscheibe
Scheibe - Satz
Deckel
Deckel
Reimenscheibe
Schraube M10x20
Mutter VM10
ROTO 185 = +1465
Description
Plastic cover
Gear-box housing
Gear-box cover
Shaft
Nut
Sleeve
Sleeve
Shaft
Pinion
Washer - set
Washer - set
Sleeve 1 - 31 / 38 - 95
Nut M30x1,5
Nut
Security washer
Washer - set
Cover
Cover
Pulley
Screw M10x20
Nut VM10
3
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
1
1
1
1
1
1
1
3
1
2
1
1
2
1
1
1
1
1
18
13
34
41
30
42
36
28
34
35
30
3
33
38
30
37
40
39
34
546.03.000.0
38
30
37
38
30
ROTO 185=+1465
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 185
Številka
Broj
Bild
Fig.
28
30
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
000239806
150362208
150004408
150060213
000256109
150306500
159059804
151012406
152007009
151012905
151121208
000211005
Naziv dela
Razcepka 5x28
Ležaj KR 6206
Tesnilo osno A45x62x7
Moznik B8x7x30
Moznik A8x7x55
Pasta tesnilna PT 120
Tesnilo O 55/60x2,5
Obroč elastični A30
Zobnik
Podložka-stavek
Podložka
Vijak M10x35
Naziv dijela
Rascepka 5x28
Ležaj KR 6206
Zaptivni prsten A45x62x7
Klin B8x7x30
Klin A8x7x55
Pastna tesnilna PT 120
Zaptivač O 55/60x2,5
Elastični prsten A30
Zupčanik
Podloška-stavek
Podloška
Vijak M10x35
Benennung
Splint 5x28
Kugellager KR 6206
Achsendichtung A45x62x7
Dübel B8x7x30
Dübel A8x7x55
Dichtungpaste PT 120
Dichtung O 55/60x2,5
Elastikring A30
Zahnrad
Scheibe - Satz
Scheibe
Schraube M10x35
ROTO 185 = +1465
Description
Cotter 5x28
Bearing KR 6206
Oil seal A45x62x7
Cotter B8x7x30
Cotter A8x7x55
Seal paste PT 120
Seal O 55/60x2,5
Elastic ring A30
Gear
Washer - set
Washer
Screw M10x35
3
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
5
1
4
1
2
3
1
1
5
9
20
8
22
16
4
18
6
17
3
14
7
13
21
14
25
RK 185
11
12
14
24
26
2
15
3
23
2
5
25
10
4
546.03.000.0
27
19
1
ROTO 185=+1465
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 185
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
153136305
152147607
153415219
153415708
151018703
151019203
151019301
153415600
151018214
153415502
151018801
151019105
151015706
151012905
151014501
151019409
151021405
150305306
151019506
150141402
150040208
000227908
000242919
24
25
26
27
000255707
000244907
150006102
150005309
Naziv dela
Ključ var.
Nož
Zgornji kolut
Spodnji kolut
Distančna cev
Podložna plošča
Varovalna pločevina
Vijak 5
Prirobnica
Gred
Zobnik stožčasti 15/4,42
Distančni obroč
Varovalna podložka
Podložka-stavek 25,2/33
Podložka-stavek 50/61,8
Ščitno rebro
Matica
Vijak M6x16
Vijak IMBUS
Matica M6
Matica M16
Podložka B6
Ležaj KR 6305 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Ležaj tlačni 51109
Ležaj KR 6210 2RS C3
Tesnilo osno 40x62x10 BA
O - obroček O 20x15,3X2,4
Naziv dijela
Ključ var.
Nož
Gornji kolut
Donji kolut
Odstojna cev
Podložna ploča
Osiguravajuči lim
Vijak 5
Prirobnica
Vratilo
Zupčanik 15/4,42
Odstojni prsten
Osiguravajuća podloška
Podloška-stavek 25,2/33
Podloška-stavek 50/61,8
Zaštitno rebro
Navrtka
Vijak M6x16
Vijak IMBUS
Navrtka M6
Navrtka M16
Podloška B6
Ležaj KR 6305 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Ležaj potisni 51109
Ležaj KR 6210 2RS C3
Zaptivni prsten 40x62x10 BA
O - prsten 20x15,3x2,4
Benennung
Schlüssel geschw.
