KATALOG
NÁHRADNÍCH DÍLŮ
Kotle na pevná paliva
Změna vyhrazena !
1/9/2014
M7742190015
Důležité poznámky
•
•
Náhradní díly smí instalovat pouze servisní pracovník s platným oprávněním!
Ceník náhradních dílů je v samostatném souboru.
Bosch Termotechnika, s.r.o.
Ve Vrbině 588/3
794 01 Krnov – Pod Cvilínem
Tel.
Fax.
e-mail:
554 694 111
554 694 333
[email protected]
www.dakon.cz
Strana
Spotřebič
DOR 12, 16, 20, 24, 25 Max, 32, 32D, 45D
4
DOR F 12, 16, 20, 24, 25, 32
14
FB / FB D 20, 26, 32, 36, 42
21
FB2 20, 25, 32, 40
27
FB 2 25/30 Automat
33
KP Pyro 18, 24, 32, 38
43
KP Pyro F 21, 26, 32, 38
50
Damat Pyro G 20, 24, 28, 32, 36
57
2
Poznámky
Seznam náhradních dílů – DOR
1
Kotlové těleso
DOR 12, 16, 25 Max, 32
3
Seznam náhradních dílů – DOR
1
Kotlové těleso
DOR 20, 24
4
Seznam náhradních dílů – DOR
1
Kotlové těleso
DOR 32 D
5
Seznam náhradních dílů – DOR
1
Kotlové těleso
DOR 45 D
6
Seznam náhradních dílů – DOR
2
Opláštění
DOR 12, 16, 20, 24, 25 Max, 32, 32D, 45D
7
Seznam náhradních dílů – DOR
3
Cihly a příslušenství
DOR 12, 16, 20, 24, 25 Max, 32, 32D, 45D
8
28
28
29
30
32
32
33
33
33
33
87399303070
87399303520
87399303080
87399303540
87399303090
87399301720
87399303100
87399303580
87399303590
87399303110
87399303630
87399303120
87399303640
87399303130
87399303140
87399303150
87399303160
87399303170
87399303180
87399303190
87399303200
87399303210
87399303220
87399302160
87399300950
87399302180
87399302190
87399302200
87399302210
87399300200
87399304860
87399302220
87399302230
87399302240
87399302250
87399302260
87399302270
87399303530
87399303050
87399302280
87399302290
87399302300
87399302310
87399304870
87399302320
87399302330
87399302340
87399302350
87399302360
87399302370
87399302380
87399302390
87399302400
87399304880
87399304890
9
DOR 45D
DOR 32D
CS
DOR DOR
32D 32
DOR 45D
DOR 20

DOR
3225 Max
DOR
Těleso
kotl. DOR
12 smyčka
Cihla opěra
segmentu
806/109
Těleso
kotl.
DOR
16 smyčka
Cihla čelní III/D 815/55
Těleso
kotl. DOR s20rukojetí
smyčkaDOR 12-45
Hák pohrabáče
Těleso
kotl.
DOR 24
smyčka
Škrabka
kanálu
kompl.
DOR12,16
Škrabka
kanálu
kompl.
Těleso
kotl.
DOR 25
MAX DOR25,32
smyčka
Škrabka
velká
12,16
Těleso
kotl.
DORDOR
32 smyčka
Škrabka
velká
Těleso
kotl.
DORDOR
32 D20-45D
smyčka
Těleso kotl. DOR 45 D smyčka
Těleso kotl. DOR 12 bez smyčky
Těleso kotl. DOR 16 bez smyčky
Těleso kotl. DOR 20 bez smyčky
Těleso kotl. DOR 24 bez smyčky
Těleso kotl. DOR 25 MAX bez smyčky
Těleso kotl. DOR 32 bez smyčky
Těleso kotl. DOR 32 D bez smyčky
Těleso kotl. DOR 45 D bez smyčky
Termomanometr kompletní
Termomanometr černý
Rošt přední + výklop sestava Cr DOR12,16
Rošt přední + výklop sestava Cr DOR20,24
Rošt přední + výklop sestava Cr DOR25,32
Rošt přední 818/94 Cr
Ventilek zpětný manotermu G1/2''
Jímka 7x8x45 4550.47.0A
Rošty otočné komplet DOR12,16
Rošty otočné komplet DOR20,24
Rošty otočné komplet DOR25-45
Rošt otočný 818/96
Páka kompletní DOR 12,16
Páka kompletní DOR 20-45D
Segment 806/175
Páka trubky 1/2''- 81 DOR45D
Páka roštovací FI 14-497 DOR 12-32D
Páka roštovací kompletní DOR 45D
Dvířka popelová s dusivkou DOR 12, 16
Dvířka popelová s dusivkou DOR20,24,32
Dvířka popel.s dusivkou DOR25 Max
Dvířka popelová s dusiv DOR45 D
Dusivka kompletní DOR 12,16
Dusivka kompletní DOR 20-45D
Šroub stavěcí
Sklo dusivky kompl DOR 20-45D
Šňůra těsnící dusivky DOR 12,16
Šňůra těsnící dusivky DOR 20-45D
Dvířka popelová bez dusivky DOR 12,16
Dvířka popelová bez dusiv DOR 20,24,32
Dvířka popel.bez dusivky DOR25 Max
Dvířka popelová bez dusivky DOR45
DOR 25DOR
Max 24
Kotlové těleso
119
120
122
123
123
125
125
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
3
3
3
3
4
5
7
7
7
Objednací číslo
DOR 24
Název dílu
1
8
11
11
12
25
26
26
27
27
27
27
Objednací číslo
DOR 16
Název dílu
DOR 20
DOR
DORDOR
12 12
DOR 16
Pozice
Pozice
DOR



 
    

 
 


 
     









      

 
 
 
 


 
 
   
 
 
     


      

 
 
 


 
     
       
     
 
     
 
 
 


58
58
59
59
60
60
60
60
61
61
61
61
64
65
65
65
65
66
66
66
67
69
87399302440
87399302450
87399302460
87399302470
87381204580
87381204560
87399302500
87399302510
87399302530
87399302540
87399302520
8738124051
87399302550
87399302560
87399302590
87399302600
8738100920
8738100921
87399302630
87399303230
87399302640
87399302650
87399302660
87399302670
87399302730
87399302740
87399302750
87399302760
87399302770
87399302780
87399303240
87399303250
87399303260
87399303270
87399302820
87399302790
87399302810
87399302800
87399302830
87399303280
87399302850
87399302860
87399302870
87399302880
87399303290
87399303300
87399302890
87399302910
10
DOR 45D
DOR 32D
DOR 32
Šňůra těsnící pop. dvířek DOR 12,16
Šňůra těsnící pop. dvířek DOR 20-45
Závora dv. svař., svrtaná DOR20-45D
Závěs spodní + šrouby DOR 12-45
Zásuvka popelníková DOR 16
Zásuvka popelníková DOR 20-45D
Klapka zatápěcí +závlačky DOR 12,16
Klapka zatápěcí +závlačky DOR 20-45
Páka zatápěcí klapky sada DOR12-32D
Páka zatápěcí klapky sada DOR 45 D
Přepážka klapky svař 2 ks DOR45D
Ventil termostatický
Klíč odtahové klapky 815/37-1
Klapka odtahová 815/34
Těsnění pryžové 90x70x3
Těsnění příruby 2,5'' 100x75x3 pryž.
Příruba hrdla vody DOR 12,16
Příruba hrdla vody DOR 20-45
Závěs plotny + matice+ závl DOR20-45
Sada šroubů pro přiruby (M8)
Poklop čištění svař. DOR12-45D
Ekonomizér svařený DOR16
Ekonomizér svařený DOR32
Ekonomizér svařený DOR45D
Plotna DOR12,16
Plotna 818/90 DOR20,24
Plotna DOR25,32,32D
Plotna kompletní DOR45D
Těs.šńůra děl. spáry plotny DOR12,16
Těs.šńůra děl. spáry plotny DOR20-32
Těsnící šňůra plotny sada DOR12,16
Těsnící šňůra plotny sada DOR20,24
Těsnící šňůra plotny sada DOR25,32
Těsnící šňůra plotny DOR 45
Izolace plotny DOR12,16
Izolace plotny DOR20,24
Izolační deska kompl. DOR45D
Izolace plotny DOR25-32D
Nosič izolace plotny, DOR12-32D
Dvířka přikl. kompl.s pákou DOR12,16
Dvířka přikl. kompl s pákou DOR20-32
Dvířka přikl. kompl s pákou DOR32 D
Dvířka přikl. kompl s pákou DOR45 D
Těsnící šňůra přikl dvířek DOR12,16
Těsnící šňůra přikl dvířek DOR20-32
Těsnící šňůra přikl dvířek DOR45 D
Závlačka 5x40 DOR 12-32D
Páka dvířek kompletní Dor 12-32D
DOR 25 Max
35
35
36
37
38
38
39
39
40
40
41
42
44
45
49
49
50
50
52
53
55
56
56
56
58
58
DOR 24
Kotlové těleso
DOR 20
1
Objednací číslo
DOR 16
Název dílu
DOR 12
Pozice
DOR
 
