Číslo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
Objednací číslo
B54100001
B54100002
B54100003
B54100004
B54100005
B54100006
H40-04
B54100008
B54100009
B54100010
B54100011
B54100012
B54100013
B54100014
B54100015
B54100017
B54100018
B54100019
B54100020
B54100021
B54100022
B54100023
B54100024
B54100025
B54100026
B54100027
B54100028
B54100030
B54100031
B54100032
B54100033
B54100034
B54100035
B54100036
B54100037
B54100038
B54100039
B54100040
B54100041
B54100042
B54100043
B54100044
B54100045
B54100046
B54100047
B54100048
B54100049
B54100050
B54100051
B54100052
B54100053
Číslo dodavatele
G2111000000
G2340010000
G5431010000
GB5789-86
GB96-86
G5432050000
G2431000000
GB955
G2321000000
G2340020000
G5320010000
GB5787-86
G5320020000
G5320040000
G5320030000
G2510050000
G5510040000
G2510060000
GB845-85
BD001B00000
G2511000000
G2510010000
G5510030000
G5510020000
G5410010000
G2421000000
G2421010000
GB894.1-86
G5410020000
B7006W00000
G2421020000
G5410030000
G5310010000
GB/T6187.1
B5001W00000
GB/T894.1
G2311000000
G2331000000
GB5789-86
G5310020000
GB/T6177.1
GB5783
G5110010000
G2411000000
GB11544-96
G2531000000
G2532000000
GB/T14-88
GB96-86
G2214000000
G2212000000
Název
Šasí
Táhlo zdvihu
Poklice předního kola
Šroub M6x14
Podložka 6x18x1,5
Ložisko kola
Přední kolo
Podložka 13x19x0,3
Přední osa kol
Čep
Pouzdro přední osy
Šroub M6x10
Pojistka přední osy levá
Pružina přední osy
Pojistka přední osy pravá
Distanční kroužek
Řemenice motoru
Kryt řemene pojezdu
Šroub ST4,8x13
Pero unašeče 4,7x4,7x25
Unašeč nože
Nůž
Podložka nože
Šroub nože
Pastorek pojezdu levý
Zadní kolo
Poklice zadního kola
Pojistný kroužek 12
Pastorek pojezdu pravý
Čep 5x21,5
Vnitřní kryt kola
Ložisko
Domeček ložiska
Pojistná matice M6
Podložka 22x35x1
Pojistný kroužek 22
Zadní osa kol
Páka ovládání zdvihu
Šroub M8x25
Pojistka zadní osy
Pojistná matice M8
Šroub M8x16
Držák spodního madla pravý
Převodovka pojezdu
Klínový řemen 10x610Li
Rám koše
Potah koše
Šroub M8x30
Podložka
Křídlová matice
Spodní madlo
Name
Deck
Height adjustment Pull Rod
Front Wheel Cover
Screw M6x14
Washer 6x18x1,5
Bearing
Front wheel
Washer 13x19x0,3
Front Wheel Shaft
Pin
Bearing Cover
Screw M6x10
Left front Shaft Fixing Nip
Spring
Right front Shaft Fixing Nip
Spacer
Driving pulley
Belt Cover
Bolt ST4,8x13
Blade hub key 4,7x4,7x25
Blade Hub
Blade
Washer
Blade Screw
Left Gear
Rear wheel
Rear Wheel Cover
Circlip 12
Right Gear
Pin 5x21,5
Dustproof Cover
Bearing
Bearing Cover
Locknut M6
Washer 22x35x1
Circlip 22
Rear wheel shaft
Height adjustment handle
Screw M8x25
Rear Shaft Fixing Nip
Locknut M8
Screw M8x16
Lower handle right bracket
Gear box assembly
V-belt 10x610Li
Grass catcher frame
Grass catcher bag
Screw M8x30
Washer
Knob Lock
Lower Steer
Ks
1
1
2
9
4
8
1
4
1
2
2
2
1
2
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
2
2
1
2
2
2
2
3
2
2
1
1
3
2
4
4
1
1
1
1
1
2
4
4
1
Číslo
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
77
78
79
80
81
82
83
84
Objednací číslo
B54100054
B54100055
B54100056
B54100057
B54100058
B54100059
B54100060
B54100061
B54100062
B54100063
HM-40000
B54100065
B54100066
B54100067
B54100068
B54100069
B54100070
B54100071
B54100072
B54100073
B54100074
B54100075
B54000056
B54000057
B54000058
B54000059
B54000060
B54000061
B54000062
000041
Číslo dodavatele
G2233000000
G5215000000
G5211000000
G5210010000
GB802-88
G5211020000
GB5789-86
G5221000000
G5222000000
G5231000000
G2540010000
GB896
G2540020000
G5540030000
GB/T12165-1990
G2110030000
G5110020000
G5110070000
G2412000000
GB/T6177.1
GB5783
GB5789-86
G2110040000
