MALZEME
TÜRKSAT
KODU
50 mm HDPE Boru
TKS-ALT-01
75 mm HDPE Boru
TKS-ALT-02
Birleştirme Manşonu
TKS-ALT-03
2x40 HDPE Boru
TKS-ALT-04
2X40 Tıkama Kepi
TKS-ALT-05
16 ATU Boru
TKS-ALT-07
12 FOY Fiber Optik Kablo
24 FOY Fiber Optik Kablo
TKS-FOM-01
TKS-FOM-02
ONAY KODU
MARKA / MODEL
MALZEME SAĞLAYICI
TKS-ALT-0107112013001
MERT / 50mmHDPE
Mert Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.
TKS-ALT-0101072014002
ENPLASTİK / 50MM HDPE
Özoğul İnş.Taah.San.Tic.Ltd.Şti
TKS-ALT-0207112013001
MERT / 75mmHDPE
Mert Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.
TKS-ALT-0201072014002
ENPLASTİK / 75MM HDPE
Özoğul İnş.Taah.San.Tic.Ltd.Şti
TKS-ALT-0307112013001
MERT / 50mmManson
Mert Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.
TKS-ALT-0307112013002
MERT / 75mmManson
Mert Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.
TKS-ALT-0301072014003
ENPLASTİK / 50-75mm Manşon
Özoğul İnş.Taah.San.Tic.Ltd.Şti
TKS-ALT-0407112013001
MERT / 2x40mmHDPE
Mert Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.
TKS-ALT-0401072014002
ENPLASTİK / 2x40mm HDPE
Özoğul İnş.Taah.San.Tic.Ltd.Şti
TKS-ALT-0507112013001
MERT / 2x40Tıkama
Mert Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.
TKS-ALT-0707112013001
MERT / 75mm 16ATU HDPE
Mert Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.
TKS-ALT-0727102014002
TKS-FOM0107112013001
TKS-FOM0106012014002
TKS-FOM0106012014003
TKS-FOM0117032014004
TKS-FOM0118042014005
TKS-FOM0123052014006
TKS-FOM0207112013001
TKS-FOM0206012014002
TKS-FOM0206012014003
TKS-FOM0217032014004
TKS-FOM0218042014005
TKS-FOM0223052014006
ENPLASTİK / 16 ATU BORU
Özoğul İnş.Taah.San.Tic.Ltd.Şti
ETK / 12 FO-Y
ETK Kablo San. Tic. A.Ş.
CENKABLO / 12 FO-Y
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / 12-FOY
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
TURKUAZ KABLO / A-DF(ZN)(SR)2Y 3X4
Turkuaz Kablo Taah. Tic. San. A.Ş.
HES / HTS9YMSJSA-012
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
PRYSMIAN / 12 FOY TRST
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
ETK / 24 FO-Y
ETK Kablo San. Tic. A.Ş.
CENKABLO / 24 FO-Y
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / 24-FOY
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
TURKUAZ KABLO / A-DF(ZN)(SR)2Y 6X4
Turkuaz Kablo Taah. Tic. San. A.Ş.
HES / HTS9YMSJSA-024
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
PRYSMIAN / 24 FOY TRST
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
96 FOY Fiber Optik Kablo
216 FOY Fiber Optik Kablo
12 FOH Fiber Optik Kablo
24 FOH Fiber Optik Kablo
TKS-FOM-03
TKS-FOM-04
TKS-FOM-05
TKS-FOM-06
TKS-FOM0307112013001
TKS-FOM0306012014002
TKS-FOM0306012014003
TKS-FOM0317032014004
TKS-FOM0318042014005
TKS-FOM0323052014006
TKS-FOM0407112013001
TKS-FOM0406012014002
TKS-FOM0406012014003
TKS-FOM0417032014004
TKS-FOM0418042014005
TKS-FOM0423052014006
TKS-FOM0507112013001
TKS-FOM0506012014002
TKS-FOM0506012014003
TKS-FOM0517032014004
TKS-FOM0518042014005
TKS-FOM0523052014006
TKS-FOM0607112013001
TKS-FOM0606012014002
TKS-FOM0606012014003
ETK / 96 FO-Y
ETK Kablo San. Tic. A.Ş.
