%25 VE %50 BURSLU ÖĞRENCİLERİMİZİN KAYIT İŞLEMLERİ
%50 Burslu öğrencilerimizin ödemesi gerekli yıllık ücret; 11.880 YTL (Hazırlık Ücreti Üzerinden)
%25 Burslu öğrencilerimizin ödemesi gerekli yıllık ücret; 17.820 YTL (Hazırlık Ücreti Üzerinden)
Bu ücretlerin Ödeme Seçenekleri linkinde açıklandığı gibi Yapı Kredi Bankası ya da Kredi Kartıyla yapılması gerekmektedir..
Yapı Kredi Bankası ile ödeme yapacak öğrencilerimiz, Sosyal Tesisler Binası -1. Kat, Kayıt Salonunda bulunan Banka
Şubesinde, sıra numarasıyla ödemelerini yapabilirler.
Kredi Kartı Seçeneği ile ödeme yapacak öğrencilerimiz, Rektörlük Binası 3. Katta bulunan Mali İşler Müdürlüğü’ne giderek
ödemelerini tamamlayabilirler.
Lütfen Kayıt İşlemlerini aşağıdaki sıraya göre takip ediniz.
1-
Üniversitemiz Sosyal Tesisler Binası girişinde bulunan QMatik’ten sıra numarası aldıktan sonra görevlinin anons ettiği numara sırasına göre -1. katta bulunan Kayıt Salonunda yerinizi alınız.
2-
Ödemelerini kredi kartıyla tamamlayan öğrencilerimiz, görevliler tarafından Öğrenci İşleri Masasına kayıt için yönlendirileceklerdir.
Ödemelerini Yapı Kredi Bankasıyla yapacak öğrencilerimiz, banka görevlilerinin yardımı ve bankadan verilecek ayrı bir sıra numarası ile aynı salonda ödemelerini tamamlayacaklardır.
Ödemeler tüm fakülte ve bölümleri için hazırlık ücreti üzerinden yapılacaktır.
3-
Ödemenizi tamamladıktan sonra ödeme makbuzları ve kayıt evraklarınız ile Öğrenci İşleri Kayıt Masasına gidiniz. Öğrenci İşleri Kayıt masasına gitmeyen öğrencilerimizin kayıt işlemleri tamamlanmamış olacaktır.
4-
Öğrenci İşleri Masasında kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra, kayıt salonunda bulunan Kimlik Masasından Öğrenci Kimliğinizi alınız.
5-
Hazırlık Okulu Masasına giderek; Hazırlık Formlarını doldurunuz. Hazırlık Formlarını doldurmayan öğrencilerimiz hazırlık sınavına giremezler.
6-
Servis için kayıt yaptıracak öğrencilerimiz aynı salonda bulunan Servis Masasında işlemlerini gerçekleştirebilirler.
7-
Yurt Kaydı yaptırmak isteyen öğrencilerimiz okul kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra; yurt kaydı için gerekli evraklarla birlikte aynı binanın giriş katında yer alan Yurt Kayıt Masasında işlemlerini yapabilirler.
%25 & %50
Download

50 ve %25 Burslu Öğrencilerin Kayıt İşlemleri