G2120020000
G5120020000
GB845-85
GB845-85
GB6187
Název
Bowden brzdy motoru
Šroub madla
Horní madlo
Držák madla startování
Matice M6
Návlek horního madla
Šroub M6x35
Páka pojezdu
Páka brzdy motoru
Bowden pojezdu
Motor SG350
Víko koše
Poj. kroužek osy víka koše
Osa víka koše
Pružina víka koše
Nýt 4x10
Zadní lišta
Držák spodního madla levý
Průchodka bowdenu
Držák převodovky
Pojistná matice M6
Šroub M6x25
Šroub M6x45
Přední madlo
Pouzdro
Pouzdro
Šroub ST 4,8x16
Šroub ST 4,8x22
Matice M8
Mulčovací záslepka
Name
Flameout cable
Bolt
Upper handle
Rope Guide
Nut M6
Foam Softgrip
Bolt M6x35
Forward Lever
Flameout lever
Self-propelled Cable
Engine SG350
Rear Discharge Cover
Circlip
Shaft
Spring
Rivet 4x10
Steel strip
Lower handle Left Bracket
Bush
Gearbox bracket
Locknut M6
Screw M6x25
Screw M6x45
Front handle
Sheath
Sheath
Screw ST4,8x16
Screw ST4,8x22
Nut M8
Mulching kit
Ks
1
2
1
1
3
1
2
1
1
1
1
1
2
1
1
3
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
3
1
Číslo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
Objednací číslo
HM-40001
HM-40002
HM-40003
HM-40004
HM-40005
HM-40006
HM-40007
HM-40008
HM-40009
HM-40010
HM-40011
HM-40012
HM-40013
HM-40014
HM-40015
HM-40016
HM-40017
HM-40018
HM-40019
HM-40020
HM-40021
HM-40022
HM-40023
HM-40024
HM-40025
HM-40026
HM-40027
HM-40028
HM-40029
HM-40030
HM-40031
HM-40032
HM-40033
HM-40034
HM-40035
HM-40036
HM-40037
HM-40038
HM-40039
HM-40040
HM-40041
HM-40042
HM-40043
HM-40044
HM-40045
HM-40046
HM-40047
HM-40048
HM-40049
HM-40050
HM-40051
HM-40052
HM-40053
Číslo dodavatele
GB802-88
GB96-86
Y1431000000
Y1411010000
GB5789
Y1431010000
Y1411020000
Y1412000000
Y1421000000
Y1422000000
Y1423000000
Y1611000000
GB5789
Y5112000000
Y3110030000
GB823
GB93
Y5110020000
Y3110010000
Y1413000000
Y1111000000
Y1721000000
GB5789
Y1621000000
Y1140060000
GB3639
Y3631000000
Y3510010000
Y3510020000
Y1141000000
GB900-88
Y1810010000
Y1811000000
Y1812000000
GB6187.1-2000
GB5787
GB5787
Y1140070000
Y1140080000
GB5789
Y3140020000
Y3140030000
Y1140040000
Y3510040000
Y1510060000
Y3140050000
Y1510070000
Y1512000000
GB900-88
Y3820010000
Y1513000000
Y3820020000
Y3312000000
Název
Krytá matice M6
Podložka 6,5x15x0,5
Startér kompletní
Horní kryt motoru
Matice M12x1,25
Miska startéru
Pouzdro
Ventilátor
Svorník I
Svorník II
Svorník III
Setrvačník
Šroub M6x12
Kryt odvzdušnění
Těsnění odvzdušnění
Šroub M3x6
Pružná podložka 3
Membrána odvzdušnění
Olejový filtr
Kryt
Kliková skříň
Brzda motoru
Šroub M6x20
Zapalování kompletní
Těsnění hlavy válce
Čep 10x16
Svíčka
Sací ventil
Výfukový ventil
Hlava válce
Svorník tlumiče
Těsnění výfuku
Tlumič výfuku
Kryt tlumiče výfuku
Pojistná matice M6
Šroub M8x45
Šroub M8x40
Těsnění ventilového víka
Ventilové víko
Šroub M6x14
Pojistná matice
Matice ventilu
Vahadlo ventilu
Podložka pružiny
Pružina ventilu
Seřizovací šroub ventilu
Vodící deska
Zdvihací tyčka ventilu
Svorník karburátoru M6x80
Těsnění sání válce
Příruba karburátoru
Těsnění karburátoru
Primer
Name
Nut M6
Washer 6,5x15x0,5
Starter assembly
Air director
Flange nut M12x1,25
Starter cup
Bush
Fan
Stud I
Stud II
Stud III
Flywheel
Flange bolt M6x12
Ventilator cover
Sealing gasket
Screw M3x6
Spring washer 3
Steel valve plate
Oil filter
Wind deflector
Crankcase
Brake assembly
Flange bolt M6x20
Ignition assembly
Gasket
Pin 10x16
Spark plug
Inlet valve
Exhaust valve
Cylinder head
Stud
Thermal insulation
Muffler
Muffler cover
Lock nut M6
Bolt M8x45
Bolt M8x40
Gasket
Cylinder cover
Flange bolt M6x14
Lock nut
Adjusting nut
Valve rocker
Spring plate
Valve spring
Bolt
Putter guide
