546 SH
MOTOR
546 SH
Č.
Objed. číslo
Název
ks
52
ZH51300052
screw
1
1
ZH51300001
carter screw
5
53
ZH51300053
case cover assy
1
2
ZH51300002
carter screw
2
54
ZH51300054
recoil starter assy
1
3
ZH51300003
oil seal
1
55
ZH51300055
screw
4
4
ZH51300004
cover crankase assy
1
56
ZH51300056
screw
1
5
ZH51300005
pins
2
57
ZH51300057
flame out switch assy
1
6
ZH51300006
pressboard
1
58
ZH51300058
screw
1
7
ZH51300007
screw
1
59
ZH51300059
screw
1
8
ZH51300008
rotator assy
1
60
ZH51300060
brake equip.assy
1
9
ZH51300009
gasket cover
1
61
ZH51300061
screw
1
10
ZH51300010
camshaft
1
62
ZH51300062
oil seal
1
11
ZH51300011
tappets
2
63
ZH51300063
ball bearing
1
12
ZH51300012
gear
1
64
ZH51300064
screw
2
ZH51300065
ignition assy
1
13
ZH51300013
crankshaft
1
65
14
ZH51300120
ens. Bielle (inc.11)
1
66
ZH51300066
(inc.68,69,70,71) air filter
1
67
ZH51300067
spark plug
1
ZH51300121
air filter assy
1
15
16
ZH51300016
flywheel key
1
68
17
ZH51300017
switch spring
2
69
18
ZH51300018
wire
1
70
19
ZH51300019
accelarator assy
1
71
20
ZH5130020
screw
1
72
ZH51300072
washer
1
21
ZH51300021
screw
1
73
ZH51300073
muffler
1
22
ZH51300022
speed gouvernor spring
1
74
ZH51300074
muffler protection
1
23
ZH51300023
ignition switch assy
1
75
ZH51300075
nuts
2
24
ZH51300024
vent pipe
2
76
ZH51300076
screws
2
25
ZH51300025
screw
1
77
ZH51300077
screws
2
26
ZH51300026
regulator lever
1
78
ZH51300078
cylinder head cover
1
27
ZH51300027
oil seal
1
79
ZH51300079
gasket
1
28
ZH51300028
washer
1
80
ZH51300080
nuts
2
29
ZH51300029
split cotter
1
81
ZH51300081
rocker fixing nuts
2
30
ZH51300030
screw
1
82
ZH51300082
rockers
2
31
ZH51300031
nut
1
83
ZH51300083
rocker fixing bolts
2
32
ZH51300032
fuel line
1
84
ZH51300084
valve spring keepers
2
33
ZH51300033
clip fuel line
1
85
ZH51300085
valve spring
2
34
ZH51300034
gas filter
1
86
ZH51300086
guide push roads
1
35
ZH51300035
fuel tank
1
87
ZH51300087
road valve push
2
36
ZH51300036
screw
1
88
ZH51300088
screws
4
37
ZH51300037
cushion
1
89
ZH51300089
cylinder head
1
38
ZH51300038
dumping cushion
2
90
ZH51300090
intake valve
1
39
ZH51300039
fuel tank cap
1
91
ZH51300091
exhaust valve
1
40
ZH51300040
rocker of governor
1
92
ZH51300092
parallels
2
ZH51300093
gasket
1
(inc. 66)
41
ZH51300041
fuel tank support
1
93
42
ZH51300042
screw
2
94
ZH51300094
cylinder
1
43
ZH51300043
filter
1
95
ZH51300095
carburetor gasket
1
44
ZH51300044
gasket
1
96
ZH51300096
carburetor gasket
1
45
ZH51300045
respirometer clapboard
1
97
ZH51300097
carburetor gasket
1
46
ZH51300046
respirometer cover assy
1
98
ZH51300098
carburetor
1
47
ZH51300047
screw
2
99
ZH51300099
gasket
1
48
ZH51300048
flywheel
1
100
ZH51300100
starter level
1
49
ZH51300049
cooling fan
1
101
ZH51300101
regulator starter
1
50
ZH51300050
passive plate assy
1
102
ZH51300102
compensator spring
1
51
ZH51300051
flywheel nut
1
103
ZH51300103
lever
1
546 SH
104
105
ZH51300122
segments kit
1
ZH51300123
piston kit
1
110
ZH51300125
oil deep stick
1
111
ZH51300120
(inc.14,15) kit connecting
rod
1
ZH51300125
(inc. 110) oil deep stick kit
1
117
ZH51300117
oil drain plug
1
118
ZH51300118
washer
1
106
107
108
109
112
113
114
115
116
546 SH
STROJ
546 SH
1
DY0302A.4-2
páka pojezdu
Coupling lever
2
DY0302.2-3
horní madlo
Upper handle
3
DY0302.2-1
páka brzdy motoru
