Tel:
314-90-71 / 316-90-60
(314-90-82 / 314-90-91 /314-90-65 / 314-92-09 /
316-90-61 / 316-90-62 / 316-90-63 / 316-90-64 / 316-90-65)
Fax:
314-91-27
Administracija
101
Gordana Bjedov
G.Bjedov@cummins.rs
140
146
Faks 1
Faks 3
103
Mirko Vidić
Prodaja filtera i ulja
102
Perica Pavlović
(063) 27 18 03
P.Pavlovic@cummins.rs
104
Zoran Vasić
(063) 34 80 75
105
Slobodan Pijevac
Z.Vasic@cummins.rs
136
(063) 104 15 19
S.Pijevac@cummins.rs
Milica Kosić
(063) 23 60 86
137
Tanja Pavlović
M.Kosic@cummins.rs
Niš
(063) 21 31 97
M.Vidic@cummins.rs
(063) 23 98 41
T.Pavlovic@cummins.rs
Miodrag Popović
(063) 24 37 29
Voj.
Aleksandar Samardžić
M.Popovic@cummins.rs
(063) 864 10 11
A.Samardzic@cummins.rs
Prodaja agregata
118
Radoslav Pavlović
(063) 37 14 10
119
R.Pavlovic@cummins.rs
120
(063) 24 38 61
M.Sibinovic@cummins.rs
Ivan Dabetić
(063) 24 37 25
127
I.Dabetic@cummins.rs
138
Milorad Sibinović
Zoran Adžić
(063) 24 36 92
Z.Adzic@cummins.rs
Fax 2 (agregati)
Kogeneracija
115
Dragan Zukić
(063) 34 16 24
125
D.Zukic@cummins.rs
131
Branimir Trbojević
(063) 62 37 71
B.Trbojevic@cummins.rs
Branislav Milosavljević
(063) 37 14 11
141
B.Milosavljevic@cummins.rs
Vasko Ilievski
(063) 27 18 04
V.Ilievski@cummins.rs
Servis i prodaja rezervnih delova
121
Goluban Savić
(063) 22 31 59
123
Miroslav Stojanović
G.Savic@cummins.rs
124
Mirsad Emrović
(063) 34 82 10
126
Servisna radionica
M.Emrovic@cummins.rs
service@cummins.rs
Predrag Momirović
Miloš Pekić
(063) 34 82 09
P.Momirovic@cummins.rs
Miloš Đurić
(063) 104 15 18
M.Trbojevic@cummins.rs
(063) 23 98 31
133
Ivana Gorčić
F.Pajevic@cummins.rs
I.Gorcic@cummins.rs
Zoran Stefanović
Miloje Mojićević
(063) 24 37 28
Z.Stefanovic@cummins.rs
(063) 651 837
M.Mojicevic@cummins.rs
Aleksandar Tomić
153
Ivan Todorović
109
Siniša Živković
A.Tomic@cummins.rs
154
(063) 840 89 79
M.Djuric@cummins.rs
Filip Pajević
107
(063) 34 56 88
M.Pekic@cummins.rs
Marko Trbojević
147
(063) 22 05 93
M.Stojanovic@cummins.rs
I.Todorovic@cummins.rs
Faks 4 (prod. delova)
(063) 24 38 74
S.Zivkovic@cummins.rs
Prodaja motora
111
Nebojša Jovanović
(063) 24 37 84
116
Pal Bezeg
N.Jovanovic@cummins.rs
117
(063) 34 16 97
P.Bezeg@cummins.rs
Simo Kolundžija
(063) 68 95 08
148
Boško Kaličanin
S.Kolundzija@cummins.rs
(063) 34 82 07
B.Kalicanin@cummins.rs
Logistika
108
Snežana Šević
(063) 24 38 67
110
Branko Ranković
S.Sevic@cummins.rs
112
Aleksandar Devečerski
113
Fax @ Server 2
135
Nataša Lotina
A.Devecerski@cummins.rs
130
Slavica Šarčević
145
Dragan Vranešević
(063) 20 83 35
B.Rankovic@cummins.rs
RelayFax@cummins.rs
(063) 840 84 08
S.Sarcevic@cummins.rs
N.Lotina@cummins.rs
(063) 24 35 92
D.Vranesevic@cummins.rs
Finansije
106
Dragana Đinđić
128
Vesna Pavlović
D.Djindjic@cummins.rs
129
(063) 31 86 95
V.Pavlovic@cummins.rs
Snežana Stojiljković
S.Stojiljkovic@cummins.rs
Marketing
132
Sanja Vuković
Razvoj poslovanja
(063) 24 38 86
151
Ivan Jovanović
S.Vukovic@cummins.rs
(063) 24 38 72
I.Jovanovic@cummins.rs
Dragan Nikolić
(063) 22 38 51
D.Nikolic@cummins.rs
BMC
114
Carrier
Rade Pavlica
(063) 46 80 58
122
Miroslav Prvulović
R.Pavlica@cummins.rs
(063) 24 39 57
M.Prvulovic@cummins.rs
144
Radivoje Jevtić
(063) 31 86 47
R.Jevtic@cummins.rs
Duško Roksandić
CSM dežurni telefon
CSM mob. telefoni :
(063) 104 15 13
za CG +382 (069) 72 63 17,
za BiH +387 (65) 99 36 68
(063) 34 80 76
Download

CSM tel. centrala - pregled lokala