1
648.01.064.0
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
7
8
648010650
154976805
154945206
154358206
153989107
150308401
000222208
150046809
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
000205708
150427005
000211005
150275400
000209205
150275302
000224108
155269309
000207608
000228006
Naziv dela
Priklop var.
Uho vlečno
Drog kpl.
Držalo var.
Veriga 6x42x16 členov
Vijak M20x65
Matica M20
Podložka vzmetna A20
DACROMET / DIN 128
Vijak M16x60
Podložka SKM 16
Vijak M10x35
Matica M10
Vijak M8x30
Matica M8
Podložka 8 Zn - 200HV
Nosilec hidravlike
Vijak M6x16
Podložka vzmetna A6
DACROMET / DIN 128
Naziv dijela
Priklop var.
Vučno uvo
Poluga kpl.
Držač var.
Lanac 6x42x16 karika
Vijak M20x65
Navrtka M20
Opružna podloška A20
DACROMET / DIN 128
Vijak M16x60
Podloška SKM 16
Vijak M10x35
Navrtka M10
Vijak M8x30
Navrtka M8
Podloška 8 Zn - 200HV
Nosač hidraulike
Vijak M6x16
Opružna podloška A6
DACROMET / DIN 128
Benennung
Anbaubock geschw.
Zugöse
Stange zus.
Halter geschw.
Kette 6x42x16 Glied
Schraube M20x65
Mutter M20
Federscheibe A20
DACROMET / DIN 128
Schraube M16x60
Unterlage SKM 16
Schraube M10x35
Mutter M10
Schraube M8x30
Mutter M8
Unterlage 8 Zn - 200HV
Hydraulikträger
Schraube M6x16
Federscheibe A6
DACROMET / DIN 128
ORION 120 T PRO=+011
Description
Hitch frame welded
Hitch
Bar cpl.
Holder welded
Chain 6x42x16 link
Screw M20x65
Nut M20
Washer – Spring A20
DACROMET / DIN 128
Screw M16x60
Washer SKM 16
Screw M10x35
Nut M10
Screw M8x30
Nut M8
Washer 8 Zn - 200HV
Hydraulic holder
Screw M6x16
Washer – Spring A6
DACROMET / DIN 128
1
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
6
6
6
6
6
2
2
2
2
2
1
2
2
2
648.02.000.0
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
648020010
154636709
3
150629608
4
5
6
150484700
7
150474409
Naziv dela
Os var.
Kolo kpl.
500/50 -17 - 14 PR-AW
Tandem
KC 2121 C3 N0 827 (ADR)
Plošča
Streme
Plašč kpl.
500/50 - 17-14PR-AW
Platišče
16.00 x 17 - 8x M18
Naziv dijela
Osovina var.
Točak kpl.
500/50 -17 - 14 PR-AW
Tandem
KC 2121 C3 N0 827 (ADR)
Ploča
Stremen
Guma vanjska kpl.
500/50 - 17-14PR-AW
Naplatak
16.00 x 17 - 8x M18
ORION 120 T PRO=+011
Benennung
Achse geschw.
Laufrad zus.
500/50 -17 - 14 PR-AW
Tandemachse
KC 2121 C3 N0 827 (ADR)
Platte
Rohrschelle
Reifen zus.
500/50 - 17-14PR-AW
Felge
16.00 x 17 - 8x M18
Description
Axle welded
Wheel assembled
500/50 -17 - 14 PR-AW
Tandem axle
KC 2121 C3 N0 827 (ADR)
Plate
Clamp
Tyre assembled
500/50 - 17-14PR-AW
Rim
16.00 x 17 - 8x M18
2
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
4
1
4
8
4
4
3
648.03.000.0
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
648030100
648030190
648030200
648030240
648030500
648030520
648030540
155301309
155301407
155303405
156048109
950009207
13
150614008
14
15
159447501
150432703
Naziv dela
Napenjalec kpl.
Veriga 13x36 - 263 členov
Profil U 2
Deske kpl.
Pločevina srednja var.
Pločevina var.
Pločevina stranska var.
Vijak T - M10x47
Sponka verige 13x36
Napenjalec var.
Blok mazalni kpl.
Reduktor RT 350/50
Cod. 10320 / BERMA
Hidromotor OMP 100
DANFOSS / Art.151-0030
Vijak M14x30
Podložka SKM 14
Naziv dijela
Zatezač kpl.
Lanac 13x36 - 263 karika
U - profil 2
Daske kpl.
Srednji lim var.
Lim var.
Bočni lim var.
Vijak T - M10x47
Spojnica lanca 13x36
Zatezač var.
Blok mazanja kpl.
Reduktor RT 350/50
Cod. 10320 / BERMA
Hidromotor OMP 100
DANFOSS / Art.151-0030
Vijak M14x30
Podloška SKM 14
ORION 120 T PRO=+011
Benennung
Spanner zus.
Kette 13x36 - 263 Glied
U - Stahlprofil 2
Brett zus.
Mittelblech geschw.
Blech geschw.
Seitenblech geschw.
Schraube T - M10x47
Zwischenstück 13x36
Spanner geschw.
Schmierleiste zus.
Reduktionsgetriebe RT 350/50
Cod. 10320 / BERMA
Hydromotor OMP 100
DANFOSS / Art.151-0030
Schraube M14x30
Unterlage SKM 14
Description
Tensioner cpl.
Chain 13x36 - 263 link
U - steel profile 2
Board cpl.
Central plate welded
Plate welded
Side protection welded
Screw T - M10x47
Intermiddle piece 13x36
Tensioner welded
Lubricating bar cpl.
Gear-box RT 350/50
Cod. 10320 / BERMA
Hydraulic motor OMP 100
DANFOSS / Art.151-0030
Screw M14x30
Washer SKM 14
3
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
4
46
1
1
2
2
92
92
4
1
1
1
2
2
3
648.03.000.0
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
16
17
18
000248805
150426907
150586903
19
20
21
22
150095603
000219203
150275400
150491515
23
24
25
26
000210701
150426809
000221307
150627708
27
28
151233702
150568503
Naziv dela
Vijak M12x35
Podložka SKM 12
Priključek SDS -L15xG1/ 2A
TELO ISO 8434-1
Podložka tesnilna A21x26
Vijak M10x60
Matica M10
Cev 1SN DN12 600 J1
M22x1,5 A1 / 90 M22x1,5
Vijak M10x30
Podložka SKM 10
Matica M10
Vijak pat. U 6,3x70
SC6/39 - 12 Zn SFC
Podložka 20,5/36 - 2
Člen spojni
13x36 / 00 360 390 PRILL
Naziv dijela
Vijak M12x35
Podloška SKM 12
Priključak SDS -L15xG1/ 2A
TELO ISO 8434-1
Zaptivna podloška A21x26
Vijak M10x60
Navrtka M10
Cijev 1SN DN12 600 J1
M22x1,5 A1 / 90 M22x1,5
Vijak M10x30
Podloška SKM 10
Navrtka M10
Vijak pat. U 6,3x70
SC6/39 - 12 Zn SFC
Podloška 20,5/36 - 2
Spojni članak
13x36 / 00 360 390 PRILL
ORION 120 T PRO=+011
Benennung
Schraube M12x35
Unterlage SKM 12
Anschluss SDS -L15xG1/ 2A
TELO ISO 8434-1
Dichtungsring A21x26
Schraube M10x60
Mutter M10
Rohr 1SN DN12 600 J1
M22x1,5 A1 / 90 M22x1,5
Schraube M10x30
Unterlage SKM 10
Mutter M10
SchraubePat. U 6,3x70
SC6/39 - 12 Zn SFC
Unterlage 20,5/36 - 2
Schlussglied
113x36 / 00 360 390 PRILL
Description
Screw M12x35
Washer SKM 12
Connector SDS -L15xG1/ 2A
TELO ISO 8434-1
Gasket A21x26
Screw M10x60
Nut M10
Tube 1SN DN12 600 J1
M22x1,5 A1 / 90 M22x1,5
Screw M10x30
Washer SKM 10
Nut M10
Screw Pat. U 6,3x70
SC6/39 - 12 Zn SFC
Washer 20,5/36 - 2
Locking link
13x36 / 00 360 390 PRILL
3
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
2
2
2
15
107
2
5
5
5
90
4
4
4
648.03.001.0
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
648030020
155301015
155750119
156030207
156044309
150614507
150402004
151183908
000248805
150393602
000224509
000212004
000228603
14
15
16
17
150368006
000220905
000246601
150594707
Naziv dela
Gred 2 - 50 x 2150
Oreh verižni zadnji 13x36
Puša 6 - 50 / 63,5 - 25
Konzola ležajna var.
Prirobnica var.
Moznik B14 x 9 x 64
Moznik B14 x 9 x 90
Podložka 50,2 / 70 - 2
Vijak M12x35
Matica M12
Podložka 12 Zn - 200 HV
Vijak M12x30
Podložka vzmetna A12
DACROMET / DIN 128
Vijak M8x20
Matica M8
Mazalka AM8x1
Puša PAP 5060 P20
Naziv dijela
Vratilo 2 - 50 x 2150
Zadnji lančanik 13x36
Čaura 6 - 50 / 63,5 - 25
Ležajna konzola var.
Prirubnica var.
