Hledáme zájemce na pozici ROZHODČÍ TRIATLONU ČTA
Česká triatlonová asociace hledá nová zájemce na pozici: rozhodčí triatlonu ČTA
Základní náplň práce:
vykonávání funkce rozhodčího na závodech nejen Českého poháru,
účast na školení rozhodčích a jiné,
komunikace s koordinátorem / technickou komisí ČTA,
atd.
Požadujeme:
minimální věk 18 let,
dobrý zdravotní stav,
středoškolské vzdělání,
smysl pro fair-play,
dobré komunikační schopnosti,
schopnost učit se novým věcem,
odpovědnost, aktivní přístup, sebereflexi, důstojné vystupování, týmový duch,
jakákoliv zkušenost s triatlonem výhodou (pořadatel, závodník, trenér, atd.).
Nabízíme:
odpovídající finanční ohodnocení dle platných směrnic,
zapůjčení vybavení rozhodčího (tričko, vesta, karty, pravidla a další),
získání zkušeností, které můžete dále použít jak v profesním, tak soukromém životě,
možnost podílet se na zvyšování úrovně triatlonu, být součástí důležitých sportovních akcí,
možnost dalšího profesního růstu jak v českém triatlonu, tak evropském / světovém.
Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete svůj stručný životopis spolu s motivačním dopisem elektronicky na
adresu [email protected] a to nejpozději do 7.11. 2014. Motivační dopis by měl obsahovat
důvody, proč máte o tuto práci zájem a informace o Vašich sportovních zkušenostech.
Na základě došlých přihlášek Vás po výběru budeme kontaktovat.
Školení pro rozhodčí ČTA se pak uskuteční v sobotu 29.11.2014 od 9.00 hod v Brně.
Tomáš Petr, ředitel ČTA
[email protected]
Tel.: +420 777 669 711
ČE S K Á T RI AT LO NO V Á AS O C I AC E
Zátopkova 100/2, PS 40, 160 17 Praha 6
Te l . / f a x: + 4 2 0 2 5 7 2 1 0 6 0 9
[email protected] - www.triatlon.cz - w w w. c z e c h t r i s e r i e s . c z
Download