SEZNAM NADOMESTNIH DELOV
SPISAK REZERVNIH DELOVA
ERSATZTEILLISTE
SPARE PARTS LIST
ROTO
175D, 180DS, 215D, 220DS, 255D
16
18
15
17
10
11
1
20
12
8
7
9
13
14
5
4
3
13
1
549.05.000.0
6
19
2
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 175 D
ROTO 180 DS
ROTO 220 DS
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
152926105
153618008
153840106
153739903
153846501
151025714
153679905
153885709
151026302
153619301
151026400
151026605
151026703
151026801
152663308
153618801
152593009
152088207
152737232
151027409
Naziv dela
Priklop var.
Tečaj
Vzvod var.
Valj hidravlični
Vez var.
Varovalo
Kapa var.
Vez 2
Omejevalec
Puša
Cev distančna
Puša
Podložka
Sornik
Sornik
Sornik 5
Sornik
Sornik
Sornik
Vzmet natezna
Naziv dijela
Priklop varjeni
Rukavac
Poluga varjeni
Cilindar hidraulički
Vezna prečka var.
Osigurač
Kapa var.
Vezna prečka 2
Graničnik
Čaura
Distančna cijev
Čaura
Podloška
Svornjak
Svornjak
Svornjak 5
Svornjak
Svornjak
Svornjak
Zatezna opruga
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Benennung
Dreipunktaufhängung schw.
Scharnier
Hebel geschw.
Hydraulik Zylinder
Verbindung geschw.
Sicherung
Sicgerungskappe geschw.
Verbindung 2
Distanzrohr
Distanzbüchse
Distanzbüchse
Büchse
Scheibe
Bolzen
Bolzen
Bolzen 5
Bolzen
Bolzen
Bolzen
Zugfeder
Description
Hitch welded
Neck
Lever welded
Hydraulic cylinder
Link welded
Protector
Cap welded
Link 2
Limitateur
Distance sleeve
Distance sleeve
Sleeve
Washer
Bolt
Bolt
Bolt 5
Bolt
Bolt
Bolt
Spring
1
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
44
24
39
39
1
41
41
22
21
45
34
31
35
36
29
32
37
33
43
41
42
23
32
22
38
34
25
549.05.000.0
40
28
27
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
30
26
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 175 D
ROTO 180 DS
ROTO 220 DS
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
153245714
151027604
150272403151027800
152448711
152010807
152011003
152011405
150296708
151121002
152011600
152011708
152926213
150019401
150288708
150320405
150008100
150493200
150275400
000221307
150040208
000228300
000228701
000240509
000239904
Naziv dela
Vrvica plastična kpl.
Puša plastična
Zatič varovalni
Podložka
Sornik
Omejevalec
Kavelj var.
Sornik
Vrvica
Vzmet
Cev
Uho var.
Vrvica plastična kpl.
Sponka 9/11
Vijak M10x95
Vijak M10x100
Vijak M10x40
Vijak M12x40
Matica VM M10
Matica M10
Matica M16
Podložka B10
Podložka B16
Razcepka 5x63
Razcepka 5x32
Naziv dijela
Plastična vrpca kpl.
Plastična čaura
Osiguravajuči klin
Podloška
Svornjak
Graničnik
Kuka var.
Svornjak
Vrpca
Opruga
Cjev
Uvo var.
Plastična vrpca kpl.
Spojka 9/11
Vijak M10x95
Vijak M10x100
Vijak M10x40
Vijak M12x40
Navrtka VM M10
Navrtka M10
Navrtka M16
Podloška B10
Podloška B16
Rascepka 5x63
Rascepka 5x32
Benennung
Kette zus.
Elastikbüchse
Sicherungstikt
Scheibe
Bolzen
Distanzrohr
Haken geschw.
Bolzen
Schnur
Feder
Rohr
Ohr geschw.
Seil zus.
Klemme 9/11
Schraube M10x95
Schraube M10x100
Schraube M10x40
Schraube M12x40
Mutter VM M10
Mutter M10
Mutter M16
Scheibe B10
Scheibe B16
Splinte 5x63
Splinte 5x32
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Chain cpl.
Plastic sleeve
Protection pin
Washer
Bolt
Limitateur
Hook welded
Bolt
String
Spring
Tube
Eye welded
Plastic string cpl.
Clamp 9/11
Screw M10x95
Screw M10x100
Screw M10x40
Screw M12x40
Nut VM M10
Nut M10
Nut M16
Washer B10
Washer B16
Cotter 5x63
Cotter 5x32
1
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
2
1
1
1
2
2
1
3
1
1
1
1
51
55
48
52
49
50
46
46
60
60
46
46
1
59
53
54
58
62
61
47
57
549.05.000.0
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 175 D
ROTO 180 DS
ROTO 220 DS
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
46
47
48
49
50
51
52
000239101
000238004
000235007
150116305
152237500
000240402
150037800
53
54
55
57
58
59
60
61
62
000252906
150108403
150385504
152448613
154005604
151034615
154195105
152926213
151939503
Naziv dela
Razcepka 4x32
Vskočnik Z60
Zatič prožni 10x40
Zatič prožni 8x30
Podložka 25,2/33-1,5
Razcepka 5x50
Reduktor
CM 22x1,5 / M16X1,5
Podložka A22x27
Spojka AMD M22x1,5
Cev V1NP8x3500 A10 A20
Sornik
Drog 6
Pokrov
Podložka 16,5/29-1,25
Vrvica plastična kpl.
Varovalka žična
Naziv dijela
Rascepka 4x32
Zaskočnik Z60
Opružni klin 10x40
Opružni klin 8x30
Opružni klin 25,2/33-1,5
Rascepka 5x50
Reduktor
CM 22x1,5 / M16X1,5
Podloška A22x27
Spojnica AMD M22x1,5
Cjev V1 NP8x3500 A10 A20
Svornjak
Poluga 6
Poklopac
Podloška 16,5/29-1,25
Plastična vrpca kpl.
Osigurač
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Benennung
Splinte 4x32
Gimerungsring 60
Spanhülse10x40
Spanhülse 8x30
Scheibe 25,2/33-1,5
Splinte 5x50
Reduktor
CM 22x1,5 / M16X1,5
Scheibe A22x27
Klemme AMD M22x1,5
RohrV1 NP8x3500 A10 A20
Bolzen
Welle 6
Deckel
Scheibe 16,5/29-1,25
Seil zus.
Sicherungsstecker
Description
Cotter 4x32
Circlip 60
Pin 10x40
Pin 8x30
Washer 25,2/33-1,5
Cotter 5x50
Reduction unit
CM 22x1,5 / M16X1,5
Washer A22x27
Clamp AMD M22x1,5
TubeV1NP8x3500A10 A20
Bolt
Bar 6
Cover
Washer 16,5/29-1,25
Plastic string cpl.
Spring clip
1
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
4
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
18
16
15
10
11
2
20
12
8
7
5
13
17
4
6
3
14
13
19
1
2
547.05.000.0
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 255 D
ROTO 215 D
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
152926105
153618008
154690301
153927004
154690506
151025714
153679905
153885709
153619301
151026400
151026605
151026703
151026801
154670403
153927102
154670207
152088207
152737232
151027409
Naziv dela
Priklop var.
Tečaj
Vzvod var.
Valj hidravlični kpl.
Vez var.
Varovalo
Kapa var.
Vez 2
Puša
Cev distančna
Puša
Podložka
Sornik
Sornik
Sornik 5
Sornik 4
Sornik
Sornik
Vzmet natezna
Naziv dijela
Priklop varjeni
Rukavac
Poluga var.
Hidraulički cilindar kpl.
Vezna prečka var.
Osigurač
Kapa var.
Vezna prečka 2
Čaura
Distančna cijev
Čaura
Podloška
Svornjak
Svornjak
Svornjak 5
Svornjak 4
Svornjak
Svornjak
Zatezna opruga
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Benennung
Dreipunktaufhängung schw.
Scharnier
Hebel geschw.
Hidraulik zus.
Verbindung geschw.
Sicherung
Sicgerungskappe geschw.
Verbindung 2
Distanzbüchse
Distanzbüchse
Büchse
Scheibe
Bolzen
Bolzen
Bolzen 5
Bolzen 4
Bolzen
Bolzen
Zugfeder
Description
Hitch welded
Neck
Lever welded
Hydraulic cylinder cpl.
Link welded
Protector
Cap welded
Link 2
Distance sleeve
Distance sleeve
Sleeve
Washer
Bolt
Bolt
Bolt 5
Bolt 4
Bolt
Bolt
Spring
2
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
44
24
39
39
2
41
41
22
35
34
31
29
33
36
21
45
32
37
40
23
32
22
25
547.05.000.0
43
41
42
38
34
28
27
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
30
26
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 255 D
ROTO 215 D
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
153245714
151027604
150272403151027800
152448711
152010807
152011003
152011405
150296708
151121002
152011600
152011708
152926213
150019401
150288708
150320405
150008100
150493200
150275400
000221307
150040208
000228300
000228701
000240509
000239904
Naziv dela
Vrvica plastična kpl.
Puša plastična
Zatič varovalni
Podložka
Sornik
Omejevalec
Kavelj var.
Sornik
Vrvica
Vzmet
Cev
Uho var.
Vrvica plastična kpl.
Sponka OETIKER 9/11
Vijak M10x95
Vijak M10x100
Vijak M10x40
Vijak M12x40
Matica VM M10
Matica M10
Matica M16
Podložka B10
Podložka B16
Razcepka 5x63
Razcepka 5x32
Naziv dijela
Plastična vrpca kpl.
Plastična čaura
Osiguravajuči klin
Podloška
Svornjak
Graničnik
Kuka var.
Svornjak
Vrpca
Opruga
Cjev
Uvo var.
Plastična vrpca kpl.
Spojka OETIKER 9/11
Vijak M10x95
Vijak M10x100
Vijak M10x40
Vijak M12x40
Navrtka VM M10
Navrtka M10
Navrtka M16
Podloška B10
Podloška B16
Rascepka 5x63
Rascepka 5x32
Benennung
Kette zus.
Elastikbüchse
Sicherungstikt
Scheibe
Bolzen
Distanzrohr
Haken geschw.
Bolzen
Schnur
Feder
Rohr
Ohr geschw.
Seil zus.
Klemme OETIKER 9/11
Schraube M10x95
Schraube M10x100
Schraube M10x40
Schraube M12x40
Mutter VM M10
Mutter M10
Mutter M16
Scheibe B10
Scheibe B16
Splinte 5x63
Splinte 5x32
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Chain cpl.
Plastic sleeve
Protection pin
Washer
Bolt
Limitateur
Hook welded
Bolt
String
Spring
Tube
Eye welded
Plastic string cpl.
Clamp OETIKER 9/11
Screw M10x95
Screw M10x100
Screw M10x40
Screw M12x40
Nut VM M10
Nut M10
Nut M16
Washer B10
Washer B16
Cotter 5x63
Cotter 5x32
2
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
2
1
1
1
2
2
1
3
1
1
1
1
51
55
48
52
49
50
60
46
60
46
2
59
53
54
58
62
48
61
47
57
547.05.000.0
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 255 D
ROTO 215 D
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
46
47
48
49
50
51
52
000239101
000238004
000235007
150116305
152237500
000240402
150037800
53
54
55
000252906
150108403
150385514
57
58
59
60
61
62
152448613
154005604
151034615
154195105
152926213
151939503
Naziv dela
Razcepka 4x32
Vskočnik Z60
Zatič prožni 10x40
Zatič prožni 8x30
Podložka 25,2/33-1,5
Razcepka 5x50
Reduktor
CM 22x1,5 / M16X1,5
Podložka A22x27
Spojka AMD M22x1,5
Cev 1 SN DN 8 3500 G
M22x1,5 A2 M20x1,5
Sornik
Drog 6
Pokrov
Podložka 16,5/29-1,25
Vrvica plastična kpl.