Klin B14 x 9 x 64
Klin B14 x 9 x 90
Podloška 50,2 / 70 - 2
Vijak M12x35
Navrtka M12
Podloška 12 Zn - 200 HV
Vijak M12x30
Opružna podloška A12
DACROMET / DIN 128
Vijak M8x20
Navrtka M8
Mazalica AM 8x1
Čaura PAP 5060 P20
Benennung
Welle 2 - 50 x 2150
Kettennuss hinter 13x36
Büchse 6 - 50 / 63,5 - 25
Lagerkonsole geschw.
Flansch geschw.
Passfeder B14 x 9 x 64
Passfeder B14 x 9 x 90
Unterlage 50,2 / 70 - 2
Schraube M12x35
Mutter M12
Unterlage 12 Zn - 200 HV
Schraube M12x30
Federscheibe A12
DACROMET / DIN 128
Schraube M8x20
Mutter M8
Nippel AM 8x1
Büchse PAP 5060 P20
ORION 120 T PRO=+011
Description
Shaft 2 - 50 x 2150
Chain wheel rear 13x36
Sleeve 6 - 50 / 63,5 - 25
Bearing bracket welded
Flange welded
Key B14 x 9 x 64
Key B14 x 9 x 90
Washer 50,2 / 70 - 2
Screw M12x35
Nut M12
Washer 12 Zn - 200 HV
Screw M12x30
Washer - Spring A12
DACROMET / DIN 128
Screw M8x20
Nut M8
Nipple AM 8x1
Sleeve PAP 5060 P20
4
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
4
4
4
2
4
1
4
8
8
8
8
8
4
4
2
6
5
648.03.010.0
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
648030110
155302102
155301201
000237504
5
6
000246601
155302709
Naziv dela
Napenjalec var.
Sornik var.
Oreh verižni sprednji 13x36
Vskočnik zunanji
Z 30x1,5
Mazalka AM 8x1
Puša ležajna 30 / 40 - 70
Naziv dijela
Zatezač var.
Sornik var.
Prednji lančanik 13x36
Uskočnik vanjski
Z 30x1,5
Mazalica AM 8x1
Ležajna čaura 30 / 40 - 70
Benennung
Spanner geschw.
Bolzen geschw.
Kettennuss vorne 13x36
Sicherungsring aussen
Z 30x1,5
Nippel AM 8x1
Lagerbüchse 30 / 40 - 70
ORION 120 T PRO=+011
Description
Tensioner welded
Bolt welded
Chain wheel front 13x36
Circlip
Z 30x1,5
Nipple AM 8x1
Bearing sleeve 30 / 40 - 70
5
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
2
2
2
2
2
6
648.03.024.0
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
7
8
648030350
648030360
648030370
648030380
648030390
648030400
648030410
648030420
Naziv dela
Deska
Deska
Deska
Deska
Deska
Deska
Deska
Deska
1
2
3
4
5
6
7
8
Naziv dijela
Daska
Daska
Daska
Daska
Daska
Daska
Daska
Daska
1
2
3
4
5
6
7
8
ORION 120 T PRO=+011
Benennung
Brett
Brett
Brett
Brett
Brett
Brett
Brett
Brett
1
2
3
4
5
6
7
8
Description
Board
Board
Board
Board
Board
Board
Board
Board
1
2
3
4
5
6
7
8
6
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
4
3
3
1
1
1
1
7
646.03.085.0
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
156048207
150622909
3
150623007
4
150622801
5
6
7
8
000246601
000209205
000228202
150623105
Naziv dela
Blok mazalni
Priključek ravni
GE6 - LLM8x1K LINCOLN
Priključek kotni
WE6 - LLM8x1K LINCOLN
Cev 6x1,5 – PA 12HL – SW
LINCOLN
Mazalka AM 8x1
Vijak M8x30
Podložka vzmetna A8
Vložek ojačitveni
Art. E56/3
Naziv dijela
Blok mazanja
Priključak ravni
GE6 - LLM8x1K LINCOLN
Priključak kutno
WE6 - LLM8x1K LINCOLN
Cijev 6x1,5 – PA 12HL – SW
LINCOLN
Mazalica AM 8x1
Vijak M8x30
Opružna podloška A8
Uložak ojačanja
Art. E56/3
ORION 120 T PRO=+011
Benennung
Schmierleiste
Gerade steckverbindung
GE6 - LLM8x1K LINCOLN
Einsschraubwinkel
WE6 - LLM8x1K LINCOLN
Rohr 6x1,5 – PA 12HL – SW
LINCOLN
Nippel AM 8x1
Schraube M8x30
Federscheibe A8
Strength pipe
Art. E56/3
Description
Lubricating bar
Level connector
GE6 - LLM8x1K LINCOLN
Angle connector
WE6 - LLM8x1K LINCOLN
Tube 6x1,5 – PA 12HL – SW
LINCOLN
Nipple AM 8x1
Screw M8x30
Washer – Spring A8
Verbindungsrohr
Art. E56/3
7
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
4
4
7m
4
2
2
8
8
648.04.001.0
648.04.003.0
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
3
4
5
6
7
8
648040020
648040050
648040150
648040160
648040170
910088201
150453609
9
10
11
12
13
14
000249804
150160300
150426907
154633800
648040040
150433800
15
000246905
Naziv dela
Gred 13 - 35x4550
Puša var.
Cev KCM 50 x 1311 PVC
Cev KCM 50 x 1068 PVC
Cev KCM 50 x 1759 PVC
Podložka 35 / 45 - 2
Vskočnik zunanji
Z 35x2,5
Vijak M12x50
Matica M12
Podložka SKM 12
Zaščita kardana
Ohišje ležajno
Ležaj KR 172 6207 2RS1
(SKF)
Mazalka AM10x1
Naziv dijela
Vratilo 13 - 35x4550
Čaura var.
Cev KCM 50 x 1311 PVC
Cev KCM 50 x 1068 PVC
Cev KCM 50 x 1759 PVC
Podloška 35 / 45 - 2
Uskočnik vanjski
Z 35x2,5
Vijak M12x50
Navrtka M12
Podloška SKM 12
Zaštita kardana
Ležajno kućište
Ležaj KR 172 6207 2RS1
(SKF)
Mazalica AM10x1
ORION 120 T PRO=+011
Benennung
Welle 13 - 35x4550
Büchse geschw.
Rohr KCM 50 x 1311 PVC
Rohr KCM 50 x 1068 PVC
Rohr KCM 50 x 1759 PVC
Unterlage 35 / 45 - 2
Sicherungsring aussen
Z 35x2,5
Schraube M12x50
Mutter M12
Unterlage SKM 12
Gelenkwellenschutz
Lagergehäuse
Lager KR 172 6207 2RS1
(SKF)
Nippel AM10x1
Description
Shaft 13 - 35x4550
Sleeve welded
Tube KCM 50 x 1311 PVC
Tube KCM 50 x 1068 PVC
Tube KCM 50 x 1759 PVC
Washer 35 / 45 - 2
Circlip
Z 35x2,5
Screw M12x50
Nut M12
Washer SKM 12
P.T.O. shaft protection
Bearing housing
Bearing KR 172 6207 2RS1
(SKF)
Nipple AM10x1
8
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
6
1
1
1
2
648.04.003.0
2
8
8
8
1
1
648.04.003.0
648.04.003.0
1
1
9
648.05.000.0
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
648050010
2
3
4
5
6
7
648050040
648050160
648050200
648050220
648050250
150628306
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
155990804
155991000
155991803
155994506
155993008
155995505
154765604
154137302
154139104
150601708
18
150492201
19
150612108
20
150612000
Naziv dela
Ogrodje
var.
Plošča 5 - 4x70x150
Plošča var.
Puša 4 - 35,3 / 51 - 20
Trak gumi
Zaščita
Gonila ST10 - EC/1874
Cod. 13988 / BERMA
Trak 2 - 5x30x1810
Valj desni kpl.
Valj levi kpl.
Zaščita zadnja var.
Ohišje ležaja
Zaščita
Odbojnik gumijasti kpl.
Valj hidravlični 25 / 195
Puša 4 - 16 / 24 - 12
Nosilec cevi
PVC 215/15 PP STAUFF
Ležaj KR 2207
(FAG,SKF,NTN) / DIN 630
Tesnilo osno 40x72x7
BA SL / SIMRIT
Pokrov tesnilni GA 62x7
SIMRIT / Art. 506556
Naziv dijela
Ram
var.
Ploča 5 - 4x70x150
Ploča var.
Čaura 4 - 35,3 / 51 - 20
Gumena traka
Zaštita
Reduktor ST10 - EC/1874
Cod. 13988 / BERMA
Traka 2 - 5x30x1810
Desni valjak kpl.
Levi valjak kpl.
Zadnja zaštita var.
Kućište ležaja
Zaštita
Odbijač gumeni kpl.
Hidraulički cilindar 25 / 195
Čaura 4 - 16 / 24 - 12
Nosač cevi
PVC 215/15 PP STAUFF
Ležaj KR 2207
(FAG,SKF,NTN) / DIN 630
Osovinski zaptivak 40x72x7
BA SL / SIMRIT
Zaptivni poklopac GA 62x7
SIMRIT / Art. 506556
ORION 120 T PRO=+011
Benennung
Rahme - Streuwerk
geschw.
Platte 5 - 4x70x150
Platte geschw.
Büchse 4 - 35,3 / 51 - 20
Gummiband
Schutz
Reduktionsgetriebe ST10
EC/1874 Cod. 13988 / BERMA
Band 2 - 5x30x1810
Welle rechts zus.
Welle links zus.
Schutz hinten geschw.
Lagergehäuse
Schutz
Gummipuffer zus.
