MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Mamül kodu
: 40 - 15030-3500163
Mamül adı
: TAR30 POMPA REDÜKTÖRLÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
3501050
3501002
0102001
3501003
0102002
3501011
3501004
3501041
0108023
3501030
3501010
3501005
3501009
0108004
3501006
3501008
3501007
3501040
3501019
3501020
0108014
0107002
0108022
0102007
0103014
1901022
1901002
0103010
1901023
3501021
0107079
0106022
3501045
0103009
1902016
3501018
3501013
3501028
2902004
2902005
1902003
2401024
0101052
0102010
2306015
3501023
Pompa Gövdesi 6204
Kapak Pompa Sol
Somun 6Kö. M12 TS 1026 / 2 8 A
Kapak Pompa Sağ
Somun 6Kö. M10 TS 1026 / 2 8 A
Membran baskı pulu (TAR 30)
Membran
Saplama M6x35
Segman delik Ø 65 x 2,5 DIN 472
Segman 56x2.5 mm
Perno Membran
Piston 56mm
Pim Piston 14x48 mm
Segman delik Ø 14 x 1 DIN 472
Biyel
Biyel Tespit Halkası
Silindir
Saplama M12x66
Kapak plastik
Oring SKT 40.95x2.62 mm
Segmanı mil  20 x 1,2 DIN 471
Rulman 6204
Emniyet Segmanı Delik  47 x 1,75
Somun M6
Rondela A6,4 TS 79 / 2
Şişe Yağ
Oring 17,17 x 1,78
Rondela B10 TS 79 / 27
Kapak Şişe
Bilezik Mesafe
Rulman 5020 INA
Keçe 50x65x8 L3
Eksantrik Standart 6204
Rondela B 12 TS 79/27
Saplama M8x32
Supap Komple
Oring SKT 25.85x3.53 mm
Hava Kabı Altı
Hava Kabı Lastiği
Hava Kabı Üstü
Hava Supabı Komple
Oring 6x3
Civata 6KÖ.B M8 x 45 TS 1021 / 4
Somun 6Kö. M8 TS 1026 / 2
Oring SKT 22x3 mm
Gövde Emiş
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
ADET
1
1
8
1
2
2
2
2
1
2
2
2
2
4
2
2
2
8
1
1
1
1
2
2
2
1
1
2
1
1
1
1
1
8
2
4
4
1
1
1
1
1
8
2
4
1
Mamül kodu
: 40 - 15030-3500163
Mamül adı
: TAR30 POMPA REDÜKTÖRLÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
47
48
49
50
51
52
53
54
55
57
58
59
60
61
62
63
64
65
1902010
2902002
1902013
1903006
3501014
3501015
3501016
3501017
1902011
0102036
3501029
1005041
1901005
2901030
0109213
5305003
1905005
1905006
Nipel Emiş R 1 1/4 “
Oring 29x3
Emiş dirseği Ø33
Oring 23.81x2.62
Supap Kapağı Plastik
Supap Tıkacı Plastik
Supap Yayı
Supap Gövdesi
Rekor emiş R1 ¼’’
Somun 6Kö. Emn. M10 TS 1026 / 22
Tar 30 Etiket
Etiket Taral 168
Oring SKT 26.65x2.62
Tapa kör 1/4"
Conta klingrit 1/4"
Tanıtma ve kullanma kılavuzu
İkaz etiketi tanıtma ve kullanma kılavuzu
İkaz etiketi pompa koruma
ADET
1
1
1
1
4
4
4
4
1
2
1
1
1
1
2
1
1
1
Download

15030-3500163 Tar30 Pompa Redüktörlü