CENKABLO / 96 FO-Y
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / 96-FOY
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
TURKUAZ KABLO / A-DF(ZN)(SR)2Y 8X12
Turkuaz Kablo Taah. Tic. San. A.Ş.
HES / HTS9YMSJSA-096
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
PRYSMIAN / 96 FOY TRST
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
ETK / 216 FO-Y
ETK Kablo San. Tic. A.Ş.
CENKABLO / 216 FO-Y
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / 216-FOY
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
TURKUAZ KABLO / A-DF(ZN)(SR)2Y 18X12
Turkuaz Kablo Taah. Tic. San. A.Ş.
HES / HTS9YMSJSA-216
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
PRYSMIAN / 216 FOY TRST
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
ETK / 12 FO-H
ETK Kablo San. Tic. A.Ş.
CENKABLO / 12 FO-H
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / 12-FOH
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
TURKUAZ KABLO / A-DF(ZN)(SR)T2Y 3X4
Turkuaz Kablo Taah. Tic. San. A.Ş.
HES / HTS9HMSJSA-012
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
PRYSMIAN / 12 FOH TRST
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
ETK / 24 FO-H
ETK Kablo San. Tic. A.Ş.
CENKABLO / 24 FO-H
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / 24-FOH
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
96 FOH Fiber Optik Kablo
216 FOH Fiber Optik Kablo
Patchcord SC/APC to SC/APC, SM, Simplex, L= 3m
Patchcord SC/APC to SC/APC, SM, Simplex, L= 5m
TKS-FOM-07
TKS-FOM-08
TKS-FOM-09
TKS-FOM-10
TKS-FOM0617032014004
TKS-FOM0618042014005
TKS-FOM0623052014006
TKS-FOM0707112013001
TKS-FOM0706012014002
TKS-FOM0706012014003
TKS-FOM0717032014004
TKS-FOM0718042014005
TKS-FOM0723052014006
TKS-FOM0807112013001
TKS-FOM0806012014002
TKS-FOM0806012014003
TKS-FOM0817032014004
TKS-FOM0817032014004
TKS-FOM0823052014006
TKS-FOM0906012014001
TKS-FOM0906012014002
TKS-FOM0921042014003
TKS-FOM1006012014001
TKS-FOM1006012014002
TKS-FOM1021042014003
TURKUAZ KABLO / A-DF(ZN)(SR)T2Y 6X4
Turkuaz Kablo Taah. Tic. San. A.Ş.
HES / HTS9HMSJSA-024
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
PRYSMIAN / 24 FOH TRST
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
ETK / 96 FO-H
ETK Kablo San. Tic. A.Ş.
CENKABLO / 96 FO-H
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / 96-FOH
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
TURKUAZ KABLO / A-DF(ZN)(SR)T2Y 8X12
Turkuaz Kablo Taah. Tic. San. A.Ş.
HES / HTS9HMSJSA-096
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
PRYSMIAN / 96 FOH TRST
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
ETK / 216 FO-H
ETK Kablo San. Tic. A.Ş.
CENKABLO / 216 FO-H
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / 216-FOH
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
TURKUAZ KABLO / A-DF(ZN)(SR)T2Y 18X12 Turkuaz Kablo Taah. Tic. San. A.Ş.
