PEDA ATV
XY200STIIE-B
Cilindar I glava / Cylinder Block Set
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
PARTS CODE
72010476
72040189
22010055
72150072
31170005
22150009
72010155
72040155
72010387
72010514
72130032
72060011
72010660
27010033
72130050
72060014
72150016
SERBIAN
Vijak M8×82
DESCRIPTION
Stud For 3
Glava cilindra koplet
Dihtung poklopca glave
Svećica
Poklopac glave
Vijak M6×12
Cylinder Head Comp
Gssket,Cylinder Head Cover
Spark Plug
Cylinder Head Cover
Bolt For 6
Vijak M6×28
Vijak M6×35
Dihtung cilindra
Bolt For 6
Bolt For 3
Gasket, Cylin Block
Vijak M6*25
Cilindar
Dihtung glave cilindra
Bolt For 4
Cylinder Block Assy
Gasket, Cylinder Head
Ventili / Camshaft & Valves
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARTS CODE
22020014
73030525
73030526
72110026
72120002
72120008
22040003
22030003
72150012
72120023
11070001
73030528
11070002
22020013
72150073
22070007
27020001
72040164
22090003
22110001
72010662
72040189
22050002
SERBIAN
DESCRIPTION
Izduvni ventil
prsten ventila A
Pprsten ventila B
zaptivac ventila
Unutrasnja opruga
Spoljačnja opruga
Exhaust Valve
Spring Seat,Outer
Spring Seat,Inner
Oil Seal,Calve Stem
Valve Inner Spring
Valve Outer Spring
prsten ventila A
O ringΦ20×2.5
opruga
osovina zupčanika ventila
Spring Seat
O-Ring For 11
Spring
Cam Shaft
zupčanik ventila
usisni ventil
O ringΦ18×2.5
bolcna ventila
poluga klackalice
Timing Driver Gear Set
Inlet Valve
O-Ring For 16
Shaft Lower Rocker Arm
Lower Rocker Arm
osovina klackalice
Push Rod
klackalica
Rocker Arm Support
Menjač / Crankcase
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
PARTS CODE
70090006
15020035
70090007
15030070
70090019
15140001/15140002
15140003/15140016
15050017
70090020
72060082
15090001
72040139
72010659
15080006
72010373
SERBIAN
bendiks
menjač A
ležaj 6006
menjač B
ihličasti NK1512
DESCRIPTION
Starting Shaft Set
Main Shaft Combination
Main Shaft Bearing 6006
Counter Shaft Combination
Roller Bearing HK1512
birač brzina
Fork Shaft Combination
menjač C
ležaj HK2110
Drum
Roller Bearing HK2110
startna zvezda
Cam
vijak M6×20
Bolt For 10
vijakM6×25
Bolt For 13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
72120016
15070009
21010017
72080010
21020011
21040005
70090033
70090032
21030510
72010090
73030522
15170023
72110010
72110009
72110012
72010157
11040018
70090005
72110011
70090018
——
osovina menjača
radilica
bolcen klipa
osigurač klipa
klip
ležaj
ležaj
semering
vijak M6x10
graničnik lančanika
ležaj 6202
semering Φ34×50×7
semeringΦ14×28×7
semering Φ14×22×5
Gearshift Shaft Assy
GrankShaft Assy
Piston Pin
Circlip
Piston
Bearing, LH
Bearing, RH
Oil Ring Set
Bolt For 25
Locating Plate,Sprocket
Main Shaft Bearing 6202
Oil Seal For CrankShaft
Oil Seal For CrankShaft
Oil Seal For CrankShaft
senzor menjača
ležaj 6204
semering Φ20×34×7
igličasti ležajHK1010
lančanik
Shift Harness Assy
Main Shaft Bearing 6204
Oil Seal
Roller Bearing HK1010
Output Sprocket
Blok / Crankcase Set
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
PARTS CODE
22140006
72150013
72120024
72010582
11060001
72040159
11010126
73030535
72010155
72130007
12010130
72020140
72040158
72010997
72010395
72060011
72010173
11080001
72040155
72010163
73030521
72010380
72010998
SERBIAN
čep ulja
semering Φ35×3
opruga
vijak za ispuštanje ulja
sito
DESCRIPTION
Oil Gauze Cover
O-Ring For 1
Spring
Drain Piug
Gauze Set
blok levi
Crankcase,LH
vijak M6×12
dihtung bloka motora
blok desni
Bolt For 8
Gasket,Crankcase Cover
Crankcase,RH
pipa
Pressing Pin Body Set
vijak M6×25
osigurač
Bolt For 18
Cam Shaft Stopper
Kvačilo / Right Crankcase Cover Set
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
PARTS CODE
73010493
72010389
72060012
13010392
72030034
72150017
20010008
72130016
72011167
72110008
72030018
24020007
20030001
24070006
24070014
70090003
24070010
72040271
72020202
72130366
14090015
20030008
247070013
73010181
24030004
73030524
72010661
24050001
72010173
2060039
72120022
24070018
24070020
24070016
24060004
24060005
24070019
24150003
SERBIAN
kontrolno staklo
DESCRIPTION
Oil View Glass
desna dekla
vijak M6*30
O ring Φ9.4×1.4
uljna pumpa
dihtung desne dekle
kvačilo komplet
semering Φ16×28×7
Crankcase Cover,RH
Bolt For 7
O-Ring For 7
Oil Pump Assy
Gasket,Crankcase Cover,RH
Clutch Body Assy
Oil Seal,Starting Shaft
primarni zupčanik
filter ulja
Primary Drive Gear
Oil Filter Assy
osigurač kvačila
ležaj 6001
klin kvačila
Snap Ring
Main Shaft Bearing 6001
Push Rod,Clutch
dihtung
poklopac uljnog filtera
Gasket
Cover,Oil Filter
pipa kvačila
merač ulja
poluga menjača
Mandrel,Clutch
Dipstick
Clutch Class
nut kvačila
Clutch Cam
opruga
