Katalog náhradních dílů
KARSIT
H 13-I/K92
H 15-I/K92
2011
0-5500-847
SKUPINY STROJE
str.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
10
11
12
13
14
MOTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM
PŘEDNÍ NÁPRAVA
ŘÍZENÍ
POHON POJEZDU
ZAVĚŠENÍ SEČENÍ
SEČENÍ
OVLÁDÁNÍ POJEZDU
OVLÁDÁNÍ BRZDY
ELEKTRICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
KAPOTÁŽ - PODLAHA
KAPOTÁŽ - KAPOTA
KOŠ NA TRÁVU
TUNEL A ZADNÍ DESKA
NÁLEPKY
RÁM STROJE A SOUPR. MULČOVÁNÍ
1
2
4
6
8
10
12
14
16
18
20
22
24
26
28
30
MOTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM
11 31 24 13
2
20
29
10
5
12
18 7
19
14
17
16
22
4
26
9
28
25
22
24
6
27
27
26
21
8
1
30
2
3
23
MOTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM
pozice
obj. číslo
název
ks
207956428
210956744
208956610
210055697
207956257
207956434
204958052
505900053
206100442
205282124
210055791
210055816
207055016
207055010
208055221
209055480
210055794
300884490
8646
476300
224180
318164
201531
243441
505900065
259094
259314
299530
280885
298760
291500
201003
207100457
207100454
Nárazník
Kryt potrubí
Kryt potrubí
Kryt výfuku
Sběrné potrubí
Sběrné potrubí
Víčko nádrže
Tlumič výfuku 15,5 HP
Motor 13,5 HP
Motor 15,5 HP
Držák tlumiče
Kryt horní
Nádrž
Gumová podložka
Příchytka "L"
Příchytka "R"
Výpusť
Doraz plynu
Palivová hadice
Palivový kohout 493960
Těsnění Intek 15,5/17 HP INTEK
Příchytka UM 5008
Šroub 5/16"-18 UNC-3/4LG
Šroub M8x16 DIN 933-8,8
Šroub M6x12 DIN 7500 D
Šroub M5x12 eco-fix 4,8
Šroub 4,2x13 eco-drill DIN 7504 K
Šroub M8x35 DIN 933-8,8
Matice M8 DIN 985-KL.8
Podložka 8,4 DIN 9021 B
Podložka 8,4 DIN 125 A
Podložka 8 DIN 127 B
Záslepka GL 40x1-3
Průchodka KD3 21/13-7
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
4
2
2
5
5
12
4
6
4
4
2
2
2
13,5 HP 15,5 HP
1
2
x
3
4
x
5
6
7
x
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
x
2
3
x
4
5
6
x
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
3
PŘEDNÍ NÁPRAVA
19 12
1 20 18 14
8
17
22
8
10
15
6
16
24 23 3
13
9
7 21 2
4 5 12 11
4
PŘEDNÍ NÁPRAVA
pozice
obj. číslo
název
206956291
210956879
210956880
206956292
207956419
208956366
204959303
201055676
195800901
206056839
210055801
206056838
206056837
407121
230230
210852113
210852004
273625
204101006
280885
282557
295966
207036164
740113
298761
Nápravnice
Čep levý
Čep levý
Čep pravý
Čep pravý
Kolo 13x5,00-6
Kolo 15x6,00-6
Podložka 20/40
Kulový kloub
Spojovací táhlo
Páka řízení
Rozpěrka
Pouzdro
Krytka
Třmen
Šroub M12x60 DIN 931-8,8
Šroub M 8x50 DIN 912
Matice M10 DIN 934
Matice M10 DIN 980 8/V (lock)
Matice M8 DIN 985 KL.8
Matice M12 DIN 985 Kl.8 (nylon)
Podložka 19 DIN 125 A
Podložka 13 DIN 440 R
Mazací hlavice
Podložka 8,4 DIN 7349
ks
13,5 HP 15,5 HP
1
2
x
3
x
4
x
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
25
1
x
2
x
3
x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
25
5
1
1
1
1
1
2
2
2
2
1
2
1
4
2
3
1
1
2
2
1
1
3
2
2
2
ŘÍZENÍ
11
17
21
12
20
19
21
1
20
18
12
19
2
10
3
5
8
22
23
15
13
14
4
6
9
7
16
14
15
13
6
ŘÍZENÍ
pozice
obj. číslo
