PEDA WIND 50 BODY PARTS
1. LIGHT/SPEEDOMETER- Far, Kilometar sat
ERP
Ser.No Erp No.
Serbian name
Part
Description
No.
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
1
F50T-19-1601000
far
Headlight assy
2
F50T-19-1601125
sijalica 12V/25W
Headlight bulb 12V/25W
3
F50T-19-1601127
sijalica pozicije 12V/5W
Sidelight bulb 12V/5W
4
F50T-19-1602100
žmigavac levi prednji
Turn signal light assy., Left, Front
5
F50T-19-1602112
sijalica žmigavca
Turn signal light bulb 12V10W
6
F50T-19-1602200
žmigavac predni desni
Turn signal light assy., Right, Front
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
7
F50T-19-1702000
kilometar sajla
Odometer cable
8
F50T-19-1603000
štop svetlo
Taillight Assy
9
F50T-19-1701100
kilometar sat
Speedometer
10
F50T-19-1603106
sijalica štop svetla
Taillight bulb 12V21W/5W
11
F50T-19-1608100
svetlo tablice
Rear Number-plate Light
12
F50T-19-1608112
sijalica svetla tablice
Rear Number-plate Light bulb
13
F50T-19-1701114
digitalni sat
speedometer clock
2. STEERING HANDLE/L&R SWITCHES-Volan,prekidači, retrovizori
ERP
Ser.No ERP No.
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
1
Serbian name
Part
Description
No.
F125T-6-0907200
desni retrovizor
Right rearview mirror
GB5787
šraf
Bolt M10×1.25×45
3
F125T-A-0901005
podloška šrafa volana
handlebar orientation grip
4
F50T-19-0901000
volan
Handlebar
GB6177
matica
Nut M10×1.25
6
F125T-6-0907100
levi retrovizor
Left rearview mirror
7
F50T-5B-0905100
desni grip
Right handlebar grip
8
F125T-A-0902200
desni prekidači
Right handlebar switch
9
F50T-19-1501301
prekidač svetla
Headlight switch
10
F50T-19-1501305
prekidač paljenja
Ignition switch
11
F50T-4-0902100A
sajla gasa
Throttle cable
12
F50T-19-0901012
poluga zadnje kočnice
Left handle lever
13
F50T-19-1501302
ablender
HI-LOW beam switch
14
F50T-19-1501303
predkidač žmigavca
Turn Signal light switch
15
F50T-19-1501304
prekidač sirene
Horn switch
16 109033801 F50T-5B-0906400
levi grip
Left handlebar grip
17
sajla zadnje kočnice
Rear brake cable
2
5
1.3E+08
1.3E+08
F50T-19-0906100
3. FRONT PLASTIC PARTS - Prednje plastike
ERP
Ser.No Erp No.
Serbian name
Part
Description
No.
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
1
F50T-19-0401083
lajsna hrom
Front adorning strip
2
F50T-19-0402067
prednja rešetka
Front airness bar
3
F50T-19-0401005
prednja maska
Front panel
4
F50T-19-0401027
leve škrge
Left airness bar
5
F50T-19-0401006
donja podnica prednji deo Front panel case
6
F50T-19-0401023
donja podnica zadnji deo Frame fender
7
F50T-19-0401020
podnica
8
F50T-19-0401085
šarke na prednjoj podnici Front tidy gemel
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
9
F50T-19-0302032
šraf kukice prednje podnicePin for hanging hook
10
F50T-19-0401084
kukica na prednjoj podnici Hanging hook for helmet
11
F50T-19-0401018
polopac pretinca
Front tidy cover board
12
F50T-19-0401098
unutrašnjost pretinca
tool box clapboard
13
F50T-19-0401028
desne škrge
Right airness bar
14
F50T-19-0404016
prednja podnica
Front tidy
15
F50T-19-0402023
plastika volana zadnja
Speedometer cover
16
F50T-19-0402022
plastika volana prednja
Headlight cover
Foot pedal
4. REAR PLASTIC PARTS-Zadnje plastike
ERP
Ser.No Erp No.
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
Serbian name
Part
Description
No.
1
F50T-19-0401021
poklopac akumulatora
Battery cover
2
F50T-19-0401009
desna bočna plastika
Right decoration plate
3
F50T-19-0307200
levi fazaster
Left footpedal cover
4
F50T-19-0401025
poklopac u kutiji sedišta
Carrier box inner cover
5
F50T-19-0401013
kutija sedišta
Carrier box
6
F50T-19-0401010
leva bočna plastika
Side moulding right
7
F50T-19-0307400
desni fazaster
Right footpedal cover
8
119002601 F50T-5A-1900000
alat
Tools
5. FRONT FORK/ABSORBER - Prednji, zadnji amortizer
ERP
Ser.No Erp No.