Messer
Oberer trommel
Unterer trommel
Distanzrohr
Unterlegplatte
Sicherungsblech
Schraube 5
Elansche
Welle
Kegelrad 15/4,42
Distanzring
Sicherungsscheibe
Scheibe - Satz 25,2/33
Scheibe - Satz 50/61,8
Schutzrippe
Mutter
Schraube M6x16
Schraube IMBUS
Mutter M6
Mutter M16
Scheibe B6
Lager KR 6305 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Drucklager 51109
Lager KR 6210 2RS C3
Simmerring 40x62x10 BA
O - ring 20x15,3x2,4
ROTO 185 = +1465
Description
Key welded
Knife
Upper disc
Lower disc
Distance tube
Distance plate
Protection plate
Screw 5
Flange
Shaft
Pinion 15/4,42
Distance ring
Security washer
Washer - set 25,2/33
Washer - set 50/61,8
Protection flange
Nut
Screw M6x16
Screw IMBUS
Nut M6
Nut M16
Washer B6
Bearing KR 6305 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Bearing 51109
Bearing KR 6210 2RS C3
Oil seal 40x62x10 BA
O - ring 20x15,3X2,4
4
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
6
2
2
2
6
6
12
2
2
2
2
2
2
4
2
8
6
8
12
8
2
2
4
2
6
4
RK 185
33
39
42
32
30
32
36
38
40
41
34
37
35
31
28
546.03.000.0
29
ROTO 185=+1465
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 185
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
150390116
000256109
000236300
000237602
152556004
151019800
151020601
151019908
151018400
150406000
38
39
40
41
42
151019007
152556406
000250908
151019604
153415405
Naziv dela
Moznik B8x7x32
Moznik A8x7x55
Vskočnik not. 62
Vskočnik zun. 35
Nosilec noža
Elastični obroč A50
Podložka-stavek
Podložka-stavek
Ohišje ležaja
Ležaj KR 6207 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Napenjalni obroč
Vijak
Matica M14
Distančna podložka
Puša
Naziv dijela
Klin B8x7x32
Klin A 8x7x55
Uskočnik unutr 62
Uskočnik vanj. 35
Nosač noža
Elastični prsten A50
Podloška-stavek
Podloška-stavek
Kučište ležaja
Ležaj KR 6207 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Zatezni prsten
Vijak
Navrtka M14
Odstojna podloška
Čaura
Benennung
Dübel B8x7x32
Dübel A 8x7x55
Sicheruwgsring innern 62
Sicherungsring ausern 35
Nosaè noža
Elastikring A50
Scheibe - Satz
Scheibe - Satz
Lagergehäuse
Lager KR 6207 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Spannring
Schraube
Mutter M14
Distanz scheibe
Büchse
ROTO 185 = +1465
Description
Cotter B8x7x32
Cotter A8x7x55
Circlip 62
Circlip 35
Nosily Knife holder
Elastic ring A50
Washer - set
Washer - set
Bearing housing
Bearing KR 6207 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Tension ring
Screw
Nut M14
Distance washer
Sleeve
4
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
2
4
2
6
2
1
2
2
2
12
12
4
2
18
16
17
15
24
11
10
20
8
5
12
7
13
22
21
4
19
5
9
3
6
13
14
23
1
539.05.000.0
25
22
2
ROTO 185=+1465
Vzvodovje za kosilnik z varnostno sklopko – tip A
(kosilnik postavljamo v delovni ali transportni položaj s
potegom vrvice pred kosilnikom)
Poluge za kosu sa osiguravajućim kvačilom – tip A
(kosu u transportni i radni položaj postavljajte s potezanjem
vrpce ispred kose)
Številka
Broj
Bild
Fig.
1
2
3
4
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
152926105
153618008
153618302
153618909
153739903
153416707
151025714
153679905
153416903
151026302
153619301
151026400
151026605
151026703
151026801
152663308
153618801
152593009
152088207
152737232
151027409
153245714
151027604
150272403
151027800
152448711
Naziv dela
Priklop var.