HES / HTS9HMSJSA-216
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
PRYSMIAN / 216 FOH TRST
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
JCCOM / PC-SCAPC-3
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / FO-05224AASX201
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
ERAT / E9TSSXA2SASA-0030
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
JCCOM / PC-SCAPC-5
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / FO-05224AASX205
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
ERAT / E9TSSXA2SASA-0050
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
Patchcord SC/APC to SC/APC, SM, Simplex, L= 10m
Patchcord SC/APC to E2000, Simplex, L= 3m
Patchcord SC/APC to E2000, Simplex, L= 5m
Patchcord SC/APC to E2000, Simplex, L= 10m
Pigtail SC/APC, SM, Simplex, L= 3m
12FO 19" Terminasyon Seti (Full Dolu)
24FO 19" Terminasyon Seti (Full Dolu)
TKS-FOM-11
TKS-FOM-12
TKS-FOM-13
TKS-FOM-14
TKS-FOM-15
TKS-FOM-16
TKS-FOM-17
TKS-FOM1106012014001
TKS-FOM1106012014002
TKS-FOM1121042014003
TKS-FOM1206012014001
TKS-FOM1206012014002
TKS-FOM1221042014003
TKS-FOM1306012014001
TKS-FOM1306012014002
TKS-FOM1321042014003
TKS-FOM1406012014001
TKS-FOM1406012014002
TKS-FOM1421042014003
TKS-FOM1506012014001
TKS-FOM1506012014002
TKS-FOM1521042014003
TKS-FOM1606012014001
TKS-FOM1606012014002
TKS-FOM1618042014003
TKS-FOM1613102014004
TKS-FOM1626112014005
TKS-FOM1706012014001
JCCOM / PC-SCAPC-10
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / FO-05224AASX2010
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
ERAT / E9TSSXA2SASA-0100
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
JCCOM / PC-E2000-3
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / FO-05274AASX201
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
ERAT / E9TSSXA2SAE2A-0030
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
JCCOM / PC-E2000-5
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / FO-05274AASX205
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
ERAT / E9TSSXA2SAE2A-0050
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
JCCOM / PC-E2000-10
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / FO-05274AASX2010
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
ERAT / E9TSSXA2SAE2A-0100
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
JCCOM / PT-SCAPC-3
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / FO-0424ASX093
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
ERAT / E9TSPGSXA2SA-0030
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
VISSEM / VSOF-FDF-FCM-12F
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / FO-0111212A02-E
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
GÜNKO / 19TS1U24SCDX-12
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
FOCABEX / FOCABEX 12 PORT
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
CANOVATE / CAN-FPP-200-12
Canovate Elektronik Endüstri Tic A.Ş.
VISSEM / VSOF-FDF-FCM-24F
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
48FO 19" Terminasyon Seti (Full Dolu)
96FO 19" Terminasyon Seti (Full Dolu)
ZIRHLI PATCHCORD
ZIRHLI PIGTAIL
Fiber Optik Kablo Ek Kutusu (12Port)
TKS-FOM-18
TKS-FOM-19
TKS-FOM-27
TKS-FOM-28
TKS-FOM-20
TKS-FOM1706012014002
TKS-FOM1718042014003
TKS-FOM1713102014004
TKS-FOM1726112014005
TKS-FOM1806012014001
TKS-FOM1806012014002
TKS-FOM1818042014003
TKS-FOM1813102014004
TKS-FOM1826112014005
TKS-FOM1906012014001
TKS-FOM1906012014002
TKS-FOM1918042014003
TKS-FOM1913102014004
TKS-FOM1926112014005
TKS-FOM2706012014001
TKS-FOM2706012014002
TKS-FOM2721042014003
TKS-FOM2806012014001
TKS-FOM2806012014002
TKS-FOM2821042014003
TKS-FOM2006012014001
TTAF / FO-0111222A03-E
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
GÜNKO / 19TS1U24SCDX-24
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
FOCABEX / FOCABEX 24 PORT
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
CANOVATE / CAN-FPP-200-24
Canovate Elektronik Endüstri Tic A.Ş.
VISSEM / VSOF-FDF-FCM-48F
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / FO-0112222A03-E
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
GÜNKO / 19TS2U48SCDX-48
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
FOCABEX / FOCABEX 48 PORT
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
CANOVATE / CAN-FPP-200-48
Canovate Elektronik Endüstri Tic A.Ş.