Hydraulikzylinder 25 / 195
Büchse 4 - 16 / 24 - 12
Leitungshalter
PVC 215/15 PP STAUFF
Lager KR 2207
(FAG,SKF,NTN) / DIN 630
Wellendichtring 440x72x7
BA SL / SIMRIT
Dichtdeckel GA 62x7
SIMRIT / Art. 506556
Description
Framework - Spreading dev.
welded
Plate 5 - 4x70x150
Plate welded
Sleeve 4 - 35,3 / 51 - 20
Rubber stripe
Protection
Gear-box ST10 - EC/1874
Cod. 13988 / BERMA
Stripe 2 - 5x30x1810
Shaft RH cpl.
Shaft LH cpl.
Protection backside welded
Bearing housing
Protection
Rubber buffer cpl.
Hydraulic cylinder 25 / 195
Sleeve 4 - 16 / 24 - 12
Pipe holder – plastic
PVC 215/15 PP STAUFF
Bearing KR 2207
(FAG,SKF,NTN) / DIN 630
Oil seal 40x72x7
BA SL / SIMRIT
Seal cover GA 62x7
SIMRIT / Art. 506556
9
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
2
2
4
1
1
1
1
2
2
1
4
4
2
2
2
4
4
4
4
9
648.05.000.0
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
000204807
150426907
150160300
150604206
000210300
000209205
150275302
150426701
000212004
150038907
000251505
32
33
34
35
36
37
38
39
40
152290504
150209401
150039602
150432703
000221307
150426809
150202104
000239209
150590809
ORION 120 T PRO=+011
Naziv dela
Naziv dijela
Benennung
Description
Vijak M12x150
Podložka SKM 12
Matica M12
Vijak M8x20
Vijak M10x25
Vijak M8x30
Matica M8
Podložka SKM 8
Vijak M12x30
Vijak M16x45
Podložka vzmetna A16
DACROMET / DIN 128
Podložka 16,5 / 34 - 3
Vijak M14x55
Matica M14
Podložka SKM 14
Matica M10
Podložka SKM 10
Podložka 16 Zn - 200HV
Razcepka 4x32
Priključek
SDT -L10 TELO / ISO 8434-1
Vijak M12x150
Podloška SKM 12
Navrtka M12
Vijak M8x20
Vijak M10x25
Vijak M8x30
Navrtka M8
Podloška SKM 8
Vijak M12x30
Vijak M16x45
Opružna podloška A16
DACROMET / DIN 128
Podloška 16,5 / 34 - 3
Vijak M14x55
Navrtka M14
Podloška SKM 14
Navrtka M10
Podloška SKM 10
Podloška 16 Zn - 200HV
Rascjepka 4x32
Priključak
SDT -L10 TELO / ISO 8434-1
Schraube M12x150
Unterlage SKM 12
Mutter M12
Schraube M8x20
Schraube M10x25
Schraube M8x30
Mutter M8
Unterlage SKM 8
Schraube M12x30
Schraube M16x45
Federscheibe A16
DACROMET / DIN 128
Unterlage 16,5 / 34 - 3
Schraube M14x55
Mutter M14
Unterlage SKM 14
Mutter M10
Unterlage SKM 10
Unterlage 16 Zn - 200HV
Splint 4x32
Anschluss
SDT -L10 TELO / ISO 8434-1
Screw M12x150
Washer SKM 12
Nut M12
Screw M8x20
Screw M10x25
Screw M8x30
Nut M8
Washer SKM 8
Screw M12x30
Screw M16x45
Washer – Spring A16
DACROMET / DIN 128
Washer 16,5 / 34 - 3
Screw M14x55
Nut M14
Washer SKM 14
Nut M10
Washer SKM 10
Washer 16 Zn - 200HV
Cotter pin 4x32
Connector
SDT -L10 TELO / ISO 8434-1
9
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
8
24
16
4
4
8
12
8
8
2
2
2
8
8
8
4
4
2
4
1
9
648.05.000.0
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
41
150615506
42
150664203
43
44
000252906
150108403
45
150615604
46
150415900
47
48
49
60
155991705
000257607
150275400
150664105
Naziv dela
Cev 1SN DN8 2950 A1
M16x1,5 A1 / 90 M16x1,5
Cev 1SN DN 8 1560 A1
M16x1,5 G M22x1,5
Podložka tesnilna A22x27
Spojka
AMD M22x1,5 / ISO 5675
Cev 1SN DN 8 450 A1
M16x1,5 A1 / 90 M16x1,5
Čep PVC za cev
30x30x3 POEPPL
(GPN 260 Q 30303)
Segment
Vijak M10x25
Matica M10
Kardan B&P
CS4N046CER0700BA
KARDAN.101.0
Naziv dijela
Cijev 1SN DN8 2950 A1
M16x1,5 A1 / 90 M16x1,5
Cijev 1SN DN 8 1560 A1
M16x1,5 G M22x1,5
Zaptivna podloška A22x27
Spojnica
AMD M22x1,5 / ISO 5675
Cijev 1SN DN 8 450 A1
M16x1,5 A1 / 90 M16x1,5
PVC čep za cijev
30x30x3 POEPPL
(GPN 260 Q 30303)
Segmenat
Vijak M10x25
Navrtka M10
Kardan B&P
CS4N046CER0700BA
KARDAN.101.0
Benennung
Rohr 1SN DN8 2950 A1
M16x1,5 A1 / 90 M16x1,5
Rohr 1SN DN 8 1560 A1
M16x1,5 G M22x1,5
Dichtungsring A22x27
Stecker - Schnellverschl.
AMD M22x1,5 / ISO 5675
Rohr 1SN DN 8 450 A1
M16x1,5 A1 / 90 M16x1,5
Verschlußkappe Kunstst.
30x30x3 POEPPL
(GPN 260 Q 30303)
Segment
Schraube M10x25
Mutter M10
Gelenkwelle B&P
CS4N046CER0700BA
KARDAN.101.0
ORION 120 T PRO=+011
Description
Tube 1SN DN8 2950 A1
M16x1,5 A1 / 90 M16x1,5
Tube 1SN DN 8 1560 A1
M16x1,5 G M22x1,5
Gasket A22x27
Pin
AMD M22x1,5 / ISO 5675
Tube 1SN DN 8 450 A1
M16x1,5 A1 / 90 M16x1,5
Plastic cap
30x30x3 POEPPL
(GPN 260 Q 30303)
Segmet
Screw M10x25
Nut M10
P.T.O. shaft B&P
CS4N046CER0700BA
KARDAN.101.0
9
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
1
1
1
2
48
144
144
1
10
648.05.075.0
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
7
155992508
155992900
910137104
150143400
150458203
150056708
150601708
8
150590809
9
150664409
10
150664506
11
150664301
12
13
000252906
150108403
14
15
16
17
18
150604206
648050600
000253807
150040208
150427005
Naziv dela
Zapora var.
Valj hidravlični
Podložka 25 / 35 - 2
Razcepka 6,3x36
Vijak votli M14x1,5
Podložka tesnilna A14x20
Nosilec cevi
PVC 215/15 PPSTAUFF
Priključek SDT -L10 TELO /
ISO 8434-1
Cev 1SN DN 8 1200 A1
M16x1,5 B14
Cev 1SN DN 8 2250 A1
M16x1,5 B14
Cev 1SN DN 8 3200 G
M22x1,5 A1 / 90 M16x1,5
Podložka tesnilna A22x27
Spojka
AMD M22x1,5 / ISO 5675
Vijak M8x20
Okvir var.
Vijak M16x40
Matica M16
Podložka SKM 16
Naziv dijela
Blokada (stranica) var.
Hidraulički cilindar
Podloška 25 / 35 - 2
Rascjepka 6,3x36
Šuplji vijak M14x1,5
Zaptivna podloška A14x20
Nosač cevi
PVC 215/15 PPSTAUFF
Priključak SDT -L10 TELO /
ISO 8434-1
Cijev 1SN DN 8 1200 A1
M16x1,5 B14
Cijev 1SN DN 8 2250 A1
M16x1,5 B14
Cijev 1SN DN 8 3200 G
M22x1,5 A1 / 90 M16x1,5
Zaptivna podloška A22x27
Spojnica
AMD M22x1,5 / ISO 5675
Vijak M8x20
Ram var.
Vijak M16x40
Navrtka M16
Podloška SKM 16
ORION 120 T PRO=+011
Benennung
Schleuse geschw.
Hydraulikzylinder
Unterlage 25 / 35 - 2
Splint 6,3x36
Hohlschraube M14x1,5
Dichtungsring A14x20
Leitungshalter
PVC 215/15 PPSTAUFF
Anschluss SDT -L10 TELO /
ISO 8434-1
Rohr 1SN DN 8 1200 A1
M16x1,5 B14
Rohr 1SN DN 8 2250 A1
M16x1,5 B14
Rohr 1SN DN 8 3200 G
M22x1,5 A1 / 90 M16x1,5
Dichtungsring A22x27
Stecker- Schnellverschl.
AMD M22x1,5 / ISO 5675
Schraube M8x20
Rahmen geschw.