název
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
207956401
105800969
105800970
206056849
201058248
201058247
201058246
201058245
206056850
201058244
204958063
505900002
195800901
273625
204101006
220012045
204160001
230230
243441
291500
280885
281446
282557
Hřídel volantu
Pouzdro
Pouzdro
Ozubený segment
Deska řízení
Čep řízení
Šroub vodící
Podložka řízení
Táhlo řízení
Pouzdro řízení
Volant
Kloubové ložisko
Kulový kloub
Matice M10 DIN 934-Kl.8
Matice M10 DIN 980 8/V
Šroub M12x45 DIN 933-8.8
Kolík spirálový
Třmen
Šroub M8x16 DIN 933-8.8
Podložka 8,4 DIN 125A
Matice M8 DIN 985-KL.8
Matice M10 DIN 985 Kl.8
Matice M12 DIN 985 Kl.8
ks
7
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
1
1
1
4
4
4
1
1
POHON POJEZDU
41 40 26 12 15
27
33
5
2
1
6
3
8
31
4
37
29
32
38
23
1 25 28 24 34 30 27
35
26 29 20 14 19
18 13 7 10 21 9 11
8
16 17 36 39
POHON POJEZDU
pozice
obj. číslo
název
ks
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
207059349
208956468
91993
208059358
208204162
292061
281446
740113
205100439
208055215
208036166
21055725
209959369
207959071
210959380
208959357
210055676
276012
294833
207055009
200058260
221850
210055826
208055435
208055436
246235
221878
201221046
280885
281446
298760
291500
201878008
201852454
208010683
230230
273955
299299
407121
Řemenice V2500
Rameno napínáku
Pouzdro řemenice
Řemenice F 1875
Šroub M10x50 DIN 7991-10.9
Podložka 10,5 DIN 125A
Matice M10 DIN 985 Kl.8
Mazací hlavice
Matice M10 DIN 439 B
Patka pružiny
Washer 10,5 DIN 9021 B
Záchyt reakce
Řemenice motoru
Elektromagetická spojka
Převodovka
Kolo 18x8,50-8
Podložka
Podložka pružná 7/16
Šroub spojky7/16"-20x2 1/2 LG
Patka aretace spojky
Pružina pojezdu
Šroub M8x50 DIN 931 Kl.8
Rozpěrka
Pouzdro
Rozpěrka
Šroub M8x25 DIN 933-8,8
Šroub M8x70 DIN 931-10,9
Šroub M10x45 DIN 931-8,8
Matice M8 DIN 985-KL.8
Matice M10 DIN 985 Kl.8
Podložka 8,4 DIN 9021 B
Podložka 8,4 DIN 125A
Podložka 10,5 BN 735
Podložka 10,5 DIN 7349
Klínový řemen
Třmen
Pero 1/4"x1/4"x1 1/4"
Pero 3/16x3/16x2,5
Krytka
4
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
1
1
1
1
1
2
4
1
3
4
2
7
4
1
10
1
4
1
2
1
2
2
9
ZAVĚŠENÍ SEČENÍ
3 2 44 11 38 43
6
5
29
4
8
9
12
30 27 38 32 33
26
10
22
32
35
45
37
38
16
46
47
39
37
36
26
36
43 39
19
20
25 33 40 23
10
ZAVĚŠENÍ SEČENÍ
pozice
obj. číslo
název
ks
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
16
19
20
22
23
25
26
27
29
30
32
33
35
36
38
39
40
43
44
45
46
47
210958102
15994
201055709
45639
1485
224730
784256
403535
210956895
210956896
210956803
209956652
210956897
209956649
208956452
208956629
207056927
207056928
201058107
284449
244563
280885
283118
273625
272503
291500
292061
290389
200282218
324467
208230234
207956357
207056929
Páka
Západka
Pouzdro západky
Táhlo spojovací
Pružina
Matice M8 DIN 439B
Rukojeť
Tlačítko
Zadní závěs
Hřídel zvedání
Táhlo zvedání sečení
Táhlo
Táhlo sečení
Přední závěs
Závěs sečení 50
Závěs sečení 55
Třmen
Čep závěsu
Ozubený segment
Šroub M6x16 DIN 933-8.8
Šroub M8x20 DIN 933-8,8