zvezda kvačila
opruga kvačila
bolcen kvačila
Lamele A
lamele B
glavčina kvačila
poklopac kvačila
Spring
clutch pleate
clutch spring
clutch bush
clutch friction clip
driven plate
press plate
clutch cover
Alnaser / Left Crankcase Cover & Starting Motor
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
PARTS CODE
72010155
13020105
72150009
72060011
72010387
14020170
72150015
15110008
14070001
72010386
31160017
72010387
24080001
24140001
14060005
72150021
70090018
15110009
72130023
15110007
72010085
72040154
72010378
31150012
72010658
14010010
72010163
72010389
72010173
31140027
SERBIAN
DESCRIPTION
mala dekla
O ring Φ27.4×2.65
Adornment Cover,LH
O-Ring For 2
O ring Φ62×2.5
startni zupčanik
dekla alnasera
O-Ring For 9
Dual-Gear NO.1
Idler Cover
alnaser
Start Motor
osovina startnog zupčanika
Dual-Gear Shaft
vijak kontrole
O ring Φ13.2×2.5
igličasti ležaj HK1010
startni zupčanik B
dihtung leve dekle
centralni zupčanik
Plug Watch Hole
O-Ring For 15
Roller Bearing HK1010
Dual-Gear NO.2
Gasket,Crankcase Cover,LH
Gear Assy
rotor
Rotor,Magneto
leva dekla
Crankcase Cover,LH
stator
Stator,Magneto
Instalacije / Motor & Muffler Housing & Electrical
NO.
1
2
3
3-1
4
4-1
5
6
7
8
8-1
9
10
11
12
13
14
15
15-1
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
PARTS CODE
03140022
18140061
18010077
18030035
16002723
18170012
18020057
18030035
18070044
72080059
18110020
18050019
72010387
14020170
45080095
72010096
31060469
31240021
31050016
31030024
31010027
72010160
72010096
31020024
72010242
31290002
18060007
37050001
72010216
72020058
18090060
41080304
SERBIAN
motor
DESCRIPTION
Engine assy
auspuh
Muffler
usisnik
dihtung usisnika
karburatora
osigurač
filter vazduha
drugi usisnik
dihtung drugog usisnika
Inlet pipe
Mat
Carburetor
Clip
Air cleaner
Second inlet pipe
Mat
osigurač
filter drugog usisnika
Clip
Second inlet air cleaner
zaštitnik
poluga menjača
Tail cover, engine
instalacija
mikroprekidač
rele
regler
CDI
Main cable
Brake switch
Relay
Rectifier
C.D.I
bobina
Ignition coil
kontroler
slavina goriva
senzor brzine
Controller
VAVLE
SENSOR SPEED
crevo slavine
Pipe
Šasija / Prame Comp & Appurtenance
NO.
1
2
3
PARTS CODE
41190045
41010109
73031147
4
41170011
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
72010219
72010242
72020041
55070098
41080179
73230082
72010236
72010243
73070099
73031028
72010242
41140090
17070002
31080040
72010236
72010237
73230083
22
41180011
23
24
73280032
73031028
SERBIAN
rol bar
ram
nosač prednje plastike
desni naslon za noge
DESCRIPTION
Carry bar
Frame
Fender bracket, Rront
Footrest, R
poluga kočnice
zadnja drška
nosač prednje plastike
Brake arm
Rear armrest
RR. brand bracket
nosač
Footrest pedal frame
nosač
ventilator
sirena
Footrest pedal
Electric fan
Horn
nosač zadnje plastike
naslon za noge
naslon za noge
bracket, rear turninglight
Footrest, L
Footrest, L
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
72050184
72050183
73010413
73030859
73030861
73030860
31070055
opruga zadnje kočnice A
opruga zadnje kočnice B
silen blok
Returning spring, rear brake
Switch spring, rear brake
Cushion rubber, rear body
akomulator
Battery
kutija akomulatora
desni nosač fazastera
levi nosač fazastera
nosač prednjeg blatobrana
Battery box
Footrest bracket, RH
Footrest bracket, LH
Bracket, front fender
73250034
41170156
41180149
73031028
Plastike / Cover Part
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
PARTS CODE
73031347
37010207
72030093
48010069
53440001
16040017
16030330
16050011
53450001
32060065
53150076
73060056
32020056
32040049
41160082
53090500
72030093
53460015
48010069
32010076
32030056
32050052
73010907
48070038
72040059
72010326
72030003
72010326
53180044
53180045
31130048
16060003
73010260
73010437
70120003
73010438
73030400
72010160
45040032
45030030
72010098
73020799
72020152
72030003
SERBIAN
nosač km sata
km sat
DESCRIPTION
Headlight
Headlight cover
kontakt brava
prednja maska
slavina
rezervoar
čep rezervoara
zadnja maska
štop svetlo
plastika oko rezervoara
katadiopter
prednji žmigavac
zadnji žmigavac
sedište
prednja plastika fara
Ignition lock
Front cover
Fuel tank switch
Fuel tank
Fuel tank lock
Rear cover
Tail light
Fuel tank cover
rear reflector
Fr. Turn signal light
RR. Turn signal light
Seat
Front faceplate
haber
ključ
far
zadnji žmigavac
zadnji žmigavac
Cover, ignition switch
Key
Front headlight
Fr. Turn signal light
RR. Turn signal light
bravica
Steering lock
štitnik levi
štitnik desni
plovak goriva
filter goriva
HANDLEBAR COVER, R
HANDLEBAR COVER, L
Oil Sensor
Oil cleaner
distance sedišta
CLIP &SEAT, STEERING POLE
Upravljač / Front Tire & Driving Mechanism
NO.