     
       
       
 
     
 
    
      


       
      
      
 
     
 
     
     
       
       





 
  

 
    
 
 
  

 
 

  
      
 
   


 
    

      
      
Kryt manotermu DOR12,16
Kryt manotermu DOR 20-32D
Panel přední DOR12,16
Panel přední DOR 20-32D
Izolace předního panelu DOR12,16
Izolace předního panelu DOR20-32D
Izolace krytu manometru DOR12,16
Izolace man, DOR20-32
Panel boční levý DOR12,16
Panel boční levý DOR20,24
Panel boční levý DOR25-32D
Panel boční levý DOR45D
Izolace boční DOR12,16
Izolace boční DOR20,24
Izolace boční DOR25,32,32D
Izolace boční DOR45D
Panel zadní DOR 12,16
Panel zadní DOR 20-32D
Panel zadní DOR45D
Izolace zadní 812/117 DOR 12,16
Izolace zadní 813/112 DOR 24-32D
Izolace zadní DOR45D
Víko kompletní DOR 12 ,16
Víko kompletní DOR 20,24
Víko kompletní DOR25,32
Víko kompletní, DOR 32D
Víko kompletní DOR45D
Panel boční pravý DOR12,16
Panel boční pravý DOR20,24
Panel boční pravý DOR 25-32
Panel boční P DOR32D
Panel boční pravý DOR45D
Pružina panelu - malá
Sada šroubů + podl. -úchyt panelů (M4)
Čep panelu M5 + matice M5 set
8738100152
8739930180
8739930181
8739930182
87399301840
87399301850
87399301870
87399301880
8739930189
8739930190
8739930191
8739930193
87399301940
87399301950
87399301960
87399301970
8739930199
8739930200
8739930201
87399302020
87399302030
87399302040
8739930205
8739930206
8739930207
8739930208
8739930209
8739930210
8739930211
8739930212
8739930213
8739930215
87399300940
87399303320
87399303330
11
  

DOR 45D
1
1
3
3
4
4
5
5
6
6
6
6
7
7
7
7
8
8
8
9
9
9
10
10
10
10
10
12
12
12
12
12
13
14
15
   
DOR 32D
87399302920
87399302930
87399302940
87399302950
87399302960
87399302970
87399300570
87399302990
87381232170
87399303000
87399303010
87399303030
DOR 32
Páka dvířek DOR 45 D ND
Dusivka horní DOR D
Přepážka P4-147x256, DOR12
Přepážka P4-103x352 DOR20,24
Přepážka P4-98x352 DOR25-32D
Přepážka komplet DOR45D
Regulátor tepelný DOR
Regulátor TRV3 se zdvihátkem
Regulátor tepelný - vnitřní člen + knoflík
Růžice krycí T222 3/4'' černá
Rukojeť kuželová otočná set D6
Klapka explozní kompletní DOR 25, 32
Opláštění
DOR 25 Max
69
70
71
71
71
71
72
72
77
73
74
76
2
DOR 24
Kotlové těleso
DOR 20
1
Objednací číslo
DOR 16
Název dílu
DOR 12
Pozice
DOR


 
  


     

       
       
     

 
 
    
 
    
 
    
 
    
 
 
  

 
 
  

 
    

 
    

 
 
 


 
 
 


       
       
       
87399303340
87399303350
87399303360
87381196020
87399303380
87399303390
87399303400
87399303410
87399303420
87399303450
87399303460
87399303490
87399303500
87399303510
87399303520
87399303540
87399301720
87399303580
87399303590
87399303630
87399303640
12
DOR 45D
Cihla zkosení 808/93
Cihla střední 808/95
Cihla boční 808/94
Cihla bauxit 808/90
Těsnění cihel 20x20-260 DOR 16
Cihla ohniště 818/102
Cihla klín stř. krátký 815/94
Cihla vyzdívky boční 817/133
Cihla vyzdívky boční 817/116
Cihla vyzdívka 817/75,76 delší
Cihla vyzdívka 817/75,76 A
Cihla klín spodní 806/172
Cihla klín střední 806/171
Cihla horní klín 806/170
Cihla opěra segmentu 806/109
Cihla čelní III/D 815/55
Hák pohrabáče s rukojetí DOR 12-45
Škrabka kanálu kompl. DOR12,16
Škrabka kanálu kompl. DOR25,32
Škrabka velká DOR 12,16
Škrabka velká DOR 20-45D
DOR 32D
1
2
3
4
5
6
7
8
9
12
13
16
17
18
19
20
22
23
23
25
25
DOR 32
8739930214
8739930192
87399301980
8739930183
87399301860
87399304920
DOR 25 Max
Bočnice panelu pravá DOR45D
Bočnice panelu levá DOR45D
Izolace bočnice DOR45D
Panel přední DOR45D
Izolace přední DOR45D
Sada šroubů úchyt spod. panelů DOR45
Vyzdívka a příslušenství
DOR 24
Opláštění
DOR 20
2
16
17
18
19
20
21
3
Objednací číslo
DOR 16
Název dílu
DOR 12
Pozice
DOR






 
 
 


 
 
   

  



 




     
 
 
 
     
Seznam náhradních dílů – DOR F
1
Kotlové těleso
DOR F 12, 16, 25, 32
13
Seznam náhradních dílů – DOR F
1
Kotlové těleso
DOR F 20, 24
14
Seznam náhradních dílů – DOR F
2
Opláštění
DOR F 12, 16, 20, 24, 25, 32
15
Seznam náhradních dílů – DOR F
3
Cihly a příslušenství
DOR F 12, 16, 20, 24, 25, 32
16
DOR F 32
DOR F 32
DOR F 25
DOR F 25
DOR F 24
DOR F 24
DOR
F 20
DOR F
DOR
F 20
16
DOR F 12
Název
dílu
Název
dílu
Objednací
číslo
Objednací
číslo
6
1
7
1
8
1
22
1
23
1
23
1
25
1
25
1
Cihla ohniště 818/102
Kotlové těleso
Cihla klín stř. krátký 815/94
Těleso kotl. DOR F 12 smyčka
Cihla vyzdívky boční 817/133
Těleso kotl. DOR F 16 smyčka
Hák pohrabáče s rukojetí DOR 12-45
Těleso kotl. DOR F 20 smyčka - DN50
Škrabka kanálu kompl. DOR12,16
Těleso kotl. DOR F 24 smyčka - DN50
Škrabka kanálu kompl. DOR25,32
Těleso kotl. DOR F 25 smyčka - DN50
Škrabka
velká DOR 12,16
Těleso kotl. DOR F 32 smyčka - DN50
Škrabka
velká
20-45D
Těleso
kotl. DOR
DOR F
20 smyčka - DN70
87399303390
 
87399303400
    
87381224740
87399303410
 

87381224760
87399301720


 
87381224780
87399303580  

87381224800
87399303590
  
87381224820
87399303630

87381224840  
87399303640





87381240330
1
1
1
2
3
3
3
7
7
7
11
11
26
27
27
27
28
28
29
30
32
32
33
33
33
35
35
36
37
38
38
39
39
40
42
44
45
49
49
50
50
52
53
Těleso kotl. DOR F 24 smyčka - DN70
Těleso kotl. DOR F 25 smyčka - DN70
Těleso kotl. DOR F 32 smyčka - DN70
Termomanometr kompletní
Rošt přední + výklop sestava Cr DOR12,16
Rošt přední + výklop sestava Cr DOR20,24
Rošt přední + výklop sestava Cr DOR25,32
Rošty otočné komplet DOR12,16
Rošty otočné komplet DOR20,24
Rošty otočné komplet DOR25-45
Páka kompletní DOR 12,16
Páka kompletní DOR 20-45D
Páka roštovací FI 14-497 DOR 12-32D
Dvířka popelová s dusivkou DOR 12, 16
Dvířka popelová s dusivkou DOR20,24,32
Dvířka popel.s dusivkou DOR25
Dusivka kompletní DOR 12,16
Dusivka kompletní DOR 20-45D
Šroub stavěcí
Sklo dusivky kompl DOR 20-45D
Šňůra těsnící dusivky DOR 12,16
Šňůra těsnící dusivky DOR 20-45D
Dvířka popelová bez dusivky DOR 12,16
Dvířka popelová bez dusiv DOR 20,24,32
Dvířka popel.bez dusivky DOR25
Šňůra těsnící pop. dvířek DOR 12,16
Šňůra těsnící pop. dvířek DOR 20-45
Závora dv. svař., svrtaná DOR20-45D
Závěs spodní + šrouby DOR 12-45
Zásuvka popelníková DOR 16
Zásuvka popelníková DOR 20-45D
Klapka zatápěcí +závlačky DOR 12,16
Klapka zatápěcí +závlačky DOR 20-45
Páka zatápěcí klapky sada DOR12-32D
Ventil termostatický
Klíč odtahové klapky 815/37-1
Klapka odtahová 815/34
Těsnění pryžové 90x70x3
Těsnění příruby 2,5'' 100x75x3 pryž.
Příruba hrdla vody DOR 12,16
Příruba hrdla vody DOR 20-45
Závěs plotny + matice+ závl DOR20-45
Sada šroubů pro přiruby (M8)
17
87381240340
87381240350
87381240360
87399302160
87399302180
87399302190
87399302200
87399302220
87399302230
87399302240
87399302260
87399302270
87399302280
87399302300
87399302310
87399304870
87399302330
87399302340
87399302350
87399302360
87399302370
87399302380
87399302390
87399302400
87399304880
87399302440
87399302450
87399302460
87399302470
87381204580
87381204560
87399302500
87399302510
87399302530
8738124051
87399302550
87399302560
87399302590
87399302600
8738100920
8738100921
87399302630
87399303230
CS
Pozice
Pozice
DOR
F 16
12
DOR F
DOR F
DOR F