Varovalka žična
Naziv dijela
Rascepka 4x32
Zaskočnik Z 60
Opružni klin 10x40
Opružni klin 8x30
Opružni klin 25,2/33-1,5
Rascepka 5x50
Reduktor
CM 22x1,5 / M16X1,5
Podloška A22x27
Spojnica AMD M22x1,5
Cjev 1 SN DN 8 3500 G
M22x1,5 A2 M20x1,5
Svornjak
Poluga 6
Poklopac
Podloška 16,5/29-1,25
Plastična vrpca kpl.
Osigurač
Benennung
Splinte 4x32
Gimerungsring 60
Spanhülse10x40
Spanhülse 8x30
Scheibe 25,2/33-1,5
Splinte 5x50
Reduktor
CM 22x1,5 / M16X1,5
Scheibe A22x27
Klemme AMD M22x1,5
Tube 1 SN DN 8 3500 G
M22x1,5 A2 M20x1,5
Bolzen
Welle 6
Deckel
Scheibe 16,5/29-1,25
Seil zus.
Sicherungsstecker
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Cotter 4x32
Circlip 60
Pin 10x40
Pin 8x30
Washer 25,2/33-1,5
Cotter 5x50
Reduction unit
CM 22x1,5 / M16X1,5
Washer A22x27
Clamp AMD M22x1,5
Rohr 1 SN DN 8 3500 G
M22x1,5 A2 M20x1,5
Bolt
Bar 6
Cover
Washer 16,5/29-1,25
Plastic string cpl.
Spring clip
2
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
3
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
3
18
18
1
4
3
15
17
16
5
19
24
19
6
25
21
2
14
12
8
2
9
10
7=(8,9,41)
20
5
21
6
25
549.03.000.0
41
9
5
6
22
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
ROTO 175 D
Tip / Type / Typ: ROTO 175 D
Vrsta masti / Grease type / Fett
FUCHS RENOLIT-CL
(VISKOMA R-00) 150004907
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
24
25
153844503
153844709
154155906
154156004
153845512
153886121
153845904
153846022
152148303
153846208
153846815
153936405
153936600
153848108
153848402
153848607
153848509
153860101
154008601
154009405
154055809
153860600
Naziv dela
Disk var.
Disk var.
Prirobnica desna
Prirobnica leva
Ohišje ležaja
Zobnik 29/4
Zobnik 34/4 kpl.
Zobnik 34/4
Žica varovalna
Gred 1 var.
Gred 2 var.
Ohišje korita var.
Pokrov korita var.
Tečaj 1 var.
Tečaj 2 var.
Pokrov
Cev 1
Puša 4
Trak 2 var.
Drsnik desni var.
Trak levi var.
Vijak 5
Količina masti
Quantity / Menge
1,6 L
Naziv dijela
Disk var.
Disk var.
Desna prirubnica
Lijeva prirubnica
Kučište ležaja
Zupčanik 29/4
Zupčanik 34/4 kpl.
Zupčanik 34/4
Osiguravajuča žica
Osovina 1 var.
Osovina 2 var.
Kučište korita var.
Pokrov korita var.
Rukavac 1 var.
Rukavac 2 var.
Pokrov
Cijev 1
Čaura 4
Veza 2 var.
Drsnik desni var.
Veza lijeva var.
Vijak 5
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Benennung
Scheibe geschw.
Scheibe geschw.
Flansche recht
Flansche links
Lagergehäuse
Zahnrad 29/4
Zahnrad 34/4 zus.
Zahnrad 34/4
Sicherungsdraht
Welle 1 geschw.
Welle 2 geschw.
Troggehäuse geschw.
Trogdeckel geschw.
Scharnier 1 geschw.
Scharnier 2 geschw.
Deckel
Rohr 1
Büchse 4
Band 2 geschw.
Schteberlager recht geschw.
Band links geschw.
Schraube 5
Description
Disc welded
Disc welded
Flange right
Flange left
Bearing housing
Gear 29/4
Gear 34/4 cpl.
Gear 34/4
Protection wire
Shaft 1 welded
Shaft 2 welded
Housing welded
Cover welded
Neck 1 welded
Neck 2 welded
Cover
Tube 1
Sleeve 4
Band 2 welded
Slider welded
Stripe left welded
Screw 5
3
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
2
1
1
4
4
6
6
18
1
1
1
1
1
1
2
2
6
3
1
1
16
50
3
49
46
30
43
42
43
42
31
34
34
37
36
29
44
36
39
37
32
48
47
26
37
31
37
33
27
37
28
44
44
41
39
39
37
37
29
48
41
549.03.000.0
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
ROTO 175 D
Tip / Type / Typ: ROTO 175 D
Vrsta masti / Grease type / Fett
FUCHS RENOLIT-CL
(VISKOMA R-00) 150004907
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
26
27
28
29
30
153860708
153860806
153860904
154152703
950008903
31
32
154005516
950008805
33
34
36
37
39
41
151159506
151014208
000243115
159165414
154225001
150158705
42
43
44
46
47
48
49
50
000236300
150383506
150048709
153912207
154009307
154152400
000210701
150393407
Naziv dela
Vijak 7 M10x25
Vijak 7 M10x35
Vijak 7 M10x40
Vijak
Nož desni
102x48x4,D19 (M3WS)
Vijak noža
Nož levi
102x48x4,D19 (MWS)
Podložka 35,2/46,1
Podložka 30,2/38-1
Ležaj KR 6206 2RS
Ležaj KR 6307 2RS
Podložka 35,2/46-2,7
Ležaj KR 6207 2RS N C3
(FAG,SKF,NTN)
Vskočnik N 62
Vskočnik Z 30x2
Vskočnik N 80
Pokrov var.
Drsnik levi var.
Vijak
Vijak M10x30
Vijak M10x30 levi
Količina masti
Quantity / Menge
1,6 L
Naziv dijela
Vijak 7 M10x25
Vijak 7 M10x35
Vijak 7 M10x40
Vijak
Desni nož
102x48x4,D19 (M3WS)
Vijak noža
Ljevi nož
102x48x4,D19 (MWS)
Podloška 35,2/46,1
Podloška 30,2/38-1
Ležaj KR 6206 2RS
Ležaj KR 6307 2RS
Podloška 35,2/46-2,7
Ležaj KR 6207 2RS N C3
(FAG,SKF,NTN)
Zaskočnik N 62
Zaskočnik Z 30x2
Zaskočnik N 80
Pokrov var.
Klizač levi var.
Vijak
Vijak M10x30
Vijak M10x30 levi
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Benennung
Schraube 7 M10x25
Schraube 7 M10x35
Schraube 7 M10x40
Schraube
Messer rechts
102x48x4,D19 (M3WS)
Schraube messer
Messer links
102x48x4,D19 (MWS)
Scheibe 35,2/46,1
Scheibe 30,2/38-1
Lager KR 6206 2RS
Lager KR 6307 2 RS
Scheibe 35,2/46-2,7
Lager KR 6207 2RS N C3
(FAG,SKF,NTN)
Gimerungsring 62
Gimerungsring 30x2
Gimerungsring 80
Deckel geschw.
Schieber links geschw.
Schraube
Schraube M10x30
Schraube M10x30 links
Description
Screw 7 M10x25
Screw 7 M10x35
Screw 7 M10x40
Screw
Knife right
102x48x4,D19 (M3WS)
Screw knife
Knife left
102x48x4,D19 (MWS)
Washer 35,2/46,1
Washer 30,2/38-1
Bearing KR 6206 2RS
Bearing KR 6307 2RS
Washer 35,2/46-2,7
Bearing KR 6207 2RS N C3
(FAG,SKF,NTN)
Circlip 62
Circlip 30x2
Circlip 80
Cover welded
Slider left welded
Screw
Screw M10x30
Screw M10x30 left
3
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
16
12
6
2
4
8
4
6
2
2
10
4
6
2
2
4
2
1
2
1
1
56
3
56
51
52
57
58
62
55
74
56
63
61
51
53
53
56
55
56
54
56
55
56
55
56
51
549.03.000.0
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
ROTO 175 D
Tip / Type / Typ: ROTO 175 D
Vrsta masti / Grease type / Fett
FUCHS RENOLIT-CL
(VISKOMA R-00) 150004907
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
51
52
53
54
55
56
57
58
61
62
63
74
150084009
159444504
000210300
154009209
000221307
000228408
000228603
000224206
154035608
154035804
150275400
150230306
Naziv dela
Matica M10
Vijak M12x20
Vijak M10x25
Drsnik var.
Matica M10
Podložka B10
Podložka B12
Podložka A10
Disk var.
Disk var.
Matica VM10
Vijak M18x1,5
Količina masti
Quantity / Menge
1,6 L
Naziv dijela
Navrtka M10
Vijak M12x20
Vijak M10x25
Klizač var.
Navrtka M10
Navrtka B10
Podložka B12
Podloška A10
Disk var.
Disk var.
Navrtka VM10
Vijak M18x1,5
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Benennung
Mutter M10
Schraube M12x20
Schraube M10x25
Schieber geschw.
Mutter M10
Scheibe B10
Scheibe B12
Scheibe A10
Scheibe geschw.
Scheibe geschw.
Mutter VM10
Schraube M18x1,5
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Nut M10
Screw M12x20
Screw M10x25
Slider welded
Nut M10
Washer B10
Washer B12
Washer A10
Disc welded
Disc welded
Nut VM10
Screw M18x1,5
3
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
38
8
8
2
34
46
8
8
2
2
6
1
4
18
18
1
3
4
17
17
15
5
6
25
2
2
14
12
8
9
24
10
23
7=(8,9,41)
5
23
20
41
5
6
6
25
548.03.000.3
9
9
22
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
ROTO 215 D
Tip / Type / Typ: ROTO 215 D
Vrsta masti / Grease type / Fett
FUCHS RENOLIT-CL
(VISKOMA R-00) 150004907
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
15
17
18
20
22
23
24
25
153844503
153844709
153934015
153845229
153845512
153886121
153845904
153846022
152148303
154159500
154159706
153938726
153938922
154160106
153848607
153860101
154009405
154008601
154055809
153860600
Količina masti
Quantity / Menge
2,1 L
Naziv dela
Naziv dijela
Disk var.
Disk var.
Prirobnica desna
Prirobnica leva
Ohišje ležaja
Zobnik 2 - 29/4
Zobnik Z=34 kpl.
Zobnik 2 - 34/4
Žica varovalna
Gred 1 var.
Gred 2 var.
Ohišje korita var.
Pokrov korita var.
Tečaj var.
Pokrov
Puša 4 - 35/42,4 - 9
Drsnik desni var.
Trak 2 var.
Trak levi var.
Vijak
Disk var.
Disk var.
Desna prirubnica
Leva prirubnica
Kućište ležaja
Zupčanik 2 - 29/4
Zupčanik Z=34 kpl.
Zupčanik 2 - 34/4
Osiguravajuća žica
Osovina 1 var.
Osovina 2 var.
Kućište korita var.
Poklopac korita var.
Rukavac var.
Poklopac
Čaura 4 - 35/42,4 - 9
Klizač desni var.
Veza 2 var.
Veza leva var.
Vijak
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Benennung
Scheibe geschw.
Scheibe geschw.
Flansche links
Flansche rechts
Lagergehäuse
Zahnrad 2-29/4
Zahnrad Z=34 zus.
Zahnrad 2-34/4 gehärtet
Sicherungsdraht
Welle 1 geschw.
Welle 2 geschw.
Troggehäuse geschw.
Trogdeckel geschw.
Angel geschw.
Deckel
Buchse 4 - 3-5/42,4 - 9
Schieber rechts geschw.
Band 2 geschw.
Band links geschw.
Schraube
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Disc welded
Disc welded
Flange right
Flange left
Bearing housing
Gear 2-29/4
Gear Z=34 cpl.
