14
Zaštitni lim Ø58 x 24 x 2
13
Zavrtanj
12
Kolutni ležaj 51204
11
Ručica
10
č0400
M4x5
SRPS M.B0.012
čv40
1
SRPS M.C3.501
Razni
1
č0400
1
čv40
1
SL 20 - Odlivak
1
č0400
1
čv40
1
Al
2
P.CuSn12
1
SL 20 - Odlivak
1
Ø20 x 740
Zavrtanj M5x13
1
SRPS M.B0.210
9
Glava dizalice
8
Podložna pločica
7
Zavrtanj M10x15
6
Kugla Ø32
5
Navrtka
4
Trup dizalice
3
Navojno vreteno
SRPS M.B0.062
čv50 - Otkovak
1
2
Zavrtanj
SRPS M.B0.012
čv40
1
1
Podložna pločica
č.0400
1
Poz.
Ø30 / Ø10,5x2,5
SRPS M. B0.012
Tr30x12
SRPS M. B0.601
M12x25
Ozn.dok.
Ø42 / Ø13x3
Naziv
Veza - pripadnost sklopu
Stand.
Tol.slob.mera
Materijal
Klas.hra. Razmera
1:1
Kom Prim.
Masa
Materijal
Datum
Ime
Obradio
Ispitao
Stand.
Označio
Š.C. Besedeš Jožef
St.i
Izmena
Datum Ime
Kanjiža
Naziv:
SKLOPNI CRTEŽ RUČNE
DIZALICE
Br.crteža:
List
004.(II-12)
Izv.dokumenata
Zamena za
Download

Kanjiža 004.(II-12) SKLOPNI CRTEŽ RUČNE DIZALICE