Tečaj var.
Vzvod
Drog vezni
Valj hidravlični kpl.
Vez var.
Varovalo
Kapa var.
Vez 2
Omejevalec
Distančna puša
Distančna puša
Puša
Podložka
Sornik
Sornik
Sornik
Sornik
Sornik
Sornik z varovalko
Vzmet natezna
Vrvica plastična kpl.
Puša plastična
Varovalni zatič
Podložka
Sornik
Das Gestänge für Mähwerk mit Anfahrsicherung – Typ A
(Das Mähwerk wird durch den Ziehen am Schnur am Mäher Vorderseite
von Transport in Arbeitsstellung und umgekehrt umgestellt)
Mechanism for the mower with collision safety device Type A
(The mower is to be converted from transport to working position and
viceversa by pulling the rope on the front side of the mower)
Naziv dijela
Priključek var.
Rukavac var.
Poluga
Vezna poluga
Hidraulički cilindar kpl.
Veza var.
Osigurač
Kapa var.
Vez 2
Ograničnik
Odstojna čaura
Odstojna čaura
Čaura
Podloška
Svornjak
Svornjak
Svornjak
Svornjak
Svornjak
Svornjak sa osiguračem
Opruga
Plastična vrpca kpl.
Čaura plastična
Sigurnostna čivija
Podloška
Svornjak
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Benennung
Dreipunktaufhängung geschw.
Scharier geschw.
Hebel
Bindungstane
Hydraulik Zylinder zus.
Bindung geschw.
Sicherung
Abschlusskappe geschw.
Bindung 2
Bergenzungsstrebe
Distanzbüchse
Distanzbüchse
Büchse
Scheibe
Bolzen
Bolzen
Bolzen
Bolzen
Bolzen
Bolzen mit Sicherungsstecker
Zugreder
Plastikleine zus.
Klappstecker
Klappstecker
Scheibe
Bolzen
ROTO 185 = +1465
ROTO 185
Description
Hitch welded
Neck welded
Lever
Linking bar
Hydraulic cylinder cpl.
Link welded
Safety fuse
Cap welded
Link 2
Limited
Distance sleeve
Distance sleeve
Sleeve
Washer
Bolt
Bolt
Bolt
Bolt
Bolt
Bolt with Spring Clip
Spring
Plastic string cpl.
Plastic sleeve
Safety pin
Washer
Bolt
Opomba
5
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
55
59
57
46
58
39
53
5
45
44
56
35
37
36
47,54
41
31
43
34
26
52
30
51
42
40
27
28
29
38
539.05.000.0
ROTO 185=+1465
Vzvodovje za kosilnik z varnostno sklopko – tip A
(kosilnik postavljamo v delovni ali transportni položaj s
potegom vrvice pred kosilnikom)
Poluge za kosu sa osiguravajućim kvačilom – tip A
(kosu u transportni i radni položaj postavljajte s potezanjem
vrpce ispred kose)
Številka
Broj
Bild
Fig.
26
27
28
29
30
31
32
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
51
52
53
54
55
56
57
58
59
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
152010807
152011003
152011405
152420703
151121002
152011600
152011708
150019401
150288708
150320405
150008100
150146005
150275400
000221307
150040208
000228300
000228701
000240509
000239904
000239101
000238004
152448613
152926213
151034615
151780905
000240402
154005604
150116305
152237500
000235007
Das Gestänge für Mähwerk mit Anfahrsicherung – Typ A
(Das Mähwerk wird durch den Ziehen am Schnur am Mäher Vorderseite
von Transport in Arbeitsstellung und umgekehrt umgestellt)
Mechanism for the mower with collision safety device Type A
(The mower is to be converted from transport to working position and
viceversa by pulling the rope on the front side of the mower)
Naziv dela
Omejevalec
Kavelj var.
Sornik
Vrvica trevira
Vzmet
Cev
Uho var.