VISSEM / VSOF-FDF-FCM-96F
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / FO-0112373A03-E
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
GÜNKO / 19TS4U96SCDX-96
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
FOCABEX / FOCABEX 96 PORT
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
CANOVATE / CAN-FPP-200-96
Canovate Elektronik Endüstri Tic A.Ş.
JCCOM / PC-ZX
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / FO-APC-ZX
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
ERAT / E9TSSASX
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
JCCOM / PT-ZX
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / FO-APT-ZX
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
ERAT / E9TSPGSASX
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
VISSEM / BS604A-12
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
Fiber Optik Kablo Ek Kutusu (24Port)
Fiber Optik Kablo Ek Kutusu (48Port)
Fiber Optik Kablo Ek Kutusu (96Port)
Fiber Optik Kablo Ek Kutusu (216Port)
Dahili Fiber Optik Kablo Ek Kutusu (12Port)
Yeraltı Koaksiyel Kablo - 2,2 mm Bakır
TKS-FOM-21
TKS-FOM-22
TKS-FOM-23
TKS-FOM-24
TKS-FOM-26
TKS-KAB-01
TKS-FOM2006012014002
TKS-FOM2106012014001
TKS-FOM2106012014002
TKS-FOM2206012014001
TKS-FOM2206012014002
TKS-FOM2306012014001
TKS-FOM2306012014002
TKS-FOM2406012014001
TKS-FOM2406012014002
TKS-FOM2606012014001
TKS-FOM2606012014002
TKS-FOM2621042014003
TKS-FOM2613102014004
TKS-KAB-0124022014001
TTAF / FO-08D12M81T
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
VISSEM / BS604A-24
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / FO-08D12M82T
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
VISSEM / BS604A-48
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / FO-08D12M84T
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
VISSEM / BS604C-96
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / FO-08D12M88T
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
VISSEM / BS712A-216
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / FO-08D12M1818T
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
VISSEM / OTB-P
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TTAF / FO-08W12M52T
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
ERAT / FOEKKTDH
Erat Telekom İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
FOCABEX / FOCABEX DAHİLİ EK KUTUSU
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
HANSEN / HS. C2.2/8.9 CU
BlueTel Telekom Enerji Sis. San. Tic. A.Ş.
TKS-KAB-0123052014002 DRAKA / COAX 4 CT 22 S
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
TKS-KAB-0124112014003 BEDEA / TELASS CR 220
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-KAB-0224022014001 HANSEN / HS. C3.3/13.6 CU
BlueTel Telekom Enerji Sis. San. Tic. A.Ş.
TKS-KAB-0223052014002 DRAKA / COAX 3 CT 33 S
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
Yeraltı Koaksiyel Kablo - 3,3 mm Bakır
TKS-KAB-02
TKS-KAB-0224112014003 BEDEA / TELASS CR 330
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Yeraltı Koaksiyel Kablo - 3,15 mm Aluminyum
TKS-KAB-03
TKS-KAB-0323052014001 TFC / TX10540JB
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
Yeraltı Koaksiyel Kablo - 4,22 mm Aluminyum
TKS-KAB-04
TKS-KAB-0423052014001 TFC / TX10715JB
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
Havai Koaksiyel Kablo - 2,2 mm Bakır
TKS-KAB-08
TKS-KAB-0823052014001 DRAKA / COAX 4 CT 22 S M
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
Havai Koaksiyel Kablo - 3,3 mm Bakır
TKS-KAB-09
TKS-KAB-0923052014001 DRAKA / COAX 3 CT 33 S M
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
Havai Koaksiyel Kablo - 3,15 mm Aluminyum
TKS-KAB-10
TKS-KAB-1023052014001 TFC / TX10540MS
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
Havai Koaksiyel Kablo - 4,22 mm Aluminyum
TKS-KAB-11
TKS-KAB-1123052014001 TFC / TX10715MS
Fokabeks Kablo ve Sistemleri Ltd. Şti.