     
 
 
 
 
 
 
 
   
     
 
 


 
   
     
   
 
   
 
 


 
   
     
     
 
   
 
   
     
     
     
     
 
   
 
   
   
     
1
1
6
6
6
7
7
7
8
8
8
Panel přední DOR F 12,16
Panel přední DOR F 20-32
Panel boční levý DOR F 12,16
Panel boční levý DOR F 20,24
Panel boční levý DOR F 25-32
Izolace boční DOR12,16
Izolace boční DOR20,24
Izolace boční DOR25,32,32
Panel zadní DOR F 12,16
Panel zadní DOR F 20-32 - DN50
Panel zadní DOR F 20-32 - DN 70
58
59
59
60
60
60
61
61
61
64
65
65
66
66
67
69
71
71
71
72
77
73
74
76
78
78
79
79
8738124389
8738124390
87399302640
87399302650
87399302660
87399302730
87399302740
87399302750
87399302770
87399302780
87399303240
87399303250
87399303260
87399302820
87399302790
87399302800
87399302830
8738127668
8738127669
87399302880
87399303290
87399302890
87399302910
87399302940
87399302950
87399302960
87399300570
87381232170
87399303000
87399303010
87399303030
8738127599
8738127600
8738127601
8738127602
87381232350
87381232410
87381232400
87381232460
87381232540
87399301940
87399301950
87399301960
87381232510
87381232520
87381240380
18
DOR F 32
2
Adaptér příruby 12-16 kW (2ks)
Příruba výstupu sestava 20-32 kW (2ks)
Poklop čištění svař. DOR12-45D
Ekonomizér svařený DOR16
Ekonomizér svařený DOR32
Plotna DOR12,16
Plotna 818/90 DOR20,24
Plotna DOR25,32,32D
Těs.šńůra děl. spáry plotny DOR12,16
Těs.šńůra děl. spáry plotny DOR20-32
Těsnící šňůra plotny sada DOR12,16
Těsnící šňůra plotny sada DOR20,24
Těsnící šňůra plotny sada DOR25,32
Izolace plotny DOR12,16
Izolace plotny DOR20,24
Izolace plotny DOR25-32D
Nosič izolace plotny, DOR12-32
Dvířka přikládací DOR12,16
Dvířka přikládací DOR20-32
Těsnící šňůra přikl dvířek DOR12,16
Těsnící šňůra přikl dvířek DOR20-32
Závlačka 5x40 DOR 12-32D
Páka dvířek kompletní Dor 12-32D
Přepážka P4-147x256, DOR12
Přepážka P4-103x352 DOR20,24
Přepážka P4-98x352 DOR25-32D
Regulátor tepelný DOR,
Regulátor tepelný - vnitřní člen + knoflík
Růžice krycí T222 3/4'' černá
Rukojeť kuželová otočná set D6
Klapka explozní kompletní DOR 25, 32
Izolace priklad.dvirek DOR F 12-16
Izolace priklad.dvirek DOR F 20-32
Kryt prklad.dvirek DOR F 12-16
Kryt prklad.dvirek DOR F 20-32
Opláštění
DOR F 25
54
54
55
56
56
58
58
DOR F 24
Kotlové těleso
DOR F 20
1
Objednací číslo
DOR F 16
Název dílu
DOR F 12
Pozice
DOR F
 
   
     



 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
     
 
   
 
   
     
     

 
 
     
     
     
     
 
 
   
 
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
   
   
1
2
3
4
5
6
7
8
22
23
23
25
25
Cihla zkosení 808/93
Cihla střední 808/95
Cihla boční 808/94
Cihla bauxit 808/90
Těsnění cihel 20x20-260 DOR 16
Cihla ohniště 818/102
Cihla klín stř. krátký 815/94
Cihla vyzdívky boční 817/133
Hák pohrabáče s rukojetí DOR 12-45
Škrabka kanálu kompl. DOR12,16
Škrabka kanálu kompl. DOR25,32
Škrabka velká DOR 12,16
Škrabka velká DOR 20-45D
87399303340
87399303350
87399303360
87381196020
87399303380
87399303390
87399303400
87399303410
87399301720
87399303580
87399303590
87399303630
87399303640
19
DOR F 32
87381228080
87381228090
87381240370
87381232390
87381232450
87381232530
87399300940
87399303320
87399303330
87381232550
87381232560
DOR F 25
Izolace zadní 812/117 DOR F 12,16
Izolace zadní 813/112 DOR F 20-32 - DN50
Izolace zadní 813/112 DOR F 20-32 - DN70
Panel boční pravý DOR F 12,16
Panel boční pravý DOR F 20,24
Panel boční pravý DOR F 25-32
Pružina panelu - malá
Sada šroubů + podl. -úchyt panelů (M4)
Čep panelu M5 + matice M5 set
Lišta montážní DOR F 12,16
Lišta montážní DOR F 20-32
Vyzdívka a příslušenství
DOR F 24
Opláštění
9
9
9
12
12
12
13
14
15
22
22
3
DOR F 20
2
Objednací číslo
DOR F 16
Název dílu
DOR F 12
Pozice
DOR F
 
   
   
 
 
 
     
     
     
 
   
 
 
 


 
   
 
   
 
 
 
   
Seznam náhradních dílů – FB
1
Kotlové těleso
FB/FB D 20, 26, 32, 36, 42
20
Seznam náhradních dílů – FB
2
Sběrač spalin
FB/FB D 20, 26, 32, 36, 42
21
Seznam náhradních dílů – FB
3
Opláštění
FB/FB D 20, 26, 32, 36, 42
22
1
Těleso kotl. FB 26
8738100569
1
Těleso kotl. FB 26 D
8738100568
1
Těleso kotl. FB 32
8738100577
1
Těleso kotl. FB 32 D
8738100576
1
Těleso kotl. FB 36
8738100587
1
Těleso kotl. FB 36 D
8738100586
1
Těleso kotl. FB 42
8738100596
1
Těleso kotl. FB 42 D
8738100595
2
Článek přední 6111411 FB
87399300050
3
Zátka 5/4'' a těsnění 5/4'' FB
87399300060
4
Těsnění zátky 5/4'' FB
87399300070
5
6
Článek střední 6111303 FB
87399300080
Článek stř.spec. 6154103 FB
87399300090
7
Vložka kuželová FB 2'' 9001620
87399300100
8
Článek zadní 6111206 FB
87399300110
9
Zátka 6/4'' a těsnění 6/4'' FB
87399300120
10 Těsnění zátky 6/4''2030224
87399300130
11 Příruba kompletní FB
87399300140
12 Těsnění příruby 6012500
87399300150
13 Šroub přír. M10x45
87399300160
14 Matice M10
87399300170
15 Jímka 1/2'' hladká 15x16-100
87399300180
16 Pružina plochá 2051000
87399300190
17 Ventilek zpětný manotermu G1/2''
87399300200
18 Šroub spoj. horní 2ks M10x460 komp FB
87399300210
18 Šroub spoj. horní 2ks M10x560 komp FB
87399300220
18 Šroub spoj. horní 2ks M10x660 komp FB
87399300230
18 Šroub spoj. horní 2ks M10x760 komp FB
87399300240
18 Šroub spoj. horní 2ks M10x860 komp FB
87399300250
19 Šroub spoj spodní 2ks M10x395 komp FB
87399300260
19 Šroub spoj spodní 2ks M10x495 komp FB
87399300270
19 Šroub spoj spodní 2ks M10x595 komp FB
87399300280
19 Šroub spoj spodní 2ks M10x695 komp FB
87399300290
19 Šroub spoj spodní 2ks M10x795 komp FB
87399300300
23 Dvířka spalovací komory - bez šamotu/ cihly
87381156260
24 Závěs dvířek spalovací komory
87399300330
25 Šroub jist.segmentu M8x6
87399300340
26 Šroub M8x30
87399300350
27 Příložka 6112000
87399300360
28 Závěs dvířek komp FB
87399300370
29 Čep závěsu D7x35 6112201
87399300380
30 Dvířka přikládací komp FB
87399300390
31 Izolace přikl.dvířek FB
87399300400
32 Kryt izolace přikládacích dvířek
87399300410
23
FB 42D
8738100564
FB 36D
Kotlové těleso 20D
FB 32D
1
FB 26D
8738100559
FB 20D
Kotlové těleso 20
FB 42
1
FB 36
Kotlové těleso
FB 32
1
Objednací
číslo
FB 26
Název dílu
FB 20
Pozice
FB
























































