MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Mamül kodu
: 40 – 4000050
Mamül adı
: ZEYTİN HASAT MAKİNASI 4MIX
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
2009038
2009012
2009011
2009039
2009046
0102039
2009042
2009056
2009041
0009086
2009081
0009058
0009058
4403057
2009043
2009040
4215000
4403046
0109307
4403047
4403048
0108071
4403049
2009009
2009087
4403055
0108072
4403050
0106235
4403054
0101191
4213051
0101257
4403051
0107158
0108068
0106233
4403058
0102009
2009123
2009121
Kabza-sağ - Ø30
Özel civata CH M5x20
Civata plastik WN1412KA 40x20-Z
Kabza-sol - Ø30
Kelepçe sac Ø32,2x7,8
Somun Plastikli M5
Stop Anahtarı
Tutamak titreşim engelleyici
Kilitleme tetiği
Spiral borusu Tırpan-Sırt Tipi
Kablo tutucu
Çok telli kablo Ø1,3
Çok telli kablo Ø1,3
Zeytin silkeleme Gaz Spirali-Mix
Gaz ayar tetik yayı
Gaz ayar tetiği
Zeytin silkme komple
Ayna mil ara parçası
Bilya Ø3
Bilya burcu
Dış boru burcu
Özel Mil Segmanı SW Tipi Ø13
Ana mil Ø8 L=1940
Ana mil burç 8-14
Ana mil burç yataklama zeytin silkme
Dış boru Ø28 L=1920
Özel Mil Segmanı SW Tipi Ø8
Segman burcu
Oring Ø28x2,6
Dış boru burcu tetik tarafı
Civata imbus M6x25
Civata imbus M6x12 özel
Civata imbus M4x40
Boru bağlantı parçası
Rulman 608-2Rs
Segman delik Ø22
Oring Ø18.7x1,78
Esnek mil bağlantı parçası (7x7 Kare)
Somun 6Kö.M5
Esnek mil iç: 8
Esnek mil dış muhafaza
ADET
1
2
3
1
1
3
1
1
1
1,2mt.
3
1,5mt
1,5mt
1
1
1
1
1
16
1
1
1
1
6
6
1
1
1
1
1
2
1
2
1
2
1
1
1
2
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Mamül kodu
: 40 - 4000050
Mamül adı
: ZEYTİN HASAT MAKİNASI 4MIX
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
42
43
44
45
46
47
48
49
50
2009059
2009095
0101283
0102009
4402050
2009093
2009098
2009094
4403000
Esnek mil komple-Zeytin silkme
Koşum sabitleme
Civata imbus M5x12
Somun M5
Zeytin silkme el muhafaza Ø28
Titreşim engelleyici lastik
Boru tutamak lastiği
Koşum bağlantısı
Gaz ayar kolu komple
ADET
1
2
1
2
1
1
1
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Mamul kodu
: 40 / 4000050
Mamul adı
: 4MIX 54cc ZEYTİN SİLKME MOTOR GRUBU
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
2009071
2009075
0101059
0101283
0103004
2009067
0101209
0107028
0101089
2009069
0103077
2009063
0102027
2009012
2009068
0108002
0108001
2009101
0107159
2009062
0101125
0103086
2009066
2009090
0103051
2009200
2009070
2005905
2009010
2005901
2005902
2005907
2009165
2008023
Sırtlık çelik şasi (Sırt tipi)
Şasi ara sacı (Sırt tipi)
Cıvata 6K.B M8x30
Cıvata imbus M5x12
Rondela A8,4 TS 79/2
Rulman yataklama gövdesi
Civata imbus M6x45
Rulman 6202 ZZ FAG
Cıvata imbus M5x25
Yay yataklama plakası
Rondela 16 TS 79/2 (18x30x3)
Titreşim engelleyici yay (Sırt tipi)
Somun plastikli M6
Civata M5x20 özel
Titreşim engelleyici desteği
Segman mil 15x1
Segman delik 32x1,2
Debriyaj komple tırpan (sırt tipi)
Rulman 6002 2RS FAG
Debriyaj gövde yataklaması (Sırt tipi)
Cıvata imbus M6x20
Çanak pul M6
Esnek mil yatak gövdesi
Esnek mil sabitleme komple
Rondela A5,3 TS 79/2
4Mix 54cc Motor Tırpan
Sırt koşumu ve yastığı (BG 520)
Etiket tırpan ses seviyesi
Etiket dikkat güvenlik
Etiket Taral tırpan
Etiket CE tırpan
Etiket seri no BP Mıx54 Sırt tipi
Mesafe pimi Ø7x25
Şim tozlama (Bobin ayar)
ADET
1
1
1
3
1
1
3
1
3
1
3
3
3
5
1
1
1
1
2
1
13
8
1
1
3
1
1
1
1
1
1
1
1
2
Download

4000050 Zeytin Hasat Mak 4Mix