CS 185 L (8893001)
position
description
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
Nut M5
Handle
Screw M4x12
Washer
Power cable
Cable armor
Switch
Handle
Screw M4x16
Washer
Screw M5x25
Screw M5x18
Label
Motor housing
Carbon brush holder
Cabron brush
Carbon brush cover
Stator
Screw M5x55
Ring fender
Screw M5x16
Bearing sleeve
Bearing
Rotor
Bearing
Lever
Screw
Outer flange
Inner flange
Screw M4x8
Gasket
Blade guard
Spring Ф4,8x70
Bearing
Bearing sleeve
Bearing
Spindle
Bushing
Gear wheel
Circlip
Bearing
Pin
Guide plate
washer
Blade guard
Screw M6x16
Angle joint
Nut
Pin Ф6
Nut
Circlip
Nut M6
popis
Matice M5
Pravá polovina madla
Šroub M4x12
Podložka
Přívodní kabel
Kabelová průchodka
Spínač
Levá polovina madla
Šroub M4x16
Podložka
Šroub M5x25
Šroub M5x18
Typový štítek
Pouzdro motoru
Držák uhlíkového kartáče
Uhlíkový kartáč 2ks
Krytka uhlíkového kartáče
Stator
Šroub M5x55
Šablona
Šroub M5x16
Pouzdro ložiska
Ložisko
Rotor
Ložisko
Páčka
Šroub
Vnější příruba
Vnitřní příruba
Šroub M4x8
Podložka
Ochranný kryt
Vratná pružina Ф4,8x70
Ložisko
Pouzdro ložiska
Ložisko
Hřídel
Vodící kroužek
Převodové kolo
Rozpěrný pojistný kroužek
Ložisko
Čep
Vodítko
Podložka
Kryt pilového kotouče
Šroub M6x16
Kloub nastavení úhlu
Matice
Kolík Ф6
Matice
Rozpěrný pojistný kroužek
Matice M6
QTY
order no./ objednací
číslo
8893001A
8893001U
8893001C
8893001-17
8893001S
8893001R
8893001K
8893001-28
8893001-35
8893001G
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
Depth joint
Screw
Cable clamp
Screw M4x12
Cover
Joint
Hex spanner
Capacitor
Choking coil
Saw blade
Laser
Šablona pro nastavení hloubky řezu
Šroub
Kabelová svorka
Šroub M4x12
Kryt
Kloub
Klíč imbus
Odrušovací kondenzátor
Tlumivka
Pilový kotouč
Laserový modul
8893001L
Download

Kotoučová pila 8893001