MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Mamül kodu
: 40 / 18012-2401500
Mamül adı
: BUM KOMPLE 12Mt. PROFESYONEL
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
1551724
2401502
2401503
2401504
2401505
2401506
2401532
2401507
0101245
0102010
0103004
2401508
2401537
2401510
0101255
0103005
0102036
0101258
0103011
0102046
0101002
0103010
0102002
2401288
3601050
2401514
0103024
2401515
2401516
2401521
2401522
2401527
2401533
2401536
2401245
0109219
2401019
2402024
2401340
2401053
0102007
0101041
2401021
2401020
1553207
Gezer gövde (Hidrolik 95cm.)
Kol Ana (12Mt.Yeni Tip)
Sağ yan kol (12Mt.Yeni Tip)
Sol yan kol (12Mt.Yeni Tip)
Uç kol (12Mt.Yeni Tip)
Açma Kapama Kolu (12Mt.Yeni Tip)
Kilit Plakası
Kilit (12Mt.Yeni Tip)
Civata 6Kö.B. M8x55 tam diş
Somun 6Kö.M8
Rondela yaylı M8
Salıncak Laması
Salıncak Lama Desteği
Salıncak Ara Burcu
Civata 6Kö.B. M10x100
Rondela A10,5 TS 79/2
Somun 6Kö. Emn. M10
Civata 6Kö.B. 10,9 M16x90
Rondela yaylı B16
Somun 6Kö. Emn. M16
Civata 6Kö.B. M10x35
Rondela yaylı B10
Somun 6Kö. M10
Kilitleme pimi 10x55
Yaylı klips
Bum Salıncak Sabit Kolu Komple
Rondela A19 TS 79/2
Bum Salıncak Ayarlı Kol (Sol Dişli)
Bum Salıncak Ayarlı Kol (Sağ Dişli)
Salıncak Ayar Parçası
Bum Salıncak Tertibatı Emniyet Somun Komple (Sağ)
Saplama M10x100
Bum Salıncak Tertibatı Emn.Somunu Komple (Sol)
Çekme yayı (12Mt.Yeni Tip)
Yay gerdirme somunu
Plastik kelepçe (Siyah) 310x4,5
Kapak plastik
Bum borusu 21x1070
Meme Komple üçlü
Sac kelepçe
Somun M6
Civata S.B. M6x20
Conta kapak
Kör tapa R1/2’’
Hortum A/K Kilit 10x160 80Bar
ADET
1
1
1
1
2
1
2
2
6
8
8
3
6
4
8
8
10
4
4
8
2
2
4
1
1
1
4
1
1
1
1
1
1
2
2
22
4
2
24
48
48
48
6
6
2
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Mamül kodu
: 40/ 18012-2401500
Mamül adı
: BUM KOMPLE 12Mt. PROFESYONEL
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
0109046
0109052
1553206
2401014
1553204
1553205
2402022
1553203
2401212
2401211
3602021
2402204
0109184
2401526
2401519
0102029
0101052
2401295
2401278
0101106
2401301
2401024
2401321
0102007
2401328
2401308
2401314
2401315
2401307
2401313
2401323
0106225
2401023
2306010
2401324
2401322
2401306
2401310
2401311
2401312
2401304
2401305
2401319
2401512
2401538
Rediksiyon R ½’’ – R ½’2
T Dirsek ½’’
Hortum A/K Kilit 10x3200 80Bar
Boru PVC 21x1610
Hortum sol yan kol 10x4220 40Bar
Hortum sağ yan kol 10x4350 40Bar
Boru PVC 21x2070
Hortum uç kol 10x6430 40Bar
Kilitleme parçası mili
Kilitleme parçası
Yaylı klips
Saplama M16x300
Yaylı Pim 6x40
Yay yatağı (12Mt. Yeni tip)
Baskı yayı (12Mt. Yeni tip)
Somun 6Kö. Emn. M8
Civata 6Kö.B. m8x45
Yay tutucu 30mm.
Çarpma yayı
Civata S.B. M6x25
Kelepçe
Oring 6x3
Meme gövdesi üçlü
Somun M6
Meme başlığı üçlü
Plaket ST 110-2 Sarı
Plaket ST 110-3 Mavi
Plaket ST 110-15 Yeşil
Conta
Meme filtresi komple - stopsuz
Kapatma parçası meme üçlü
Oring 6,75x1,78
Oring 25x3
Oring 10,78x2,62
Salmastra üçlü meme
Meme kelepçesi üçlü
Meme membranı
Stop parçası
Stop yayı
Stop gövdesi
Stop rekoru
Meme Stop Komple
Dağıtıcı gövde üçlü meme
Takoz
Bum salıncak ayarlı kol grubu sağ
ADET
3
1
1
2
1
1
2
2
1
1
1
2
2
4
2
2
2
2
2
2
1
1
1
2
3
1
1
1
1
1
1
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
4
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Mamül kodu
: 40/ 18012-2401500
Mamül adı
: BUM KOMPLE 12Mt. PROFESYONEL
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
91
92
93
94
2401539
2401288
3602021
2401540
Bum salıncak ayarlı kol grubu sol
Kilitleme pimi
Yaylı Klips Ø2x40
Salıncak ara burcu 41mm.
ADET
1
1
2
2
Download

18012-2401500-BUM KOMPLE 12Mt. PROFESYONEL