Schraube M16x40
Mutter M16
Unterlage SKM 16
Description
Barrier welded
Hydraulic cylinder
Washer 25 / 35 - 2
Cotter pin 6,3x36
Screw connecting M14x1,5
Gasket A14x20
Pipe holder – plastic
PVC 215/15 PPSTAUFF
Connector SDT -L10 TELO /
ISO 8434-1
Tube 1SN DN 8 1200 A1
M16x1,5 B14
Tube 1SN DN 8 2250 A1
M16x1,5 B14
Tube 1SN DN 8 3200 G
M22x1,5 A1 / 90 M16x1,5
Gasket A22x27
Pin
AMD M22x1,5 / ISO 5675
Screw M8x20
Frame welded
Screw M16x40
Nut M16
Washer SKM 16
10
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
2
4
4
4
8
4
2
2
2
2
2
2
4
1
2
2
2
10
11
11
12
3
2
R
T
E
1
2
3
16
4
15
6
7
17
9
8
14
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
154635319
150514508
150587608
4
150491310
6
7
000252906
150108403
8
9
10
150586404
150586100
150587305
11
12
150587500
150616603
14
150491515
15
150586903
16
17
150095603
155302406
Naziv dela
Regulacijski ventil
Podložka tesnilna A17x23
Priključek
SDS –L15xG3/8A TELO
Cev 1SN DN12 1600 G
M22x1,5 A1 M22x1,5
Podložka tesnilna A22x27
Spojka
AMD M22x1,5
Obroč tesnilni CR-L15
Matica N-L15
Priključek
SWS - L15xG3/8"A kpl.
Priključek SDT -L15 TELO
Cev 1SN DN12 2250
A1/90M22x1,5 J1 M22x1,5
Cev 1SN DN12 600 J1
M22x1,5 A1/90 M22x1,5
Priključek
SDS -L15xG1/2"A TELO
Podložka tesnilna A21x26
Cev 9 – 15 x2 - 4495
Naziv dijela
Regulacijski ventil
Zaptivna podloška A17x23
Priključak
SDS –L15xG3/8A TELO
Cev 1SN DN12 1600 G
M22x1,5 A1 M22x1,5
Zaptivna podloška A22x27
Spojnica
AMD M22x1,5
Zaptivni obruč CR-L15
Navrtka N-L15
Priključak
SWS - L15xG3/8"A kpl.
Priključak SDT -L15 TELO
Cev 1SN DN12 2250
A1/90M22x1,5 J1 M22x1,5
Cev 1SN DN12 600 J1
M22x1,5 A1/90 M22x1,5
Priključak
SDS -L15xG1/2"A TELO
Zaptivna podloška A21x26
Cev 9 – 15 x2 - 4495
ORION 120 T PRO=+011
Benennung
Regulierventil
Dichtungsring A17x23
Anschluss
SDS –L15xG3/8A TELO
Rohr 1SN DN12 1600 G
M22x1,5 A1 M22x1,5
Dichtungsring A22x27
Muffe
AMD M22x1,5
Bindungsmutter CR-L15
Mutter N-L15
Anschluss
SWS - L15xG3/8"A zus.
Anschluss SDT -L15 TELO
Rohr 1SN DN12 2250
A1/90M22x1,5 J1 M22x1,5
Rohr 1SN DN12 600 J1
M22x1,5 A1/90 M22x1,5
Anschluss
SDS -L15xG1/2"A TELO
Dichtungsring A21x26
Rohr 9 – 15 x2 - 4495
Description
Regulating valve
Gasket A17x23
Connector
SDS –L15xG3/8A TELO
Hose 1SN DN12 1600 G
M22x1,5 A1 M22x1,5
Gasket A22x27
Connecting piece
AMD M22x1,5
Gasket CR-L15
Nut N-L15
Connector
SWS - L15xG3/8"A cpl.
Connector SDT -L15 TELO
Hose 1SN DN12 2250
A1/90M22x1,5 J1 M22x1,5
Hose 1SN DN12 600 J1
M22x1,5 A1/90 M22x1,5
Connector
SDS -L15xG1/2"A TELO
Gasket A21x26
Tube 9 – 15 x2 - 4495
11
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
3
2
2
2
2
4
4
1
1
2
2
2
2
2
12
648.07.000.0
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
648070010
648070150
648070200
648070250
648070260
150143008
150426701
000220905
150110203
000250702
154444202
150067509
150160300
000212004
150426907
Naziv dela
Mreža var.
Lestev var.
Letev zaščitna
Trak 2 - 4x30x1880
Trak gumi
Vijak M8x25
Podložka SKM 8
Matica M8
Vijak M10x50
Matica M10
Podložka 11 / 32 - 2
Vijak M12x55
Matica M12
Vijak M12x30
Podložka SKM 12
Naziv dijela
Mreža var.
Merdevine var.
Zaštitna letva
Traka 2 - 4x30x1880
Gumena traka
Vijak M8x25
Podloška SKM 8
Navrtka M8
Vijak M10x50
Navrtka M10
Podloška 11 / 32 - 2
Vijak M12x55
Navrtka M12
Vijak M12x30
Podloška SKM 12
Benennung
Netz geschweißt
Leiter geschw.
Schutzleiste
Band 2 - 4x30x1880
Gummiband
Schraube M8x25
Unterlage SKM 8
Mutter M8
Schraube M10x50
Mutter M10
Unterlage 11 / 32 - 2
Schraube M12x55
Mutter M12
Schraube M12x30
Unterlage SKM 12
ORION 120 T PRO=+011
Description
Net welded
Ladder welded
Protection wood
Stripe 2 - 4x30x1880
Rubber stripe
Screw M8x25
Washer SKM 8
Nut M8
Screw M10x50
Nut M10
Washer 11 / 32 - 2
Screw M12x55
Nut M12
Screw M12x30
Washer SKM 12
12
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
4
1
1
9
9
9
6
6
6
4
7
3
7
13
648.11.019.0
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
150629109
2
150629207
3
4
000248903
150275302
Naziv dela
Zagozda
RIMA Art. 30022
Držalo
RIMA Art. 30028
Vijak M8x20
Matica M8
Naziv dijela
Klin podložni
RIMA Art. 30022
Držač
RIMA Art. 30028
Vijak M8x20
Navrtka M8
Benennung
Braking-parts
RIMA Art. 30022
Halter
RIMA Art. 30028
Schraube M8x20
Mutter M8
ORION 120 T PRO=+011
Description
Bremsungsanlage
RIMA Art. 30022
Holder
RIMA Art. 30028
Screw M8x20
Nut M8
13
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
4
4
14
646.12.000.0
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
3
4
155327504
000213600
000229005
Naziv dela
Noga podporna var.
Vijak M14x35
Podložka vzmetna A14
Naziv dijela
Potporna noga var.
Vijak M14x35
Opružna podloška A14
Benennung
Stützfuß geschw.
Schraube M14x35
Federscheibe A14
ORION 120 T PRO=+011
Description
Jack Stand welded
Screw M14x35
Spring washer A14
14
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
4
4
15
646.15.000.0
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
156513908
155299205
155609308
150592807
5
150577904
6
155609601
7
150590809
8
150592905
9
10
11
12
13
14
15
150340606
150065100
150393602
150001303
150160300
150426907
150435407
16
17
155585609
150141402
ORION 120 T PRO=+011
Naziv dela
Naziv dijela
Benennung
Description
Konzola var.
Plošča 2 -10x120x136
Valj hidravlični (AGIS)
Cev 1SN DN 8 6500 A1
M16x1,5 GR 3/8"
Cev 1SN DN 8 700 A1
M16x1,5 A1 / 90 M16V1,5
Spojka hidravlične zavore
VF 0/38 GAS FASTER
(ISO 5676)
Priključek SDT - L10 TELO
(ISO 8434-1)
Priključek SDS -L10xM16x1,5
TELO ISO 8434-1
Podložka tesnilna A17x21
Vijak M12x75
Matica M12
Vijak M12x130
Matica M12
Podložka SKM 12
Objemka
Nr. 214 PP STAUFF
Vijak M6x40
Matica M6
Konzola var.
Ploča 2 -10x120x136
Hidraulički cilindar (AGIS)
Cijev 1SN DN 8 6500 A1
M16x1,5 GR 3/8"
Cijev 1SN DN 8 700 A1
M16x1,5 A1 / 90 M16V1,5
Spojnica hidraulične kočnice
VF 0/38 GAS FASTER
(ISO 5676)
Priključak SDT - L10 TELO
(ISO 8434-1)
Priključak SDS -L10xM16x1,5
TELO ISO 8434-1
Zaptivna podloška A17x21
Vijak M12x75
Navrtka M12
Vijak M12x130
Navrtka M12
Podloška SKM 12
Spojnica
Nr. 214 PP STAUFF
Vijak M6x40
Navrtka M6
Konsole geschw.
Platte 2 -10x120x136
Hydraulikzylinder (AGIS)
Rohr 1SN DN 8 6500 A1
M16x1,5 GR 3/8"
Rohr 1SN DN 8 700 A1
M16x1,5 A1 / 90 M16V1,5
Hydraulikbremse-Kupplung
VF 0/38 GAS FASTER
(ISO 5676)
Anschluss SDT - L10 TELO
(ISO 8434-1)
Anschluss SDS -L10xM16x1,5
TELO ISO 8434-1
Dichtungsring A17x21
Schraube M12x75
Mutter M12
Schraube M12x130
Mutter M12
Unterlage SKM 12
Klemme
Nr. 214 PP STAUFF
Schraube M6x40
Mutter M6
Console welded
Plate 2 -10x120x136
Hydraulic cylinder (AGIS)
Tube 1SN DN 8 6500 A1
M16x1,5 GR 3/8"
Tube 1SN DN 8 700 A1
M16x1,5 A1 / 90 M16V1,5
Hydraulic brake clamp
VF 0/38 GAS FASTER
(ISO 5676)
Connector SDT - L10 TELO
(ISO 8434-1)
Connector SDS -L10xM16x1,5
TELO ISO 8434-1
Gasket A17x21
Screw M12x75
Nut M12
Screw M12x130
Nut M12
Washer SKM 12
Clip
Nr. 214 PP STAUFF
Screw M6x40
Nut M6
15
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
2
2
2
1
2
1
1
2
3
2
2
8
8
8
3
6
6
16
648.16.000.0
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
150524105
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
155299009
155299205
155299401
155323303
648160010
150383203
150160300
150426907
000211005
000221307
150426809
000210300
150625808
150275302
000224108
Naziv dela
Zavora pnevmatska
dvovodna (dvoosna)
(AGIS 338 010 601)
Nosilec var.
