MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
Mamül kodu
Mamül adı
: ŞANZIMAN GRUBU
: 41 - 3691000
: 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ
SIRA
NO
PARÇA
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
26
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
0108030
0107016
3691018
3691017
3691016
0107163
0107014
0108013
3691015
0106027
0108022
0108014
0107002
3601076
3601113
3691043
3691021
3691020
3691019
0109301
0107162
0108012
3691014
3691013
3691012
3691009
3601097
3601114
3601115
3691023
3691022
3691024
3691002
3691011
0106041
0107091
3702098
3691010
3691008
3691007
3691006
3691003
0103004
0101011
3691005
PARÇA ADI
- STANDART NO
Segman delik 37x1,5 DIN472
Rulman 6301
1. ve 2. vites gezici dişlisi 40S
Gezici dişli 40S
Şanzıman ana mil 40S
Rulman iğneli 14x18x13
Rulman 6005
Segman mil 25x1,2 DIN471
Prizdirek 40S
Keçe yağ 20x47x7 L3
Segman delik 47x1,75 DIN472
Segman mil 20x1,2 DIN471
Rulman 6204
Pul özel 21x32x0,2
Pul özel 21x32x0,3
Mesafe burcu 40S
1. ve 2. vites ara dişlisi 40S
Mesafe burcu Ø30,5x40,5 40S
Daimi iştirak dişlisi 40S
Bilye 2,5x23,8 yatak iğnesi
Rulman NU 205 ECP
Segman delik 52x2 DIN472
Mahruti dişli 40S
Ayna dişli 40S
Ayna mahruti komple 40S
Mil ayna 40S
Pul özel 35,5x46,5x0,2
Pul özel 35,5x46,5x0,3
Pul özel 35,5x46,5x0,5
Kuyruk mili 40S
Kuyruk mili gezici dişlisi
Geri vites dişli mili
Aks mili kovanı sağ 40S
Conta arka kapak
Keçe yağ Ø62x30x7
Rulman 6206
Kama yarımay 6x9
Aks mili 40S
Dişli Cer 40S
Mesafe burcu Ø45x12 40S
Conta kovan-sol
Aks mili kovanı sol 40S
Pul M8 TS 79/2
Civata 6Kö.B. M8x25
Porya muhafaza
ADET
3
1
1
1
1
1
1
1
1
2
4
1
5
1
1
1
1
1
1
28
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
1
1
1
1
1
12
6
2
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
Mamül kodu
Mamül adı
: ŞANZIMAN GRUBU
: 41 – 3691000
: 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ
SIRA
NO
PARÇA
KODU
PARÇA ADI
- STANDART NO
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
0101059
3691004
0103024
0102021
3643030
3643031
3643029
3653011
0103009
0101197
3601041
3643036
0108007
0107092
Civata 6Kö.B. 8,8 M8x30
Porya 40S
Pul M18
Somun 6Kö. 8,8 M18x1,5
Lastik dış 5.00x10 TR
Lastik iç 4.50/4.80x10
Jant 3.00x10
Jant kapağı
Rondela yaylı M12
Civata 6kö.B. 8,8 M12x1,25x25
Koruyucu lastik kapak
Teker-Jant komple 32M
Segman delik 62x2 DIN 472
Rulman 6201
ADET
6
2
2
2
2
2
2
2
8
8
2
2
2
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU
Mamül kodu
: 40 / 3600323
Mamül adı
: 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
9000710
3601214
3658017
0103016
3621096
3658016
0108012
0107113
3658005
3658006
3658007
3658008
3658018
3658009
3621088
3658011
3658019
0107144
3651025
3601213
3691038
0101180
3691040
3691039
3691041
1902016
0101006
0103004
0106029
0107133
0108040
3691062
0101178
0102029
0108062
0109283
3602087
3691042
0109257
3601210
Motor CF186 F Dizel Konik
Debriyaj gövdesi 40M-41M-41S
Civata 6Kö.B. M6x56
Rondela yaylı tümsekli B8
Debriyaj yayı Ø2,1xØ14,8x30
Somun M16 özel
Segman delik Ø52x2
Rulman 6205-2RS
Kavrama
Kavrama diski-Balatalı Sep
Yaylı pim Ø4x12 Tara
Debriyaj kapağı Sep (Taral)
Somun tırnağı Sep (Taral)
Somun M6-ince Sep (Taral)
Debriyaj baskısı (Taral tipi)
Segman (özel) SB 1,2xØ19
Rulman muhafazası Taral
Rulman 6204 2RS1
Rulman yatağı Sep (Taral)
Debriyaj komple 32S-40S-41S-40M-41M
Debriyaj muhafaza 40S
Civata imbus M10x30
Burç Ø20x32
Burç Ø20x27
Debriyaj muhafaza contası 40S
Saplama M8x32
Civata 6Kö.B. 8,8 M8x60
Rondela A8,4 TS 79/2
Yağ keçesi 17x40x7 L3
Rulman 6203 2RS
Delik segmanı Ø40
Debriyaj kampanası 32S – 41S
Civata 6Kö.B. 8,8 M6x20
Somun Emn. M8 TS 1026/22
Segman mil Ø17
Gresörlük M6x90
Debriyaj Çatalı 51S