Sponka OETIKER 9/11
Vijak M10x95
Vijak M10x100
Vijak M10x40
Vijak M12x30
Matica M10
Matica M10
Matica M16
Podložka vzmetna B10
Podložka vzmetna B16
Razcepka 5x63
Razcepka 5x32
Razcepka 4x32
Vskočnik Z 60
Sornik
Vrvica plastična kpl.
Pokrov
Podložka 60,5 / 76 - 1
Razcepka 5x50
Drog 6 - M16 x 408
Zatič prožni 8 x 30
Podložka 25,2 / 33 - 1,5
Zatič prožni 10 x 40
Naziv dijela
Ograničnik
Kluka var.
Svornjak
Vrpca trevira
Opruga
Cev
Uho var.
Spojnica OETIKER 9/11
Vijak M10x95
Vijak M10x100
Vijak M10x40
Vijak M12x30
Navrtka M10
Navrtka M10
Navrtka M16
Podloška B10
Podloška B16
Rascepka 5x63
Rascepka 5x32
Rascepka 4x32
Uskočnik Z 60
Svornjak
Plastična vrpca kpl.
Pokrov
Podloška 60,5 / 76 - 1
Rascepka 5x50
Poluga 6 - M16 x 408
Opružna čivija 8 x 30
Podloška 25,2 / 33 - 1,5
Opružna čivija 10 x 40
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Benennung
Begrenzungsstrebe
Haken geschw.
Bolzen
Trevira Leine
Feder
Rohr
Fütrung geschw.
Klemme OETIKER 9/11
Schraube M10x95
Schraube M10x100
Schraube M10x40
Mutter M12x30
Mutter M10
Mutter M10
Mutter M16
Federscheibe B10
Federscheibe B16
Splint 5x63
Splint 5x32
Splint 4x32
Sicherungspring Z 60
Bolzen
Plastikleine zus.
Deckel
Scheibe 60,5 / 76 - 1
Splint 5x50
Stange 6 - M16 x 408
Spannstift 8 x 30
Scheibe 25,2 / 33 - 1,5
Spannstift 10 x 40
ROTO 185 = +1465
ROTO 185
Description
Limited
Hook welded
Bolt
Trevira string
Spring
Tube
Eye welded
Clip OETIKER 9/11
Screw M10x95
Screw M10x100
Screw M10x40
Nut M12x30
Nut M10
Nut M10
Nut M16
Washer B10
Washer B16
Cotter 5x63
Cotter 5x32
Cotter 4x32
Circlip Z 60
Bolt
Plastic string cpl.
Cover
Washer 60,5 / 76 - 1
Cotter 5x50
Bar 6 - M16 x 408
Tension pin 8 x 30
Washer 25,2 / 33 - 1,5
Tension pin 10 x 40
Opomba
5
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
1
2
2
1
1
1
2
2
1
3
1
1
1
1
4
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
26
5
7
20
11
13
14
1
4
6
23
21
22
12
8
6
13
13
14
28
14
2
11
3
25
13
14
15
13
14
10
9
27
539.00.000.0
ROTO 185=+1465
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 185
Številka
Broj
Bild
Fig.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
20
21
22
23
25
26
27
28
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
153417001
153417403
153417500
153417804
153418108
153616607
153418402
153418509
153418607
151029005
150319809
150143008
000224108
150275302
000208509
000211005
000228408
000221307
150300301
153418402
153925907
153930303
153930606
Naziv dela
Vez var.
Zavesa zadnja
Pločevina prednja var.
Pločevina zadnja var.
Pločevina stranska var.
Vez
Ojačitev
Vez
Zavesa prednja
Pločevina
Vijak M8x35
Vijak M8x25
Podložka
Matica VM8
Vijak M8x15
Vijak M10x35
Podložka vzmetna B10
Matica M10
Vijak A4,2x13
Ojačitev
Nosilec vzmetni
Vez prednja var.
Vez zadnja var.
Naziv dijela
Vez var.
Zavesa zadnja
Lim prednji var.
Lim zadnji var.
Lim stranski var.
Vez
Pojačanje
Vez
Zavesa prednja
Lim
Vijak M8x35
Vijak M8x25
Podloška
Navrtka VM8
Vijak M8x15
Vijak M10x35
Podloška B10
Navrtka M10
Vijak A4,2x13
Pojačanje
Opružni nosač
Vez prednja var.