Gear 2-34/4
Wire safety
Shaft 1 welded
Shaft 2 welded
Housing welded
Trough cover welded
Neck welded
Cover
Sleeve 4 - 35/42,4 - 9
Slider right welded
Band 2 welded
Band left welded
Screw
4
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
2
1
1
4
4
6
6
18
1
1
1
1
2
2
6
1
3
1
16
4
30
42
43
42
31
36
45
36
37
44
39
29
37
26
32
40
31
37
33
27
37
44
28
44
39
38
37
39
41
37
38
29
41
35=(38,9,41)
548.03.000.3
9
9
41
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
ROTO 215 D
Tip / Type / Typ: ROTO 215 D
Vrsta masti / Grease type / Fett
FUCHS RENOLIT-CL
(VISKOMA R-00) 150004907
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
26
27
28
29
30
153860708
153860806
153860904
154152703
950008903
31
32
154005516
950008805
33
35
36
151159506
153938500
150406000
37
159165414
38
39
40
153938618
154225001
150429502
41
150158705
42
43
44
45
000236505
154159902
150048709
154160008
Naziv dela
Vijak 7 - M10x25
Vijak 7 - M10x35
Vijak 7 - M10x40
Vijak M14 levi
Nož desni
102x48x4,D19 (M3WS)
Vijak noža-počrnjeno
Nož levi
102x48x4,D19 (MWS)
Podložka 35,2/46-1
Zobnik 25/4 kpl.
Ležaj KR 6207-2RS
(FAG,SKF,NTN)
Ležaj KR 6307-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Zobnik 3 - 25/4
Podložka 35,2 / 52-2,7
Ležaj KR 6209-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Ležaj KR 6207-2RS N C3
(FAG,SKF,NTN)
Vskočnik N 72
Matica 1 - M33x1,5 desna
Vskočnik N 80
Matica 1 - M33x1,5 leva
Količina masti
Quantity / Menge
2,1 L
Naziv dijela
Vijak 7 - M10x25
Vijak 7 - M10x35
Vijak 7 - M10x40
Vijak M14 levi
Desni nož
102x48x4,D19 (M3WS)
Vijak noža
Levi nož
102x48x4,D19 (MWS)
Podloška 35,2/46-1
Zupčanik 25/4 kpl.
Ležaj KR 6207-2RS
(FAG,SKF,NTN)
Ležaj KR 6307-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Zupčanik 3 - 25/4
Podloška 35,2 / 52-2,7
Ležaj KR 6209-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Ležaj KR 6207-2RS N C3
(FAG,SKF,NTN)
Uskočnik N 72
Navrtka 1 - M33x1,5 desna
Uskočnik N 80
Navrtka 1 - M33x1,5 leva
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Benennung
Schraube 7 - M10x25
Schraube 7 - M10x35
Schraube 7 - M10x40
Schraube M14 links
Messer rechts
102x48x4,D19 (M3WS)
Messerschraube-Schwarze
Messer links
102x48x4,D19 (MWS)
Scheibe 35,2/46-1 gehärtet
Tellerrad 25/4 zus.
Lager KR 6207-2RS
(FAG,SKF,NTN)
Lager KR 6307-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Tellerrad 3 - 25/4
Scheibe 35,2 / 52-2,7
Lager KR 6209-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Lager KR 6207-2RS N C3
(FAG,SKF,NTN)
Sicherungsring N 72
Mutter 1 - M33x1,5 rechts
Sicherungsring N 80
Mutter 1 - M33x1,5 links
Description
Screw 7 - M10x25
Screw 7 - M10x35
Screw 7 - M10x40
Screw M14 left
Knife right
102x48x4,D19 (M3WS)
Knife screw
Knife left
102x48x4,D19 (MWS)
Washer 35,2/46-1
Gear 25/4 cpl.
Bearing KR 6207-2RS
(FAG,SKF,NTN)
Bearing KR 6307-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Gear 3 - 25/4
Washer 35,2 / 52-2,7
Bearing KR 6209-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Bearing KR 6207-2RS N C3
(FAG,SKF,NTN)
Circlip N 72
Nut 1 - M33x1,5 right
Circlip N 80
Nut 1 - M33x1,5 left
4
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
16
12
6
2
4
8
4
4
3
2
8
3
4
2
6
2
1
6
1
50
49
56
56
46
4
51
52
57
55
74
56
64
51
48
47
53
53
56
75
54
56
55
56
55
56
48
51
548.03.000.3
51
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
ROTO 215 D
Tip / Type / Typ: ROTO 215 D
Vrsta masti / Grease type / Fett
FUCHS RENOLIT-CL
(VISKOMA R-00) 150004907
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
64
74
75
153912207
154009307
154152400
000210701
150393407
150084009
159444504
000210300
154009209
000221307
000228408
000228603
150275400
150230306
154008503
Naziv dela
Pokrov var.
Drsnik levi var.
Vijak M14 desni
Vijak M10x30
Vijak M10x30 levi
Matica M10
Vijak M12x20
Vijak M10x25
Drsnik var.
Matica M10
Podložka vzmetna B10
Podložka vzmetna B12
Matica VM10
Vijak M18x1,5
Trak 1 var.
Količina masti
Quantity / Menge
2,1 L
Naziv dijela
Poklopac var.
Klizač levi var.
Vijak M14 desni
Vijak M10x30
Vijak M10x30 levi
Navrtka M10
Vijak M12x20
Vijak M10x25
Klizač var.
Navrtka M10
Podloška opružna B10
Podloška opružna B12
Navrtka VM10
Vijak M18x1,5
Traka 1 var.
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Benennung
Deckel geschw.
Schieber links geschw.
Schraube M14 rechts
Schraube M10x30
Schraube M10x30 links
Mutter M10
Schraube M12x20
Schraube M10x25
Schieber geschw.
Mutter M10
Federscheibe B10
Federscheibe B12
Mutter VM10
Schraube M18x1,5
Band 1 geschw.
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Cover welded
Slider left welded
Screw M14 right
Screw M10x30
Screw M10x30 left
Nut M10
Screw M12x20
Screw M10x25
Slider welded
Nut M10
Washer B10
Washer B12
Nut VM10
Screw M18x1,5
Stripe 1 welded
4
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
1
2
1
1
20
8
8
2
48
52
8
6
1
1
5
18
18
1
4
3
15
17
17
5
6
25
24
2
12
14
21
8
9
2
10
23
7=(8,9,41)
5
20
6
25
554.03.000.1
556.03.000.1
9
5
41
6
22
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
C = ROTO 180 DS
D = ROTO 220 DS
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
14
15
15
17
18
20
21
22
23
24
25
153844503
153844709
154155906
154156004
154007808
154007319
154054203
154007417
152148303
154159500
154159706
154023407
154008004
154023504
154008200
154160106
153848607
153860101
154008503
154009405
154008601
154106808
153860600
Naziv dela
Disk var.
Disk var.
Prirobnica desna
Prirobnica leva
Ohišje ležaja var.
Zobnik 3 - 25/4 kalj.
Zobnik 3 - 27/4 kpl.
Zobnik 3 - 27/4
Žica varovalna
Gred 1 var.
Gred 2 var.
Ohišje korita var.
Ohišje korita var.
Pokrov korita var.
Pokrov korita var.
Tečaj var.
Pokrov
Puša 4 - 35/42,4-9
Trak 1 var.
Drsnik desni var.
Trak 2 var.
Trak levi var.
Vijak 5 - M10x25
Naziv dijela
Disk var.
Disk var.
Desna prirubnica
Leva prirubnica
Kućište ležaja var.
Zupčanik 3 - 25/4 kalj.
Zupčanik 3 - 27/4 kpl.
Zupčanik 3 - 27/4 kalj.
Osiguravajuća žica
Osovina 1 var.
Osovina 2 var.
Kućište korita var.
Kućište korita var.
Poklopac korita var.
Poklopac korita var.
Rukavac var.
Poklopac
Čaura 4 - 35/42,4-9
Traka 1 var.
Klizač desni var.
Traka 2 var.
Traka leva var.
Vijak 5 - M10x25
Benennung
Scheibe geschw.
Scheibe geschw.
Flansche links
Flansche rechts
Lagergehäuse geschw.
Zahnrad 3 - 25/4 gehärtet
Zahnrad 3 - 27/4 zus.
Zahnrad 3 - 27/4 gehärtet
Sicherungsdraht
Welle 1 geschw.
Welle 2 geschw.
Troggehäuse geschw.
Troggehäuse geschw.
Trogdeckel geschw.
Trogdeckel geschw.
Scharnier geschw.
Deckel
Buchse 4 - 35/42,4-9
Band 1 geschw.
Schieber rechts geschw.
Band 2 geschw.
Band links geschw.
Schraube 5 - M10x25
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Disc welded
Disc welded
Flange right
Flange left
Bearing housing welded
Gear 3 - 25/4
Gear 3 - 27/4 cpl.
Gear 3 - 27/4
Wire safety
Shaft 1 welded
Shaft 2 welded
Housing welded
Housing welded
Trough cover welded
Trough cover welded
Hinge welded
Cover
Sleeve 4 - 35/42,4-9
Stripe 1 welded
Slider right welded
Stripe 2 welded
Stripe left welded
Screw 5 - M10x25
5
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
C2,D3
C2,D2
C1,D1
C1,D2
C4,D5
C4,D5
C2,D2
C2,D2
C42,D50
C1,D1
C1,D1
C1
D1
C1
D1
C2,D2
C2,D2
C8,D11
C2,D3
C1,D1
C1,D1
C1,D1
C16,D20
5
42
43
30
42
31
45
34
34
37
36
36
44
29
39
37
32
26
40
31
37
33
40
27
37
28
44
44
39
39
37
41
37
29
41
554.03.000.1
556.03.000.1
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
C = ROTO 180 DS
D = ROTO 220 DS
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
26
27
28
29
30
31
32
33
36
37
153860708
153860806
153860904
154152703
153171419
154005516
153171311
151159506
150406000
159165414
39
40
154225001
150429502
41
150158705
42
43
44
45
000236505
154159902
150048709
154160008
Naziv dela
Vijak 7 - M10x25
Vijak 7 - M10x35
Vijak 7 - M10x40
Vijak M14 levi
Nož desni
Vijak noža-počrnjeno
Nož levi
Podložka 35,2/46-1 kalj.
Ležaj KR 6207-2RS
Ležaj KR 6307-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Podložka 35,2/52-2,7 kalj.
Ležaj KR 6209-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Ležaj KR 6207-2RS N C3
(FAG,SKF,NTN)
Vskočnik N 72
Matica 1-M33x1,5 desna
Vskočnik N 80
Matica 1-M33x1,5 leva
Naziv dijela
Vijak 7 - M10x25
Vijak 7 - M10x35
Vijak 7 - M10x40
Vijak M14 levi
Desni nož
Vijak noža
Levi nož
Podloška 35,2/46-1 kalj.
Ležaj KR 6207-2RS
Ležaj KR 6307-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Podloška 35,2/52-2,7 kalj.
Ležaj KR6209-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Ležaj KR6207-2RS N C3
(FAG,SKF,NTN)
Uskočnik N 72
Navrtka 1-M33x1,5 desna
Uskočnik N 80
Navrtka 1-M33x1,5 leva
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Benennung
Schraube 7 - M10x25
Schraube 7 - M10x35
Schraube 7 - M10x40
Schraube M14 links
Messer rechts
Messerschraube-Schwarze
Messer links
Scheibe 35,2/46-1 gehärtet
Lager KR 6207-2RS
Lager KR 6307-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Scheibe 35,2/52-2,7 gehärtet
Lager KR6209-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Lager KR6207-2RS N C3
(FAG,SKF,NTN)
Sicherungsring N 72
Mutter 1-M33x1,5 rechts
Sicherungsring N 80
Mutter 1-M33x1,5 links
Description
Screw 7 - M10x25
Screw 7 - M10x35
Screw 7 - M10x40
Screw M14 left
Knife right
Knife screw
Knife left
Washer 35.2/46-1
Bearing KR 6207-2RS
Bearing KR 6307-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Washer 35.2/52-2,7
Bearing KR6209-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Bearing KR6207-2RS N C3
(FAG,SKF,NTN)
Circlip N 72
Nut 1-M33x1,5 right
Circlip N 80
Nut 1-M33x1,5 left
5
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
C12,D15
C12,D15
C8,D11
C1,D2
C2,D2
C8,D10
C2,D3
C8,D11
C2,D2
C4,D10
C4,D5
C2,D2
C8,D11
C2,D2
C1,D1
C4,D5
C1,D1
50
49
56
56
46
5
51
52
57
58
55
56
51
64
74
47
48
53
53
56
54
56
55
56
63
60
48
56
554.03.000.1
556.03.000.1
55
65
9
41
51
51
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
C = ROTO 180 DS
D = ROTO 220 DS
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
60
63
64
65
74
153912207
154009307
154152400
000210701
150393407
150084009
159444504
000210300
154009209
000221307
000228408
000228603
000224509
154054203
154106906
150275400
154007407
150230306
Naziv dela
Pokrov var.