Matice M8 DIN 985-KL.8
Matice M6 DIN 985 Kl.8
Matice M10 DIN 934-Kl.8
Matice M8 DIN 934-Kl.8
Podložka 8,4 DIN 125A
Podložka 10,5 DIN 125A
Podložka 6,4 DIN 125A
Závlačka 2x18 DIN 94
Kolík 5x30 DIN 1481
Třmen 12 DIN 6799
Závěs sečení
Čep závěsu
1
1
1
1
1
4
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
4
1
1
1
2
4
9
2
4
7
10
8
9
2
2
2
2
11
SEČENÍ
46 31
18
14
13
15
11
12
16
67
15
17
37
41
39
45
19
49
4
44
7
1
35
40
27
28
40
42
43
30
29
36
8
5
34
3
4
45
20
26
22
21
24
23
12
25
SEČENÍ
pozice
obj. číslo
název
1
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
34
35
36
37
39
40
41
42
43
44
45
46
49
208956473
207056842
207023645
207230231
207056840
207056841
207023645
207956328
201055622
205059069
207204158
298760
210852122
280885
207230232
207959348
207056846
207056854
207056853
233453
245025
505900073
281490
205059069
105800931
207056852
207056855
207056856
207036167
213312
207204159
300000012
246235
209055495
298761
201003
291500
280885
232108008
207069001
207100453
210852123
Kryt sečení
Hřídel "L"
Ložiska 6204-2RS
Pojistný kroužek 20 DIN 471
Těleso ložisek
Hřídel "P"
Ložiska 6204-2RS
Rameno napínáku
Rozpěrka
Řemenice V3500-3712
Šroub M8x55 DIN 912-8,8
Podložka 8,4 DIN 9021 B
Podložka 14 BN 737
Matice M8 DIN 985-KL.8
Pojistný kroužek 17
Řemenice sečení
Příruba
Nůž pravý
Nůž levý
Šroub M10x1x35
Šroub M10x1x35L
Pružina talířová
Střižný kolík
Řemenice V3500-3712
Čep
Kryt levý
Kryt pravý
Pružina
Podložka 14 BN 735
Šroub M8x25 DIN 6921
Šroub M8x40 DIN 931-8,8
Šroub 4,2x13 DIN 7981 tvar C
Šroub M8x25 DIN933-8,8
Podložka
Podložka 8,4 DIN 7349
Podložka 8 DIN 127 B
Podložka 8,4 DIN 125 A
Matice M8 DIN 985-KL.8
Matice M8 DIN 6926
Pero 6h9x6x20 ČSN022562
Dvojitý klínový řemen AA 80 A5D
Podložka 20 DIN 125 A
ks
13
1
1
2
2
2
1
2
1
1
1
1
2
1
1
1
2
2
1
1
1
1
2
4
1
1
1
1
1
1
6
1
4
2
2
2
2
1
1
6
4
1
2
OVLÁDÁNÍ POJEZDU
2
29
1
4
26 12 20 28 14
10 20 25 27 21 7
15 9 13 22 23 21 8 16
14
17
24 5
OVLÁDÁNÍ POJEZDU
pozice
obj. číslo
název
1
2
4
5
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
210956899
210956907
210956911
210956912
208956621
207056927
207055030
208055213
202056016
207055046
406901
204056342
204206201
209852117
291500
290389
200442
283118
271942
255530
200282218
200258742
291610
210852006
Hřídel
Táhlo ovládání
Pedál pojezdu vpřed
Pedál pojezdu vzad
Táhlo bypassu
Třmen
Podložka
Čep
Rolna
Pružina
Potah pedálu
Krytka
Screw M6x20 DIN 912-8,8
Šroub M6x30 DIN 933-8,8
Podložka 8,4 DIN 125A
Podložka 6,4 DIN 125A
Podložka 6,4 DIN 127B
Matice M6 DIN 985 Kl.8
Matice M6 DIN 934
Závlačka 2,5x18 DIN 94
Závlačka 2x18 DIN 94
Závlačka 1,6x12 DIN 94
Kolík 5x22 DIN 1481
Kroužek pojistný 10 (Starlock)
ks
15
1
1
1
1
1
4
3
1
1
1
2
1
2
1
3
9
2
8
1
1
2
1
3
1
OVLÁDÁNÍ BRZDY
18 21 14 2
13 22 17
15 11 25
24 3 6 16
4
7
5 23 9
1
8
16
23 12
19
20
OVLÁDÁNÍ BRZDY
pozice
obj. číslo
název
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
208956523
210956916
210956884
92191
210956915
210055805
207056927
207055030
60280
406901
105800975
210852005