Debriyaj çatal mili 40S
Yaylı pim 7x26
Debriyaj kolu frezeli 51S
ADET
1
1
6
4
9
1
1
1
1
1
3
1
3
6
1
2
1
1
1
1
1
6
1
1
1
4
6
6
1
1
1
1
2
10
2
2
1
1
2
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU
Mamül kodu
: 40 / 3600323
Mamül adı
: 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
41
42
43
44
45
46
47
48
49
3612039
0005029
3601394
3612027
0102009
0101170
0103020
0101030
0103004
Yay debriyaj spiral
Hortum plastik 6x8
Debriyaj spirali yay tutucu komple 19S-22S
Spiral tutucu uzun
Somun 6Kö.Emn. M5
Civata M5x15
Rondela yaylı M6
Civata imbus 8,8 M8x30
Pul M8 TS79/2
ADET
1
1
1
1
2
2
2
2
2
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: DİDON VE KUMANDA KOLLARI
Mamül kodu
: 40 / 3600323
Mamül adı
: 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
3602001
0102002
3602002
3601103
3602004
0103005
3602005
3695009
3695010
0102027
3602024
3602026
3602027
3602057
3602056
0102029
2001026
0102027
2001031
2001029
2001030
2001027
2001028
0101171
3602025
3691057
3602037
3602021
3691064
3606028
0103014
3601005
3602050
0102030
0101222
0101177
3602028
0109158
3691058
Elcik siyah
Somun 6Kö. M10 TS 1026/2
Çubuk vites
Yaylı klips
Tutucu metal
Rondela A 10,5 TS 79/27
Elcek
Etiket didon kapama sağ
Etiket didon kapama sol
Somun 6 Kö. Emn. M6
Didon borusu komple
Elcek kırmızı
Elcek mavi
Pim yuvalı
Manet (Yeni)
Somun 6Kö.Emn. M8
Magura komple
Somun 6Kö.Emn. M6x5
Pul magura kağıt
Magura gövdesi
Magura yayı
Magura kolu
Magura kapağı
Civata H.B. M6x5
Çubuk kuyruk
Debriyaj teli
Gaz spirali
Yaylı klips 2x40
Didon kapama 40S
Kaput titreşim lastiği
Pul M6 TS 79/2
Yay debriyaj çatal
Direksiyon spirali
Somun 6Kö.Emn. M12
Civata M12x90
Civata 6Kö.B M8x75
Kilit direksiyon
Gresörlük M8x1
Kumanda borusu komple 40S
ADET
1
4
2
3
3
3
2
1
1
4
1
1
1
4
1
3
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
4
1
2
5
1
1
1
1
1
1
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: DİDON VE KUMANDA KOLLARI
Mamül kodu
: 40 / 3600323
Mamül adı
: 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
3602015
3602020
0109157
3602073
1601040
0103056
3602075
0102054
3691059
0101017
3695008
0101125
3602049
0109136
3602074
3602059
3602065
3612021
0101191
0101023
3602066
3602069
3602051
3602068
0101178
3691060
0101017
3691061
Mil ayar
Mafsal plastik
Gresörlük M6
Stop spirali yeni
Tutamak
Rondela A15 TS 79/2
Manet komple sol
Somun kelebek M6
Marş kutusu bağlantı sacı
Civata imbus M6x30
Etiket TARAL dik 6x23
Civata imbus M6x20
Manet yatağı sağ
Kopilya 2x20
Manet komple (Sağ)
Stop maneti
Manet kulaklı
Spiral yarıklı burç
Civata imbus M6x25
Civata imbus M6x55
Borucuk Ø8xØ6,2x35
Kilit yayı
Manet yatağı sol
Stop manet yayı
Civata 6Kö.B. 8,8 M6x20
Didon kapama üst bağlantı sacı
Civata imbus M6x30
Didon kapama alt bağlantı sacı
ADET
1
4
1
1
1
8
1
2
1
1
1
1
1
2
1
1
1
3
2
1
1
1
1
1
6
1
2
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: DİŞLİ KUTUSU GRUBU
Mamül kodu
: 40 / 3600323
Mamül adı
: 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
3691037
0101182
0103004
3601016
3601017
3601018
3601019
3601020
3601021
2202006
3601048
3601023
3601050
3601022
3601029
3601052
3601051
3601024
3601025
3601026
3601141
3602006
3601063
3601102
3601128
0101200
3691001
0109215
3601117
3601116
0109032
3601133
3601134
Vites kolu sacı
Civata imbus M8x25
Rondela A8,4 TS 79/2
Kilit çatalı mili
Yaylı pim 4x16
Aks kilit çatalı
Şanzıman havalandırma tapası komple
Şanzıman ön kapak
Şanzıman arka kapağı
Conta bakır Ø19xØ13,6x1
Didon flanşı
Çeki oku pimi
Yaylı klips
Didon flanşı komple
Lastik tapa
Yağ seviye gözü R ½”
Conta
Metal kapak
Merkezleme pimi
Tahliye tapası M18x1,5
Tapa Kör R ½”
Civata ekipman bağlama
Pul Ø15xØ28x5mm.
