MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: ŞANZIMAN GRUBU
Mamül kodu
: 41 / 3681000
Mamül adı
: 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
3681021
3681022
0102029
3681031
0103021
3681019
0102009
3681029
3681028
3681101
3681017
3681032
3681012
5203015
0109261
3681006
0108062
0108022
3601114
3601097
0107160
3641150
0108078
3681009
9000532
0107002
3681013
3681014
3681007
3611047
0109262
3641094
3641043
0109207
3681005
0108048
0108015
0107009
3681008
0106060
3681026
3681037
3681030
0103004
3681018
3681024
Tapa yağ 35x8
Tapa yağ 47x8
Somun 6 kö.Emn.M8
Saplama M8x52
Rondela yaylı M8
Debriyaj spiral yay tutucu komple
Somun 6Kö.B. M5
Saplama M8x35
Saplama M8x47 Arka kapak
Şanzıman arka kapak
Conta şanzıman arka kapak
Mesafe burcu 20M Al.
Geri vites dişlisi 20M
Oring Ø 7,66 x1,78
Setuskur M6x10
Geri vites mili 20M
Segman mil 17 DIN471
Segman delik 47x1,75 DIN472
Pul özel 35,5x46,5x0,3
Pul özel 35,5x46,5x0,2
Rulman 6303 Ø17x47x14
Debriyaj komple TARAL R200
Segman mil Ø19/471
Gezici dişli Z=41
Motor R200 Konik Benzinli
Rulman 6204
Mahruti dişli Z=8 20M
Ayna Dişli Z=22 üst 20M
Vites çatal mili 20M
Oring 11,11x1,78
Setuskur M10x10
Yay baskısı 20M-22M
Yay vites çatalı
Bilye Ø8
Vites çatalı 20M
Segman mil 14x1 DIN471
Segman delik 35x1,5 DIN472
Rulman 6202
Prizdirek 20M
Keçe yağ 15x35x7
Conta üst kapak 20M
Şanzıman kapak üst 20M-21M
Saplama M8x47
Pul M8 TS 79/2
Sac geri vites Emniyet
Yay geri vites
ADET
1
1
37
5
38
1
4
1
2
1
1
1
1
1
2
1
1
2
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
3
2
1
1
1
1
8
6
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: ŞANZIMAN GRUBU
Mamül kodu
: 41 / 3681000
Mamül adı
: 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
0101124
3643023
3641306
3602004
3601050
3681023
0108014
2003009
3641037
3641303
3681034
3681033
3681110
0109214
3601052
3641010
0107132
3681004
0107002
3670168
3670136
0103020
0101048
3670180
3641007
3670149
3670176
0107003
0108012
3670160
3670182
3681015
3681010
3681025
0103084
0109070
3643015
3641317
3641305
0101108
3643022
0103004
3611066
0109157
Civata imbus M8x85 Bombe başlı
Çamurluk uzatma sağ
Çamurluk sağ 22M aluminyum
Tutucu metal
Klips yaylı
Vites kolu 20M
Segman mil 20x1,2 DIN471
Oring Ø11,91x2,62
Çatal hareket parçası komple
Kapak gövde kauçuk 22M aluminyum
Saplama M6x35
Geri vites yayı 20M
Şanzıman gövdesi Komple Burçlu 20M aluminyum
Conta fiber 17x22 ( Klingirit 3/8 ‘’)
Yağ seviye gözü
Conta Şanzıman
Rulman 6004
Freze gövdesi üst 20M
Rulman 6204
Saplama M8x36
Merkezleme pimi Ø 6x 10
Rondela yaylı M6
Civata 6 kö.Baş.8,8 M6x12
Sac freze kapağı
Conta freze kapak
Conta freze gövde alt
Freze gövdesi alt ( yerli )
Rulman 6205
Segman delik Ø 52x2 DIN 472
Keçe yağ 25x52x7 L3L
Aks mili
Ayna dişli Aks Z=22 20M
Mahruti dişli Z=8 (alt)
Ayna mahruti komple aks 20M
Pul demir M14
Kopilya Ø4x25
