Tel:
Fax:
022 850-850
022 850-860
Za direktan poziv: 022 850-broj_lokala_iz_liste
Administracija
501 Gordana Bjedov
G.Bjedov@cummins.rs
Prodaja filtera i ulja
502 Perica Pavlović
(063) 27 18 03
540
546
Faks 1
Faks 3
503
Mirko Vidić
P.Pavlovic@cummins.rs
504 Zoran Vasić
(063) 34 80 75
505
Slobodan Pijevac
Z.Vasic@cummins.rs
(063) 104 15 19
S.Pijevac@cummins.rs
536 Milica Kosić
(063) 23 60 83
537
Tanja Pavlović
M.Kosic@cummins.rs
Niš
(063) 21 31 97
M.Vidic@cummins.rs
(063) 23 98 41
T.Pavlovic@cummins.rs
Miodrag Popović
(063) 24 37 29
Voj.
Aleksandar Samardžić
M.Popovic@cummins.rs
(063) 864 10 11
A.Samardzic@cummins.rs
Prodaja agregata
518 Radoslav Pavlović
(063) 37 14 10
519
R.Pavlovic@cummins.rs
Milorad Sibinović
(063) 24 38 61
M.Sibinovic@cummins.rs
520 Ivan Dabetić
(063) 24 37 25
527
I.Dabetic@cummins.rs
Zoran Adžić
(063) 24 36 92
Z.Adzic@cummins.rs
538 Fax 2 (agregati)
Kogeneracija
515 Dragan Zukić
(063) 34 16 24
525
D.Zukic@cummins.rs
Branimir Trbojević
(063) 62 37 71
B.Trbojevic@cummins.rs
531 Branislav Milosavljević
(063) 37 14 11
541
B.Milosavljevic@cummins.rs
Vasko Ilievski
(063) 27 18 04
V.Ilievski@cummins.rs
Servis i prodaja rezervnih delova
521 Goluban Savić
(063) 22 31 59
523
Miroslav Stojanović
G.Savic@cummins.rs
(063) 22 05 93
M.Stojanovic@cummins.rs
524 Mirsad Emrović
(063) 34 82 10
526
Servisna radionica
M.Emrovic@cummins.rs
service@cummins.rs
Predrag Momirović
Miloš Pekić
(063) 34 82 09
P.Momirovic@cummins.rs
(063) 34 56 88
M.Pekic@cummins.rs
Marko Trbojević
Miloš Đurić
(063) 104 15 18
M.Trbojevic@cummins.rs
(063) 840 89 79
M.Djuric@cummins.rs
Filip Pajević
(063) 23 98 31
533
Ivana Gorčić
(063) 24 37 28
549
Kojo Radulović
509
Siniša Živković
F.Pajevic@cummins.rs
I.Gorcic@cummins.rs
547 Zoran Stefanović
Z.Stefanovic@cummins.rs
507 Aleksandar Tomić
A.Tomic@cummins.rs
(063) 24 38 74
S.Zivkovic@cummins.rs
554 Faks 4 (prijemno odeljenje)
553
Ivan Todorović
I.Todorovic@cummins.rs
Prodaja motora
511 Nebojša Jovanović
(063) 24 37 84
516
Pal Bezeg
N.Jovanovic@cummins.rs
(063) 34 16 97
P.Bezeg@cummins.rs
517 Simo Kolundžija
(063) 68 95 08
548
Boško Kaličanin
S.Kolundzija@cummins.rs
(063) 34 82 07
B.Kalicanin@cummins.rs
Logistika
508 Snežana Šević
(063) 24 38 67
510
Branko Ranković
S.Sevic@cummins.rs
(063) 20 83 35
B.Rankovic@cummins.rs
512 Aleksandar Devečerski
513
Fax @ Server 2
535
Nataša Lotina
A.Devecerski@cummins.rs
RelayFax@cummins.rs
530 Slavica Šarčević
(063) 840 84 08
S.Sarcevic@cummins.rs
N.Lotina@cummins.rs
545 Dragan Vranešević
(063) 24 35 92
D.Vranesevic@cummins.rs
Finansije
506 Dragana Đinđić
528
Vesna Pavlović
D.Djindjic@cummins.rs
(063) 31 86 95
V.Pavlovic@cummins.rs
529 Snežana Stojiljković
S.Stojiljkovic@cummins.rs
Marketing
532 Sanja Vuković
(063) 24 38 86
Razvoj poslovanja
551
Ivan Jovanović
S.Vukovic@cummins.rs
560
534
BMC
514 Rade Pavlica
(063) 24 38 72
I.Jovanovic@cummins.rs
(063) 46 80 58
Dragan Nikolić
(063) 22 38 51
D.Nikolic@cummins.rs
Carrier
522
Miroslav Prvulović
R.Pavlica@cummins.rs
(063) 24 39 57
M.Prvulovic@cummins.rs
544
Radivoje Jevtić
(063) 31 86 47
R.Jevtic@cummins.rs
Duško Roksandić
CSM dežurni telefon
CSM mob. telefoni :
(063) 104 15 13
za CG +382 (069) 72 63 17,
za BiH +387 (65) 99 36 68
(063) 34 80 76
Download

CSM tel. centrala - pregled lokala