Vez zadnja var.
Benennung
Bindung geschw.
Vorhang hinten
Blech vorne geschw.
Blech hinten geschw.
Blech sitlich geschw.
Bindung
Verstärkung
Bindung
Vorhang vorne
Blech
Schraube M8x35
Schraube M8x25
Scheibe
Mutter VM8
Schraube M8x15
Schraube M10x35
Scheibe B10
Mutter M10
Schraube A4,2x13
Verstärkung
Federträger
Bindung vorne geschw.
Bindung hinten geschw.
ROTO 185 = +1465
Description
Link welded welded
Curtain rear
Front cover plate welded
Rear cover plate welded
Side cover plate welded
Link
Reinforcement
Link
Front curtain
Plate
Screw M8x35
Screw M8x25
Washer
Nut VM8
Screw M8x15
Screw M10x35
Washer B10
Nut M10
Screw A4,2x13
Reinforcement
Spring holder
Front link welded
Rear link welded
6
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
4
7
13
16
3
4
4
4
8
1
1
1
1
6
29
44
31
34
43
42
41
30
539.00.000.0
35, 36, 37
34
33
ROTO 185=+1465
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 185
Številka
Broj
Bild
Fig.
29
30
31
33
34
35
36
37
40
41
42
43
44
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
153929805-C
153930009-C
153929501-C
152449407
153129402
150192204
000223902
150275204
150143008
150007600
150054602
155930905
000200507
ENGLAND MARKET
C = ROTO 185
29
30
31
153476802
153508706
153476508
Naziv dela
Zaščita stranska var.
Zaščita prednja var.
Zaščita zadnja var.
Pokrov
Ojačitev jeklena
Vijak M6x20
Podložka A6
Matica VM6
Vijak M8x25
Kovica slepa A3x8 Al-St-A1P
Podložka 4
Zavesa stranska 1
Vijak M8x35
Naziv dijela
Zaštita bočna var.
Zaštita prednja var.
Zaštita zadnja var.
Poklopac
Pojačanje čelično
Vijak M6x20
Podloška A6
Navrtka VM6
Vijak M8x25
Zakovica A3x8 Al-St-A1P
Podloška 4
Zavesa bočna 1
Vijak M8x35
ROTO 185 = +1465
Benennung
Description
6
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
Beschützung seitlich geschw.
Beschützung vorne geschw.
Beschützung hinten geschw.
Deckel
Stahl verstärkung
Schraube M6x20
Scheibe A6
Mutter VM6
Schraube M8x25
Niet blind A3x8 Al-St-A1P
Scheibe 4
Schutztuch seite 1
Schraube M8x35
Side protection welded
Front protection welded
Rear protection welded
Cover
Steel reinforcement.
Screw M6x20
Washer A6
Nut VM6
Screw M8x25
Rivet blind A3x8 Al-St-A1P
Washer 4
Courtain side 1
Screw M8x35
1
1
1
2
4
5
6
5
2
3
3
1
7
Beschutzung seitlich geschw.
Beschutzung vorne geschw.
Beschutzung hinten geschw.
Side protection welded
Front protection welded
Rear protection welded
1
1
1
SLOVENIJA
SIP ŠEMPETER d.d.
3311 ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI
Tel: 03 70 38 500
Reklamacije: (0)3 70 38 562
Fax: 03 70 38 665
SMOLIČ JOŽE
Artmanja vas 7, 8211 DOBRNIČ
Tel: 07 34 65 600
Fax: 07 34 65 389
GSM: 041 693 221
KMETIJSKI CENTER LAH
Klanec 13
1218 KOMENDA
Tel: 01 8341 022
Tel: 01 8342 070
Tel: 01 8342 080
Tel: 01 8342 212
Fax: 01 8345 505
RIKOTECH d.o.o.
Lepovče 23, 1310 RIBNICA
Tel. / fax.: 01 83 61 483
GSM: 041 72 43 98
CREINA KRANJ
Vodnova 8, 4000 KRANJ
Tel: 04 20 13 360 (centrala)
Tel: 04 20 13 355 (servis)
Fax: 04 20 13 363
AVTO ERŽEN d.o.o.