33 Těsnicí šňůra 8x8-1215 pro přikl. dv.
87399300420
34 Průzor přikládacích dvířek komp FB
87399300430
35 Pružina víčka 2050000
87399300440
36 Šroub M6x25
87399300450
37 Šroub dvířek kompl FB
87399300460
40 Závora dvířek komp FB
87399300470
41 Úchyt závory dvířek na kotli komp FB
87399300560
43 Popelová dvířka sestava FB
87399300480
44 Izolace popel.dvířek FB č.v.6113201
87399300490
45 Kryt izol.pop.dvířek bez hořáku FB
87381009030
46 Těsnicí šňůra 8x8-1590 pro popel. dv.
87399300510
47 Dusivka kompletni FB
87399300520
48 Těsnicí šňůra 8x8-665 pro dusiv. lit.
87399300530
49 Závěs dusivky L 210 mm FB
87399300540
50 Šroub dusivky 6113400 M10x64
87399300550
53 Regulátor tepelný DOR,FB
87399300570
60 Regulátor tepelný - vnitřní člen + knoflík
87381232170
54 Táhlo prům. 6x120 mm
87399300580
55 Zásuvka popelníková FB 20
87381204500
55 Zásuvka popelníková FB 26
87381204560
55 Zásuvka popelníková FB 32
87381204510
55 Zásuvka popelníková FB 36
87381204520
55 Zásuvka popelníková FB 42
87381204530
56 Kartáč nastříkaný komplet FB
87399301740
61 Kartáč 16308-40-80 M12 FB
87381019980
57 Hák pohrabáče s rukojetí FB
87399301720
58 Termomanometr černý
87399300950
59 Cihla dvířek spalovací komory
87381221850
Barva O 2025 fermež.šedá
8738100898
Tmel kamnářský černý 310 ml
8738100899
87399300320
2
Žárobeton ISOTERM V 140/19
Sběrač spalin a chladící smyčka
1
Sběrač spalin bez hrdla FB
87399300960
2
3
Šroub M10x35 sběrače s maticí FB
Těsnicí šňůra 5x5-1000 pro sběrač
87399300970
5
Klapka komínová FB
87399300990
7
87399300980
Čistící otvor sběr. sestava FB
87399301010
10 Šňůra těsnicí 5x5-360 pro čisticí ot.
87399301020
14 Kouřovod sběrače sestava FB
87399301030
15 Šroub M10x 35 kouřovodu FB
17 Táhlo klapky sest FB
87399301040
18 Tyč klapky nastříkaná s koulí FB 20
87399301070
18 Tyč klapky nastříkaná s koulí FB 26
87399301080
18 Tyč klapky nastříkaná s koulí FB 32
87399301090
18 Tyč klapky nastříkaná s koulí FB 36
87399301100
18 Tyč klapky nastříkaná s koulí FB 42
87399301110
87399301060
24
FB 42D
FB 36D
FB 32D
FB 26D
FB 20D
FB 42
FB 36
Kotlové těleso
FB 32
1
Objednací
číslo
FB 26
Název dílu
FB 20
Pozice
FB























































FB 42D
FB 36D
FB 32D
FB 26D
FB 20D
FB 42
FB 36
Sběrač spalin a chladící smyčka
FB 32
2
Objednací číslo
FB 26
Název dílu
FB 20
Pozice
FB
20 Smyčka chladící FB zabalená
7742190006
24 Ventil termostatický STS 20
8738124051
25 Ventil odvzdušňovací automat.3/8"
3 Opláštění
8738100901



2
Panel pravý FB 20, FB 20 D
8738100561

2
Panel pravý FB 26, FB 26 D
8738100572
2
Panel pravý FB 32, FB 32 D
8738100581
2
Panel pravý FB 36, FB 36 D
8738100591
2
Panel pravý FB 42, FB 42 D
8738100600
3
Panel levý FB 20, FB 20 D
8738100560
3
Panel levý FB 26, FB 26 D
8738100571
3
Panel levý FB 32, FB 32 D
8738100580
3
Panel levý FB 36, FB 36 D
8738100590
3
Panel levý FB 42, FB 42 D
8738100599
4
Panel zadní FB
8738100514
5
Panel ovládací FB
8738100518
7
Panel horní FB 20, FB 20 D
8738100562
7
Panel horní FB 26, FB 26 D
8738100573
7
Panel horní FB 32, FB 32 D
8738100582
7
Panel horní FB 36, FB 36 D
8738100592
7
Panel horní FB 42, FB 42 D
8738100601
8
Izolace boční FB 20, FB 20 D
87399300820
8
Izolace boční FB 26, FB 26D
87399300830
8
Izolace boční FB 32, FB 32 D
87399300840
8
Izolace boční FB 36
87399300850
8
Izolace boční FB 42, FB 42 D
87399300860
9
Izolace zadní FB
87399300870
10 Izolace ovládacího panelu FB
87399300880
11 Izolace horní FB 20
87399300890
11 Izolace horní FB 26
87399300900
11 Izolace horní FB 32
87399300910
11 Izolace horní FB 36
87399300920
11 Izolace horní FB 42
87399300930
12 Pružina panelu - malá
87399300940
13 Čep panelu M5 + matice M5 set
87399303330
25























































Seznam náhradních dílů – FB2
1
Opláštění
FB/FB D 20, 26, 32, 36, 42
26
Seznam náhradních dílů – FB2
2
Kotlové těleso
FB2 20, 25, 32, 40
27
Seznam náhradních dílů – FB2
3
Kotlové těleso
FB2 20, 25, 32, 40
28
1
1
1
1
1
2
2
2
2
3
4
4
4
4
5
6
7
7
7
7
8
8
8
8
9
9
9
9
10
10
10
10
11
2
Panel boční pravý Dakon 4 čl. ND
Panel boční pravý Dakon 5 čl. ND
Panel boční pravý Dakon 6 čl. ND
Panel boční pravý Dakon 7 čl. ND
Izolace boční 4čl. ND
Izolace boční 5čl. ND
Izolace boční 6čl. ND
Izolace boční 7čl. ND
Panel přední Dakon ND
Panel boční levý Dakon 4 čl. ND
Panel boční levý Dakon 5 čl. ND
Panel boční levý Dakon 6 čl. ND
Panel boční levý Dakon 7 čl. ND
Panel zadní Dakon ND
Izolace zadní ND
Panel horní Dakon 4 čl. ND
Panel horní Dakon 5 čl. ND
Panel horní Dakon 6 čl. ND
Panel horní Dakon 7 čl. ND
Izolace horní 4 čl. ND
Izolace horní 5 čl. ND
Izolace horní 6 čl. ND
Izolace horní 7 čl. ND
Lišta montážní pravá 4 čl. ND
Lišta montážní pravá 5 čl. ND
Lišta montážní pravá 6 čl. ND
Lišta montážní pravá 7 čl. ND
Lišta montážní levá 4 čl. ND
Lišta montážní levá 5 čl. ND
Lišta montážní levá 6 čl. ND
Lišta montážní levá 7 čl. ND
Set montážní ND
Kotlové těleso
8738124589
8738124590
8738124591
8738124592
8738124593
8738124594
8738124595
8738124596
8738124600
8738124613
8738124614
8738124615
8738124616
8738124620
8738124621
8738124634
8738124635
8738124636
8738124637
8738124638
8738124639
8738124640
8738124641
8738124642
8738124643
8738124644
8738124645
8738124646
8738124647
8738124648
8738124649
8738124650
2
3
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
18
Článek přední ND
Článek střední special ND
Článek střední ND
Vložka kuželová ND
Článek zadní ND
Zátka 6/4'' a těsnění 6/4'' FB
Těsnění zátky 6/4''2030224
Příruba kompletní FB
Těsnění příruby
Šroub M10x45 příruby
Matice M10
Jímka hladká
Pružina plochá 2051000
Ventilek zpětný manotermu G1/2''
Tyč spojovací 2 ks M10x400 4 čl. ND
Tyč spojovací 2 ks M10x520 5 čl. ND
8738124655
8738125047
8738124656
8738124657
8738124658
87399300120
87399300130
87399300140
87399300150
87399300160
87399300170
87399300180
87399300190
87399300200
8738124659
8738124660
FB 40
FB 32
Objednací číslo
FB 25
Název dílu
FB 20
Pozice
FB2
Opláštění
29








   




   
   
















   


























