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
Serbian name
Part
Description
No.
1
F50T-19-0506100
trougao volana
2
F125T-6-0506204
Self-lock nut
3
F125T-6-0506303
Bearing pedestal(upper)
4
F125T-6-0506307
Steel ball cage (upper)
5
F125T-6-0506305
6
1.05E+08 F125T-6-0506304
Bearing pedestal (lower)
7
1.05E+08 F125T-6-0506308
Steel ball cage(lower)
8
1.05E+08 F125T-6-0506306
Bracket cup(outer, lower )
9
1.3E+08
GB5787
šraf M10×35
Bolt M10×35
10 1.3E+08
GB5787
šraf M10×1.25×40
Bolt M10×1.25×40
11
F50T-19-0601000A
zadnji amortizer
Rear shock absorber
12 1.3E+08
GB5787
šraf
Bolt M8×32
13
F50T-19-0502100
prednji levi amortizer
Shock absorber(Left, front)
14
F50T-19-0502200
prednji desni amortizer
Shock absorber(Right,front)
ležaj volana
Lower bracket Assy.
Bracket cup(outer, upper)
6. FRONT REAR FENDER-Prednji, zadnji blatobran
ERP
Ser.No Erp No.
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
Serbian name
Part
Description
No.
1
111013503 F125-XFR-1101012
držač dekorativne lajsne
Decoration strip clamp
2
111013502 F125-XFR-1101011
dekorativna lajsna
Decorative strip
prednji blatobran
Front wheel fender(front)
držač kilometar sajle
Clip, odometer cable
zadnji blatobran
Rear wheel fender(enlarged)
mačije oko
Side reflector assy
držač mačijeg oka
Bracket of rear licence plate
zadnje oko
Rear reflector
3
F50T-19-0404006
4
117020902 F125T-B-1702101
5
F50T-19-0405009
6
116062402 F50T-9-1606100
7
8
F50T-19-0405003
1.16E+08 F50T-9-1606200
WIND 9
WIND 10
WIND 11 1800084
F50T-19-0405012
zadnji blatobran, držač tablice
Rear fender(rear)
F50T-19-0405012
(
F50T-8-0801202
šelna creva goriva
)
Rear fender(front)
Clip,fuel tank
7. FRONT REAR WHEEL/FRONT REAR BRAKE- Točkovi, Kočnice
Ser.No Erp No.
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
Part
No.
Serbian name
Description
1
F50T-19-0801000
prednji kočioni sistem kom. Front disc brake Assy
2
F50T-19-0801107
ručica prednje kočnice
Brake handle
3
F50T-19-0801113
šraf
Inner hexagon bolt
4
F50T-19-0801407
kočione pločice
Front brake pad
5
GB5787
šraf
Bolt M8×40
6
F50T-19-0701300
prednja felna 16``
Front wheel rim
F50T-6-0701406
ventil za gumu
Air valve
8
F50T-19-0801503
šraf diska
Screw, Installing disc plate
9
F50T-19-0801501
kočioni disk
Brake disc
10
F125T-6-0701404
guma
Wheel tyre 100/80-16
11 1.07E+08 F50T-6-0701215
kapica osovine 14
rubber cap for front wheel axle(14)
12
F50T-4-0701208
osovina prednjeg točka
Front wheel axle
13
F125T-6-0701210
piksna prednjeg točka
Front wheel bush(L: 23)
14
F125T-6-0701100
puž kilometraže
Speedometer gear(2.5)
15 1.3E+08
GB6177
matica
Nut M12×1.25
16 1.07E+08 F50T-6-0701216
kapica osovine 17
rubber cap for front wheel axle(17)
17 6020547
F50T-5A-0804111
pakne
Brake shoe unit
18
F50T-19-0702300
zadnja felna 16``
Rear wheel rim
19 1.3E+08
GB6187
matica
Nut M16×1.5
20
F125T-6-0702204A
guma
Wheel tyre 110/80-16
7
1800050
8. Fuel-OIL TANK/SEAT- Rezervoar, Sedište
ERP
Ser.No Erp No.
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
Serbian name
Part
Description
No.
1
F50T-19-1101100
rezervoar goriva sa poklopcem
Fuel tank (include lid)
2
F50T-19-1105100
senzor goriv
Fuel sensor
3
F50T-19-1101008
nosač rezervoara
Bracket supporting rear rack
4
GB5787
šraf
Bolt M8×16
5
F50T-19-1506403
sajla brave sedišta
Seat lock lever
6
F50T-19-1301000
sedište
Seat Assy
7
111060804 F125T-9-1106004
osigurač
Clip φ4
8
111060801 F125T-6-1106001
crevo goriva
Fuel pipe
9
11040801 F125T-9-1104000
filter goriva
Filter
10
F125T-6-1106006
crevo goriva
Fuel pipe
11
F125T-9-1103000
vakuum pumpa
Gasoline draining on-off
12 111060805 F125T-9-1106005
osigurač
Clip φ3.8
13 111060803 F125T-6-1106002
prelivno crevo
Negative pressure pipe
14
F50T-5A-1206000
senzor ulja
Machine oil sensor
15
F50T-5A-1202100
čep reyervoara ulja
Machine oil pot cover
16
F50T-19-1201000
rezervoar ulja
Machine oil pot
9. AIR CLEANER /MUFFLER-Vaz. Filter, Auspuh
ERP
Ser.No Erp No.