Brake lever
4
DY0302.2.2
bowden brzdy motoru
Brake cable
5
DY0302A.4-1
doraz
Limited plate
6
GB6563-86
šroub dorazu M5*16
Screw limited plate M5×16
7
DY0218.1-4
šroub horního madla
Bolt
8
DY0218.1.4
matice křídlová
Screw with plastic nut
9
DY0302.2-4
spodní díl madla
Inferior handle
10
TP1P60F-A
Motor
Engine 1P60
11
GB6187-86
matice motoru M8
Nut M8
12
GB5782-86
šroub M8*35
Screw M8×35
13
DY0302.2.3
bowden pojezdu
Coupling cable
14
DY2018.1.2
ovládání plynu
Lever
15
GB5787-86
šroub M6*55
Screw M6×55
16
GB923-88
matice M6
Bolt M6
17
DY0218-26
záchyt „T“madla
Rope guide support
18
DY0302.2.1
bowden plynu
Throttle control cable
19
DY0218-2
rám koše
Frame
20
DY0218-12
pružina víka koše
Spring rear deflector
21
DY0302-11
osa víka koše
Axle
24
GB896-86
pojistka 6 víka koše
Circlip 6
25
DY0302-21
šroub spodního madla
Screw
26
GB6187-86
matice spodního madla M8 Bolt M8
27
DY0302.4
páka zdvihu
Cutting height rod
28
DY0302-6
pružina páky zdvihu
Spring
29
DY0302-7
pojistka
Pin
30
DY0218.14
koš
Grass catcher bag
31
DY0218-25
víko koše
Rear deflector
32
DY0218-14
poklice zadního kola
Wheel disc Post
33
GB6187-86
matice M8
Nut M10
34
DY0218.5
zadní kolo
Wheel
35
DY0218-13
vnitřní kryt zadního kola
Inner wheel
36
DY0302A.2
zadní osa
Rear axle
37
DY0302.3-2
pojistka pastorku pojezdu
Clip 9
38
DY0218.11
pastorek pravý
Gear assy—right
39
DY0302A-7
poklice předního kola
Front wheel disc
40
DY0302A.5
přední kolo
Front wheel
41
DY0302A.3
přední osa
Front axle
42
DY0302-19
spodní lůžko př. osy
Holdfast inferior
43
DY0302-20
vrchní lůžko př osy
Holdfast superior
44
GB845-85-F
vrut lůžka př. osy
Screw ST4.8×16
45
DY0302A.2.1
páka zdvihu
Cutting height lever
46
GB845-85
vrut krytu řemene
Screw ST4.2×9
47
DY0302A.1
šasi
Deck
48
DY0302A-1
držák převodky
Gear box support
49
GB/T1171-96
řemen Z800
Belt Z800
50
DY0302-4
řemenice převodky pojezdu Pulley
51
GB6187-86
matice M10
Screw M10
52
GB119-86
čep 5*21,5
Axle B5×21.5
53
DY0218-31
klínek řemenice
Blade adapter key
54
GB80-85
šroub
Screw
546 SH
55
DY0218-19
řemenice nože
Pulley
56
DY0218-16
kryt řemene
Deflector belt
57*
DY0218-21
unašeč nože
Blade adapter
58**
DY0302A-3
nůž
Blade
60
DY0218-20
podložka šroubu nože
Flat washer
61
DY0218-28
šroub nože
Blade screw
62
DY0302.3.2
převodka pojezdu
Gear box
63
DY0302.3-2
pojistka 9
Clip 9
64
DY0302.3-3
podložka Ø 22.5
Washer Ø 22.5
65
DY0302.3-4
domeček ložiska
Ball bearing support
66
DY0218-15
ložisko
Ball bearing
67
DY0218.4
pastorek levý
Gear post left
68
DY0302-24
kryt
Projection housing
69–77
H546NAPÍNÁK
napín. kladka kompletní
78
DY0302A-4
pružina napínáku
Spring
79
DY0302A-5
výztuha
Dustproof plank
80
DY0302A-6
výztuha
Press plank
81
GB845-85
vrut
Screw ST4.8x16
82
GB6187-86
matice
Locknut M8
83
DY0302A-2
držák
Coupling cable support
84
DY5780-86
šroub
Screw M8x20
85
DY0218-32
podložka uchycení motoru
Square washer
86
GB97.2-85
pouzdro
Nut 10
87
GB5781-86
šroub
Screw M6x12
88
DY0304-10
pojistka zadní osy
Stalk block
89
GB6187-86
vrut
Screw
90
GB5285-85
vrut
Screw ST4.8-19
91
GB848-85
pouzdro
Nut 6
92
DY0302-14
plastový kryt
Plastics cover
93
DY0302.2-5
záchyt bowdenu
Block
*57
OD SERIE 09 JE OBJEDNACÍ ČÍSLO TÉTO POLOŽKY DY 0218-21F
**58
OD SERIE 09 JE OBJEDNACÍ ČÍSLO TÉTO POLOŽKY DY0608-12
59
Download

546 SH MOTOR