2
18
18
20
21
22
26
28
29
30
31
34
35
36
37
39
40
41
43
44
45
46
47
48
50
53
59
54
55
56
56
56
56
57
58
60
61
62
8738124661
8738124662
8738124663
8738124664
87399300360
87399300340
8738124666
87399300380
8738124667
8738124668
8738124669
8738124672
8738124670
8738124673
8738124674
87399300450
87399300470
8738124676
8738124677
8738124679
8738124678
87399300520
87399300530
87399300550
87399300570
87381232170
87399300580
87399300950
8738124680
8738124681
8738124682
8738124683
8738124719
8738100527
87399301720
87399301740
87381019980
8738100899
87399301770
3
Kotlové těleso
Tyč spojovácí 2 ks M10x640 6 čl. ND
Tyč spojovácí 2 ks M10x760 7 čl. ND
Cihla ND
Dvířka spalovací komory ND
Příložka
Šroub M8x6 jist.segmentu
Závěs dvířek ND
Čep závěsu D7x35 6112201
Západka ND
Šroub M8x20 ND
Dveře přikládací komory ND
Kryt izolace dveří přikládací komory ND
Izolace dveří prikládací komory ND
Šňůra těsnící přikládacích dveří ND
Víčko kontrolního otvoru ND
Šroub M6x25
Závora dvířek komp FB
Dveře popelové komory ND
Izolace dveří popelové komory ND
Šňůra těsnící popelových dveří ND
Kryt izolace dveří popelové komory ND
Dusivka kompletni FB
Šňůra těsnící 8x8-665 pro dusivku
Šroub M10x64 dusivky
Regulátor tepelný
Regulátor tepelný - vnitřní člen + knoflík
Táhlo prům. 6x120 mm
Termomanometr černý
Popelník 4čl. ND
Popelník 5čl. ND
Popelník 6čl. ND
Popelník 7čl. ND
Šňůra těsnící popelových dveří ND
Závěs dvířek spalovací komory ND
Hák pohrabáče s rukojetí
Kartáč nastříkaný komplet FB
Kartáč 16308-40-80 M12 FB
Tmel kamnářský černý 310 ml
Barva fermež černá
Sběrač spalin a chladící smyčka
1
2
3
5
7
10
14
15
17
Sběrač spalin bez hrdla FB
Šroub M10x35 sběrače s maticí FB
Šňůra těsnící 5x5-1000 pro sběrač
Klapka komínová
Čistící otvor sběrače spalin
Šňůra těsnicí 5x5-360 pro čisticí otvor
Kouřovod sběrače sestava FB
Šroub M10x35 kouřovodu FB
Táhlo klapky ND
87399300960
87399300970
87399300980
87399300990
87399301010
87399301020
87399301030
87399301040
8738124685
30
FB 40
FB 32
Objednací číslo
FB 25
Název dílu
FB 20
Pozice
FB2














































































































































































3
Sběrač spalin a chladící smyčka
18
18
18
18
20
24
25
26
Tyč klapky 4 čl. ND
Tyč klapky 5 čl. ND
Tyč klapky 6 čl. ND
Tyč klapky 7 čl. ND
Smyčka chladící FB zabalená
Ventil termostatický STS 20 pro ND
Odvzdušňovací ventil
Kohout vypouštěcí 1/2''
8738124686
8738124687
8738124688
8738124689
7742190006
8738124051
8738100901
8738100902
31
FB 40
FB 32
Objednací číslo
FB 25
Název dílu
FB 20
Pozice
FB2




















Seznam náhradních dílů – FB2 Automat
1
Opláštění
FB 2 25/30 Automat
32
Seznam náhradních dílů – FB2 Automat
2
Kotlové těleso
FB 2 25/30 Automat
33
Seznam náhradních dílů – FB2 Automat
3
Sběrač spalin
FB 2 25/30 Automat
34
Seznam náhradních dílů – FB2 Automat/ Výrobní číslo: < 1796
4
Hořák / zásobník/ Výrobní číslo: < 1796
FB 2 25/30 Automat
35
Seznam náhradních dílů – FB2 Automat/ Výrobní číslo: > 1796
4
Hořák / zásobník/ Výrobní číslo: > 1796
FB 2 25/30 Automat
36
Seznam náhradních dílů – FB2 Automat
5
Řídicí jednotka
FB 2 25/30 Automat
37
1
1
1
1
1
2
2
3
4
4
4
4
5
6
7
7
8
8
9
9
10
10
11
12
12
13
13
14
14
16
17
18
18
19
20
21
21
2
2
3
4
4
5
5
5
5
6
8
Opláštění
Panel pravý Dakon 4čl FB2 Auto L
Panel pravý Dakon 4čl FB2 Auto P
Panel pravý Dakon 6čl FB2 Auto L
Panel pravý Dakon 6čl FB2 Auto P
Izolace opláštění horní 4čl
Izolace opláštění horní 6čl
Panel přední Dakon FB2 Auto
Panel levý Dakon 4čl FB2 Auto L
Panel levý Dakon 4čl FB2 Auto P
Panel levý Dakon 6čl FB2 Auto L
Panel levý Dakon 6čl FB2 Auto P
Panel zadní Dakon FB2 Auto
Izolace zadní horní opláštění
Panel horní Dakon 4čl FB2 Auto
Panel horní Dakon 6čl FB2 Auto
Izolace horní 4čl
Izolace horní 6čl
Lišta montážní pravá 4čl
Lišta montážní pravá 6čl
Lišta montážní levá 4čl
Lišta montážní levá 6čl
Set montážní (pružina,čep,matice)
Izolace boční opláštění výř 4čl
Izolace boční opláštění výř 6čl
Izolace vnitřní boční boxu 4čl
Izolace vnitřní boční boxu 6čl
Izolace vnitřní bok box výř 4čl
Izolace vnitřní bok box výř 6čl
Izolace vnitřní zadní boxu
Izolace vnitřní přední boxu
Izolace bok spodní oplášt. 4čl
Izolace bok spodní oplášt. 6čl
Izolace spodní zadní opláštění
Logo Dakon
Chránič izolace boční,zadní 4čl
Chránič izolace boční,zadní 6čl
Kotlové těleso
Článek přední
Článek střední
Těleso kotlové FB2-25 A
Těleso kotlové FB2-30 A
Sestava podstavy hořáku 4čl. LEVÝ
Sestava podstavy hořáku 4čl. PRAVÝ
Sestava podstavy hořáku 6čl. LEVÝ
Sestava podstavy hořáku 6čl. PRAVÝ
Vložka kuželová
Článek zadní
FB 2 30 A Pravý
8738127009
8738127010
8738127011
8738127012
8738127013
8738127014
8738127015
8738127021
8738127022
8738127023
8738127024
8738127026
8738127027
8738127030
8738127031
8738124638
8738124640
8738124642
8738124644
8738124646
8738124648
8738124650
8738127032
8738127033
8738127034
8738127035
8738127036
8738127037
8738127038
8738127039
8738127040
8738127041
8738127042
8738127044
8738127045
8738127046

8738127048
8738127049
8738102819
8738102820













8738103023
8738103024
8738103025
8738103026
8738124657
8738127050
38
FB 2 30 A Levý
Objednací číslo
FB 2 25 A Pravý
Název dílu
FB 2 25 A Levý
Pozice
FB 2 25/30 Automat



































2
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
18
28
29
30
31
34
35
36
37
41
43
44
45
46
56
56
57
59
59
60
60
61
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
Kotlové těleso
Zátka 6/4 a těsnění 6/4
Těsnění zátky 6/4
Příruba kompletní
Těsnění příruby 100x100x3
Šroub příruby M10x45
Matice M10
Jímka 1/2 hladká
Pružina plochá
Ventilek zpětný manotermu G1/2''
Tyč spojovací M10x400 4čl
Tyč spojovací M10x640 6čl
Závěs dvířek
Čep závěsu D7x35
Západka
Šroub M8x20
Dveře horní
Kryt izolace dveří přikládací komory
Izolace dveří přikládací komory
Šnůra těsnící přikládacích dveří
Závora dvířek
Dveře prostřední
Izolace dveří popelové komory
Šnůra těsnící popelových dveří
Kryt izolace dveří popelové komory
Popelník 4čl
Popelník 6čl
Šnůra těsnící popelových dveří
Ekonomizér horní 4čl
Ekonomizér horní 6čl
Ekonomizér dolní 4čl
Ekonomizér dolní 6čl
Desky na rošt 4čl
Desky na rošt 6čl
Keramika tvarovka
Izolace tvarovka
Šroub M8x45
Podložka 8,4x24
Dveře spodní
Klika spodní dveře
Dveře spodní svařenec
Izolace spodní dveře
Kryt izolace spodní dveře
Šňůra těsnící spodní dveře krátká
Šňůra těsnící spodní dveře dlouhá
Šroub M8x45
Matice M8
Panel spodní dveře
87399300120
87399300130
87399300140
87399300150
87399300160
87399300170
87399300180
87399300190
87399300200
8738124659
8738124661
8738124666
87399300380
8738124667
8738124668
8738127051
8738124672
8738124670
8738124673
87399300470
8738127052
8738124677
8738124679
8738124678
8738127053
8738127054
8738124719
8738127055
8738127056
8738127057
8738127058
8738127059
8738127060
8738127061
8738127062
8738127063
8738127064
8738127065
8738127066
8738127067
8738127068
8738127069
8738127070
8738127071
8738127072
8738127073
8738127113
39
FB 2 30 A Pravý
FB 2 30 A Levý
Objednací číslo
FB 2 25 A Pravý
Název dílu
FB 2 25 A Levý
Pozice
FB 2 25/30 Automat















