54340
220004025
286605
283118
280885
284240
200090
291500
290389
291610
292061
281446
Pedál
Táhlo brzdy
Aretace brzdy
Pružina
Pedál brzdy
Pouzdro
Třmen
Podložka
Pružina
Potah pedálu
Pružná páka
Kroužek pojistný 8 (STARLOCK)
Pružina táhla brzdy
Šroub M4x25 DIN 933-8,8
Šroub M10x25 DIN 933-8,8
Matice M6 DIN 985 Kl.8
Matice M8 DIN 985-Kl.8
Matice M4 DIN 985-KL.8
Podložka 4,3 DIN 125A
Podložka 8,4 DIN 125A
Podložka 6,4 DIN 125A
Kolík pružný 5x22 DIN 1481
Washer M10 DIN 125A
Nut M10 DIN 985-Kl.8
ks
17
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
2
2
3
3
1
ELEKTRICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
18
ELEKTRICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
pozice
obj. číslo
název
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
38
39
44
207956389
207956361
207956362
208956533
207956359
207055148
209956641
323356
866712
284449
271942
283118
652388
430595
829191
820699
877943
505900049
209055493
205958025
201852333
201852334
259314
821117
453332
277816
247357
290389
204059307
200830600
304909
200800001
209023650
207100449
207100451
207956358
210055852
Kabel baterie ,,mínus"
Kabel solenoidu
Kabel baterie ,,plus"
Spínač zaplnění koše
Svazek ochranné diody
Držák spínače
Kabelový svazek
Stahovací páska
Baterie
Šroub M6x16 DIN 933
Matice M6 DIN 934
Matice M6 DIN 985 Kl.8
Krytka baterie
Průchodka 9x1,5 KD 712
Příchytka uzavírací
Průchodka 22x2 KD5
Spínač Delta
Krytka spínače
Držák modulu
Řídící modul
Šroub 2,9x13 DIN 7981 tvar Z
Podložka 3 DIN 125A
Šroub 4,2x13 eco-drill DIN 7504 K
Solenoid
Krytka startéru
Matice W1/4-20
Šroub M6x12 DIN 933-8,8
Podložka 6,4 DIN 125A
Spínač spojky tahový
Spínací skříňka
Kroužek na klíče
Spínací klíček
Signalizace plnění
Objímka žárovky
Halog. žárovka
Svazek žárovek
Klip plastový
ks
19
1
1
1
1
1
1
1
8
1
2
2
2
2
1
3
1
3
2
1
1
2
2
4
1
1
1
2
4
1
1
1
2
1
2
2
1
1
KAPOTÁŽ - PODLAHA
59
36
19
16
15
17
61
60
13
24
58
57
14
38
37
27
20
22
47
3
42
55
45
43
50
30
31
32
1
56
44
32
20
31
KAPOTÁŽ - PODLAHA
pozice
obj. číslo
název
1
3
13
14
15
16
17
19
20
22
24
27
30
31
32
36
37
38
42
43
44
45
47
50
55
56
57
58
59
60
61
210055842
201058111
407121
105800939
105800938
105800935
2156
331386
98692
210852008
246235
298760
74690
291500
280885
505900119
203150000
290642
239448
285912
105800864
105800862
211852004
222008020
210055820
210055821
222008020
201058223
240306030
283118
298210
Blatníky s podlahou
Schránka na baterii
Krytka
Nosič sedačky
Nosník spínače
Rozpěrka
Pouzdro
Pružina sedačky
Pružina
Podložka 8 BN 732
Šroub M8x25 DIN 933-8,8
Podložka 8,4 DIN 9021 B
Šroub nosiče
Podložka 8,4 DIN 125 A
Matice M8 DIN 985 KL.8
Sedačka INI 071
Seřizovací šroub
Pružná podložka 8 DIN 137A
Podložka 5,3 DIN 9021 B
Matice M5 DIN 985 Kl.8
Pryžová podložka 11/34/2
Pryžová podložka 5
Šroub M5x16 BN 4825
Šroub M8x20 DIN 6921
Nášlap pravý
Nášlap levý
Šroub M8x20 DIN 6921-8,8
Spacer
Šroub M6x30 DIN 603-6,8
Matice M6 DIN 985 KL.8
Podložka 6,4 DIN 9021 B
ks
21
1
1
2
1
1
2
2
2
2
2
2
2
2
6
6
1
2
2
2
2
4
2
2
2