Plošča 2 -10x120x136
Zaščita
Nosilec
Nosilec
Vijak M12x120
Matica M12
Podložka SKM 12
Vijak M10x35
Matica M10
Podložka SKM 10
Vijak M10x25
Vijak M8x90
Matica M8
Podložka 8 Zn - 200HV
Naziv dijela
Kočnica pneumatska
dvovodna (dvoosovinska)
(AGIS 338 010 601)
Nosač var.
Ploča 2 -10x120x136
Zaštita
Nosač
Nosač
Vijak M12x120
Navrtka M12
Podloška SKM 12
Vijak M10x35
Navrtka M10
Podloška SKM 10
Vijak M10x25
Vijak M8x90
Navrtka M8
Podloška 8 Zn - 200HV
ORION 120 T PRO=+011
Benennung
PneumatikbremseDoppelleitung (Doppelachse)
(AGIS 338 010 601)
Träger geschw.
Platte 2 -10x120x136
Schutz
Träger
Träger
Schraube M12x120
Mutter M12
Unterlage SKM 12
Schraube M10x35
Mutter M10
Unterlage SKM 10
Schraube M10x25
Schraube M8x90
Mutter M8
Unterlage 8 Zn - 200HV
Description
Pneumatic brake-double wired
(double axle)
(AGIS 338 010 601)
Holder welded
Plate 2 -10x120x136
Protection
Holder
Holder
Screw M12x120
Nut M12
Washer SKM 12
Screw M10x35
Nut M10
Washer SKM 10
Screw M10x25
Screw M8x90
Nut M8
Washer 8 Zn - 200HV
16
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
2
2
2
1
2
8
8
8
2
12
12
10
2
2
2
17
ROČNA ZAVORA - KATALOG
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
648000050
155355000
150025109
4
150025001
5
6
7
000212004
150160300
150426907
Naziv dela
Zavora ročna var.
Vrv žična
Locen A5
(J C.H1.302)
Sponka S 6,5
(EN 13411- 5)
Vijak M12x30
Matica M12
Podložka SKM 12
Naziv dijela
Kočnica ručna var.
Žičana vrpca
Povraz A5
(J C.H1.302)
Spojnica S 6,5
(EN 13411- 5)
Vijak M12x30
Navrtka M12
Podloška SKM 12
Benennung
Handbremse geschw.
Drahtseil
Spriegel A5
(J C.H1.302)
Klemme S 6,5
(EN 13411- 5)
Schraube M12x30
Mutter M12
Unterlage SKM 12
ORION 120 T PRO=+011
Description
Hand brake welded
Wire
Bow A5
(J C.H1.302)
Clip S 6,5
(EN 13411- 5)
Screw M12x30
Nut M12
Washer SKM 12
17
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
2
6
2
2
2
18
26
25
1
9
17
17
16
2
13
15
14
11
6
12
18
3
2
4
11
5
7
ORION 120 T PRO=+011
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
155269309
648000110
648000120
150616202
5
150108500
6
150636707
7
9
150604108
150155003
11
12
000252906
150108403
13
150587804
14
15
16
150586208
150586501
150108119
17
150616300
18
150616408
25
26
000207608
000228006
Naziv dela
Nosilec hidravlike
Cev 9 - 12 x2 - 4472
Cev 9 - 12x2 - 4384
Priključek
SDS -L12 x M22x1,5 kpl.
(ISO 8434-1)
Spojka AŽD M22x1,5
0.655.10 FADIP
Nosilec cevi
PVC 112/12 PP STAUFF
Vijak M 6x20
Razdelilnik hidravlični
ZP3/2-NV 8
Podložka tesnilna A22x27
Spojka
AMD M22x1,5
Priključek
RES -L12xL10 TELO
Matica N-L12
Obroč tesnilni CR-L12
Cev 1SN DN 8 1500 G
M22x1,5 A2 M20x1,5
Cev 1SN DN 8 2500
A2/90 M20x1,5 A1 M16x1,5
Cev 1SN DN 8 2500 G
M22x1,5 A1 M16x1,5
Vijak M6x16
Podložka vzmetna A6
Naziv dijela
Nosač hidraulike
Cijev 9 - 12 x2 - 4472
Cijev 9 - 12x2 - 4384
Priključak
SDS -L12 x M22x1,5 kpl.
(ISO 8434-1)
Spojnica AŽD M22x1,5
0.655.10 FADIP
Nosač cevi
PVC 112/12 PP STAUFF
Vijak M6x20
Hidraulički razvodnik
ZP3/2-NV 8
Zaptivna podloška A22x27
Spojnica
AMD M22x1,5
Priključak
RES -L12xL10 TELO
Navrtka N-L12
Zaptivni obruč CR-L12
Cijev 1SN DN 8 1500 G
M22x1,5 A2 M20x1,5
Cijev 1SN DN 8 2500
A2/90 M20x1,5 A1 M16x1,5
Cijev 1SN DN 8 2500 G
M22x1,5 A1 M16x1,5
Vijak M6x16
Opružna podloška A6
ORION 120 T PRO=+011
Benennung
Hydraulikträger
Rohr 9 - 12 x2 - 4472
Rohr 9 - 12x2 - 4384
Anschluss
SDS -L12 x M22x1,5 zus.
(ISO 8434-1)
Stecker - Schnellverschl. AŽD
M22x1,5 0.655.10 FADIP
Leitungshalter
PVC 112/12 PP STAUFF
Schraube M6x20
Verteiler hydr.
ZP3/2-NV 8
Dichtungsring A22x27
Stecker - Schnellverschl.
AMD M22x1,5
Anschluss
RES -L12xL10 TELO
Mutter N-L12
Dichtring CR-L12
Schlauch 1SN DN 8 1500 G
M22x1,5 A2 M20x1,5
Schlauch 1SN DN 8 2500
A2/90 M20x1,5 A1 M16x1,5
Schlauch 1SN DN 8 2500 G
M22x1,5 A1 M16x1,5
Schraube M6x16
Federscheibe A6
Description
Hydraulic holder
Tube 9 - 12 x2 - 4472
Tube 9 - 12x2 - 4384
Connector
SDS -L12 x M22x1,5 cpl.
(ISO 8434-1)
Pin AŽD M22x1,5
0.655.10 FADIP
Pipe holder – plastic
PVC 112/12 PP STAUFF
Screw M6x20
Distributor hydr.