Drsnik levi var.
Vijak M14 desni
Vijak M10x30
Vijak M10x30 levi
Matica M10
Vijak M12x20
Vijak M10x25
Drsnik var.
Matica M10
Podložka vzmetna B10
Podložka vzmetna B12
Podložka A12
Zobnik 3 - 27/4 kpl.
Trak 11 var.
Matica VM10
Zobnik 3 - 27/4 kalj.
Vijak M18x1,5
Naziv dijela
Poklopac var.
Klizač levi var.
Vijak M14 desni
Vijak M10x30
Vijak M10x30 levi
Navrtka M10
Vijak M12x20
Vijak M10x25
Klizač var.
Navrtka M10
Podloška opružna B10
Podloška opružna B12
Podloška A12
Zupčanik 3 - 27/4 kpl.
Traka 11 var.
Navrtka VM10
Zupčanik 3 - 27/4 kalj.
Vijak M18x1,5
Benennung
Deckel geschw.
Schieber links geschw.
Schraube M14 rechts
Schraube M10x30
Schraube M10x30 links
Mutter M10
Schraube M12x20
Schraube M10x25
Schieber geschw.
Mutter M10
Federscheibe B10
Federscheibe B12
Scheibe A12
Zahnrad 3 - 27/4 zus.
Band 11 geschw.
Mutter VM10
Zahnrad 3 - 27/4 gehärtet
Schraube M18x1,5
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Cover welded
Slider left welded
Screw M14 right
Screw M10x30
Screw M10x30 left
Nut M10
Screw M12x20
Screw M10x25
Slider welded
Nut M10
Washer B10
Washer B12
Washer A12
Gear 3-27/4 cpl.
Stripe 11 welded
Nut VM10
Gear 3 - 27/4
Screw M18x1,5
5
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
C2,D3
C1,D1
C3,D3
C2,D3
C2,D2
C2,D2
C8,D12
C8,D8
C2,D3
C42,D52
C47,D67
C8,D12
C8,D8
C6,D9
C1,D1
C8,D11
C6,D9
C1,D1
6
18
18
1
4
3
15
17
17
5
6
25
2
2
23
12
14
23
24
8
10
7=8,9,41)
41
5
20
6
547.03.000.1
41
5
23
7=8,9,41)
25
9
9
8
6
22
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
ROTO 255 D
Tip / Type / Typ: ROTO 255 D
Vrsta masti / Grease type / Fett
FUCHS RENOLIT-CL
(VISKOMA R-00) 150004907
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
15
17
18
20
22
23
24
25
153844503
153844709
154155906
154156004
153845512
153886121
153845904
153846022
152148303
154159500
154159706
153847500
153847804
154160106
153848607
153860101
154009405
154008601
154055809
153860600
Naziv dela
Disk var.
Disk var.
Prirobnica desna
Prirobnica leva
Ohišje ležaja
Zobnik 2 - 29/4
Zobnik Z=34 kpl.
Zobnik 2 - 34/4 kalj.
Žica varovalna
Gred 1 var.
Gred 2 var.
Ohišje korita var.
Pokrov korita var.
Tečaj var.
Pokrov
Puša 4 - 35/42,4-9
Drsnik desni var.
Trak 2 var.
Trak levi var.
Vijak
Količina masti
Quantity / Menge
2,5 L
Naziv dijela
Disk var.
Disk var.
Desna prirubnica
Leva prirubnica
Kućište ležaja
Zupčanik 2 - 29/4
Zupčanik Z=34 kpl.
Zupčanik 2 - 34/4 kalj.
Osiguravajuća žica
Osovina 1 var.
Osovina 2 var.
Kućište korita var.
Poklopac korita var.
Rukavac var.
Poklopac
Čaura 4 - 35/42,4-9
Klizač desni var.
Traka 2 var.
Traka leva var.
Vijak
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Benennung
Scheibe geschw.
Scheibe geschw.
Flansche links
Flansche rechts
Lagergehäuse
Zahnrad 2 - 29/4
Zahnrad Z=34 zus.
Zahnrad 2 - 34/4 gehärtet
Sicherungsdraht
Welle 1 geschw.
Welle 2 geschw.
Troggehäuse geschw.
Trogdeckel geschw.
Angel geschw.
Deckel
Buchse 4 - 35/42,4-9
Schieber rechts geschw.
Band 2 geschw.
Band links geschw.
Schraube
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Disc welded
Disc welded
Flange right
Flange left
Bearing housing
Gear 2 - 29/4
Gear Z=34 cpl.
Gear 2 - 34/4
Wire safety
Shaft 1 welded
Shaft 2 welded
Housing welded
Trough cover welded
Neck welded
Cover
Sleeve 4 - 35/42,4-9
Slider right welded
Stripe 2 welded
Stripe left welded
Screw
6
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
4
2
2
2
6
6
10
10
30
1
1
1
1
2
2
10
1
5
1
24
6
42
42
30
45
43
31
34
34
37
36
36
44
29
39
32
37
26
40
31
37
33
40
27
37
44
28
44
39
39
41
37
37
29
41
547.03.000.1
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
ROTO 255 D
Tip / Type / Typ: ROTO 255 D
Vrsta masti / Grease type / Fett
FUCHS RENOLIT-CL
(VISKOMA R-00) 150004907
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
26
27
28
29
30
153860708
153860806
153860904
154152703
950008903
31
32
154005516
950008805
33
36
151159506
150406000
37
159165414
39
40
154225001
150429502
41
150158705
42
43
44
45
000236505
154159902
150048709
154160008
Naziv dela
Vijak 7 - M10x25
Vijak 7 - M10x35
Vijak 7 - M10x40
Vijak M14 levi
Nož desni
102x48x4,D19 (M3WS)
Vijak noža-počrnjeno
Nož levi
102x48x4,D19 (MWS)
Podložka 35,2/46-1
Ležaj KR 6207-2RS
(FAG,SKF,NTN)
Ležaj KR 6307-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Podložka 35,2/52-2,7 kalj.
Ležaj KR 6209-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Ležaj KR 6207 2RS N C3
(FAG,SKF,NTN)
Vskočnik notranji N 72 x 2,5
Matica 1 - M33x1,5 desna
Vskočnik notranji N 80x2,5
Matica 1 - M33x1,5 leva
Količina masti
Quantity / Menge
2,5 L
Naziv dijela
Vijak 7 - M10x25
Vijak 7 - M10x35
Vijak 7 - M10x40
Vijak M14 levi
Desni nož
102x48x4,D19 (M3WS)
Vijak noža
Levi nož
102x48x4,D19 (MWS)
Podloška 35,2/46-1
Ležaj KR 6207-2RS
(FAG,SKF,NTN)
Ležaj KR6307-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Podloška 35,2/52-2,7 kalj.
Ležaj KR6209-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Ležaj KR 6207 2RS N C3
(FAG,SKF,NTN)
Uskočnik unutrašnji N72x2,5
Navrtka 1 - M33x1,5 desna
Uskočnik N 80x2,5
Navrtka 1 - M33x1,5 leva
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Benennung
Schraube 7 - M10x25
Schraube 7 - M10x35
Schraube 7 - M10x40
Schraube M14 links
Messer rechts
102x48x4,D19 (M3WS)
Messerschraube-Schwarze
Messer links
102x48x4,D19 (MWS)
Scheibe 35,2/46-1 gehärtet
Lager KR6207-2RS
(FAG,SKF,NTN)
Lager KR6307-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Scheibe 35,2/52-2,7 gehärtet
Lager KR6209-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Lager KR 6207 2RS N C3
(FAG,SKF,NTN)
Sicherungsring innen N72x2,5
Mutter 1 - M33x1,5 rechts
Sicherungsring N 80x2,5
Mutter 1 - M33x1,5 links
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Screw 7 - M10x25
Screw 7 - M10x35
Screw 7 - M10x40
Screw M14 left
Knife right
102x48x4,D19 (M3WS)
Knife screw
Knife left
102x48x4,D19 (MWS)
Washer 35.2/46-1
Bearing KR6207-2RS
(FAG,SKF,NTN)
Bearing KR6307-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Washer 35.2/52-2,7
Bearing KR6209-2RS C3
(FAG,SKF,NTN)
Bearing KR 6207 2RS N C3
(FAG,SKF,NTN)
Circlip N 72x2,5
Nut 1 - M33x1,5 right
Circlip N 80x2,5
Nut 1 - M33x1,5 left
6
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
22
18
10
3
6
12
6
10
2
12
6
2
10
2
1
6
1
50
6
49
56
56
46
51
52
57
58
55
56
51
64
53
74
48
47
56
53
54
56
55
56
55
48
56
547.03.000.1
51
51
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
ROTO 255 D
Tip / Type / Typ: ROTO 255 D
Vrsta masti / Grease type / Fett
FUCHS RENOLIT-CL
(VISKOMA R-00) 150004907
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
64
74
153912207
154009307
154152400
000210701
150393407
150084009
159444504
000210300
154009209
000221307
000228408
000228603
150275400
150230306
Naziv dela
Pokrov var.
Drsnik levi var.
Vijak M14 desni
Vijak M10x30
Vijak M10x30 levi
Matica M10
Vijak M12x20
Vijak M10x25
Drsnik var.
Matica M10
Podložka vzmetna B10
Podložka vzmetna B12
Matica VM10
Vijak M18x1,5
Količina masti
Quantity / Menge
2,5 L
Naziv dijela
Poklopac var.
Klizač levi var.
Vijak M14 desni
Vijak M10x30
Vijak M10x30 levi
Navrtka M10
Vijak M12x20
Vijak M10x25
Klizač var.
Navrtka M10
Opružna podloška B10
Opružna podloška B12
Navrtka VM10
Vijak M18x1,5
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Benennung
Deckel geschw.
Schieber links geschw.
Schraube M14 rechts
Schraube M10x30
Schraube M10x30 links
Mutter M10
Schraube M12x20
Schraube M10x25
Schieber geschw.
Mutter M10
Federscheibe B10
Federscheibe B12
Mutter VM10
Schraube M18x1,5
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Cover welded
Slider left welded
Screw M14 right
Screw M10x30
Screw M10x30 left
Nut M10
Screw M12x20
Screw M10x25
Slider welded
Nut M10
Washer – Spring B10
Washer – Spring B12
Nut VM10
Screw M18x1,5
6
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
4
1
3
2
2
30
16
8
4
62
74
16
10
1
7
5
1
9
2
20,21,22
15
11
12
11
14
4
6
8
20,21,22
10
10
3
16
18
17
19
7
547.03.050.0
549.03.200.0
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
A = ROTO 175 D, ROTO 180 DS, ROTO 220 DS
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
153849009
153849107
153849205
153849313
153849518
153849704
153849812
152170108
151012406
000230707
159908102
150008306
000237906
15
000237407
16
17
151012905
000236300
18
19
20
21
22
000242919
150401319
152497809
152497907
150307108
Naziv dela
Ohišje gonila
Zobnik stožčasti 30/4
Zobnik stožčasti 16/4
Prirobnica 1 var.
Prirobnica 2 var.
Gred 3
Gred var.
Jermenica 30 / 131-82
Obroč elastični A 30
Moznik A8x7x45
Vskočnik N85
Ležaj KR 6209
Vskočnik zunanji
Z 45x1,75
Vskočnik zunanji
Z 25x1,2
Podložka-stavek 25,2/33
Vskočnik
N62x2
Ležaj KR 6305 2RS
Moznik B8x7x28
Podložka 45/56-0,2
Podložka 45/56-0,3
Podložka 45/54-1
Naziv dijela
Kućište reduktora
Konusni zupčanik 30/4
Konusni zupčanik 16/4
Prirubnica 1 var.
Prirubnica 2 var.