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
1
Serbian name
Part
Description
No.
102072303 F50T-4-0207003
dihtung auspuha na cilindruExhaust pipe gasket
2
GB5787
šraf
Bolt M8×20
3
F50T-19-0206100
držač auspuha
Muffler bracket
4
GB5787
šraf
Bolt M10×20
5
F50T-19-0201000
Double shock syphon
auspuh
F50T-19-0201000A
muffler (aluminium)
muffler (steel)
6
F50T-19-0102201
vazdušni filter, sunđer
Air cleaner filter
7
F50T-19-0114000
vazdušni filter, komplet
Air cleaner Assy
10. STAND/HANGING BRACKET- Nogare, nosač kofera
ERP
Ser.No Erp No.
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
Serbian name
Part
Description
No.
1
103052301 F50T-4-0305103
osovina nosača motora
Engine suspension axle 12×280
2
1.3E+08
matica M12×1.25
Nut M12×1.25
3
103052605 F50T-5A-0305109
nosač osovine
hanging bracket installing axle
4
1.3E+08
GB6177
matica
Nut M10×1.25
5
F50T-19-0305100
nosač motora
Engine hanging bracket
6
F50T-5A-0305104
gumeno kućište
Rubber case
7
F50T-5A-0304105
gumeno kućište
Rubber case
8
F50T-19-0303208
Automatic resetting hook,side stand
automatska kopča bočne nogare
9
F50T-5A-0304201A
opruga bočne nogare
Side stand spring
10
F50T-19-0304100
bočna nogara
Side stand
11
F50T-8A-0304204
šraf bočne nogare
Side stand bolt
12
F50T-5A-0303203
osdstojnik gumeni
Main stand buffer block
13
F50T-19-0303100
centralna nogara
Main stand
GB6177
14 103031903 F50T-5A-0303202
osovina centralne nogare Main stand axle(10×78)
15
šraf bočne nogare
Bolt M8×25
16 103032605 F50T-5A-0303205A
opruga centralne nogare
Main stand spring
17
paktreger
Rear rack
GB5787
F50T-19-1401000
11
FRAME-Šasija
ERP
Ser.No Erp No.
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
Serbian name
Part
Description
No.
1
F125-12-0401074
2
F50T-19-0302014
3
F50T-19-0301000A
4
F50T-19-0302006
5
F50T-19-0302031
6
F50T-19-0307304
nosač desnog fazastera
7
F50T-19-0307400
kućište desnog fazastera Right foot case
8
F50T-19-0307301
guma desnog fazastera
Right foot case rubber
9
F50T-19-0307105
osovina fazastera
foot pedal pin
10
F50T-19-0307107
opruga fazastera
Foot pedal spring
11
F50T-9-18020049
pločica šasije
Frame nameplate
12
F50T-19-0307101
guma levog fazastera
Left foot padel rubber
13
F50T-19-0307200
kućište levog fazastera
Left foot case
14
F50T-19-0307106
nosač levog fazastera
Left foot padel bracket
Right foot padel bracket
12
ELECTRIC APPLIANCES / Elektronika
ERP
Ser.No Erp No.
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
WIND
Serbian name
Part
Description
No.
1
F50T-19-1506000
bravice komplet
Lock Assy.
2
F50T-19-1503000
akumulator
Battery(12V7Ah)
3
115040804 F125T-9-1504100
relej
Relay Assy
4
F50T-19-1505100
instalacija
Wire harness
5
115040802 F125T-9-1504900
osigurač
Overcurrent protector
6
F50T-5A-1504500
regler
Rectifier
7
115022401 F50T-9-1502100
sirena
Horn Assy
8
6020540-1 F50T-5A-1504200A
bobina
Ignition coil
115042102 F50T-5A-1504400
CDI
C.D.I
CDI limitiran
C.D.I(Electronic limited)
10 115042401 F50T-9-1504300
automat žmigavca
Flasher
11 115042402 F50T-9-1504700
alarm
Alarm
12 112072601 F50T-5A-1207000
zujalica
Buzzer
9
F50T-19-1504400A
Download

PEDA WIND 50 BODY PARTS 1. LIGHT/SPEEDOMETER