УДРУЖЕЊЕ ЗА ПРАВО ОСИГУРАЊА СРБИЈЕ
UDRUŽENJE ZA PRAVO OSIGURANJA SRBIJE
Association for Insurance Law of Serbia
11070 Belgrade, Milentija Popovica 5b/II
www.srbija-aida.org
MB 17202812 • PIB 100216869 • Tekući račun 245-0020852701024-68 kod Agrobanka Privredna banka, Beograd
Belgrade, 19 September 2012
Membership
1. Aleksa Veljić
2. Aleksandar Vuksanovic
3. Andej Pak
4. Andrej Đujić
5. Biljana Mandić
6. Bojan Jovanović
7. Bojan Maricic
8. Boško Diljević
9. Bozana Sljivar
10. Božidar Pavlović
11. Bratislav Milošević
12. Budimir Loncar
13. Danijela Nedeljković
14. Darko Botić
15. Dejan Cvijović
16. Dejan Davidovic
17. Dejan Papuga
18. Dejan Petrović
19. Dejan Ubovic
20. Dobrica Krstic
21. Dragan Filipović
22. Dragan Mrksic
23. Dragan Petrovic
24. Dragan Petrović
25. Dragisa Kecijevic
26. Dragisa Radisavljevic
27. Dragojlo Trifunovic
28. Dubravka Ognjanovac
29. Dušan Dubajić
30. Edi Bionda
31. Gavrilo Adzic
32. Gordana Adzic
33. Gordana Božić
34. Gordana Golubović
35. Gordana Korolija
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]; [email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]; [email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
УДРУЖЕЊЕ ЗА ПРАВО ОСИГУРАЊА СРБИЈЕ
UDRUŽENJE ZA PRAVO OSIGURANJA SRBIJE
Association for Insurance Law of Serbia
11070 Belgrade, Milentija Popovica 5b/II
www.srbija-aida.org
MB 17202812 • PIB 100216869 • Tekući račun 245-0020852701024-68 kod Agrobanka Privredna banka, Beograd
36. Gordana Marinkovic
37. Gordana Tomasevic-Drazic
38. Igor Sikimic
39. Ilija Svitlica
40. Isidora Acin
41. Ivana Bajić
42. Ivana Krstić
43. Ivana Petrevska - Đukić
44. Izvorinka Janković
45. Jadranka Kecojevic
46. Jasmina Labudovic
47. Jasminka Jurišić
48. Jasna Pak
49. Jelena Gazivoda
50. Jelena Kulezić
51. Jelena Vasović
52. Jovan Slavnic
53. Jovisa Radovanovic
54. Katarina Ivančević
55. Ksenija Džodžo Rujević
56. Lola Stamenković
57. Ljiljana Adamović
58. Ljiljana Dinić
59. Ljiljana Stojković
60. Ljupka Petrevska - Stankov
61. Marija Dimitrijević
62. Marija Krivokapić
63. Marijana Lemic-Samardzic
64. Marijana Vrzic
65. Milan Cerovic
66. Milan Cerović
67. Milan Jakovljevic
68. Milena Pavlović
69. Milenka Jezdimirović
70. Mileva Bogdanović
71. Milisav Jovanovic
72. Milos Smiljanic
73. Miloš Janić
74. Milovan Jovanović
75. Mirjana Bigićević
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
УДРУЖЕЊЕ ЗА ПРАВО ОСИГУРАЊА СРБИЈЕ
UDRUŽENJE ZA PRAVO OSIGURANJA SRBIJE
Association for Insurance Law of Serbia
11070 Belgrade, Milentija Popovica 5b/II
www.srbija-aida.org
MB 17202812 • PIB 100216869 • Tekući račun 245-0020852701024-68 kod Agrobanka Privredna banka, Beograd
76. Mirjana Milojevic
77. Mirjana Vukovic
78. Miroslava Petrevska
79. Momcilo Dragic
80. Natasa Zindovic
81. Nataša Dragišić
82. Nataša Petković Tomić
83. Nebojsa Burgic
84. Nebojsa Mladenovic
85. Nebojša Stevanović
86. Nela Bukorović
87. Nevena Ilić
88. Nevena Janjic
