17
16
14
15
18
11
20
4
19
6
5
1-B
1
4
4
1-A
2
7
13
3
4
12
9
8
13
10
12
NO
1
1-A
1-B
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
ATD ANA ŞASE BAĞLANTI
PARÇA KODU
İSİM VE DETAYLARI
2.ATD.103.01.000.0
2.ATD.101.02.000.0
2.ATD.105.01.000.0
2.ATDÇ.103.01.000.0
2.ATDÇ.101.02.000.0
2.ATDÇ.105.01.000.0
2.KATD.101.01.000.0
2.KATD.102.01.000.0
2.KATD.103.01.000.0
2.ATD.101.00.008.0
7.4.18.1170
7.4.23.1039
7.4.18.1179
2.ATD.101.01.000.0
7.4.18.1172
7.2.5.1025
7.4.28.1001
2.ATD.101.03.000.0
2.ATD.105.02.000.0
2.ATD.101.04.000.0
2.ATD.105.03.000.0
7.4.18.1120
7.4.23.1037
2.KATD.101.04.000.0
2.KATD.101.00.013.0
7.4.18.1177
2.KATD.101.00.002.0
2.KATD.101.02.000.0
2.KATD.104.00.000.0
7.4.28.1002
ANA ŞASE 20
ANA ŞASE 24
ANA ŞASE 28-32
ANA ŞASE ÇİFT ASKILI 20
ANA ŞASE ÇİFT ASKILI 24
ANA ŞASE ÇİFT ASKILI 28-32
KATD ANA ŞASE 20
KATD ANA ŞASE 24
KATD ANA ŞASE 28-32
ASKI ÖN DESTEK LAMASI
CIVATA M16x50 DIN 931
FİBERLİ SOMUN M16 DIN 985
CIVATA M16x110 DIN 931 10.9
ASKI ARKA DESTEK KOMPLE
CIVATA M16x60 DIN 931
ALT BAĞLANTI PİMİ
YAYLI PİM Ø10
DIŞ MUHAFAZA SOL 20-28
DIŞ MUHAFAZA SOL 32
DIŞ MUHAFAZA SAĞ 20-28
DIŞ MUHAFAZA SAĞ 32
CIVATA M12x40 DIN 933
FİBERLİ SOMUN M12 DIN 985
ASKI KAYDIRMA LAMASI KAYNAKLI
ARKA KAYMA LAMASI
CIVATA M16x90 DIN 931
ARKA KAYDIRMA BURCU
ASKI KAYDIRMA KOMPLE
ÇEKİ SABİTLEME PİMİ
YAYLI PİM Ø8
27
20
26
25
25
24
24
23
21
28
22
19
5
2
10
7
6
18
4
1
3
14
9
8
17
13
12
11
16
12
13
15
NO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
ATD BATARYA VE BAĞLANTILARI
PARÇA KODU
İSİM VE DETAYLARI
7.2.5.CHD.0001
7.2.5.CHD.0002
7.2.5.CHD.0003
7.2.5.CHD.0004
7.2.1.1026
2.CHD.100.FA.001.0
7.2.5.CHD.0006
7.4.17.1002
7.4.17.1019
7.4.17.1001
7.4.17.1018
7.4.17.1006
7.2.1.1027
2.CHD.105.00.001.0
2.CHD.105.00.004.0
7.14.23.1074
7.4.19.1069
7.2.1.1022
7.4.15.1004
7.4.16.1007
7.2.1.1023
7.2.1.1024
7.4.38.1005
7.4.18.1176
7.4.23.1039
2.CHD.110.00.000.0
2.CHD.109.00.000.0
2.CHD.151.00.000.0
2.CHD.114.00.000.0
2.CHD.152.00.000.0
2.CHD.115.00.000.0
7.4.23.1037
7.4.20.1019
7.4.18.1120
ANA MİL 5'Lİ
ANA MİL 6'Lİ
ANA MİL 7'Lİ
ANA MİL 8'Lİ
KALPAK
ARA MAKARA
YATAK KOMPLE
DİSK Ø510 mm DÜZ
DİSK Ø510 mm ÇENTİKLİ
DİSK Ø460 mm DÜZ
DİSK Ø460 mm ÇENTİKLİ
DİSK Ø320 mm İZCİ
SOMUN ALTI DÖKÜM
BATARYA PULU Ø64 8 mm
BATARYA PULU Ø64 4 mm
TAÇLI SOMUN M26
KOPİLYA Ø6x60 DIN 94
YATAK GÖVDE
RULMAN 6210
KEÇE 55x90x13
İÇ BÜKEY KAPAK
DIŞ BÜKEY KAPAK
GRESÖRLÜK 5/16''
CIVATA M16x80 DIN 931
FİBERLİ SOMUN M16 DIN 985
SIYIRICI ARKA
SIYIRICI ÖN
AYAK SOL Ø46 DİSK
AYAK SOL Ø51 DİSK
AYAK SAĞ Ø46 DİSK
AYAK SAĞ Ø51 DİSK
FİBERLİ SOMUN M12 DIN 985
RONDELA 1/2''
CIVATA M12x40 DIN 933
26
27
28
7.4.18.1170
2.ATD.100.00.002.0
2.ATD.100.00.001.0
2.CHD.100.00.001.0
2.CHD.100.00.002.0
2.CHD.100.00.003.0
CIVATA M16x50 DIN 931
AYAK ÜST BAĞLANTI LAMASI
5 DİSKLİ SIYIRICI ÇATISI
6 DİSKLİ SIYIRICI ÇATISI
7 DİSKLİ SIYIRICI ÇATISI
8 DİSKLİ SIYIRICI ÇATISI
Download

1 2 3 4 4 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 12 13 1-A 1