Vratilo 3
Osovina var.
Remenica 30 / 131-82
Elastični obruč A 30
Klin A8x7x45
Zaskočnik N85
Ležaj KR 6209
Uskočnik vanjski
Z 45x1,75
Uskočnik vanjski
Z 25x1,2
Podloška-stavek 25,2/33
Zaskočnik
N62x2
Ležaj KR 6305 2RS
Klin B8x7x28
Podloška 45/56-0,2
Podloška 45/56-0,3
Podloška 45/54-1
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Benennung
Sntriebsgehäuse
Kegelrad 30/4
Kegelrad 16/4
Flansche 1 geschw.
Flansche 2 geschw.
Welle 3
Welle geschw.
Riemenscheibe 30 / 131-82
Elastikring A 30
Passfeder A8x7x45
Gimmerungsring N85
Lager KR 6209
Gimmerungsring aussen
Z 45x1,75
Gimmerungsring aussen
Z 25x1,2
Scheibe-Satz 25,2/33
Gimmerungsring
N62x2
Lager KR 6305 2RS
Passfeder B8x7x28
Scheibe 45/56-0,2
Scheibe 45/56-0,3
Scheibe 45/54-1
Description
Gear-box housing
Bevel gear 30/4
Bevel gear 16/4
Flange 1 welded
Flange 2 welded
Shaft 3
Shaft welded
Pulley 30 / 131-82
Elastic ring A 30
Key A8x7x45
Circlip N85
Bearing KR 6209
Circlip
Z 45x1,75
Circlip
Z 25x1,2
Washer-set 25,2/33
Circlip
N62x2
Bearing KR 6305 2RS
Key B8x7x28
Washer 45/56-0,2
Washer 45/56-0,3
Washer 45/54-1
7
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
7
27
29
30
31
29
41
23
24
25
26
28
37
39
38
38
36
24
35
41
42
547.03.050.0
549.03.200.0
40
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
A = ROTO 175 D, ROTO 180 DS, ROTO 220 DS
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
23
150004505
24
150004408
25
26
27
28
29
30
31
35
36
37
38
39
40
41
42
151002300
151002408
000210202
153850201
153850309
150230306
153850103
153936806
153848705
150386004
000248805
153989303
150386102
150389706
150393602
Naziv dela
Ležaj KR 4206
(FAG,SKF,NTN)
Tesnilo osno
45x62x7
Podložka varovalna
Matica M30x1,5
Vijak M10x25
Pločevina varovalna 1
Pločevina varovalna 2
Zapirni vijak M18x1,5
Puša 1
Nosilec var.
Pločevina podložna
Podložka 12
Vijak M10x35
Vijak M10x35
Vijak M10x25
Vijak M12x190
Matica M12
Naziv dijela
Ležaj KR 4206
(FAG,SKF,NTN)
Osovinski zaptivak
45x62x7
Osiguravajuća podloška
Navrtka M30x1,5
Vijak 7 - M10x25
Zaštitni lim 1
Zaštitni lim 2
Zatvorni vijak M18x1,5
Čaura 1
Nosač var.
Lim za podmetanje
Podloška 12
Vijak M10x35
Vijak M10x35
Vijak M10x25
Vijak M12x190
Navrtka M12
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Benennung
Lager KR 4206
(FAG,SKF,NTN)
Wellendichtring
45x62x7
Sicherungsscheibe
Mutter M30x1,5
Schraube 7 - M10x25
Sicherungsblech 1
Sicherungsblech 2
Sicherungsschraube M18x1,5
Büchse 1
Träger geschw.
Blechscheibe
Scheibe 12
Schraube M10x35
Schraube M10x35
Schraube M10x25
Schraube M12x190
Mutter M12
Description
Bearing KR 4206
(FAG,SKF,NTN)
Oil seal
45x62x7
Washer – Protection
Nut M30x1,5
Screw 7 - M10x25
Protection plate 1
Protection plate 2
Screw locking M18x1,5
Sleeve 1
Holder welded
Plate
Washer 12
Screw M10x35
Screw M10x35
Screw M10x25
Screw M12x190
Nut M12
7
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
3
1
1
6
2
2
1
1
A1
3
2
6
2
4
3
3
8
5
15
1
9
2
11
20,21,22
12
4
7
6
8
20,21,22
10
10
3
16
18
17
19
13
547.03.050.1
547.03.000.1
548.03.000.1
14
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
A = ROTO 215 D
B = ROTO 255 D
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
154591301
154588002
154588100
153849323
154689803
153849704
154689402
152170108
151012406
000230707
000236603
150457703
13
14
15
16
17
18
154587806
154689509
154588306
152015303
000236408
150349216
19
20
21
22
150232607
152497809
152497907
150307108
Naziv dela
Ohišje gonila
Stožčasti zobnik 26/4,67
Stožčasti zobnik 14/4,67
Prirobnica 1 var.
Pokrov
Gred 3
Tečaj var.
Jermenica
Obroč elastični A30
Moznik A8x7x45
Vskočnik N85
Ležaj KR 6209 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Puša 8 – 56.1/75-21
Tečaj var.
Čep PVC
Podložka-stavek 40/50
Vskočnik N 68
Ležaj KR 6008 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Tesnilo osno 40x68x10
Podložka 45/56-0,2
Podložka 45/56-0,3
Podložka 45/54-1
Naziv dijela
Kučište reduktora
Konusni zupčanik 26/4,67
Konusni zupčanik 14/4,67
Prirubnica 1 var.
Pokrov
Osovina 3
Rukavac var.
Remenica
Elastični obruč
Srčanik A8x7x45
Zaskočnik N85
Ležaj KR 6209 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Čaura 8 – 56.1/75-21
Rukavac var.
Poklopac PVC
Podloška-stavek 40/50
Zaskočnik N 68
Ležaj KR 6008 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Osovinski zaptivak 40x68x10
Podloška 45/56-0,2
Podloška 45/56-0,3
Podloška 45/54-1
Benennung
Sntriebsgehäuse
Kegelrad 26/4,67
Kegelrad 14/4,67
Flansche 1 geschw.
Deckel
Welle 3
Scharnier geschw.
Keilremenscheibe
Elastikring A30
Dübel A8x7x45
Gimmerungsring N85
Lager KR 6209 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Büchse 8 – 56.1/75-21
Scharnier geschw.
Deckel PVC
Scheibe-Satz 40/50
Gimmerungsring N 68
Lager KR 6008 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Wellendichtring 40x68x10
Scheibe 45/56-0,2
Scheibe 45/56-0,3
Scheibe 45/54-1
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Gear-box housing
Pinion 26/4,67
Pinion 14/4,67
Flange 1 welded
Cover
Shaft 3
Hinge welded
Pulley
Elastic ring A30
Key A8x7x45
Circlip N85
Bearing KR 6209 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Sleeve 8 – 56.1/75-21
Hinge welded
Cover PVC
Washer-set 40/50
Circlip N 68
Bearing KR 6008 2RS
(FAG,SKF,NTN)
Oil seal 40x68x10
Washer 45/56-0,2
Washer 45/56-0,3
Washer 45/54-1
8
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
2
1
2
2
2
8
30
30
27
29
37
37
31
41
23
36
24
25
26
37
37
39
43
38
35
44
41
39
547.03.050.1
547.03.000.1
548.03.000.1
40
38
28
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
A = ROTO 215 D
B = ROTO 255 D
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
23
150004505
24
25
26
27
28
29
30
31
35
35
36
37
38
39
40
41
43
44
150004408
151002300
151002408
154444603
154690203
154721206
150230306
154721108
153850417
153939118
000224509
150393602
000248805
153989303
150386102
150389706
154699703
150116207
Naziv dela
Ležaj KR 4206
(FAG,SKF,NTN)
Tesnilo osno 45x62x7 BA
Podložka varovalna
Matica M30x1,5
Vijak 7 - M10x15
Puša ležajna
Puša 7
Zapirni vijak M18x1,5
Puša 1 - 31 / 38 - 82
Nosilec var.
Nosilec var.
Podložka A13
Matica M 12
Vijak M10x35
Vijak M10x35
Vijak M10x25
Vijak M12x185
Trak 2
Vijak M16x50
Naziv dijela
Ležaj KR 4206
(FAG,SKF,NTN)
Zaptivač 45x62x7 BA
Osiguravajuča podloška
Navrtka M30x1,5
Vijak 7 - M10x15
Ležajna čaura
Čaura 7
Zatvorni vijak M18x1,5
Čaura 1 - 31 / 38 - 82
Nosač var.
Nosač var.
Podloška A13
Navrtka M 12
Vijak M10x35
Vijak M10x35
Vijak M10x25
Vijak M12x185
Traka 2
Vijak M16x50
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Benennung
Lager KR 4206
(FAG,SKF,NTN)
Dichtungsring 45x62x7 BA
Sicherungsscheibe
Mutter M30x1,5
Schraube 7 - M10x15
Lagerbuchse
Büchse 7
Sicherungsschraube M18x1,5
Büchse 1 - 31 / 38 - 82
Träger geschw.
Träger geschw.
Scheibe A13
Mutter M 12
Schraube M10x35
Schraube M10x35
Schraube M10x25
Schraube M12x185
Band 2
Schraube M16x50
Description
Bearing KR 4206
(FAG,SKF,NTN)
Oil seal 45x62x7 BA
Washer
Nut M30x1,5
Screw 7 - M10x15
Bearing sleeve
Sleeve 7
Screw locking M18x1,5
Sleeve 1 - 31 / 38 - 82
Holder welded
Holder welded
Washer A13
Nut M 12
Screw M10x35
Screw M10x35
Screw M10x25
Screw M12x185
Stripe 2
Screw M16x50
8
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
3
1
1
6
1
1
2
1
B1
A1
8
8
6
2
4
3
1
2
10
16
7
20
9
17
1
4
3
2
11
13
18
5
19
14
27
9
8
15
12
29
547.02.000.0
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 175 D
ROTO 180 DS
ROTO 220 DS
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
151007001
153839500
153841007
153840507
151007207
151007608
151726207
151726403
151007403
153245714
154547306
153926201
153240102
150392809
150104309
000224304
150392701
000250908
000210300
Naziv dela
Tečaj
Nosilec var.
Zaščita var.
Notranja zaščita
Puša
Sornik 1
Varovalka var.
Varovalo
Varovalna pločevina
Vrvica kpl.
Zaščita jermenov var.
Podporna noga
Podložka 15/50-4
Vijak M14x215
Vijak šestr. M16x30
Podložka A10
Vijak šestr. M16x65
Matica M14
Vijak M10x25
Naziv dijela
Rukavac
Nosač var.
Zaštita var.
Unutrašnja zaštita
Čaura
Svornjak 1
Osigurač var.
Osigurač
Zaštitni lim
Vrpca kpl.
Zaštita remena var.
Potporna noga
Podloška 15/50-4
Vijak M14x215
Vijak M16x30
Podloška A10
Vijak M16x65
Navrtka M14
Vijak M10x25
Benennung
Schrnier
Träger geschw.
Sicherung geschw.
Innernsicherung
Büchse
Bolzen 1
Sicherung geschw.
Sicherungen
Sicherunsblech
Seile zus.
Riemenschutz geschw.
Stütz fuss
Scheibe 15/50-4
Schraube M14x215
Schraube M16x30
Scheibe A10
Sekskantschraube M16x65
Mutter M14
Schraube M10x25
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Neck
Holder welded
Protection welded
Inner protection
Sleeve
Bolt 1
Safety clamp welded
Protector
Protection plate
String cpl.
Belt protection welded
Support leg
Washer 15/50-4
Screw M14x215
Screw M16x30
Washer A10
Screw M16x65
Nut M14
Screw M10x25
9
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
2
4
1
1
4
24
24
26
22
25
9
21
31
24
30
23
19
14
27
9
8
15
28
33
34
29
547.02.000.0
32
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 175 D
ROTO 180 DS
ROTO 220 DS
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
000228408
000239101
000240304
000246503
151007922
150392603
154054409
000252808
153926818
153926103
000253807
151001800
150000509
000250506
Naziv dela
Podložka vzmetna B10
Razcepka 4x32
Razcepka 5x50
Mazalka A M6
Pokrov
Zatik varovalni
Vzmet
Podložka A6x10
Varovalka kpl.