2
76
77
78
78
79
80
81
3
1
2
3
7
10
14
15
26
4
1
2
3
4
5
6
7
8
9
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
24
25
26
27
Kotlové těleso
Katalyzátor
Profil prostřední dveře
Šňůra těsnící boční podstava 4čl
Šňůra těsnící boční podstava 6čl
Šňůra těsnící zadní podstava
Kartáč
Hák pohrabáče s rukojetí
Tmel na články
Barva fermež černá
Sběrač spalin
Sběrač
Šroub M10x35(47) sběrače s maticí
Šňůra těsnící 5x5-1000 pro sběrač
Čistící otvor sběrače - sestava
Šnůra těsnicí 5x5-360 pro čisticí otvor
Kouřovod
Záslepky
Kohout vypouštěcí 1/2
Hořák / zásobník
Panel dveře zásobník
Profil dveře zásobník
Pant dveře zásobník
Držák snímače zásobník
Dveře zásobník konzola
Rukojeť zásobník
Vzpěra dveře zásobník
Řídicí jednotka Dakon CZ-kompletní
Panel zadní zásobník 4čl
Panel zadní zásobník 6čl
Těsnění dveře zásobník dlouhé
Těsnění dveře zásobník krátké
Držák kanystru
Kanystr
Redukce G3/4-D14
Spona hadice
Hadice
Zátka zhášecí zařízení
Vedení kabelu
Pant zajišťovací
Set krytu inspekčního otvoru
Těsnění inspekčního otvoru
Těsnění příruby zásobník
Vložka hořák
Vložka hořák dělený výr.č. > 1796
Těsnění příruby hořák
Set ventilátoru
Těsnění ventilátor
FB 2 30 A Pravý
8738127074
8738127075
8738127076
8738127077
8738127078
87399301740
87399301720
8738100899
87399301770









8738127079
87399300970
87399300980
87399301010
87399301020
8738127080
8738127081
8738100902








8738127082
8738127083
8738127084
8738127085
8738127086
8738127087
8738127088
8738103029
8738127092
8738127242
8738127093
8738127094
8738127095
8738127096
8738127097
8738127098
8738127099
8738127100
8738127101
8738127102
8738127103
8738127104
8738127105
8738127106




























8738103134
8738127107
8738127108
8738127109
40
FB 2 30 A Levý
Objednací číslo
FB 2 25 A Pravý
Název dílu
FB 2 25 A Levý
Pozice
FB 2 25/30 Automat
32
33
33
34
Šnek hořák dělený výr.č. > 1796
Zásobník 4čl
Zásobník 6čl
35
36
37
38
39
5
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
FB 2 30 A Pravý
Hořák / zásobník
Noha hořáku
Elektromotor
Převodovka hořák
Šroub střižný
Šnek
FB 2 30 A Levý
4
28
29
30
31
32
Objednací číslo
FB 2 25 A Pravý
Název dílu
FB 2 25 A Levý
Pozice
FB 2 25/30 Automat
Snímač otáček ventilátoru
Spojka převodovky podavače
Ložisko kluzné výr.č. > 1796
Podavač část vnitřní výr.č. > 1796
Podavač část vnější výr.č. > 1796
Těsnění výr.č. > 1796
Řídicí jednotka
8738103022
8738103136
8738103138
8738103140
8738103143














Kabel snímače ot. ventilátoru
Snímač otevření dvířek zásobníku
Magnet otevření dvířek zásobníku
Čidlo teploty
Čidlo teploty spalin
Kabel napěťový ventilátoru
Kabel napěťový podavače
Termostat havarijní STB
Modul ST-702 zPID
Blok konektorový ST-702 zPID
8738127829
8738127830
8738127831
8738127832
8738127833
8738127834
8738127835
8738127836
8738103027
8738127840










8738127110
8738127111
8738127112
8738127244
8738127246
8738103129
8738127247
8738127253
8738127841
41
Seznam náhradních dílů – KP Pyro
1
Kotlové těleso
KP Pyro 18, 24, 32, 38
42
Seznam náhradních dílů – KP Pyro
2
Cihly a příslušenství
KP Pyro 18, 24, 32, 38
43
Seznam náhradních dílů – KP Pyro
3
Opláštění
KP Pyro 18, 24, 32, 38
44
Seznam náhradních dílů – KP Pyro
4
Ovládací panel
KP Pyro 18, 24, 32, 38
45
11
11
12
13
4
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
14
CS
KP38Pyro 38
KP Pyro
KP Pyro 32
Objednací číslo
Kotlové těleso
KP Pyro 32
1
KP Pyro 24
Název dílu
Objednací číslo
KP Pyro 24
KP Pyro
KP Pyro 18
Název dílu
KP Pyro 18
Pozice
Pozice
KP Pyro
1 Těleso kotl. KP18 smyčka
Boční panel pravý
1 Těleso kotl. KP24 smyčka
Boční panel pravý
1 Těleso kotl. KP32 smyčka
Krabička vzduchu pravá KP
1 Těleso kotl. KP38 smyčka
Čep panelu M5 + matice M5 set
2 Dvířka
horní nastříkaná KP18,24 ND
Ovládací
panel
2
Dvířka
horní sestava
nastříkaná KP32,38, ND
Knoflík kotl. term.
3
Šňůra
těsnící
dvířek KP18,24
Kotl. termostat
3
Šňůra
těsnící
dvířek KP32,38
Teploměr obdélníkový
4 Kryt přikládacích
Termostat
blokační dvířek
4 Kryt2A
přikládacích
dvířek
Pojistka
(sada 10 ks)
5
Izolace
dvířek
KP18,24
Kondenzátor 1,5uF/400V
5 Izolace
dvířek KP32,38
Termostat
minima
Vypínač
6 Sada
zelený
šroubů
světlený
krytu dvířek KP
Horní
kryt ovl. dvířek
panelukomplet KP
7 Rukojeť
Základna
8 Šroubskříně
rukojeti dvířek komplet KP
Držák
pojistky
9 Dvířka
spodní nastříkaná KP18,24 ND
Sada
šroubůspodní
ovládacího
KP KP32,38
9 Dvířka
beton panelu
nastříkaná
Ovládací
panel
kompletní
10 Kryt popelových dvířek
10 Kryt popelových dvířek
20 Sběrač spalin KP18,24
20 Sběrač spalin KP32
20 Sběrač spalin KP38
21 Kohout vypouštěcí 1/2''

87399303690
8738100762
 
87399303700
8738100782


87399303710
8738102685    

87399303720
87399303330    

8738100718
 
8738100768
87399304710   
 
87399303750
87399304720
   
87399303760
87399304790   
 
8738101138
87399304730
   
8738101167
87399305010   
 
87399303790
87399304740
   
87399303800
87399304750   
 
87399304820
87399305020
   
8738100753 
87399303860
   
8738100752

   
87399304830
87399304770
   
8738100719
 
87399305030   
 
8738100769
8738100749


 

8738101138
22
23
24
25
26
27
Ventilátor komplet KP
Příruba ventilátoru KP
Těsnění příruby ventilátoru KP
Kolo oběžné ventilátoru KP
Sada šroubů přír. ventilátoru KP
Matice M6 ventl. levotočivá KP
87381209420
87399304190
87399304200
87399304210
87399304220
87399304230
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
38
39
40
41
41
41
48
Motor ventilátoru KP
Konektor ep KP
Jímka trojitá
Pružina troj. jímky
Kryt sběrače KP komplet
Izolace krytu sběrače KP
Matice křídlatá M6
Konektor ep s vodiči
Držák mikrospínače KP
Závaží klapky KP
Tyč klapky KP18,24
Tyč klapky KP32,38
Mikrospínač KP
Klapka KP
Táhlo klapky komplet KP18
Táhlo klapky komplet KP24
Táhlo klapky komplet KP32
Fixace ventilátoru sest.
87381026330
87399304250
87399305180
87399305370
87399304350
87399304340
87399304280
87399304290
87399304270
87399304300
87399304310
87399304320
87399304330
87399304980
87399304360
87399304370
87399304380
87381217710
46
8738101167
87399304140
87399304150
87399304160
8738100902





