1
1-1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
PARTS CODE
54050052
54050052
54170056
72010226
72010250
72020044
55030075
46150001
46030011
73010134
41050079
46140004
SERBIAN
prednja guma
prednja guma
prednja felna
DESCRIPTION
Front wheel tyer
Front wheel tyer
Front wheel hub
zadnji disk
pednja kočiona čeljust
prednja desna kugla
manžetna prednja
prednji amortizer
spona
Front brake disc
Connecting plate, front hub
Fr. Steering tie,R
Dustproof cover, front wheel hub
Fr. Shock absorber
Turn signal pull-rod
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
72020162
72040014
46050004
73030431
72020104
47040070
47020060
46040011
47030451
63010050
45060025
53230035
45060025
36020070
45190047
45010062
45030030
55020084
55090011
76170001
55110011
53240034
70120003
73010438
73030400
45070005
45180036
47110001
36010050
36040002
——
letva volana
nosač kontakt brave
Steering stem
Steering lock bracket
sajla sauga
sajla kvačila
prednja leva kugla
senzor goriva
desni prekidač
desni grip
desni retrovizor
levi grip
ručica kočnice
ručica kvačila
upravljač
Choke cable
Clutch cable
Fr. Steering tie,L
Fuel tank cable
Trottle housing
R. handle bar rubber
RR. view mirror
L. handle bar rubber
Brake handle
Clutch handle lever
Handle bar
prednji kočioni sistem
prednje kočione pločice
desna donja poluosovina
leva donja poluosovina
desna gornja poluosovina
leva gornja poluosovina
zadnje kočione pločice
levi retovizor
Front Disc Comp.
Ungulate assy, front brake
graničnik upravljača
pinjon
poluga prednje kočnice
sajla kočnice
prekidač
prekidač
kugla
Line nip, steering stem
GREASER, ACCELEROGRAPH
Stop lever
Stop cable
Switch
Switch
Top arm ball
Fr. Lower rocker arm,R
Fr. Lower rocker arm,L
Fr. Upper rocker arm,R
Fr. Upper rocker arm,L
Ungulate, rear brake
RL. view mirror
Zadnji amortizer / Rear Tire & Suspension Mechanism
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
PARTS CODE
41070061
54120051
72020047
70030049
54310054
54310063
72010219
72060008
54310053
55060005
54310053
54310055
54310058
54130094
72010243
54310061
41040085
72010224
72020044
20
54060062
21
22
22-1
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
54210034
54140017
54140018
72010242
72010219
73030165
72010241
73031027
73030166
72010241
72010231
73110033
72010222
72050143
54320001
70180001
72040066
73030426
73010134
zadnji amortizer
lanac
DESCRIPTION
Rear shock absorber
Chain
zadnja viljuška
nosać zadnjeg diska
Fork shaft
Wheel hub disc
zadnji disk
kućište kočionog diska
zadnja glavčina
nosač lančanika
lančanik
Brake disc
Brake disc housing
RR. bridge axle sleeve
Chain disc install housing
Chain disc
osovina
viljuška
RR. bridge axle
Fork
zadnja guma
zadnja guma
zadnja felna
španer lanca
španer lanca
Rear wheel tyer
Rear wheel tyer
Rear wheel hub
Chain adjuster
Chain adjuster
plastični štitnik
RR. bridge hood
štitnik lanca
Chain cover installation bracket
klip lanca
Chain clip
opruga poluge zadnje kočnice
poluga nožne kočnice
bolcen
CLIP SPRING, TENSION WHEEL
Tension wheel
BUSH, TENSION WHEEL
španer lanca
manžetna zadnja
BRACKET, TENSION WHEEL
Dustproof cover, rear wheel
Download

PEDA ATV XY200STIIE-B