Somun taçlı M16x1,5
Saplama M8x30
Çamurluk sol 22M Alüminyum
Civata 6Kö.B.8,8 M8x16
Çamurluk uzatma sol
Pul M8
Debriyaj çatalı
Gresörlük M6
ADET
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
3
1
1
1
4
4
4
4
1
1
3
1
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
8
1
4
1
2
1
2
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: ŞANZIMAN GRUBU
Mamül kodu
: 41 / 3681000
Mamül adı
: 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
3641014
3611074
3641016
3612039
0005029
3612027
0101205
3685004
0109112
3641039
0101105
0101030
3681035
3618036
2304941
0101013
3641074
0101013
3670218
36821135
2304947
3681038
3681039
3641314
0101059
0103021
2304942
3618038
2304949
Debriyaj çatal mili
Kama 5x5x25
Debriyaj kolu
Yay debriyaj spirali
Hortum plastik 6x8
Spiral tutucu uzun
Civata 6K.B.8,8 M5x12
Etiket vites 20M
Pot perçin 2,6x6
Merkezleme burcu
Civata imbus 8,8 M8x35
Civata imbus 8,8 M8x30
Ayna mahruti komple 20M
Yağ tapası komple R1/4'' (Çekvalfli)
Türbo yağ tapası kapağı
Civata 6Kö.B. 8,8 M8x50
Motor bağlantı flanşı GX200(S)
Civata 6Kö.B. 8,8 M8x50
Kaz ayağı
Kaz ayağı bağlantı sacı 20M-21M
Yağ tapa yayı R1/4''
Pul özel 17x24x0,50mm
Pul özel 42x52x0,20mm
Saplama M8x40
Civata 6Kö.B. 8,8 M8x30
Rondela yaylı M8
Türbo yağ tapa takozu
Yağ tapası R1/4'' (Çekvalfli)
Pul Alüminyum R1/4'' (Diş)
ADET
1
1
1
1
0,05mt.
2
4
1
4
2
1
1
1
1
1
3
1
3
1
1
1
2
2
5
2
2
1
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: DİDON GRUBU
Mamül kodu
: 40/30201-3600395
Mamül adı
: 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
3642001
3642008
0101003
0103005
0102036
3642002
3642012
0102029
0101011
3642007
0108027
3642028
3681036
3602005
3681133
0103004
0102027
3642030
3642016
3642015
3642018
0101061
3642054
3602075
3642011
3602020
0103056
3602021
0101178
3681133
3652017
0103033
0103084
0102028
3682001
0102002
3602026
3602004
3601050
0109204
Didon flanşı
Didon kilit kolu
Civata 6Kö. M10x50
Rondela A10,5 TS 79/2
Somun 6Kö. Emn.M10 TS 1026/22-8A
Didon
Kelepçe R ¾’’
Somun 6Kö. Emn.M8 TS 1026/22-8A
Civata 6Kö. M8x25
Didon kilit mili
Segman Emn.mil 10x1 DIN 471
Çekme yayı
Gaz teli tutucusu
Elcik
Pul Ø20xØ8,5x7mm
Rondela A8,4 TS 79/2
Somun 6Kö. Emn.M6 TS 1026/22-8A
Gaz spirali (intek motor)
Geri vites spirali
Debriyaj spirali (LGA 226-RY 70- B&S 6HP -İntek motor)
Stop kablosu
Civata S.B. M4x8 TS 1020/8
Stop butonu komple
Manet komple sol
Mafsal tutucu
Mafsal plastik
Rondela A15 15x28x2,5
Yaylı klips 2x40
Civata 6 Kö.B. M6x20
Pul Ø20xØ8,5x8
Didon ayar vidası
Rondela A4,3 TS 79/2
Pul M14
Somun 6Kö. Emn.M14 TS 1026/22
Vites çubuğu 20M
Somun M10
Elcek kırmızı
Tutucu metal
Yaylı klips
Plastik kelepçe 142x2,5
ADET
1
1
1
2
1
1
2
4
4
1
4
2
1
2
2
4
2
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
4
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: DİDON GRUBU
Mamül kodu
: 40/30201-3600395