Somun M14x1,5 özel
Selektör
Civata imbus M5x10
Şanzıman gövdesi
Conta klingrit R ½”
Hız etiketi
Vites etiketi
Pot perçin 5x15
Şanzıman havalandırma tapası
Havalandırma tapası kapağı
ADET
1
9
9
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
3
1
1
2
2
1
1
2
2
2
2
4
1
2
1
1
4
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: DİŞLİ KUTUSU HAREKET MEKANİZMASI
Mamül kodu
: 40 / 3600323
Mamül adı
: 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
0109136
3691025
3691026
3601032
3601033
3601034
3691027
3691044
3691028
3601053
3601054
3601023
3691032
3601137
3601057
2306010
3601136
3691033
3705014
3691034
0103056
3601061
3691029
3601063
0103004
3601064
3601065
3601066
3601112
3601135
3691048
Kopilya 2x20
Geri vites çubuğu
1.ve 2. vites mili
Çelik bilya 5/16
Yay baskısı
Yay 1,5x6x25
Geri vites mili
Emniyet çatalı 40S
Çim biçme vites mili
Yay 1,5x6x28,5
Yaylı pim 6x24
Çeki oku pimi
Çim biçme vites kolu
Mil burcu
Kilitleme civatası
Oring Ø10,78x2,62
Yay Ø17.5x1,5x75
Çim biçme kolu
Pim 8x18
Vites ara kol
Rondela A15x28x2,5
Vites kolu
Hilal 40S
Emniyet segmanı mil 14x1
Rondela A8,4 TS 79/2
Somun M14x1,5 ince
Burç özel
Oring Ø13,95x2,62
Pul özel Ø16x28x0,2
Vites kolu mili
Çim biçme kolu komple 40S
ADET
6
2
1
3
3
2
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
2
1
4
3
3
2
6
6
2
2
5
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: KAPUT GRUBU
Mamül kodu
: 40 / 3600323
Mamül adı
: 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
3642037
3606028
0103060
0102054
6001016
3691055
0102027
0102039
3606014
3606026
3606027
0101205
3691053
3604010
3691068
0102036
0103005
0101242
0102036
3628007
1005008
3695014
3605011
3605012
3695011
3602343
1005040
3605010
3615005
3615006
3615007
0103014
0103051
0109521
3605059
Kaput Farlı – kısa 32M-40M
Kaput Titreşim Lastiği
Pul 1/4
Somun Kelebekli M6
Titreşim Takozu Uzun Vidalı
Kaput bağlantı sacı 41S CF186
Somun 6 Köşe Emn. M6
Somun Plastikli M5
Civata Özel M5
Bağlantı Laması
Menteşe Kayış 55x110
Civata 6Kö.B. M5x12
Motor şasisi ayak komple 41S CF186
Ayak
Motor şasi komple 41S
Somun Emn. M10 TS 1026/22-8A
Rondela A10.5 TS 79/2
Civata AKB M10x75
Somun Emn. M10
Ayak çekme yayı
Yetkili Servisi Kitapçığı
Tanıtma ve Kullanma kılavuzu 41S
Etiket yıl
Etiket Taral
Etiket seri no 41S
Far çerçevesi kaput
Garanti Belgesi – İlk çalıştırma kuponu
Etiket El Traktörü
Etiket Azami yük
Etiket Azami hız
Stop Tertibat İkaz Etiketi
Pul M6
Pul M5
Far mini 12V/55W
Etiket yuvarlak Taral-Diesel 170 Mot.
ADET
1
4
2
2
2
1
2
6
3
2
1
11
1
1
1
4
4
5
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
8
2
1
Download

mamül parça listesi