89. Nevenka Lalic
90. Nevenka Milisavljević
91. Nikola Jasika
92. Ognjen Koprčina
93. Olga Radovanovic
94. Olga Sarajlic
95. Olivera Blagić
96. Olivera Labus
97. Olja Stojanović
98. Predrag Bobera
99. Predrag Bozovic
100. Predrag Cetković
101. Predrag Šulejić
102. Rade Badza
103. Radoslav Komlenovic
104. Sava Mihajlovic
105. Senad Sabanovic
106. Siniša Ognjanović
107. Sladjana Radisa
108. Slavica Rakic
109. Slavica Zec
110. Slavko Đorđević
111. Slobodan Jovanović
112. Slobodan Pelagić
113. Snezana Livada
114. Snežana Cvetković
115. Srdjan Popovic
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
predrag.bozovic@triglav.rs
predrag.cetkovic@ddor.co.rs
PredragS@ikomline.net
Rade.Badza@dunav.com
cepter@sezampro.rs
zepteros@eunet.rs
senad@eunet.rs
s.ognjanovic@pravni-fakultet.info
sladjana@delos.co.rs
slavica.rakic@pks.rs
s.zec@dunavre.rs
slavko.djordjevic@jura.kg.ac.rs
nsbob@sezampro.rs
zepterso@panline.net
snlivada@sbb.co.rs
snezana.cvetkovic@ems.co.rs
popovichs@ptt.rs
УДРУЖЕЊЕ ЗА ПРАВО ОСИГУРАЊА СРБИЈЕ
UDRUŽENJE ZA PRAVO OSIGURANJA SRBIJE
Association for Insurance Law of Serbia
11070 Belgrade, Milentija Popovica 5b/II
www.srbija-aida.org
MB 17202812 • PIB 100216869 • Tekući račun 245-0020852701024-68 kod Agrobanka Privredna banka, Beograd
116. Stojan Rajkovic
117. Svetlana Atlagić
118. Svetlana Dragas
119. Svjetlana Simic
120. Tanja Papic
121. Tanja Popović
122. Tatjana Lagumdzija
123. Tatjana Rakocevic
124. Tijana Ugarković
125. Tilen Jereb
126. Uroš Radenković
127. Velimir Albijanić
128. Velimir Đ. Popović
129. Verica Radulovic
130. Vesna Kečan
131. Vladanka Vučeljić
132. Vladimir Colović
133. Vladimir Đorđević
134. Vladimir Kovcic
135. Vladimir Malesevic
136. Vladislav Jovanovic
137. Vojislav Boskovic
138. Vojko Saksida
139. Vuk Vuckovic
140. Wolfgang Rohrbach
141. Zarko Vuckovic
142. Zdravko Solak
143. Zlatko Žagar
144. Zoran Blagojević
145. Zoran Ivanović
146. Zoran Janjić
147. Zoran Radović
148. Zorana Pejcic
149. Zorka Lukic
150. Zoran Miladinović
151. Boris Šaban
152. Siniša Varga
anaj011@beotel.rs
svetlana.atlagic@ddor.co.rs
Svetlana.Dragas@dunav.com
uooscg@sezampro.net
t.papic@wiener.co.rs
t.popovic@wiener.co.rs
tatjana.lagumdzija@ddor.co.rs
tatjana.rakocevic@ddor.co.rs
t.ugarkovic@gmail.com
tilenjereb@gmail.com
uros.radenkovic@triglav.rs
v.albijanic@wiener.co.rs
vpopovi0@gmail.com
v.radulovic@dunavre.rs
vkecan@gmail.com
vladanka.vuceljic@basler.rs
vlad966@hotmail.com
vladimir.djordjevic@pks.rs
uooscg@sezampro.rs
vladimir.malesevic@ddor.co.rs
Vladislav.Jovanovic@dunav.com
uooscg@sezampro.rs
vojko.saksida@triglav.rs
vuk@law-vuckovic.rs
consult@uniqa.rs
zarkovu@eunet.rs
zdrsolak@yahoo.com
z.zagar@energoprojekt.rs
z.blagojevic@wiener.co.rs
Zoran.Ivanovic@apo.rs
janjic@caelllol.at
zoran-radovic@hotmail.com
z.pejcic@dunavre.rs
zorka.lukic@triglav.rs
zmiladinovic@jura.kg.ac.rs
bsaban@com.me
svarga@jura.kg.ac.rs
Download

Association for Insurance Law of Serbia