Trak
Vijak M16x40
Objemka
Vijak M6x55
Matica M6
Naziv dijela
Opružna podloška B10
Rascepka 4x32
Rascepka 5x50
Mazalica A M6
Poklopac
Osiguravajuči klin
Opruga
Podloška A6x10
Osigurač kpl.
Traka
Vijak M16x40
Spojnica
Vijak M6x55
Navrtka M6
Benennung
Federscheibe B10
Splint 4 x32
Splint 5x50
Schmirnippel
Deckel
Sicherungsstift
Feder
Scheibe A6x10
Sicherung zus.
Band
Schraube M16x40
Schelle
Schraube M6x55
Mutter M6
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Washer – Spring B10
Cotter 4x32
Cotter 5x50
Lubricator
Cover
Safety pin
Spring
Washer A6x10
Protector cpl.
Band
Screw M16x40
Clamp
Screw M6x55
Nut M6
9
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
4
1
1
5
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
5
10
16
11
7
20
10
17
18
3
4
2
2
12
13
19
14
27
9
8
15
29
547.02.000.1
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 255 D
ROTO 215 D
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
153839510
153841007
153840507
154920303
151007608
151726207
151726403
154689402
153245714
154547306
153926201
153240102
150392809
150418809
000224304
150229407
000250908
000210300
Naziv dela
Nosilec var.
Zaščita var.
Notranja zaščita
Podložka distančna
Sornik
Varovalka var.
Varovalo
Tečaj var.
Vrvica kpl.
Zaščita jermenov var.
Podporna noga
Podložka 15/50-4
Vijak M14x215
Vijak M16x40
Podložka A10
Matica M16
Matica M14
Vijak M10x25
Naziv dijela
Nosač var.
Zaštita var.
Unutrašnja zaštita
Distančna podloška
Svornjak
Osigurač var.
Osigurač
Rukavac var.
Vrpca kpl.
Zaštita remena var.
Potporna noga
Podloška 15/50-4
Vijak M14x215
Vijak M16x40
Podloška A10
Navrtka M16
Navrtka M14
Vijak M10x25
Benennung
Träger geschw.
Sicherung geschw.
Innernsicherung
Distanzscheibe
Bolzen
Sicherung geschw.
Sicherungen
Scharnier geschw.
Seile zus.
Riemenschutz geschw.
Stütz fuss
Scheibe 15/50-4
Schraube M14x215
Schraube M16x40
Scheibe A10
Mutter M16
Mutter M14
Schraube M10x25
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Holder welded
Protection welded
Inner protection
Spacer
Bolt
Safety clamp welded
Protector
Hinge welded
String cpl.
Belt protection welded
Support leg
Washer 15/50-4
Screw M14x215
Screw M16x40
Washer A10
Nut M16
Nut M14
Screw M10x25
10
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
3
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
4
2
1
4
28
24
26
22
25
10
21
24
23
28
34
19
14
27
9
8
15
33
32
29
547.02.000.1
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 255 D
ROTO 215 D
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
21
22
23
24
25
26
27
28
29
32
33
34
000228408
000239101
000240304
000246503
151007922
150392603
154054409
000252808
153926818
151001800
150000509
000250506
Naziv dela
Podložka vzmetna B10
Razcepka 4x32
Razcepka 5x50
Mazalka A M6
Pokrov
Zatik varovalni
Vzmet
Podložka A6x10
Varovalka kpl.
Objemka
Vijak M6x55
Matica M6
Naziv dijela
Opružna podloška B10
Rascepka 4x32
Rascepka 5x50
Mazalica A M6
Poklopac
Osiguravajuči klin
Opruga
Podloška A6x10
Osigurač kpl.
Spojnica
Vijak M6x55
Navrtka M6
Benennung
Federscheibe B10
Splint 4x32
Splint 5x50
Schmirnippel
Deckel
Sicherungsstift
Feder
Scheibe A6x10
Sicherung zus.
Schelle
Schraube M6x55
Mutter M6
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Washer – Spring B10
Cotter 4x32
Cotter 5x50
Lubricator
Cover
Safety pin
Spring
Washer A6x10
Protector cpl.
Clamp
Screw M6x55
Nut M6
10
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
4
1
1
2
1
1
1
2
1
1
1
1
13
4
11
11
3
12
5
10
1
8
2
9
7
6
547.50.000.0
547.00.000.0
548.50.000.0
548.00.000.0
549.50.000.0
549.00.000.0
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
A = ROTO 175 D,
B = ROTO 215 D
C = ROTO 255 D
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
2
3
4
5
5
5
6
6
7
8
8
8
9
10
11
12
13
153844406
153937110
153841506
153841908
153842202
153937404
154053204
154053204
154203702
153842809
153843602
153937707
153844200
154108502
153842907
153843700
153843407
153843504
153844102
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 180 DS
ROTO 220 DS
Naziv dela
Sornik 4
Pločevina prednja var.
Pločevina prednja var.
Pločevina 1 stranska var.
Pločevina var.
Pločevina var.
Pločevina var.
Pločevina var.
Vez 1 var.
Vez 1 var.
Vez 5 var.
Trak 2
Trak 2
Trak 6
Vez 2 var.
Vez 6 var.
Vez 3
Vez 4
Opora 3
Naziv dijela
Svornjak 4
Prednji lim var.
Prednji lim var.
Bočni lim 1 var.
Lim var.
Lim var.
Lim var.
Lim var.
Veza 1 var.
Veza 1 var.
Veza 5 var.
Traka 2
Traka 2
Traka 6
Veza 2 var.
Veza 6 var.
Veza 3
Veza 4
Potporanj 3
Benennung
Bolzen 4
Blech vorne schw.
Blech vorne schw.
Blech seiten schw.
Blech schw.
Blech schw.
Blech schw.
Blech schw.
Verbindung schw 1
Verbindung schw. 1
Verbindung schw. 5
Band 2
Band 2
Verbinfung 6
Verbindung 2 schw.
Verbindung 6 schw.
Verbindung 3
Verbindung 4
Stütze 3
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Bolt 4
Front cover plate welded
Front cover plate welded
Side cover plate welded
Cover plate welded
Cover plate welded
Cover plate welded
Cover plate welded
Link 1 welded
Link 1 welded
Link 5 welded
Band 2
Band 2
Link 6
Link 2 welded
Link 6 welded
Link 3
Link 4
Support 3
11
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
A2,B3,C3
A1,B1
C1
A1,B1,C1
A1,B1,C1,
A1
C1
B1
A1,B1
C1
A1,B1,C1
A2
C2
B2
A1,B2,C2
A1,B1,C2
A1,B1,C1
A1,B1,C1
A1,B1,C1
18
16
23
11
20
18
25
19
24
22
15
547.50.000.0
547.00.000.0
548.50.000.0
548.00.000.0
549.50.000.0
549.00.000.0
21
17
14
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
A = ROTO 175 D,
B = ROTO 215 D
C = ROTO 255 D
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
14
15
15
15
16
17
17
17
14
15
15
15
16
17
17
17
18
19
20
21
22
23
24
25
153130007
153953608
153953706
153841203
153841301
153955205
154053008
153841409
153934103
153953902
153954000
153841213
153841311
153956106
154053106
153841419
150300301
150143008
150319809
000208509
150007003
000210701
150386308
150386200
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 180 DS
ROTO 220 DS
Naziv dela
Naziv dijela
Platno zaščitno levo
Zavesa prednja
Zavesa prednja
Zavesa prednja
Zavesa stranska
Zavesa zadnja
Zavesa zadnja
Zavesa zadnja
Platno zaščitno levo
Zavesa prednja
Zavesa prednja
Zavesa prednja
Zavesa stranska
Zavesa zadnja
Zavesa zadnja
Zavesa zadnja
Vijak A 4,2x13
Vijak M8x25
Vijak M8x35
Vijak M8x15
Vijak M10x80
Vijak M10x30
Vijak M10x25
Vijak M10x 95
Zaštitno platno lijevo
Prednja zavesa
Prednja zavesa
Prednja zavesa
Bočna zavesa
Zadnja zavesa
Zadnja zavesa
Zadnja zavesa
Zaštitno platno lijevo
Prednja zavesa
Prednja zavesa
Prednja zavesa
Bočna zavesa
Bočna zavesa
Bočna zavesa
Bočna zavesa
Vijak A 4,2x13
Vijak M8x25
Vijak M8x35
Vijak M8x15
Vijak M10x80
Vijak M10x30
Vijak M10x25
Vijak M10x 95
Benennung
Sicherungsleine links
Vorhang vorne
Vorhang vorne
Vorhang vorne
Vorhang scitlich
Vorhang hinten
Vorhang hinten
Vorhang hinten
Sicherungsleine links
Vorhang vorne
Vorhang vorne
Vorhang vorne
Vorhang seitlich
Vorhang hinten
Vorfang hinten
Vorfang hinten
Schraube A 4,2x13
Schraube M8x25
Schraube M8x35
Schraube M8x15
Schraube M10x70
Schraube M10x30
Schraube M10x25
Schraube M10x95
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Curtain left
Curtain front
Curtain front
Curtain front
Curtain side
Curtain rear
Curtain rear
Curtain rear
Curtain left
Curtain front
Curtain front
Curtain front
Curtain side
Curtain rear
Curtain rear
Curtain rear
Screw A 4,2x13
Screw M8x25
Screw M8x35
Screw M8x15
Screw M10x70
Screw M10x30
Screw M10x25
Screw M10x95
11
Opomba
RAL 1021
Rumena
Žuta
Gelb
Yellow
RAL 7021
Črna
Crna
Schwartz
Black
Količina
Komada
Menge
Quantity
A1,B1,C1
A1
B1
C1
A1,B1,C1
A1
B1
C1
A1,B1,C1
A1
B1
C1
A1,B1,C1
A1
B1
C1
A8,B8,B8
A10,B14,C1
A9,B9,C11
A3,B3,C3
A2,B3,C3
A4,B4,C4
A1,B1,C1
A1,B2,C2
33
42
43
44
39
11
37
40
30
36
27
34
26
41
40
35
44
43
38
31
41
29
32
42
28
39
29
31
27
29
30
27
547.50.000.0
547.00.000.0
548.50.000.0
548.00.000.0
549.50.000.0
549.00.000.0
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
A = ROTO 175 D,
B = ROTO 215 D
C = ROTO 255 D
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
26
27
28
29
30
31
32
33
34
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
150320405
150275302
000250702
000221307
151159908
000228408
151322900
153932800
153937805
153939705
153885905
153886307
153886405
153886708
151485002
000248805
150388903
000250908
150160300
000228603
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 180 DS
ROTO 220 DS
Naziv dela
Vijak M10x100
Matica V M8
Matica M10
Matica M10
Podložka
Podložka B10
Varovalka žična 3
Uho
Pločevina var.
Pločevina var.
Nosilec levi var.
Nosilec desni var.
Usmerjevalo levo
Usmerjevalo desno
Vzmet
Vijak M12x35
Vijak M14x75
Matica M14
Matica M12
Podložka vzm. B12
Naziv dijela
Vijak M10x100
Navrtka V M8
Navrtka M10
Navrtka M10
Podloška
Podloška B10
Osiguravajuča žica
Uvo
Lim var.
Lim var.
Nosač levi var.
Nosač desni var.
Usmerivač levi
Usmerivač desni
Opruga
Vijak M12x35
Vijak M14x75
Navrtka M14
Navrtka M12
Podloška B12
Benennung
Schraube M10x100
Mutter V M8
Mutter M10
Mutter M10
Scheibe
Scheibe B10
Sicherungsdraht
Ohr
Blech schw.
Blech schw.
Träger links schw.
Träger recht schw.