ZP3/2-NV 8
Gasket A22x27
Pin
AMD M22x1,5
Connector
RES -L12xL10 TELO
Nut N-L12
Gasket CR-L12
Tube 1SN DN 8 1500 G
M22x1,5 A2 M20x1,5
Tube 1SN DN 8 2500
A2/90 M20x1,5 A1 M16x1,5
Tube 1SN DN 8 2500 G
M22x1,5 A1 M16x1,5
Screw M6x16
Washer - Spring A6
18
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
2
1
3
3
8
8
1
7
2
3
3
3
1
2
1
6
6
19
17
2
18
17
22
23
24
15
14
9
8b
8a
7
20
19
25
ZAVORNA GRED / VRATILO KOČNICA
Kolesna zavora / kolesna kočnica
Osna razdalja 1700 mm - fonogram
16
13
13
BREMSACHSE / BRAKE AXLE
Radbremse / Wheel brake
Spurweite / Axle distance 1700 mm
12
11
10
Tip / Type: 8000 / 358 S
Tip /Type: BA 350 x 80 SB/G
6
5
150629500
Kvadrat: 80
Vierkant: 80
Four edge: 80
4
3
ORION 120 T PRO=+011
ZAVORNA GRED / VRATILO KOČNICA
Kolesna zavora / kolesna kočnica
Osna razdalja 1700 mm - fonogram
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
2
3
4
5
6
7
8a
8b
9
10
11
00701
00702
00703
00707
00101
00705.1
00705.4
00704.2
00179
00184.2
12
13
14a
00185.4
00308.3
12.126000.0
14b
00152
15
00155.6
16
L=530 mm
17
00511.5
18
19
00405.10
L=910 mm
20
00706.2
23
00600
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
BREMSACHSE / BRAKE AXLE
Radbremse / Wheel brake
Spurweite / Axle distance 1700 mm
Naziv dela
Naziv dijela
Benennung
ORION 120 T PRO=+011
Description
Štiriroba gred
+zavorni ščit
Osna razdalja: 1700 mm
Kolesni pokrov Ø90
Kronska matica M36x1,5
Dodatna podložka M36
Stožčasti ležaj 32210
Matica kolesa M20x1,5
Pesto 8 FA 4
Zavorni boben - kolut 35088
Kolesni sornik M20x1,5xSTN
Stožčasti ležaj 32214
Tesnilna podložka
CTM 125x70
Abdeckscheibe CTM 14/6
Zavorna čeljust 350x80 SB/G
Natezna vzmet - utor
SB / 12 Wi / Ø6,0
Natezna vzmet - Haltebolzen
SB / 17 Wi / Ø4,0
Držalni sornik - komplet
NGS 80
Zavorna odmična gred
Ø30 / 350 I
Zavorna ročica
(vključno s privojnim vijakom)
TISI 180 / 210 / 150
Izravnalna tehtnica BPN
Zavorna odmična gred
Ø30 / 350 I
Razcepka 6x70
Četrirubno vratilo
+štit kočnica
Osni razmak: 1700mm
Poklopac kotača Ø90
Krunska navrtka M36x1,5
Dodatna podloška M36
Stožast ležaj 32210
Navrtka kotača M20x1,5
Osovina 8 FA 4
Bubanj kočnice - kolut 35088
Klin kotača M20x1,5xSTN
Stožast ležaj 32214
Zaptivna podloška
CTM 125x70
Pomični štit CTM 14/6
Vilica kočnice 350x80 SB/G
Natezna opruga - utor
SB / 12 Wi / Ø6,0
Natezna opruga SB / 17 Wi / Ø4,0
Držaći klin - komplet
NGS 80
Pomično vratilo kočnice
Ø30 / 350 I
Ručica kočnice
(sa vijkom za privijanje)
TISI 180 / 210 / 150
Kompenzaciona vaga BPN
Pomično vratilo kočnice
Ø30 / 350 I
Rascjepka 6x70
Vierkantachse
+Bremsschild
Spurweite: 1700 mm
Einschlagradkappe Ø90
Kronenmutter M36x1,5
Beilagscheibe M36
Kegelrollenlager 32210
Radmutter M20x1,5
Radnabe 8 FA 4
Bremstrommel - Ring 35088
Radbolzen M20x1,5xSTN
Kegelrollenlager 32214
Dichtscheibe
CTM 125x70
Abdeckscheibe CTM 14/6
Bremsbacke 350x80 SB/G
Rückzugfeder - Nocke
SB / 12 Wi / Ø6,0
Rückzugfeder – Haltebolzen
SB / 17 Wi / Ø4,0
Haltebolzen komplett
NGS 80
Bremsnockenwelle
Ø30 / 350 I
Bremshebel
(inkl. Klemmschraube)
TISI 180 / 210 / 150
Ausgleichswaage BPN
Bremsnockenwelle
Ø30 / 350 I
Splint 6x70
Square axis
+brake shield
Wheel track: 1700 mm
Impact hubcap Ø90
Castle nut M36x1,5
Add. Washer M36
Taper roller bearing 32210
Wheel nut M20x1,5
Wheel hub 8 FA 4
Brake drum - ring 35088
Wheel bolt M20x1,5xSTN
Taper roller bearing 32214
Seal washer
CTM 125x70
Cover washer CTM 14/6
Brake shoe 350x80 SB/G
Pull-spring - pin
SB / 12 Wi / Ø6,0
Pull-spring – retaining bolt
SB / 17 Wi / Ø4,0
Retaining bolt complet
NGS 80
Brake shaft
Ø30 / 350 I
Brake handle
(incl. Binding screw)
TISI 180 / 210 / 150
Compensation balance BPN
Brake shaft
Ø30 / 350 I
Split-pin 6x70
Meh RM
Mijeh RM
Faltenbalg RM
Boot RM
Opomba
19
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
2
2
2
2
16
2
2
16
2
4
2
4
2
2
2
1
2
1
1
2
2
10,27,28
19,25,26
13,23,24
27,28
11,25,26
20
9
15 .
(23,24)3x
8 .
25,26
10,27,28
6
13,23,24
27,28
7 – 2x
16,23
25,26
9
17,23
27,28
14,23,24
25,26
(2x)
5
19,25,26
24,12,23
4
20 .
21 – 2x
(25,26)2x
18
29
25,26
3,16,23
25,26
3,16,23
25,26
1,17,23
27,28
2,17,23
27,28
NAPAJANJE / NAPAJANJE
CHARGING / SPEISUNG
rdeča, crvena
rot, red
ZAVORA / KOČNICA
BRAKE / BREMSE
rumena, žuta,
yelow, gelb
ORION 120 T PRO=+011
DVOVODNE ZRAČNE ZAVORE
DVOKRUŽNE ZRAČNE KOČNICE
DOPPELLEITUNG lUFTBREMSE
DOUBLE WIRED AIR BRAKE
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
1
2
3
4
334 037 001
334 036 001
310 005 011
350 026 001
332 300 201
332 300 101
330 000 101
331 000 201
5
6
7
8
9
601 013 001
003 2002 09
315 019 011
345 425 002
332 800 401
330 500 517
402 153 619
330 600 402
331 501 204
10
11
12
318 044 001
318 040 001
365 1211 2
333 200 108
333 200 101
333 250 031
AGIS – HALDEX – 338 010 601
SIP Nr.: 150524105
Naziv dela
032 0483 09
032 0452 09
317 1212 1
032 0550 09
402 152 119
402 148 919
333 250 141
454 023 619
17
032 0400 09
454 023 719
18
19
20
032 0367 09
032 0545 09
245 910 700
451 111 629
421 008 819
21
22
23
24
25
26
27
28
29
032 0207 09
065 0010 09
056 0108 09
452 1112 1
024 0226 09
032 0261 09
024 0337 09
032 0393 09
032 0182 09
454 021 519
286 302 278
402 152 819
333 250 017
465 006 419
451 149 119
465 061 619
451 149 619
454 018 119
Naziv dijela
ORION 120 T PRO=+011
Benennung
Description
Spojna glava - napajanje
Spojna glava - zavora
Cevni filter
EVROPA zavorni ventil s
preklopnim ventilom
Avtomatski regulator – ALB
Rezervoar 40 l (fi 246x915)
Spona s konzolo (fi 246)
Ventil za izpust kondenzata
Membranski zav. cilinder
TYP 24
Kontrolni priključek M16x1.5
Kontrolni priključek M22x1.5
Ravni preizkusni priključek
M16x1.5
Vezna glava - napajanje
Vezna glava - kočnica
Cevni filter
EVROPA kočnički ventil sa
preklopnim ventilom
Automatski regulator – ALB
Rezervorar 40 l (fi 246x915)
Spojka sa konzolom (fi 246)
Ventil za propust kondenzata
Membranski kočnički cilindar
TYP 24
Kontrolni priključak M16x1,5
Kontrolni priključak M22x1,5
Ravni testni priključak
M16x1,5
Verbindungskopf - Speisung
Verbindungskopf - Bremse
Rohrfilter
EVROPA Bremsventil mit
Umschaltventil
Automatischregulator - ALB
Tank 40 L (fi 246x915)
Lasche mit Konsole (fi 246)
Kondensataußlassventil
Membranbremszylinder
TYP 24
Kontrollanschluss M16x1.5
Kontrollanschluss M22x1.5
Geradeprüfanschluss
M16x1.5
Coupling head - charging
Coupling head - brake
Tube filter
EVROPA brake valve with
switch valve
Automatic regulator – ALB
Tank 40 l (fi 246x915)
Clamp with console (fi 246)
Condensate release valve
Membrane brake cylinder
TYP 24
Control connection M16x1.5
Control connection M22x1.5
Flat test connection
M16x1.5
Kotni priključek M16x1,5
Kotni priključek M22x1,5
T - priključek 3 x Ø12
Navojni priključek
M22x1.5 / Ø11
Nastavek za gumi cev
Ø11/M16x1.5
Tesnilna podložka Al 22x27
Zaporni čep M22x1,5
Kotni priključek
M22x1.5/M22x1.5
Matica M22x1.5
Gumi cev Ø11
Objemka Ø18
Nastavek za cev 11 / M18
O – obroč M22x1.5
Pritisni obroč M22
O – obroč M16x1.5
Pritisni obroč M16
Dvojni ravni priključek
M22x1,5
Kutni priključak M16x1,5