Fider Kablo – RG11 Bakır
TKS-KAB-05
TKS-KAB-0507112013001 ÖREN / HD 163 PEF
TKS-KAB-0517032014002 HANSEN / RG11T60F CU
Fider Kablo – TRS 2,2 Bakır
TKS-KAB-06
TKS-KAB-0607112013001 ÖREN / HQ 2203 PEF
Havai Fider Kablo – RG11 Bakır
TKS-KAB-12
TKS-KAB-1207112013001 ÖREN / HD 163 AP
Havai Fider Kablo – TRS 2,2 Bakır
TKS-KAB-13
TKS-KAB-1307112013001 ÖREN / HQ 2203 AP
TKS-KAB-1407112013001 ÖREN / HD 163
Dahili Koaksiyel Kablo – RG11 Bakır
TKS-KAB-14
TKS-KAB-1417032014002 REÇBER / TRSATRG11TRISHIELD
TKS-KAB-1417032014003 HANSEN / RG11T60 CU
TKS-KAB-1507112013001 ÖREN / TKS RG6/U-4 TRS
Dahili Koaksiyel Kablo – RG6 CCS
TKS-KAB-15
TKS-KAB-1524022014002 HANSEN / TKS RG6T CCS
TKS-KAB-1517032014003 REÇBER / TRSATRG6TRISHIELD
TKS-KAB-1521052014004 PCT / A677TS-V1P-W
TKS-KAB-1607112013001 ÖREN / TKS HD 063 CMTS
CMTS Kablosu
TKS-KAB-16
TKS-KAB-1617032014002 REÇBER / TRSATRG59MiniTRISHIELD
2 YOLLU DAHİLİ BÖLÜCÜ (SPLİTTER)
3 YOLLU DAHİLİ BÖLÜCÜ (SPLİTTER)
4 YOLLU DAHİLİ BÖLÜCÜ (SPLİTTER)
TKS-RFP-01
TKS-RFP-02
TKS-RFP-03
Ören Kablo Elektrik Elektronik Sis. San. Tic.
Ltd. Şti.
BlueTel Telekom Enerji Sis. San. Tic. A.Ş.
Ören Kablo Elektrik Elektronik Sis. San. Tic.
Ltd. Şti.
Ören Kablo Elektrik Elektronik Sis. San. Tic.
Ltd. Şti.
Ören Kablo Elektrik Elektronik Sis. San. Tic.
Ltd. Şti.
Ören Kablo Elektrik Elektronik Sis. San. Tic.
Ltd. Şti.
Teknosat Elek.Uydu ve Güv.
Sis.San.Tic.Ltd.Şti.
BlueTel Telekom Enerji Sis. San. Tic. A.Ş.
Ören Kablo Elektrik Elektronik Sis. San. Tic.
Ltd. Şti.
BlueTel Telekom Enerji Sis. San. Tic. A.Ş.
Teknosat Elek.Uydu ve Güv.
Sis.San.Tic.Ltd.Şti.
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Ören Kablo Elektrik Elektronik Sis. San. Tic.
Ltd. Şti.
Teknosat Elek.Uydu ve Güv.
Sis.San.Tic.Ltd.Şti.
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-RFP-0107072014001
KATHREIN / EBC 02
TKS-RFP-0113092014002
PCT / PCTNGN2M2S
TKS-RFP-0123092014003
TECHNETIX / ESI-02N
TKS-RFP-0110112014004
TCC / HSN2
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Teletek Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti.