Blach links
Blach recht
Feder
Schraube M12x35
Schraube M14x75
Mutter M14
Mutter M12
Scheibe B12
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Screw M10x100
Nut V M8
Nut M10
Nut M10
Washer
Washer B10
Wire safety clamp
Eye
Plate welded
Plate welded
Holder left welded
Holder right welded
Plate left
Plate right
Spring
Screw M12x35
Screw M14x75
Nut M14
Nut M12
Washer B12
11
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
A1,B2,C2
A22,B26,C2
A2,B3,C3
A6,B9,C9
A3,B3,C3
A9,B9,C9
A2,B3,C3
A4,B4,C4
A1
B1
C1
A1, B1,C1
C1
A1,B1,C1
A1,B1,C2
A2,B2,C4
A1,B1,C2
A1,B1,C2
A2,B2,C4
A2,B2,C4
12
13
30
13
20
1
5
4
8
27
28
24
19
22
26
3
15
14
23
6
11
21
547.01.000.0
9
17
16
2
17
12
10
18
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
30
152162705
152005403
154045107
152550607
152550509
152005628
154670706
151002006
154622705
151001908
151002202
150040208
000224803
000239101
000254904
150406000
000256608
153996901
150390008
151002104
153742007
000250506
000225900
150106806
000221307
000225303
152364907
Naziv dela
Jermenica
Ohišje ležajev
Napenjalec
Matica M35x1,5
Podložka varovalna
Sornik
Naslon
Pokrov
Pogonska gred
Distančna cev
Podložka
Matica M16
Podložka A16
Razcepka 4x32
Vijak M6x45
Ležaj 6207 2RS
Moznik A 10x8x50
Zaščita kardana
Jermen klinasti SPBx2950
Obroč elastični A35
Vzmet 1
Matica M6
Podložka C10
Vijak M10x20
Matica M10
Podložka 10
Puša 21/35x20
Naziv dijela
Remenica
Kučište ležajeva
Zatezač
Navrtka M35x1,5
Osiguravajuča podloška
Svornjak
Naslonjač
Pokrov
Pogonska osovina
Distančna cijev
Podloška
Navrtka M16
Podloška A16
Rascepka 4x32
Vijak M6x45
Ležaj 6207 2 RS
Moznik A 10x8x50
Zaštita kardana
Klinasti remnik SPBx2950
Elastični obruč
Opruga 1
Navrtka M6
Podloška C10
Vijak M10x20
Navrtka M10
Podloška 10
Čaura 21/35x20
Benennung
Keilrimenscheibe
Lager gehäuse
Spanner
Mutter M35x1,5
Sicherungsscheibe
Bolzen
Lehne
Deckel
Antriebswelle
Distanzrohr
Scheibe
Mutter M16
Scheibe A16
Splint 4x32
Schraube M6x45
Lager 6207 2 RS
Passfeder A 10x8x50
Gelenkwellesicherung
Keilrimmen SPBx2950
Elastikring A35
Feder 1
Mutter M6
Scheibe C10
Schraube M10x20
Mutter M10
Scheibe 10
Büchse 21/35x20
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Pulley
Bearing housing
Tensioner
Nut M35x1,5
Washer - Protection
Bolt
Support
Cover
Shaft
Distance tube
Washer
Nut M16
Washer A16
Cotter 4x32
Screw M6x45
Bearing 6207 2 RS
Key A 10x8x50
P.T.O. Shaft protection
Vee belt SPBx2950
Elastic ring A35
Spling 1
Nut M6
Washer C10
Screw M10x20
Nut M10
Washer 10
Sleeve 21/35x20
12
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
2
1
1
4
1
1
1
2
2
2
2
1
13
10,11
7
2
12,13
549.07.000.0
7
3,4
5,6
11,15
11,15
9
16
12,13
1
16
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
A = ROTO 175 D
B = ROTO 215 D
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
14
15
16
154059306
154069705
154064504
151001614
150134303
154064906
154065004
156207400
150134205
150046603
150196004
150367908
152290504
153955606
153955401
000248805
156207703
Naziv dela
Gnetilnik
Gnetilnik
Gonilo gnetilnika
Zaščita kardana
Objemka
Uho
Držalo
Nosilec
Kardan
Vijak M12x110
Matica M12
Matica M16
Podložka 16,5/34-3
Nalepka SIP ROTO 175 D
Nalepka SIP ROTO 215 D
Vijak M12x35
Nosilec
Naziv dijela
Gnječilica
Gnječilica
Reduktor gnječilice
Zaštita kardana
Spojnica
Uvo
Držač
Nosač
Kardan
Vijak M12x110
Navrtka M12
Navrtka M16
Podloška 16,5/34-3
Nalepnica SIP ROTO 175 D
Nalepnica SIP ROTO 215 D
Vijak M12x35
Nosač
Benennung
Aufbereiter
Aufbereiter
Getrige des Aufbereiters
Gelenkwellesicherung
Schelle
Ohr
Träger
Träger
Gelenkwelle
Schraube M12x110
Mutter M12
Mutter M16
Unterlage 16,5/34-3
Kleber SIP ROTO 175 D
Kleber SIP ROTO 215 D
Schraube M12x35
Träger
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Conditioner
Conditioner
Conditioner gearbox
P.T.O. Shaft protection
Clamp
Eye
Holder
Holder
P.T.O. Shaft
Screw M12x110
Nut M12
Nut M16
Washer 16,5/34-3
Decal SIP ROTO 175 D
Decal SIP ROTO 215 D
Screw M12x35
Holder
13
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
A1
B1
1
1
1
1
1
1
1
2
6
2
2
1A
1B
4
1
1
3
4
8
16
14
5
18
6
2
17
1
20
12
11
8
1
9
11
1
10
14
13
2
8
17
19
18
1
16
549.07.001.0
548.07.001.0
2
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
A = ROTO 175 D,
B = ROTO 215 D,
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
8
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
154059404
154069803
154061106
154069901
154062203
154070506
154062301
154070604
154062409
154070702
154062506
154070800
154062604
154070203
154062908
154063006
151923404
151078700
151078808
151078602
154063104
154151704
154289807
154169518
154063505
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 180 DS
ROTO 220 DS
Naziv dela
Naziv dijela
Ogrodje var.
Ogordje var.
Valj gnetilni kpl.
Valj gnetilni
Pokrov
Pokrov
Pokrov usmerjevalni
Pokrov usmerjevalni
Stranica leva
Stranica leva
Stranica desna
Stranica desna
Loputa var.
Loputa var.
Sornik 4
Sornik 19
Ročica var.
Sornik
Krogla
Vzmet tlačna
Zaščita var.
Zaščita kardana
Pokrov var.
Zaščita ležaja
Pločevina var.
Ram var.
Ram var.
Valjak gnječilice kpl.
Valjak gnječilice
Poklopac
Pokolpac
Usmjerivač
Usmjerivač
Leva stranica
Leva stranica
Desna stranica
Desna stranica
Poklopac var.
Poklopac var.
Svornjak 4
Svornjak 19
Ručica var.
Svornjak
Kugla
Potisna opruga
Zaštita var.
Zaštita kardana
Poklopac var.
Zaštita ležaja
Lim var.
Benennung
Gestell geschw.
Gestell geschw.
Aufbereiterwalze zus.
Aufbereiterwalze
Deckel
Deckel
Deckel-Formbildig
Deckel-Formbildig
Seitenblech links
Seitenblech links
Seitenblech rechts
Seitenblech rechts
Klappe geschw.
Klappe geschw.
Bolzen 4
Bolzen 19
Händchen schw.
Bolzen
Kogel
Feder
Sutz geschw.
Gelenkwellesicherung
Deckel geschw.
Lagerschutz
Blech geschw.
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Frame welded
Frame welded
Conditioning cylinder cpl.
Conditioning cylinder
Cover
Cover
Cover
Cover
Left side
Left side
Right side
Right side
Flap welded
Flap welded
Bolt 4
Bolt 19
Handle welded
Bolt
Ball
Spring
Protection welded
P.T.O Shaft protection
Cover welded
Bearing protection
Plate welded
14
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
A1
B1
A1
B1
A1
B1
A1
B1
A1
B1
A1
B1
A1
B1
1
1
1
1
1
1
2
1
2
1
1
26
34
40
24
33
14
31
30
46,53,40
28
27
25
21
29
22
35,36
37
32
39
32
38
35,36
23
549.07.001.0
548.07.001.0
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
A = ROTO 175 D,
B = ROTO 215 D,
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
154063809
153697306
153697404
154289004
154064103
154064201
154070908
154168607
154168705
154289905
150392603
151007922
150394406
000240304
000257108
000234008
000232607
000234204
000232803
000232000
000209107
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 180 DS
ROTO 220 DS
Naziv dela
Vez var.
Tečaj levi var.
Tečaj desni var.
Ročka var.
Zavesa
Zavesa gnetilnika
Zavesa gnetilnika
Noga podporna
Cev var.
Pločevina 1
Zatik varovalni
Pokrov
Puša PM 2020 0X
Razcepka 5x50
Podložka C6
Zatič prožni 8x32
Zatič prožni 5x32
Zatič prožni 8x40
Zatič prožni 5x40
Zatič prožni 4x24
Vijak M8x25
Naziv dijela
Veza var.
Rukavac levi var.
Rukavac desni var.
Ručica var.
Zavjesa
Zavjesa gnječilice
Zavjesa gnječilice
Potporna noga
Cev var.
Lim 1
Osiguravajuči klin
Poklopac
Čaura PM 2020 0X
Rascepka 5x50
Podloška C6
Opružni klin 8x32
Opružni klin 5x32
Opružni klin 8x40
Opružni klin 5x40
Opružni klin 4x24
Vijak M8x25
Benennung
Zwischenstrebe geschw.
Scharnir links geschw.
Scharnir rechts geschw.
Hebel geschw.
Vorhange
Aubereitervorhange
Aufbereitervorhange
Stutzfuss
Rohr geschw.
Blech 1
Spannstift
Deckel
Buchse PM 2020 0X
Splinte 5x50
Unterlage C6
Spanhülse 8x32
Spanhülse 5x32
Spanhülse 8x40
Spanhülse 5x40
Spanhülse 4x24
Schraube M8x25
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Link welded
Neck welded
Neck welded
Handle welded
Curtain
Conditioner curtain
Conditioner curtain
Suport leg
Tube welded
Plate 1
Safety pin
Cover
Sleeve PM 2020 0X
Cotter 5x50
Washer C6
Pin 8x32
Pin 5x32
Pin 8x40
Pin 5x40
Pin 4x24
Screw M8x25
14
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
2
1
A1
B1
1
1
2
1
1
2
5
5
2
2
1
1
1
4
54
49,50
46,53
45,46
53
47
56,46,53
14
46
46,48
57
55,46
48
49,41
41,43,51
52
51
41
42
55,47,53
549.07.001.0
548.07.001.0
43
42
44
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
A = ROTO 175 D,
B = ROTO 215 D,
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
000223902
150275400
000221307
154065807
000209205
150275302
000208509
000257509
150192204
000250506
000225900
000225508
000224108
150300301
150317507
000248903
152150102
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 180 DS
ROTO 220 DS
Naziv dela
Podložka A6
Matica VM 10
Matica M10
Puša
Vijak M8x30
Matica VM8
Vijak M8x15
Vijak M8x20
Vijak M6x10
Matica M6
Podložka C10
Podložka A14
Podložka A8
Vijak A4,2x13
Vijak M8x16
Vijak M8x20
Podložka 11/32-2
Naziv dijela
Podloška A6
Navrtka VM 10
Navrtka M10
Čaura
Vijak M8x30
Navrtka VM8
Vijak M8x15
Vijak M8x20
Vijak M6x10
Navrtka M6
Podloška C10
Podloška A14
Podloška A8
Vijak A4,2x13
VijakM8x16
Vijak M8x20
Podloška 11/32-2
Benennung
Unterlage A6
Mutter VM10
Mutter M10
Buchse
Schraube M8x30
Mutter VM8
Schraube M8x15
Schraube M8x20
Schraube M6x10
Mutter M6
Unterlage C10
Unterlage A14
Unterlage A8
Schraube A4,2x13
Schraube M8x16
Schraube M8x20
Unterlage 11/32-2
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Washer A6
Nut VM 10
Nut M10
Sleeve
Screw M8x30
Nut VM 8
Screw M8x15
Screw M8x20
Screw M6x10
Nut M6
Washer C10
Washer A14
Washer A8
Screw A4,2x13
Screw M8x16
Screw M8x20
Washer 11/32-2
14
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
4
4
2
2
2
A44, B46
20
5
9
5
2
1
A33, B35
2
A10, B12
2
4
15
4
8
10
9
6
6
2
1
5
7
5
14
7
14
549.07.020.0
548.07.020.0
3
14
14
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
A = ROTO 175 D,
B = ROTO 215 D,
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
1
2
3
4
5
154061204
154070007
153951003
153951101
154006603
000237602
6
6
7
7
8
9
9
10
14
150054103
000246503
151019908
151019908
154062105
150275400
150084009
150335809
150429904
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ROTO 180 DS
ROTO 220 DS
Naziv dela
Valj var.