Mamül adı
: 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
3602051
3602069
0101075
0109031
3602068
3602059
3602065
3602057
3602066
0101023
0101101
0101191
Manet yatağı sol
Kilit yayı
Civata 6Kö.B. 8,8 M4x15
Kopilya 2x30
Stop manet yayı
Stop maneti
Manet kulaklı
Pim yuvalı
Borucuk 8x6,2x39
Civata imbus M6x55
Civata imbus M6x35
Civata imbus M6x25
ADET
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup adı
: BIÇAK GRUBU
Mamül kodu
: 40 – 31160-3610008
Mamül adı
: 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
3670618
0101059
3670617
3670615
3670609
0101011
0103021
0102010
3670610
Disk tambur
Civata 6Kö.B. M8x30
Bıçak tambur
Bıçak tambur iç
Çapa bıçağı (Sol)
Civata 6Kö.B.M8x25
Yaylı rondela M8
Somun 6Kö. M8
Çapa bıçağı (Sağ)
ADET
2
4
2
2
12
24
30
30
12
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
:KAPUT AYAK GRUBU
Mamül kodu :40/30201-3600395
Mamül adı
: 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
0102054
0103060
3606028
3602318
3606014
0103051
3606026
3606027
0102039
3642043
0103014
0102027
6001016
0102029
3682010
3670337
3682007
0109305
0101010
3602021
3682006
0101034
0103021
0102010
0103051
0101205
1005008
1005014
3605011
3605012
3615003
3615007
3615008
3685002
3685003
3625005
3685001
Somun kelebek M6
Pul ¼
Kaput titreşim lastiği
Kaput 19S-22S-20M-21M-22M-23M-32M
Civata özel M5
Rondela A5,3
Bağlantı laması
Menteşe kayış
Somun plastikli M5
Üst bağlantı titreşim parçası 22M CF170 FE Al.
Rondela A6,4 TS 79/2
Somun 6Kö.B. Emn. M6
Titreşim takozu uzun vidalı
Somun plastik M8
Pim sabitleme 20M
Taşıma tekeri burcu 16M
Tekerlek maşası 20M
Tekerlek 200x50 burçlu
Civata 6Kö.B. M8x80
Klips Ø2x40
Motor şasisi 20M
Civata 6Kö.B 8,8 M8x50
Yaylı rondela M8
Somun 6Kö. 8,8 M8
Rondela B5,3 TS 79/2
Civata 6Kö.B. M5x12
Yetkili servis kitapçığı
Etiket start-stop
Etiket yıl
Etiket Taral 14x4,5
Etiket ikaz geri vites kavrama
Etiket ikaz stop tertibatı
Etiket ikaz bıçak
Etiket 20M yapıştırma
Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu 20M
Garanti belgesi (34-2835) Toprak işl.
Etiket seri no. 20M
ADET
2
2
2
1
3
3
2
1
3
1
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
4
4
4
8
8
1
1
2
2
1
1
1
1
1
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
Mamül kodu
Mamül adı
SIRA
NO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
PARÇA
KODU
0102039
3641105
3641052
3611020
3611129
0107048
3611021
3611022
3611023
0101132
0101030
3641150
: DEBRİYAJ KOMPLE
: 41 -3641150
: 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ
PARÇA ADI - STANDART NO
Somun plastikli M5
Debriyaj gövdesi (TARAL R200)
Debriyaj baskı yayı
Debriyaj yayı kapağı
Vida tutucusu
Rulman 6004 2RS
Debriyaj baskısı
Rulman sacı
Debriyaj kapağı-Balatalı
Civata imbus M5x45
Civata imbus M8x30
Debriyaj komple TARAL R200 Motor (ROTA)
ADET
6
1
1
1
1
2
1
1
1
6
1
1
Download

mamül parça listesi