TKS-RFP-0116022015005
TAİ TİN / DS-2G
Renkel Elektronik San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti
TKS-RFP-0213092014001
PCT / PCTNGN2M3SB
TKS-RFP-0223092014002
TECHNETIX / ESI-03N
TKS-RFP-0216022015003
TAİ TİN / DS-3G
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Renkel Elektronik San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti
TKS-RFP-0307072014001
KATHREIN / EBC 04
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-RFP-0313092014002
PCT / PCTNGNII4S
TKS-RFP-0323092014003
TECHNETIX / ESI-04N
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
DATA-TV BÖLÜCÜSÜ
2 YOLLU HARİCİ BÖLÜCÜ (SPLİTTER)
3 YOLLU HARİCİ BÖLÜCÜ (SPLİTTER)
4 YOLLU DAHİLİ DAĞITICI (TAP-OFF)
6 YOLLU DAHİLİ DAĞITICI (TAP-OFF)
8 YOLLU DAHİLİ DAĞITICI (TAP-OFF)
2 YOLLU HARİCİ DAĞITICI (TAP-OFF)
4 YOLLU HARİCİ DAĞITICI (TAP-OFF)
TKS-RFP-04
TKS-RFP-05
TKS-RFP-06
TKS-RFP-07
TKS-RFP-08
TKS-RFP-09
TKS-RFP-10
TKS-RFP-11
TKS-RFP-0310112014004
TCC / HSN4
Teletek Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti.
TKS-RFP-0316022015005
TAİ TİN / DS-4G
TKS-RFP-0423092014001
TECHNETIX / TRIS213-EEN
TKS-RFP-0410112014002
TCC / GIS204H
Renkel Elektronik San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Teletek Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti.
TKS-RFP-0424112014003
SOONTAI / IS8-210DS
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-RFP-0416022015004
TAİ TİN / HG2G
Renkel Elektronik San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti
TKS-RFP-0507072014001
KATHREIN / EBK 202
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-RFP-0513092014002
PCT / PCTHSP215B
TKS-RFP-0523092014003
TECHNETIX / OSR-02
TKS-RFP-0528012015004
TAI TIN / DS33G-2
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Renkel Elektronik San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti
TKS-RFP-0607072014001
KATHREIN / EBK 203
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-RFP-0613092014002
PCT / PCTHSP315B
TKS-RFP-0623092014003
TECHNETIX / OSR-03
TKS-RFP-0628012015004
TAI TIN / DS33G-3B
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Renkel Elektronik San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti
TKS-RFP-0707072014001
KATHREIN / EAX 24
TKS-RFP-0723092014002
TECHNETIX / ET-4-12-N
TKS-RFP-0702032015003
KATHREIN / EAX 24U
TKS-RFP-0807072014001
KATHREIN / EAX 26
TKS-RFP-0823092014002
TECHNETIX / MTE-6-N
TKS-RFP-0802032015003
KATHREIN / EAX 26U
TKS-RFP-0907072014001
KATHREIN / EAX 28
TKS-RFP-0923092014002
TECHNETIX / MTE-8-N
TKS-RFP-0902032015003
KATHREIN / EAX 28U
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-RFP-1007072014001
KATHREIN / EAO 2xx
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-RFP-1013092014002
PCT / PCTTP212**
TKS-RFP-1023092014003
TECHNETIX / OTR-2xx
TKS-RFP-1028012015004
TAI TIN / DT33G-SR-CB-2xx
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Renkel Elektronik San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti
TKS-RFP-1107072014001
KATHREIN / EAP 2xx
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-RFP-1113092014002
PCT / PCTTP412**
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
8 YOLLU HARİCİ DAĞITICI (TAP-OFF)
TKS-RFP-12
TKS-RFP-1123092014003
TECHNETIX / OTR-4xx
TKS-RFP-1128012015004
TAI TIN / DT33G-SR-CB-4xx
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Renkel Elektronik San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti
TKS-RFP-1207072014001
KATHREIN / EAQ 2xx
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-RFP-1213092014002
PCT / PCTTP812**
TKS-RFP-1223092014003
TECHNETIX / OTR-8xx
TKS-RFP-1228012015004
TAI TIN / DT33G-SR-CB-8xx
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Renkel Elektronik San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti
2 YOLLU AHTAPOT DAĞITICI (TAP-OFF)
TKS-RFP-14
TKS-RFP-1407072014001
KATHREIN / EAU 12xx
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
3 YOLLU AHTAPOT DAĞITICI (TAP-OFF)
TKS-RFP-15
TKS-RFP-1507072014001
KATHREIN / EAR 12xx
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
4 YOLLU AHTAPOT DAĞITICI (TAP-OFF)
TKS-RFP-16
TKS-RFP-1607072014001
KATHREIN / EAV 12xx
DIRECTIONAL COUPLER
TKS-RFP-17
TKS-RFP-1723092014001
TECHNETIX / ODCR-xx
TKS-RFP-1728012015002
TAI TIN / DC33G-x
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Renkel Elektronik San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti
TKS-RFP-1807072014001
KATHREIN / WFS 202
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-RFP-1807072014001
PCT / PCTLPI20A
TKS-RFP-1823092014003
TECHNETIX / ODPIR
TKS-RFP-1828012015004
TAI TIN / DC33G-PI
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Renkel Elektronik San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti
TKS-RFP-1910112014001
TCC / GISX101
Teletek Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti.