Valj var.
Ohišje ležaja
Ležaj KR 172 6307 2RS
Prst plastični
Vskočnik zunanji
Z35x1,5
Mazalka AM 6
Mazalka AM 6
Podložka-stavek 35,2 / 43
Podložka-stavek 35,2 / 43
Objemka prsta var.
Matica M 10
Matica M 10
Vijak M10x50
Obroč tesnilni
NILOS 6307 ZAV
Naziv dijela
Valjak var.
Valjak var.
Kučište ležaja
Ležaj KR 172 6307 2RS
Plastični prst
Uskočnik vanjski
Z35x1,5
Mazalica AM 6
Mazalica AM 6
Podloška-stavek 35,2 / 43
Podloška-stavek 35,2 / 43
Spojka prsta var.
Navrtka M 10
Navrtka M 10
Vijak M10x50
Zaptivni obruč
NILOS 6307 ZAV
Benennung
Wälze schw.
Wälze schw.
Lagergehause
Lager KR 172 6307 2RS
Zinken Plast.
Sicherungsring aussen
Z35x1,5
Nippel AM 6
Nippel AM 6
Scheibe-Satz 35,2 / 43
Scheibe-Satz 35,2 / 43
Zinkenkschelle geschw.
Mutter M 10
Mutter M 10
Schraube M10x50
Dichtungsring
NILOS 6307 ZAV
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Cylinder welded
Cylinder welded
Bearing housing
Bearing KR 172 6307 2RS
Plastic finger
Circlip
Z 35x1,5
Nipple AM 6
Nipple AM 6
Washer-set 35,2 / 43
Washer-set 35,2 / 43
Clamp welded
Nut M 10
Nut M 10
Screw M10x50
Gasket
NILOS 6307 ZAV
15
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
A1
B1
2
B2
A48,B68
2
A2
B2
A1
B2
A24,B34
A24
B34
A24,B34
4
16
39,38
21,29,25 13
3
27,23
1
37
20
2
14
4
19
31
34
15
5
15
7
33
8
6
11
22,26
18
12,32
28,24
10
548.08.000.0
36
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
18
19
20
154622803
154064808
151394903
151915609
154065406
151916207
151916305
154064700
151012503
151014002
151014501
151203405
151916403
151916500
000243105
000243800
150100802
Naziv dela
Gred var.
Zobnik stožčasti 3
Ohišje reduktorja
Cev ležajna var.
Puša 1
Plošča 5
Plošča 3
Zobnik stož. 1-28/3,8
Pokrov plastični
Podložka 30,2/38-0,8
Podložka stavek 50/61,8
Vijak 6 M18x1,5
Plošča 3
Trak 2
Ležaj KR 6206 2RS
Ležaj KR 6207
Ležaj KR 6007 2RS
Naziv dijela
Vratilo var.
Zupčanik kon. 3
Kućište reduktora
Ležajna cijev var.
Čaura 1
Ploča 5
Ploča 3
Zupčanik kon. 1-28/3,8
Plastični poklopac
Podloška 30,2/38-0,8
Podloška 50/61,8
Vijak 6 M18x1,5
Ploča 3
Traka 2
Ležaj KR 6206 2 RS
Ležaj KR 6207
Ležaj KR 6007 2RS
Benennung
Welle geschw.
Kegelrad 3
Antribsgehäuse
Scharnier schw.
Buchse 1
Platte 5
Platte 3
Kegelrad 1-28/3,8
Dekel Plast.
Unterlage 30,2/38-0,8
Unterlage 50/61,8
Schraube 6 M18x1,5
Platte 3
Band 2
Lager KR 6206 2 RS
Lager KR 6207
Lager KR 6007 2RS
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Shaft welded
Pinion 3
Gear box
Tube welded
Sleeve 1
Platte 5
Platte 3
Pinion 1-28/3,8
Plastic cover
Washer 30,2/38-0,8
Washer 50/61,8
Screw 6 M18x1,5
Plate 3
Band 2
Bearing KR 6206 2 RS
Bearing KR 6207
Bearing KR 6007 2RS
16
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
16
39,38
21,29,25 13
3
27,23
1
37
20
2
14
4
19
31
34
15
5
15
7
33
8
6
11
22,26
18
12,32
28,24
10
548.08.000.0
36
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
21
22
23
24
25
26
27
28
29
31
32
33
34
35
36
37
38
39
000212004
000207608
150087202
000223207
150160300
000227908
000228505
150026607
000228603
000237602
000236300
000256001
150047103
150004907
151019908
000230707
150275400
150110203
Naziv dela
Vijak M12x30
Vijak M6x16
Vijak M12x25
Matica M30x1,5
Matica M12
Podložka B6
Podložka B12
Podložka 30
Podložka B12
Vskočnik Z 35
Vskočnik N 62
Moznik A8x7x34
Tesnilo osno 35x72x12
Mast viskoma R
Podložka-stavek 35,2/43
Moznik A8x7x45
Matica VM10
Vijak M10x50
Naziv dijela
Vijak M12x30
Vijak M6x16
Vijak N12x25
Navrtka M30x1,5
Navrtka M12
Podloška B6
Podloška B12
Podloška 30
Podloška B12
Zaskočnik V 35
Zaskočnik U 62
Moždanik A8x7x34
Zaptivač 35x72x12
Viskoma mast R
Podloška-stavek 35,2/43
Moždanik A8x7x45
Navrtka VM10
Vijak M10x50
Benennung
Schraube M12x30
Schraube M6x15
Schraube M12x25
Mutter M30x1,5
Mutter M12
Unterlage B6
Unterlage B12
Unterlage 30
Unterlage B12
Segerring 35
Segerring 62
Dubel A8x7x34
Dichtungsring 35x72x12
Fett viskoma R
Unterlage 35,2/43
Dubel A8x7x45
Mutter VM10
Schraube M10x50
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
Description
Screw M12x30
Screw M6x15
Screw M12x25
Nut M30x1,5
Nut M12
Washer B6
Washer B12
Washer 30
Washer B12
Circlip 35
Circlip 62
Cotter A8x7x34
Oil seal 35x72x12
Grease R
Washer 35,2/43
Cotter A8x7x45
Nut VM10
Screw M10x50
16
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
4
4
1
2
4
4
1
2
1
2
1
1
1,7 kg
1
1
1
1
17
KARDAN.007.1
GELENKWELLE.007.1
P.T.O. SHAFT.007.1
Ident: 150007718
ROTO 175D=+822
ROTO 180DS=+081
ROTO 215D=+1526
ROTO 220DS=+131
ROTO 255D=+671
SLOVENIJA
SIP ŠEMPETER d.d.
3311 ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI
Tel: 03 70 38 500
Reklamacije: (0)3 70 38 562
Fax: 03 70 38 665
SMOLIČ JOŽE
Artmanja vas 7, 8211 DOBRNIČ
Tel: 07 34 65 600
Fax: 07 34 65 389
GSM: 041 693 221
KMETIJSKI CENTER LAH
Klanec 13
1218 KOMENDA
Tel: 01 8341 022
Tel: 01 8342 070
Tel: 01 8342 080
Tel: 01 8342 212
Fax: 01 8345 505
RIKOTECH d.o.o.
Lepovče 23, 1310 RIBNICA
Tel. / fax.: 01 83 61 483
GSM: 041 72 43 98
CREINA KRANJ
Vodnova 8, 4000 KRANJ
Tel: 04 20 13 360 (centrala)
Tel: 04 20 13 355 (servis)
Fax: 04 20 13 363
AVTO ERŽEN d.o.o.
Podjelovo Brdo 1, 4225 SOVODENJ
Tel: 04 510 80 70
Fax: 04 510 80 77
GSM: 041 721 706
KZ KRKA z.o.o.
OC AGROSERVIS Novo Mesto
Knafelčeva 2
8000 NOVO MESTO
Tel: 07 393 01 11
Fax: 07 393 01 25
Tel: 07 393 01 10
JAKŠE SAMO
Prvomajska c. 22
8310 ŠENTJERNEJ
Fax / Tel: 07 3081 309
TOMC MARJAN
Primostek 6
8332 GRADAC
Tel: 07 30 58 513
GSM: 041 685 133
KMETIJSTVO POLANEC d.o.o
Pleterje 34
2324 LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU
Tel: 02 761 9300
Fax: 02 761 9306
AVTO CENTER ORMOŽ d.o.o.
Hardek 44/c, 2270 ORMOŽ
Fax: 02 7416 410
Tel: 02 74 16 405 (servis)
GSM: 031 322 939
Tel: 02 74 16 407 (trgovina)
GSM: 031 891 529
ŽIBRAT JANI
Mota 32, 9240 LJUTOMER
Tel: 02 584 1130
Fax: 02 584 1130
GSM: 041 713 300
FRANC ŠTAMUL s.p.
Vuhred 125
2365 VUHRED
Fax / Tel: 02 88 73 751
GSM: 041 332 684
HRVAŠKA
MF SERVIS
Filipčič Milorad
Gradec 9, 10345 GRADEC
Tel: ++385 01 897 058
GSM: 098 248 267
BOŽIČ VLADO
Brače Radiča 50
42232 MARTIJANEC
Tel: ++385 42 673 020
GSM: 099 420 927
PROIZVODNA OPRUGA DEŽANOVAC
DEŽANOVAC
Tel: ++385 43 381 333
Tel: ++385 43 381 366 (trgovina)
Fax: ++385 43 381 330
ALKAR d.o.o.
Dubrovačka 67, 34000 POŽEGA
Tel: ++385 34 274 671
Fax: ++385 34 273 433
GSM: 098 362 996
GSM: 098 365 211
AGM PANEX ČAKOVEC
Zagrebačka 101, 40300 ČAKOVEC
Tel: ++385 40 384 144
Tel: ++385 40 384 354
Tel: ++385 40 384 351 (servis)
Fax: ++385 40 384 355
ALSO d.o.o.
Končanica 355
43505 KONČANICA
Tel: ++385 43 325 124
GSM: 091 56 13 600
BOSNA IN HERCEGOVINA
P.P. MABI
Mrkodol h.h.
80240 TOMISLAVGRAD
Tel: ++387 34 310 100
AGROCOOP KOBATOVCI
78255 BOSANSKI ALEKSANDROVAC
Tel: ++387 51 582 041 (servis)
GSM: ++387 65 510 290, Fax: ++387 51 580 800
ACMA d.o.o.
Ljusina b.b.
77244 BOS. OTOKA
Tel: ++387 37 477 018
Fax: ++387 37 477 039
GSM: ++387 61 155 905
SRBIJA IN ČRNA GORA
AGRO DRINIA
38400 PRIZREN
KOSOVO
Tel / Fax: ++381 29 44 335
GSM: ++377 44 113 137
JUGOMETAL d.o.o.
Kušljevački put b.b., 35210 SVILAJNAC
Tel: ++381 35 312 391
Tel: ++381 35 312 027
Tel: ++381 35 311 696, Fax: ++381 35 312 331
MAKEDONIJA
EURO POLOG
1226 Zheline, TETOVO
Tel: ++389 44 379 379, Fax: ++389 44 378 236
SIP d.d. Šempeter si pridržuje pravico do morebitnih sprememb v katalogu
AGROAUTO PODGORICA
Ul. Bracana Bracanoviča 76
81412 SPUŽ
Tel: ++381 81 881 784
Fax: ++381 81 636 290
Download

Roto 175D, 180DS, 215D, 220DS, 255D