MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
Mamül Kodu
Mamül Adı
SIRA
NO
PARÇA
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
2008309
2008027
2008064
2008302
2008304
2008305
2008306
2008307
2008308
0109199
2005013
0101236
2008313
0101259
0103064
0103078
2008012
2008225
2008249
2008254
0102027
0101174
2008250
2008431
2008430
:STARTER GRUBU
:41-2008300
:STARTER
PARÇA ADI - STANDART NO
Parçalı starter üst parça (ASTRON)
Ip starter
Starter kolu
Parçalı starter alt parça
Starter yayı pimli
Starter markası
Starter tırnağı
Starter kamı sağ
Parçalı starter klipsi
Silinidirk başlı saç vidası 4,8x25
Etiket Taral
Civata S .B. M6x40 Ts 1020/8
Parçalı starter komple ASTRON
Civata yıldız S.B. M4x40
Çanak pul A4 DIN 6796 FST
Rondela A 4,3 TS 79/36
Buji Bşalık Yayı
Buji Başlığı
Elektronik Bobin
Volan
Somun 6 Kö. Emn.M6its 1026/22-8a
Civata silin. B. M6x35 Ts1020/8
Tırtıllı çanak pul M4
Topraklama kablosu
Kumanda kablosu
ADET
1
1
1
1
1
1
1
1
1
6
1
1
1
2
2
1
1
1
1
1
3
2
2
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
:KARBÜRATÖR GRUBU
Mamül Kodu
:41-2008300
Mamül Adı
:KARBÜRATÖR (Şamandıralı)
SIRA
NO
PARÇA
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
14
15
16
17
18
21
26
27
28
30
32
34
2008100
2008258
2008018
2008025
2008425
2008424
2008262
2008266
2008268
2008267
2008256
2008257
2008026
2008255
2008259
2008274
2008269
2008272
2008271
2008260
2008261
2008278
PARÇA ADI - STANDART NO
Karbüratör memesi
İğne yuvası
Gaz pistonu
Karbüratör iğnesi
Tesbit pulcuğu
Pul çıkıntılı
Yay gaz
Kapak vidalı
Karbüratör ayar vidası
Somun M6 H3
Şamandıra
Pim
Şamandıra iğnesi
Şamandıra haznesi
Conta halka
Benzin hortum nipeli
Civata özel M6x23
Pim itici
Yay itici
Jikle
Jikle kolu
Jikle kol somunu
ADET
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
:MOTOR GRUBU
Mamül Kodu
:41-2008300
Mamül Adı
:MOTOR ESKİ (70cc)
SIRA
NO
PARÇA
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
2008074
0103037
0101073
2008241
2008280
0107084
2008063
0101158
0103020
2008033
2008032
2008003
0102007
2008092
2008061
2008080
2008001
2008101
2008056
2008240
2008014
2008213
0107087
0106015
2008075
0103047
2008055
2008076
2008058
2008059
2008104
2008060
2008068
2008062
2008097
2004007
0109028
PARÇA ADI - STANDART NO
Krank yuvası manyeto pimli
Rondela A10,5TS 79 / 38
Civata M5x35SB
Taşıma kolu
Saplama M6x33
Rulman 6020 C3
Conta krank yuvası
Civata M6x10 SB
Yaylı rondela M6
Susturucu laması 1
Susturucu laması 2
Susturucu
Somun M6
Pul yaylı 6mm
Conta susturucu klingirit 0,8mm
Silindir 48mm
Buji
Conta eksoz teli 2mm
Soğutma saçı
Piston pim segmanı
Kama krank 2x3,7mm
Krank
Rulman 6302 C3
Keçe 15x26x7
Krank yuvası
Yaylı rondela M5
Pim Piston
Piston 48 mm
Segman  48mm
Conta silinidir
Dirsek Flanşlı Burcu
Conta karbüratör Klingirit 0,5mm
Conta flanş 4mm
Conta karbüratör 0,5 mm
Dirsek Flanşlı
Somun M10x1
Kelepçe 51 – 72
ADET
1
2
6
1
8
1
1
2
5
1
1
1
8
6
1
1
1
1
1
2
1
1
1
2
1
6
1
1
2
1
1
2
1
1
1
2
1
38
39
40
41
42
43
44
45
0101162
2008130
2008131
2008132
6008004
6008003
2008051
2008083
Civata M6x15SB
Hava filtresi komple
Filtre gövdesi
Filtre kapağı
Filtre plakası
Filtre süngeri
Krank pulu 15,3x22x0,5
Karbüratör
1
1
1
1
1
2
2
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
:MOTOR GRUBU
Mamül Kodu
:41-2008300
Mamül Adı
:MOTOR ESKİ (70cc)
SIRA
NO
PARÇA
KODU
46
47
48
49
0107065
2008077
2008133
0101080
PARÇA ADI - STANDART NO
Iğne rulman 12x15x17,5
Krank-Piston komple
Flitre kapak vidası
Civata inbus M5x15
ADET
1
1
1
3
Download

41-2008300 70cc Motor şamandıralı