Podjelovo Brdo 1, 4225 SOVODENJ
Tel: 04 510 80 70
Fax: 04 510 80 77
GSM: 041 721 706
KZ KRKA z.o.o.
OC AGROSERVIS Novo Mesto
Knafelčeva 2
8000 NOVO MESTO
Tel: 07 393 01 11
Fax: 07 393 01 25
Tel: 07 393 01 10
JAKŠE SAMO
Prvomajska c. 22
8310 ŠENTJERNEJ
Fax / Tel: 07 3081 309
TOMC MARJAN
Primostek 6
8332 GRADAC
Tel: 07 30 58 513
GSM: 041 685 133
KMETIJSTVO POLANEC d.o.o
Pleterje 34
2324 LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU
Tel: 02 761 9300
Fax: 02 761 9306
AVTO CENTER ORMOŽ d.o.o.
Hardek 44/c, 2270 ORMOŽ
Fax: 02 7416 410
Tel: 02 74 16 405 (servis)
GSM: 031 322 939
Tel: 02 74 16 407 (trgovina)
GSM: 031 891 529
ŽIBRAT JANI
Mota 32, 9240 LJUTOMER
Tel: 02 584 1130
Fax: 02 584 1130
GSM: 041 713 300
FRANC ŠTAMUL s.p.
Vuhred 125
2365 VUHRED
Fax / Tel: 02 88 73 751
GSM: 041 332 684
HRVAŠKA
MF SERVIS
Filipčič Milorad
Gradec 9, 10345 GRADEC
Tel: ++385 01 897 058
GSM: 098 248 267
BOŽIČ VLADO
Brače Radiča 50
42232 MARTIJANEC
Tel: ++385 42 673 020
GSM: 099 420 927
PROIZVODNA OPRUGA DEŽANOVAC
DEŽANOVAC
Tel: ++385 43 381 333
Tel: ++385 43 381 366 (trgovina)
Fax: ++385 43 381 330
ALKAR d.o.o.
Dubrovačka 67, 34000 POŽEGA
Tel: ++385 34 274 671
Fax: ++385 34 273 433
GSM: 098 362 996
GSM: 098 365 211
AGM PANEX ČAKOVEC
Zagrebačka 101, 40300 ČAKOVEC
Tel: ++385 40 384 144
Tel: ++385 40 384 354
Tel: ++385 40 384 351 (servis)
Fax: ++385 40 384 355
ALSO d.o.o.
Končanica 355
43505 KONČANICA
Tel: ++385 43 325 124
GSM: 091 56 13 600
BOSNA IN HERCEGOVINA
P.P. MABI
Mrkodol h.h.
80240 TOMISLAVGRAD
Tel: ++387 34 310 100
AGROCOOP KOBATOVCI
78255 BOSANSKI ALEKSANDROVAC
Tel: ++387 51 582 041 (servis)
GSM: ++387 65 510 290, Fax: ++387 51 580 800
ACMA d.o.o.
Ljusina b.b.
77244 BOS. OTOKA
Tel: ++387 37 477 018
Fax: ++387 37 477 039
GSM: ++387 61 155 905
SRBIJA IN ČRNA GORA
AGRO DRINIA
38400 PRIZREN
KOSOVO
Tel / Fax: ++381 29 44 335
GSM: ++377 44 113 137
JUGOMETAL d.o.o.
Kušljevački put b.b., 35210 SVILAJNAC
Tel: ++381 35 312 391
Tel: ++381 35 312 027
Tel: ++381 35 311 696, Fax: ++381 35 312 331
MAKEDONIJA
EURO POLOG
1226 Zheline, TETOVO
Tel: ++389 44 379 379, Fax: ++389 44 378 236
SIP d.d. Šempeter si pridržuje pravico do morebitnih sprememb v katalogu
AGROAUTO PODGORICA
Ul. Bracana Bracanoviča 76
81412 SPUŽ
Tel: ++381 81 881 784
Fax: ++381 81 636 290
Download

1 - Jugometal