TKS-RFP-1924112014002
SOONTAI / IS6-210
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-RFP-2007072014001
KATHREIN / EBU 1230
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
POWER INSERTER
TKS-RFP-18
GALVANİK İZOLATÖR
TKS-RFP-19
2 YOLLU AHTAPOT BÖLÜCÜ
TKS-RFP-20
3,5/12 KONNEKTÖR (TÜM YERALTI KABLOLAR İÇİN)
5,8"(PIN) KONNEKTÖR (TÜM YERALTI KABLOLAR
İÇİN)
SPLİCE KONNEKTÖR (TÜM YERALTI KABLOLAR İÇİN)
TKS-KON-01
TKS-KON-02
TKS-KON-03
TKS-KON-0124112014001 PPC / D015-3,5/12F-C (2.2 FEMALE)
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-KON-0124112014002 PPC / G052-3,5/12M (3.15)
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-KON-0124112014003 PPC / G003-3,5/12F (3.3)
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-KON-0124112014004 PPC / G003-3,5/12M (3.3)
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-KON-0124112014005 PPC / D015-3,5/12M (2.2)
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-KON-0224112014001 PPC / G052-5/8M (3.15)
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-KON-0224112014002 PPC / D015-5/8M (2.2)
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-KON-0224112014003 PPC / B004-5/8M (RG11)
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-KON-0324112014001 PPC / G052-SPL (3.15)
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-KON-0324112014002 PPC / G003-SPL (3.3)
PPC / D015/G003-SPR(3.3 TO 2.2
TKS-KON-0324112014003
REDUCER)
TKS-KON-0324112014004 PPC / D015-SPL (2.2)
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
F-MALE KONNEKTÖR (TÜM YERALTI KABLOLAR İÇİN)
KABLO TV SAHA UPS
TKS-KON-04
TKS-ENJ-01
12V-55Ah AKÜ
TKS-ENJ-02
12V-9Ah AKÜ
TKS-ENJ-05
12V-18Ah AKÜ
TKS-ENJ-06
12V-100Ah AKÜ
Bina Yükselticisi (BA-TİP585)
HAT YÜKSELTİCİSİ (HA-TİP585)
1:2 Optik Splitter
TKS-ENJ-07
TKS-RFY-01
TKS-RFY-02
TKS-OPS-03
TKS-KON-0424112014001 PPC / G052-FF (3.15 F)
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-KON-0424112014002 PPC / D015-FF-C (2.2 FF)
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-KON-0424112014003 PPC / D015-FF (2.2F)
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-KON-0424112014004 PPC / B004-FF (RG11 FF)
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-KON-0424112014005 PPC / D015-FM (2.2)
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-ENJ-0121072014001
ENEL / ENUPS 1500 XL
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-ENJ-0112092014002
ALPHA / XM3-615CE-HP-Light
Betsis Bilg. ve En. Sis.San.Tic.Ltd.Şti.