KP Pyro 38
KP Pyro 32
KP Pyro 24
Pozice
KP Pyro 18
KP Pyro
Název dílu
1
Kotlové těleso
41
42
43
44
45
45
46
87399304390
87399304400
87399304410
87399304420
87399304430
87399304440
87399303850
87399300320
87399304260









2
Táhlo klapky komplet KP38
Pružina táhla klapky KP
Poutko úchytu KP
Pant dvířek KP
Čep dvířek KP18,24
Čep dvířek KP32,38
Chránič KP
Žárobeton ISOTERM V 140/19
Silikon v tubě
Keramické cihly, příslušenství
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
3
Sada šňůr trysky KP18,24
Cihla distanční trysky L=74 KP
Těleso trysky KP18,
Izolace tělesa trysky KP18
Cihla šamotová L130mm
Deska plochá L=225mm KP
Bok komory L=230mm KP18,24
Bok komory L=130mm KP18,24
Půlměsíc L=310 mm KP18,24
Kostka malá L=205mm KP18,24
Cihla distanční trysky L=174 KP
Těleso trysky KP24
Izolace tělesa trysky KP24
Deska plochá L=160mm KP
Sada těsnění trysky KP32
Těleso trysky KP32
Izolace tělesa trysky KP32
Bok komory L=260 KP32
Bok komory L=160 KP32
Půlměsíc L=392 KP32,38
Kostka malá L=225 KP32,38
Sada těsnících šňůr KP38
Cihla distanční trysky L=124 KP
Těleso trysky KP38
Izolace tělesa trysky KP38
Deska plochá L=255 KP
Bok komory L=260 KP
Hák pohrabáče s rukojetí DOR 12-45,KP,FB
Lopatka KP
Škrabka KP
Opláštění a izolace
87399304030
87399304070
87399303950
87399304000
87399304100
87399304120
87399303890
87399303870
87399303910
87399303930
87399304060
87399303960
87399304010
87399304110
87399304040
87399303970
87399303990
87399303900
87399303880
87399303920
87399303940
87399304050
87399304080
87399303980
87399304020
87399304130
87399303900
87399301720
87399304460
87399304470































1
1
2
2
3
4
Přední panel
Přední panel
Izolace předního panelu KP18,24
Izolace předního panelu KP32,38
Pružina panelu - malá
Boční panel levý
8738100725
8738100776
87399304990
87399304670
87399300940
8738111645

Objednací
číslo
47





KP Pyro 38
KP Pyro 32
KP Pyro 24
Pozice
KP Pyro 18
KP Pyro
Název dílu
3
Opláštění a izolace
4
4
4
5
6
7
8
8
8
8
9
9
9
9
11
11
11
11
12
13
4
Boční panel levý
Boční panel levý
Boční panel levý
Sada šroubů + podl. -úchyt panelů (M4)
Krabice vzduchu levá KP
Matice M6
Izolace kotl. tělesa KP18
Izolace kotl. tělesa KP24
Izolace kotl. tělesa KP32
Izolace kotl. tělesa KP38
Horní víko
Horní víko
Horní víko
Horní víko
Boční panel pravý
Boční panel pravý
Boční panel pravý
Boční panel pravý
Krabička vzduchu pravá KP
Čep panelu M5 + matice M5 set
Ovládací panel
8738100730
8738100761
8738100781
87399303320
8738102686
87399304690
87399304630
87399304640
87399304650
87399304660
8738100721
8738111676
8738100772
8738100787
8738111646
8738100731
8738100762
8738100782
8738102685
87399303330


















1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
14
47
Knoflík kotl. term. sestava
Kotl. termostat
Teploměr obdélníkový
Termostat blokační
Pojistka 2A (sada 10 ks)
Kondenzátor 1,5uF/400V
Termostat minima
Vypínač zelený světlený
Horní kryt ovl. panelu
Základna skříně
Držák pojistky
Sada šroubů ovládacího panelu KP
Ovládací panel kompletní
87399304710
87399304720
87399304790
87399304730
87399305010
87399304740
87399304750
87399305020
8738100753
8738100752
87399304770
87399305030
8738100749













Objednací číslo
48


Seznam náhradních dílů – KP Pyro F
1
Kotlové těleso
KP Pyro F 21, 26, 32, 38
49
Seznam náhradních dílů – KP Pyro F
2
Opláštění
KP Pyro F 21, 26, 32, 38
50
Seznam náhradních dílů – KP Pyro F
3
Cihly a příslušenství
KP Pyro F 21, 26, 32, 38
51
Seznam náhradních dílů – KP Pyro F
4
Ovládací panel
KP Pyro F 21, 26, 32, 38
52
1
1
1
2
2
3
4
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
18
18
21
21
24
30
30
30
31
31
32
33
34
34
37
39
38
40
40
40
40
2
1
1
1
1
2
3
3
Kotlové těleso
Přikládací dvířka 18-24kW
Přikládací dvířka 32-38kw
Dvířka spalovací komory 18/24kW
Dvířka spalovací komory 32/38kW
Rukojeť dvířek komplet
Těsnící šňůra 20x20x1235
Těsnící šňůra 20x20x1430
Poutko úchytu
Závěs dvířek
Ochranný plech
Mikrospínač dveří
Konektor ventilátoru
Jímka teploměru
Klapka sekundárního vzduchu
Izolace klapky vzduchu
Kryt čistícího otvoru
Izolace krytky
Zatápěcí klapka
Zatápěcí klapka
Tyč závěsu dvířek
Tyč závěsu dvířek
Křídlová matka M6
Sběrač spalin
Sběrač spalin
Sběrač spalin
Ventilátor
Ventilátor
Motor ventilátoru
Těsnící šňůra 8x8x845
Kolo oběžné vent. 150 mm
Kolo oběžné vent. 170 mm
Napouštěcí ventil 1/2"
Fixace ventilátoru sest.
Kryt ventilátoru
Kotlové těleso 21kW
Kotlové těleso 26kW
Kotlové těleso 32kW
Kotlové těleso 38kW
Silikonový tmel 310ml
Opláštění
Boční panel 21
Boční panel 26
Boční panel 32
Boční panel 38
Krabice primárního vzduchu pravá
Horní panel 21
Horní panel 26
53
KP Pyro F 38
KP Pyro F 32
KP Pyro F 26
Objednací
číslo
Název dílu
KP Pyro F 21
Pozice
KP Pyro F
87381224320
87381226360
87381224350
87381226400
87381229880
87381228160
87381228170
87399304410
87399304420
87399303850
87182222550
87381225720
8738123971
87381228140
87381226060
87399304350
87399304340
87381224280
87381224290
87381204630
87381204640
87399304280
87381224240
87381224270
87381239720
87381231980
87381227760
87182238620
87381209080
87381218960
87399304210
8738100902
87381217710
87381221740
87381224140
87381224150
87381224160
87381224170
87182230500







































87381224470
87381224500
87381227270
87381227420
87381223990
87381224410
87381224440







Opláštění
3 Horní panel 32
3 Horní panel 36
4 Kryt přikládacích dvířek 21-26kW
4 Kryt přikládacích dvířek 32-38kW
6 Přední panel 21-26kW
6 Přední panel 32-38kW
15 Držák panelu předního KP21,26 ND
15 Držák panelu předního KP32,38 ND
7 Kryt dvířek spalovací komory 21-26kW
7 Kryt dvířek spalovací komory 32-38kW
9 Izolace kotlového tělesa
9 Izolace kotlového tělesa
9 Izolace kotlového tělesa
9 Izolace kotlového tělesa
15 Sada šroubů
20 Krabice primárního vzduchu levá
3 Cihly a příslušenství
1 Tryska s izolací a těsněním 21kW
1 Tryska s izolací a těsněním 26kW
1 Tryska s izolací a těsněním 32kW
1 Tryska s izolací a těsněním 38kW
2 Izolace a těsnění trysky 21kW
2 Izolace a těsnění trysky 26kW
2 Izolace a těsnění trysky 32kW
2 Izolace a těsnění trysky 38kW
3 Cihla distanční trysky L=74
3 Cihla distanční trysky L=174
3 Cihla distanční trysky L=124
4 Cihla šamotová L225mm
4 Cihla šamotová L255mm
5 Cihla šamotová L130mm
5 Cihla šamotová L160mm
5 Cihla šamotová L225mm
6 Cihla šamotová D310mm
6 Cihla šamotová D392mm
7 Cihla šamotová přední
7 Cihla šamotová přední
8 Cihla šamotová boční
8 Cihla šamotová boční
9 Cihla šamotová spodní
9 Cihla šamotová spodní
28 Pohrabáč
29 Lopatka
30 Škrabka
4 Ovládací panel
KP Pyro F 38
KP Pyro F 32
KP Pyro F 26
Objednací
číslo
Název dílu
KP Pyro F 21
Pozice
KP Pyro F
2
1
2
Horní díl panelu
kabelová příchytka (10x)
54
87381227240
87381227390
87381224540
87381227330
87381231430
87381231460
87381251900
87381251910
87381224630
87381227360
87381224060
87381224070
87381224080
87381224090
87381226320
87381224000
