1
1
2
2
2
2
2
KAPOTÁŽ - KAPOTA
46
12
49
48 23
43
4
43
42
41
51
7
9
6
8
22
KAPOTÁŽ - KAPOTA
pozice
obj. číslo
název
ks
4
6
7
8
9
12
23
41
42
43
46
48
49
51
207056898
210956782
105800801
208956609
207056903
84414
717739
220005020
239448
285912
284240
254505016
250004014
207204153
Panel
Držák pružiny
Pružina kapoty
Kapota
Lemovka 8/2
Rukojeť páčky plynu
Páčka plynu
Šroub M5x20 DIN 933-8,8
Podložka 5,3 DIN 9021 B
Matice M5 DIN 985 KL.8
Matice M4 DIN 985-KL.8
Šroub M5x16 DIN 965 A-4,8
Šroub M4x14 DIN 84A
Šroub M6x12 BN 354-4,6
1
1
1
1
1
1
1
5
10
7
1
2
1
2
23
KOŠ NA TRÁVU
24
KOŠ NA TRÁVU
pozice
obj. číslo
1
2
3
10
11
12
13
15
16
17
18
24
25
26
29
30
31
36
37
38
39
43
45
46
47
49
208956443
208956444
207956409
207055056
208055149
207056979
208055180
208055414
208055228
208055227
105800862
207023643
208023646
208023647
207204152
208204161
244563
289928
292061
201003
239448
285912
207230233
208263
208230234
208023649
název
Rám koše
Dno koše
Madlo
Kontakt spínače
Páčka aretace
Pružina aretace
Čep vyklápění
Víko koše
Potah koše
Výplň dna koše
Podložka 5
Krytka GL15x0,8-2
Krytka GL 20x0,8-2,5
Krytka 9,7x30
Šroub M5x30 DIN 7985 A-4,8
Šroub M5x12 DIN 933-8,8
Šroub M8x20 DIN 933-8,8
Podložka 5,3 DIN 125 A
Podložka 10,5 DIN 125 A
Podložka 8 DIN 127 B
Podložka 5,3 DIN 9021 B
Matice M5 DIN 985-KL.8
Pojistný kroužek 16 (Starlock)
Třmen 7 DIN 6799
Třmen 12 DIN 6799
Kolík 4x20 ISO 8750 (PRYM)
27
ks
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
6
4
2
1
6
2
2
2
1
2
6
8
2
2
2
1
TUNEL A ZADNÍ DESKA
2
4
3
1
5
26
7
9
TUNEL A ZADNÍ DESKA
pozice
obj. číslo
název
1
2
3
4
5
6
7
210956318
208956474
207956338
255108016
222008020
280885
291500
Deska koše
Tunel
Závěs koše
Šroub M8x16 BN 11252-10,9
Šroub M8x20 DIN 6921-8,8
Matice M8 DIN 985-KL.8
Podložka 8,4 DIN 125 A
ks
27
1
1
1
4
2
2
2
NÁLEPKY
16
7
13
19
10
5
7
15
19
12
11
6
9
8
14
18
28
NÁLEPKY
pozice
obj. číslo
název
207056877
207056876
201058186
207056881
207056964
211055878
505900075
210056880
686620
668041
689315
204056345
207048739
207056882
200058280
601920
Nálepka kapoty ,,L"
Nálepka kapoty ,,P"
Nálepka upozornění
Nálepka typu
Nálepka typu
Nálepka zvedání sečení
Nálepka B&S
Nálepka panelu
Nálepka provozní pokyny
Nálepka bezpečnostní pokyny
Nálepka aretace brzdy
Nálepka baterie
Nálepka směru pojezdu
Nálepka logo
Nálepka ,,Bypass"
Bezpečnostní nálepka sečení
ks
13,5 HP 15,5 HP
4
5
6
7
x
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
4
5
6
x
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
29
1
1
1
2
2
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
2
RÁM STROJE A SOUPRAVA MULČOVÁNÍ
1
8
6
9
6
7
5
4
3
5
30
RÁM STROJE A SOUPRAVA MULČOVÁNÍ
pozice
obj. číslo
název
1
210956886
Rám stroje
1
2
3
4
5
6
7
8
9
209956677
209956680
209055512
207204159
280885
209956681
209956678
209852112
Souprava mulčování kompletní
Násada dolní
Pružina
Šroub M8x40 DIN 931
Matice M8DIN 985 KL.8
Násada horní
Mulčovací štít
Podložka 23 DIN 125 A
1
1
1
2
2
1
1
1
ks
NOTES:
31
Download

Katalog náhradních dílů