Kutni priključak M22x1,5
T - priključak 3 x Ø12
Navojni priključak
M22x1.5 / Ø11
Produđetak za gumenu cev
Ø11/M16x1.5
Zaptivna podloška Al 22x27
Čep M22x1,5
Kutni priključak
M22x1.5/M22x1.5
Navrtka M22x1,5
Gumena cev Ø11
Sponka Ø18
Produžetak za cev 11 / M18
O – obruč M22x1,5
Potisni obruč M22
O – obruč M16x1,5
Potisni obruč M16
Dupli ravni priklučak
M22x1,5
Winkelanschluss M16x1.5
Winkelanschluss M22x1.5
T - Anschluss 3 x Ø12
Gewindeanschluss
M22x1.5 / Ø11
Schlauchansatz
Ø11/M16x1.5
Dichtungsscheibe Al 22x27
Verschlußstopfen M22x1,5
Winkelanschluss
M22x1.5/M22x1.5
Mutter M22x1.5
Schlauch Ø11
Schelle Ø18
Rohransatz 11 / M18
O – Ring M22x1.5
Druckring M22
O – Ring M16x1.5
Druckring M16
Doppelgeradeanschluss
M22x1.5
Angle connection 16x1.5
Angle connection 22x1.5
T - connection 3 x Ø12
Coil connection
M22x1.5 / Ø11
Hose accessory
Ø11/M16x1.5
Washer Al 22x27
Block stopper M22x1,5
Angle connection
M22x1.5/M22x1.5
Nut M22x1.5
Hose Ø11
Clip Ø18
Tube accessory 11 / M18
O – ring M22x1.5
Press ring M22
O – ring M16x1.5
Press ring M16
Double flat connection
M22x1.5
PRIKLJUČKI
13
14
15
16
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
PRIKLJUČCI
ANSCHLÜSSE
CONNECTIONS
20
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
1
1
2
1
1
1
2
1
2
2
1
1
2
2
1
3
3
1
2
1
2
13 m
15
8
12
12
7
7
1
21
REDUKTOR – RT 350 Ø50 (CODA 10320)
REDUKTIONSGETRIEBE – RT 350 Ø50 (CODA 10320)
GEAR - BOX – RT 350 Ø50 (CODA 10320)
RIDUTTORE – RT 350 Ø50 (CODICE 10320)
ORION 120 T PRO=+011
REDUKTOR – RT 350 Ø50 (CODA 10320)
REDUKTIONSGETRIEBE – RT 350 Ø50 (CODA 10320)
GEAR - BOX – RT 350 Ø50 (CODA 10320)
RIDUTTORE – RT 350 Ø50 (CODICE 10320)
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
Rif.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
9975
10317
9918
9974
9982
9984
8670-5
4174
8670-4
3342
3435
8670-3
3396
8670-2
8596
3433
8670-1
1538
3428
9175
1831
8625
8243
9983
9977
9976
3284
8671
Naziv dela
Ohišje RT 350
Pesto Ø50
Vskočnik zunanji E 82
Zobnik Z=49
Ležaj 6015
Vskočnik notranji I 115
Pastorek Z=12
Moznik 12x8x30
Zobnik Z=50
Ležaj 6208
Vskočnik notranji I 80
Pastorek Z=10
Moznik 8x7x25
Zobnik stožčasti Z=43
Ležaj 6305
Vskočnik notranji I 62
Pastorek Z=28
Ležaj 6010
Vskočnik zunanji E 50
Vijak nalivni Ø1" Gas
Vijak kontrolni Ø1" Gas
Pokrov Ø62 sp. 10
Pokrov Ø80 sp. 10
Tesnilo osno 75/115/10
Tesnilo
Pokrov
Vijak TE M8x16-8G
Tesnilo
Naziv dijela
Kućište RT 350
Glavčina Ø50
Uskočnik vanjski E 82
Zupčanik Z=49
Ležaj 6015
Uskočnik unutrašnji I 115
Zupčanik Z=12
Klin 12x8x30
Zupčanik Z=50
Ležaj 6208
Uskočnik unutrašnji I 80
Zupčanik Z=10
Klin 8x7x25
Konusni zupčanik Z=43
Ležaj 6305
Uskočnik unutrašnji I 62
Konusni zupčanik Z=28
Ležaj 6010
Uskočnik vanjski E 50
Vijak za ulje Ø1" Gas
Vijak za kontrolu ulja Ø1" Gas
Pokrov Ø62 sp. 10
Pokrov Ø80 sp. 10
Osovinski zaptivak 75/115/10
Zaptivak
Pokrov
Vijak TE M8x16-8G
Zaptivak
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ORION 120 T PRO=+011
Benennung
Gehäuse RT 350
Nabe Ø50
Sicherungsring aussen E 82
Stirnrad Z=49
Lager 6015
Sicherungsring innen I 115
Ritzel Z=12
Passfeder 12x8x30
Stirnrad Z=50
Lager 6208
Sicherungsring innen I 80
Ritzel Z=10
Passfeder 8x7x25
Kegelrad Z=43
Lager 6305
Sicherungsring innen I 62
Ritzel Z=28
Lager 6010
Sicherungsring aussen E 50
Ölfüllerschraube Ø1" Gas
Kontroll schraube Ø1" Gas
Deckel Ø62 sp. 10
Deckel Ø80 sp. 10
Wellendichtring 75/115/10
Dichtung
Deckel
Schraube TE M8x16-8G
Dichtung
Description
Housing RT 350
Hub Ø50
Circlip E 82
Gear Z=49
Bearing 6015
Circlip I 115
Pinion Z=12
Key 12x8x30
Gear Z=50
Bearing 6208
Circlip I 80
Pinion Z=10
Key 8x7x25
Bevel gear Z=43
Bearing 6305
Circlip I 62
Bevel gear Z=28
Bearing 6010
Circlip E 50
Oil plug Ø1" Gas
Control plug Ø1" Gas
Cover Ø62 sp. 10
Cover Ø80 sp. 10
Oil seal 75/115/10
Gasket
Cover
Screw TE M8x16-8G
Gasket
21
Descrizione
Scatola RT 350
Mozzo Ø50
Seeger E 82
Corona Z=49
Cuscinetto 6015
Seeger I 115
Pignone di rinvio Z=12
Chiavetta 12x8x30
Ruota dentata Z=50
Cuscinetto 6208
Seeger I 80
Pignone di rinvio Z=10
Chiavetta 8x7x25
Corona conica Z=43
Cuscinetto 6305
Seeger I 62
Pignone Z=28
Cuscinetto 6010
Seeger E 50
Tappo Ø1" Gas
Spia liv. olio Ø1" Gas
Tappo Ø62 sp. 10
Tappo Ø80 sp. 10
Anello di ten. 75/115/10
Guarnizione coperchio
Coperchio x scatola
Vite TE M8x16-8G
Guarnizione x motore
Količina
Komada
Menge
Quantity
Qt.
1
1
1
1
2
2
1
1
1
2
3
1
1
1
2
2
1
1
1
2
2
2
2
2
1
1
8
1
22
REDUKTOR – ST10-EC/1874 (CODA 13988)
REDUKTIONSGETRIEBE – ST10-EC/1874 (CODA 13988)
GEAR - BOX – ST10-EC/1874 (CODA 13988)
(Ident: 150628306)
ORION 120 T PRO=+011
REDUKTOR – ST10-EC/1874 (CODA 13988)
REDUKTIONSGETRIEBE – ST10-EC/1874 (CODA 13988)
GEAR - BOX – ST10-EC/1874 (CODA 13988) (Ident: 150628306)
Številka
Broj
Bild
Fig.
Kataloška številka
Kataloški broj
Ersatzteilnummer
Spare Part Number
Rif.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
3427
9690
7482
7748
3531
9689
12263
7725
3442
4138
7714
7735
4876
9691
3425
8930
13996
3549
7736
1831
7711
9874
7712
9693
9688
8556
3339
8989
9484
9301
3526
9753
9750
Naziv dela
Vskočnik zunanji E 45
Zobnik Z=15
Vskočnik notranji I 110
Ležaj 6212
Vskočnik zunanji E 60
Zobnik Z=21
Gred
Gred
Tesnilo osno 45/80/10
Vijak M14x30
Pesto
Tesnilo
Ležaj 6307 2RS
Pastorek Z=17
Vskočnik zunanji E 35
Pokrov
Distančnik
Vijak M14x35
Tesnilo
Vijak kontrolni Ø1" Gas
Ohišje
Distančnik
Ohišje
Ohišje
Pastorek Z=13
Ležaj 30307
Ležaj 6307
Pesto
Gred
Vijak nalivni Ø1" Gas
Vijak nalivni 1" Ø Gas
Pesto kpl.
Pesto kpl.
Naziv dijela
Uskočnik vanjski E 45
Zupčanik Z=15
Uskočnik unutrašnji I 110
Ležaj 6212
Uskočnik vanjski E 60
Zupčanik Z=21
Vratilo
Vratilo
Osovinski zaptivak 45/80/10
Vijak M14x30
Glavčina
Zaptivak
Ležaj 6307 2RS
Zupčanik Z=17
Uskočnik vanjski E 35
Pokrov
Odstojnik
Vijak M14x35
Zaptivak
Vijak za kontrolu ulja Ø1" Gas
Kućište
Odstojnik
Kućište
Kućište
Zupčanik Z=13
Ležaj 30307
Ležaj 6307
Glavčina
Vratilo
Vijak za ulje Ø1" Gas
Vijak za ulje 1" Ø Gas
Glavčina kpl.
Glavčina kpl.
Velja od tov. št. dalje:
Važi od tvor. broja dalje:
Ab masch. Nr.:
From mach Nr.:
ORION 120 T PRO=+011
Benennung
Sicherungsring aussen E 45
Stirnrad Z=15
Sicherungsring innen I 110
Lager 6212
Sicherungsring aussen E 60
Stirnrad Z=21
Welle
Welle
Wellendichtring 45/80/10
Schraube M14x30
Nabe
Dichtung
Lager 6307 2RS
Ritzel Z=17
Sicherungsring aussen E 35
Deckel
Distanzring
Schraube M14x35
Dichtung
Kontroll schraube Ø1" Gas
Gehäuse
Distanzring
Gehäuse
Gehäuse
Ritzel Z=13
Lager 30307
Lager 6307
Nabe
Welle
Ölfüllerschraube Ø1" Gas
Ölfüllerschraube 1" Ø Gas
Nabe zus.
Nabe zus.
Description
Circlip E 45
Gear Z=15
Circlip I 110
Bearing 6212
Circlip E 60
Gear Z=21
Shaft
Shaft
Oil seal 45/80/10
Screw M14x30
Hub
Gasket
Bearing 6307 2RS
Pinion Z=17
Circlip E 35
Plug
Spacer
Screw M14x35
Gasket
Oil level indic. Ø1" Gas
Housing
Spacer
Housing
Housing
Pinion Z=13
Bearing 30307
Bearing 6307
Hub
Shaft
Oil plug Ø1" Gas
Oil plug 1" Ø Gas
Calotte complete
Hub complete
22
Opomba
Količina
Komada
Menge
Quantity
Qt.