87381219220
87381219230
87381219240
8738123973
87381209650
87381209660
87381209670
87381209680
87399304070
87399304060
87399304080
87399304120
87399304130
87399304100
87399304110
87399304120
87182223400
87182223410
87381237140
87381237150
87381237120
87381237130
87381234550
87381219930
87399301720
87399304460
87399304470




























8718582483
7747026205


4
5
7
14
15
16
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
35
36
38
40
41
Díl displeje panelu
Teploměr
Záslepka
Konektor 3-pol žlutý UE I
Konektor 3-pol modrý UE II
Konektor 3-pol. Zelený PH
Připojovací svorka 7-pol zelená
Konektor 3-pol oranž SI
Konektor 3-pol bílý síť
Krytka modulu
Šroub DIN7981 C ST3,5X9,5
Vypínač Wipp 1-pol "0-I"
Přepínač 08
Držák pojistky
Pojistka T6,3A
Krytka držáku pojistky 5x20mm
Havarijní termostat STB 89.13
Kotlový termostat 70-90
Ovladač termostatu 50-70/Aut/90°C
Termostat minima 65/2000LG
Termostat spalinový 55/2000
8718583132
87399304790
8718583131
7747023982
8718585552
7747023983
7747023989
8718585546
7747023981
7079667
29106124100
7747013823
7747013825
8718585556
7747030600
8718585557
7747022529
8718583128
8718585545
8718583130
8718583129
55
KP Pyro F 38
Ovládací panel
KP Pyro F 32
4
Objednací číslo
KP Pyro F 26
Název dílu
KP Pyro F 21
Pozice
KP Pyro F
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Seznam náhradních dílů – Damat Pyro G
1
Sestava
Damat Pyro G 20, 24, 28, 32, 36
56
Seznam náhradních dílů – Damat Pyro G
1
Sestava
Damat Pyro G 20, 24, 28, 32, 36
57
Pyro 36G
Pyro 32G
Pyro 28G
Objednací číslo
Pyro 24G
Název dílu
Pyro 20G
Pozice
Damat Pyro G
Kotlové těleso
7
8
9
10
11
12
13
14
14
15
16
17
18
Kontrolní průzor dvířek kompletní
Dvířka horní PYRO G
Dvířka popelová PYRO G
Matice křídlatá M6
Závěs dvířek DAMAT PYRO G
Držák úchytu dvířek DAMAT PYRO G
Závora dvířek PYRO G
Čep dvířek PYRO G
Čep závory dvířek PYRO G
Sběrač spalin PYRO G
Šnůra těsnící sběrače spalin PYRO G
Tyč klapky DAMAT PYRO
Fixace ventilátoru sest.
87182207320
8738100930
8738100935
87399304280
8738100946
8738100947
8738100932
8738100934
8738100933
8738100937
8738100938
8738100940
87381217710
19
20
21
22
23
24
36
37
37
37
37
37
38
39
39
40
41
42
Ventilátor komplet
Příruba ventilátoru
Těsnění příruby ventilátoru
Kolo oběžné ventilátoru
Kryt sběrače komplet
Jímka trojitá
Matice M6 ventl. Levotočivá
Táhlo klapky DAMAT PYRO 20
Táhlo klapky DAMAT PYRO 24
Táhlo klapky DAMAT PYRO 28
Táhlo klapky DAMAT PYRO 32
Táhlo klapky DAMAT PYRO 36
Kohout vypouštěcí 1/2''
Konektor ep
Konektor s vodiči DAMAT PYRO
Závaží klapky
Chladící smyčka S1
Sada šroubů přír. ventilátoru
87381209420
87399304190
87399304200
87399304210
87399304350
87399305180
87399304230
8738100941
8738100942
8738100943
8738100944
8738100945
8738100902
87399304250
8738100939
87399304300
7742190006
87399304220
49
Motor ventilátoru
Článek přední
Článek střední
Článek zadní
Izolace krytu sběrače
Klapka komínová
Pružina troj. jímky
Šnůra těsnící-dvířka horní
Šnůra těsnící-dvířka spodní
Těleso kotl.DAMAT PYRO 20 G
Těleso kotl.DAMAT PYRO 24 G
Těleso kotl.DAMAT PYRO 28 G
Těleso kotl.DAMAT PYRO 32 G
Těleso kotl.DAMAT PYRO 36 G
Těsnění sekundárního vzduchu
Vložka kuželová 2''
87381026330
87381193990
87381194010
87381194000
87399304340
87399304980
87399305370
8738100931
8738100936
8738100925
8738100926
8738100927
8738100928
8738100929
8738102498
87399300100
58















































Pyro 36G
Pyro 32G
Pyro 28G
Objednací číslo
Pyro 24G
Název dílu
Pyro 20G
Pozice
Damat Pyro G
Opláštění
Panel boční levý DAMAT PYRO 20G
Panel boční levý DAMAT PYRO 24G
Panel boční levý DAMAT PYRO 28G
Panel boční levý DAMAT PYRO 32G
Panel boční levý DAMAT PYRO 36G
Panel boční pravý DAMAT PYRO 20G
Panel boční pravý DAMAT PYRO 24G
Panel boční pravý DAMAT PYRO 28G
Panel boční pravý DAMAT PYRO 32G
Panel boční pravý DAMAT PYRO 36G
Panel horní DAMAT PYRO 20G
Panel horní DAMAT PYRO 24G
Panel horní DAMAT PYRO 28G
Panel horní DAMAT PYRO 32G
Panel horní DAMAT PYRO 36G
Panel přední horní DAMAT PYRO G
Panel zadní horní DAMAT PYRO G
Panel přední DAMAT PYRO G
Čep panelu M5 + matice M5 set
Izolace předního palenu DAMAT PYRO G
Izolace tělesa DAMAT PYRO 20G
Izolace tělesa DAMAT PYRO 24G
Izolace tělesa DAMAT PYRO 24G
Izolace tělesa DAMAT PYRO 24G
Izolace tělesa DAMAT PYRO 36G
Pružina panelu 4 ks - malá
Sada šroubů držáku dvířek PYRO G
Keramické cihly, příslušenství
8738100950
8738100951
8738100952
8738100953
8738100954
8738100965
8738100966
8738100967
8738100968
8738100969
8738100960
8738100961
8738100962
8738100963
8738100964
8738100970
8738100971
8738100948
87399303330
8738100949
8738100955
8738100956
8738100956
8738100956
8738100959
87399300940
8738100972

25
25
25
25
25
26
26
26
26
26
27
27
27
28
28
29
30
30
30
87182208580
87381026230
87399303960
87399303970
87399303980
8738100974
8738100977
8738100978
8738100979
8738100980
8738100981
8738100982
8738100983
8738100976
8738100975
87182208560
8738100973
87381191320
87381110790

1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
3
3
3
3
3
4
5
6
Těleso trysky 20G
Těleso trysky 24G
Těleso trysky 28G
Těleso trysky 32G
Těleso trysky 36G
Izolace tělesa trysky PYRO 20G
Izolace tělesa trysky PYRO 24G
Izolace tělesa trysky PYRO 28G
Izolace tělesa trysky PYRO 32G
Izolace tělesa trysky PYRO 36G
Cihla distanční L=110 PYRO 28G
Cihla distanční L=165 PYRO 32G
Cihla distanční L=215 PYRO 36G
Bok komory L=130 PYRO G
Bok komory L=230 PYRO G
Půlměsíc přední L=288 PYRO G
Sada těsnící šňůry trysky 20G
Sada těsnící šňůry trysky 24G, 28G
Sada těsnící šňůry trysky 32G
59













































Pyro 36G
Pyro 32G
Pyro 28G
Objednací číslo
Pyro 24G
Název dílu
Pyro 20G
Pozice
Damat Pyro G
Keramické cihly, příslušenství
Sada těsnící šňůry trysky 36G
Lopatka
Pohrabáč
Škrabka
Ovládací panel
87399304050
87399304460
87399301720
87399304470

  
  
  
31
32
33
34
35
36
43
44
45
46
47
48
87399304720
87399304790
87399304730
87399304770
87399305020
87381017640
87399304710
87399305010
8738100492
8738100753
87399304740
87381232140
87399305030
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
30
Kotlový termostat
Teploměr obdélníkový
Termostat blokační
Držák pojistky
Vypínač zelený prosvětlený
Vypínač zelený C5503ABNAC
Knoflík kotl. Termostatu - sestava
Pojistka 2A (sada 10 ks)
Spodek ovládacího panelu
Vrch ovládacího panelu
Kondenzátor 1,5uF/400V
Termostat minima
Sada šroubů ovládacího panelu
60
Poznámky
61
Bosch Termotechnika, s.r.o.
Ve Vrbině 588/3
794 01 Krnov – Pod Cvilínem
Tel.
Fax.
e-mail:
554 694 111
554 694 333
[email protected]
www.dakon.cz
Download

Katalog ND 2014 - kotle na tuhá paliva