Tappet valve rod
Stud M6x80
Paper pad
Intake-tube
Paper pad
Starting primer Bulb II
Ks
3
4
1
1
1
1
3
1
1
1
1
1
8
1
1
1
1
1
1
1
1
1
4
1
1
2
1
1
1
1
2
1
1
1
2
3
1
1
1
4
2
2
2
2
2
2
1
2
2
1
1
1
1
Číslo
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
Objednací číslo
HM-40054
HM-40055
HM-40056
HM-40057
HM-40058
HM-40059
HM-40060
HM-40061
HM-40062
HM-40063
HM-40064
HM-40065
HM-40066
HM40059
HM-40071
HM-40074
HM-40075
HM-40076
HM-40077
HM-40078
HM-40079
HM-40080
HM-40081
HM-40082
HM-40083
HM-40084
HM-40085
HM-40086
HM-40087
HM-40088
HM-40089
HM-40090
HM-40091
HM-40092
HM-40093
HM-40094
HM-40095
HM-40096
HM-40097
HM-40098
HM-40099
HM-40100
HM-40101
HM-40102
HM-40103
HM-40104
HM-40105
HM-40106
Číslo dodavatele
Y1311000000
Y1310010000
BC005W0000
6203/53
Y1211000000
Y1222000000
Y1220060000
Y1221000000
Y1220050000
Y1220030000
Y1220040000
Y1220020000
Y1220010000
Y1332000000
Y1332010000
Y1331000000
BE002W0000
Y3322000000
Y3322010000
Y3322020000
GB5789
Y3320030000
Y1321000000
Y1320020000
GB6182
Y1320010000
Y3320010000
Y3313020000
Y1313000000
Y3313010000
Y1132010000
GB9877.1-88
Y3120020000
Y3310040000
Y3711010000
Y1711030000
Y3711040000
Y1712000000
Y1711050000
Y3712010000
GB6177
Y1821000000
Y1821010000
Y3821030000
Y1821020000
Y1822010000
Y1822000000
Y1110040000
GB3639
B1029W0000
GB96-86
Y1131000000
BC006W0000
Název
Karburátor
Těsnění vzduch. filtru
Gufero 17x30x6
Ložisko
Kliková hřídel
Ojnice kompletní
Pojistka pístního čepu
Píst
Pístní čep
Stírací kroužek
Stírací kroužek
Pístní kroužek
Pístní kroužek
Olejová měrka
Těsnící kroužek
Hrdlo nalévání oleje
O kroužek
Víčko palivové nádrže
Těsnění zátky
Záchyt zátky
Šroub M6x20
Podložka
Palivová nádrž
Držák nádrže pravý
Pojistná matice M6
Držák nádrže levý
Palivový filtr
Svorka hadičky
Hadička
Svorka hadičky
Ovládací táhlo regulátoru
Gufero 6x11x4
Závlačka
Táhlo
Deska regulace otáček
Táhlo regulace
Pružina táhla regulace
Páka regulace otáček
Pružina
Šroub M6x23
Matice M6
Příruba vzduchového filtru
Hadička odvzdušnění
Pouzdro
Vnitřní krytka vzduch. filtru
Vzduchový filtr
Kryt vzduchového filtru
Těsnění klikové skříně
Čep
Výpustný šroub M10x1,25-15
Podložka výpustného šroubu
Spodní kryt klikové skříně
Gufero
Name
Carburetor
Washer
Oil seal 17x30x6
Bearing
Crankshaft
Connecting rod assembly
Circlip
Piston
Pin
Slid way
Ring B
Piston ring 2
Piston ring 1
Dipstick
Sealing ring
Oil pipe
O-ring
Fuel Tank cap
Gasket
Cover bracket
Flange bolt M6x20
Anti-vibration pad
Fuel tank
Right bracket
Lock nut M6
Left bracket
filter screen
Rand I
Oil tube
Rand II
Speed gear shaft
Oil seal 6x11x4
Cotter pin
Clip
Governor
Push rod
Spring
Rocker
Spring
T-bolt
Flange nut
Air filter base
Waste pipe
Air filter bush
Cover plate
Filter element
Air filter cover
Sealing gasket
Pin
Bolt M10x1,25-15
Washer 10,5x16x1,5
Crankcase cover
Fuel seal
Ks
1
1
1
1
1
1
2
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
4
4
1
1
2
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
3
1
1
2
1
1
1
1
2
1
1
1
1
Číslo
107
108
109
110
111
112
113
114
115
Objednací číslo
HM-40107
HM-40108
HM-40109
HM-40110
HM-40111
HM-40112
HM-40113
HM-40114
HM-40115
Číslo dodavatele
GB5789
GB5789
Y1510050000
Y1511000000
Y3132030000
Y1132000000
Y3132020000
Y1133000000
Y1120010000
Název
Šroub M6x40
Šroub M6x35
Zdvihátko
Vačková hřídel
Palec
Regulátor otáček
Pojistný kroužek
Destička regulátoru
Hřídel regulátoru otáček
Name
Flange bolt M6x40
Flange bolt M6x35
Tappet
Camshaft
Slide sleeve
Speed control gear
Jump ring
Pressing plate
Speed shaft
Ks
1
7
2
1
1
1
1
1
1
Download

541 SX.pdf