2
4
5
5
5
1
1
4
5
16
4
5
8
4
5
2
2
36
8
5
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
4
1
ALU ODBIJAČ, anodiziran
ALU ODBOJNIK, anodiziran
DODATNA
OPREMA:
4 kos
5975-00
2 kos
5976-00
1 kos
S964-00
4 kos
S616-01
2 kos
5394-01
Kodirnik 12 V
Kodirnik 12 V
DC-spojnik
DC-spojnica
Vijaki s končnimi pokrovi
Vijaci sa završnim
poklopcima
Vijaki M6x16
Vijaci M6x16
Končni pokrovi
Završni poklopci
vtič 7-pol. / utikač 7-pol.
ISO 1724
Dvojni nastavek
Dupli nastavak
Kabelski končnik - zalit
Kabelski kutnjak - zaliven
NAČRT ZA PRIKLJUČITEV 7 POLARNI VTIČ (ISO 1724, DIN 72577)
PLAN PRIKLJUČIVANJA 7 POLARNI UTIKAČ (ISO 1724, DIN 72577)
1 smernik levo
žmigavac lijevo
2 meglenke
maglenke
3 masa
masa
4 smernik desno
žmigavac desno
5 parkirna luč desno
parkirno svijetlo desno
6 zavore
kočnice
7 parkirna luč levo
parkirno svijetlo lijevo
rumena
žuta
modra
plava
bela
bijela
zelena
zelena
rjava
smeđa
rdeča
crvena
črna
crna
LF21-00
LF23-00
BL
---
S
---
31
31
---
BL
---
UR
BR
BR
UR
---
23
Kabelski končnik - zalit
Kabelski kutnjak - zaliven
LF23-00/F2
zelena / zelena
LF21-00/F2
rumena / žuta
KZ-svetila montirati, ne priključiti!
KZ-svjetlila montirati, ne priključiti!
DC-sistem / DC-sistem
2x odprt / 2x otvoren
Oprema svetlobna
Svetlosna oprema
Nosilec podleta
Zaštita naleta
DC-sistem / DC-sistem
2x odprt / 2x otvoren
Ident: 150664604
(12 VOLT)
Koda za naročilo.: AA-8240-00
Koda za narudžbu: AA-8240-00
ORION 120 T PRO=+011
ANSCHLUSSPLAN 7 POLIGER STECKER (ISO 1724, DIN 72577)
CONNECTION PLAN 7 POLIGER SWITCH (ISO 1724, DIN 72577)
ALU BUMPER, anodised
ALU PUFFER, anodiert
ZUBEHÖR /
ACCESSORIES:
4 kos
5975-00
2 kos
5976-00
1 kos
S964-00
4 kos
S616-01
2 kos
5394-01
Zusatzausrüstung
Additional equipment
Verschusshülse 12 V
Block pipe 12 V
DC-Verbinder
DC-connector
Schrauben für Endkappen
Screws for end cap
Schrauben M6x16
Screws M6x16
Endkappen
End cap
Stecker 7-pol. / Switch
ISO 1724
Doppeltülle
Double accessory
Kabelende umspritzt
Cable end sprinkled
1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
Blinker links
Direction indicator left
Nebelleuchte
Fog lights
Masse
Mass
Blinker rechts
Direction indicator right
Standlicht rechts
Stop light right
Bremse
Brake
Standlicht links
Stop light left
gelb
yellow
blau
blue
weiß
white
grün
green
braun
brown
rot
red
schw.
black
LF21-00
LF23-00
BL
---
S
---
31
31
---
BL
---
UR
BR
BR
UR
---
23
Kabelende umspritzt
Cable end sprinkled
LF23-00/F2
grün / green
LF21-00/F2
gelb / yellow
KZ-Leuchten montieren, nicht anschließen!
Mount KZ-lights,do not connect!
DC-System /
2x offen /
Beleuchtung
Electrical illumonation
DC-System /
2x offen /
Unterfahrschutz
Drive protection
Ident: 150664604
(12 VOLT)
Bestell-Nr.: AA-8240-00
Order No: AA-8240-00
ORION 120 T PRO=+011
24
540 min-1
2000 Nm
KARDAN.094.0
KARDAN.094.0
GELENKWELLE.094.0
P.T.O. SHAFT.094.0
Ident: 150646402
Ident: 150646402
ORION 120 T PRO=+011
25
1000 min-1
2200 Nm
KARDAN.101.0
KARDAN.101.0
GELENKWELLE.101.0
P.T.O. SHAFT.101.0
Ident: 150664105
Ident: 150664105
ORION 120 T PRO=+011
SLOVENIJA
SIP ŠEMPETER d.d.
3311 ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI
Tel: 03 70 38 500
Reklamacije: (0)3 70 38 562
Fax: 03 70 38 665
SMOLIČ JOŽE
Artmanja vas 7, 8211 DOBRNIČ
Tel: 07 34 65 600
Fax: 07 34 65 389
GSM: 041 693 221
KMETIJSKI CENTER LAH
Klanec 13
1218 KOMENDA
Tel: 01 8341 022
Tel: 01 8342 070
Tel: 01 8342 080
Tel: 01 8342 212
Fax: 01 8345 505
RIKOTECH d.o.o.
Lepovče 23, 1310 RIBNICA
Tel. / fax.: 01 83 61 483
GSM: 041 72 43 98
CREINA KRANJ
Vodnova 8, 4000 KRANJ
Tel: 04 20 13 360 (centrala)
Tel: 04 20 13 355 (servis)
Fax: 04 20 13 363
AVTO ERŽEN d.o.o.
Podjelovo Brdo 1, 4225 SOVODENJ
Tel: 04 510 80 70
Fax: 04 510 80 77
GSM: 041 721 706
KZ KRKA z.o.o.
OC AGROSERVIS Novo Mesto
Knafelčeva 2
8000 NOVO MESTO
Tel: 07 393 01 11
Fax: 07 393 01 25
Tel: 07 393 01 10
JAKŠE SAMO
Prvomajska c. 22
8310 ŠENTJERNEJ
Fax / Tel: 07 3081 309
TOMC MARJAN
Primostek 6
8332 GRADAC
Tel: 07 30 58 513
GSM: 041 685 133
KMETIJSTVO POLANEC d.o.o
Pleterje 34
2324 LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU
Tel: 02 761 9300
Fax: 02 761 9306
AVTO CENTER ORMOŽ d.o.o.
Hardek 44/c, 2270 ORMOŽ
Fax: 02 7416 410
Tel: 02 74 16 405 (servis)
GSM: 031 322 939
Tel: 02 74 16 407 (trgovina)
GSM: 031 891 529
ŽIBRAT JANI
Mota 32, 9240 LJUTOMER
Tel: 02 584 1130
Fax: 02 584 1130
GSM: 041 713 300
FRANC ŠTAMUL s.p.
Vuhred 125
2365 VUHRED
Fax / Tel: 02 88 73 751
GSM: 041 332 684
HRVAŠKA
MF SERVIS
Filipčič Milorad
Gradec 9, 10345 GRADEC
Tel: ++385 01 897 058
GSM: 098 248 267
BOŽIČ VLADO
Brače Radiča 50
42232 MARTIJANEC
Tel: ++385 42 673 020
GSM: 099 420 927
PROIZVODNA OPRUGA DEŽANOVAC
DEŽANOVAC
Tel: ++385 43 381 333
Tel: ++385 43 381 366 (trgovina)
Fax: ++385 43 381 330
ALKAR d.o.o.
Dubrovačka 67, 34000 POŽEGA
Tel: ++385 34 274 671
Fax: ++385 34 273 433
GSM: 098 362 996
GSM: 098 365 211
AGM PANEX ČAKOVEC
Zagrebačka 101, 40300 ČAKOVEC
Tel: ++385 40 384 144
Tel: ++385 40 384 354
Tel: ++385 40 384 351 (servis)
Fax: ++385 40 384 355
ALSO d.o.o.
Končanica 355
43505 KONČANICA
Tel: ++385 43 325 124
GSM: 091 56 13 600
BOSNA IN HERCEGOVINA
P.P. MABI
Mrkodol h.h.
80240 TOMISLAVGRAD
Tel: ++387 34 310 100
AGROCOOP KOBATOVCI
78255 BOSANSKI ALEKSANDROVAC
Tel: ++387 51 582 041 (servis)
GSM: ++387 65 510 290, Fax: ++387 51 580 800
ACMA d.o.o.
Ljusina b.b.
77244 BOS. OTOKA
Tel: ++387 37 477 018
Fax: ++387 37 477 039
GSM: ++387 61 155 905
SRBIJA IN ČRNA GORA
AGRO DRINIA
38400 PRIZREN
KOSOVO
Tel / Fax: ++381 29 44 335
GSM: ++377 44 113 137
JUGOMETAL d.o.o.
Kušljevački put b.b., 35210 SVILAJNAC
Tel: ++381 35 312 391
Tel: ++381 35 312 027
Tel: ++381 35 311 696, Fax: ++381 35 312 331
MAKEDONIJA
EURO POLOG
1226 Zheline, TETOVO
Tel: ++389 44 379 379, Fax: ++389 44 378 236
SIP d.d. Šempeter si pridržuje pravico do morebitnih sprememb v katalogu
AGROAUTO PODGORICA
Ul. Bracana Bracanoviča 76
81412 SPUŽ
Tel: ++381 81 881 784
Fax: ++381 81 636 290
Download

Orion 120 T Pro