TKS-ENJ-0112092014003
ALPHA / XM3-608CE-HP-Light
Betsis Bilg. ve En. Sis.San.Tic.Ltd.Şti.
TKS-ENJ-0217032014001
FIRSTPOWER / LFP1255
Atlantik Akü ve Enerji San.Dış.Tic.Ltd.Şti.
TKS-ENJ-0210112014002
LONG / KPH65-12N
Betsis Bilg. ve En. Sis.San.Tic.Ltd.Şti.
TKS-ENJ-0517032014001
FIRSTPOWER / FP1290
Atlantik Akü ve Enerji San.Dış.Tic.Ltd.Şti.
TKS-ENJ-0510112014002
LONG / WP1236W
Betsis Bilg. ve En. Sis.San.Tic.Ltd.Şti.
TKS-ENJ-0617032014001
FIRSTPOWER / FP12180
Atlantik Akü ve Enerji San.Dış.Tic.Ltd.Şti.
TKS-ENJ-0610112014002
LONG / WP18-12NSHR
Betsis Bilg. ve En. Sis.San.Tic.Ltd.Şti.
TKS-ENJ-0717032014001
FIRSTPOWER / LFP12100
Atlantik Akü ve Enerji San.Dış.Tic.Ltd.Şti.
TKS-ENJ-0710112014002
LONG / KPH100-12AN
Betsis Bilg. ve En. Sis.San.Tic.Ltd.Şti.
TKS-RFY-0122102013001
TRON / FX3232AR
Trodio Elektronik Paz. Ltd. Şti.
TKS-RFY-0122102013002
TRON / FX3232AR-L
Trodio Elektronik Paz. Ltd. Şti.
TKS-RFY-0114072014003
PREVAIL / WF1032KL
BlueTel Telekom Enerji Sis. San. Tic. A.Ş.
TKS-RFY-0207072014002
KATHREIN / VGF 939D-1G
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-RFY-0207072014001
CISCO / A93251.10340
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-RFY-0201092014003
ARRIS / UCA 212
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-RFY-0227012015004
VECTOR / HARGON-BP20G
BlueTel Telekom Enerji Sis. San. Tic. A.Ş.
TKS-OPS-0306012014001 JCCOM / SP12-LGX
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-0306012014002 TTAF / FO-0212121A02
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
TKS-OPS-0307072014003 KATHREIN / POV 102/SC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-0308072014004 BKTEL / BOC 003
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-0308072014005 BKTEL / BOV 002
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-0305112014006 TELESTE / LGX 522
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-0310112014007 ARRIS / OCC12x9XXXXXX1xxx
TKS-OPS-0406012014001 JCCOM / SP14-LGX
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-0406012014002 TTAF / FO-0212141A02
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
TKS-OPS-0329122014008 AURORA / NP31S02DEQZ00-0LA-AS
1:4 Optik Splitter
TKS-OPS-04
TKS-OPS-0407072014003 KATHREIN / POV 104/SC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-0408072014004 BKTEL / FOV 004
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-0408072014005 BKTEL / BOV 004
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-0410112014006 ARRIS / OCC14x99XX9XX1xx
TKS-OPS-0506012014001 JCCOM / SP18-LGX
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-0506012014002 TTAF / FO-0212181A02
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
TKS-OPS-0507072014003 KATHREIN / POV 108/SC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-0508072014004 BKTEL / FOV 008-PLC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-0508072014005 BKTEL / BOV 008
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-0505112014006 TELESTE / LGX 518
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-0510112014007 ARRIS / OCC18x99999991xxx
TKS-OPS-0606012014001 JCCOM / SP116-1U
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-0606012014002 TTAF / FO-02131161A02
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
TKS-OPS-0607072014003 KATHREIN / BOS 2016/SC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-0608072014004 BKTEL / FOV 016-PLC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-0608072014005 BKTEL / BOV 016
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-0605112014006 TELESTE / LGX - 51F
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-0610112014007 ARRIS / OCC1FxBXXXXXX1
TKS-OPS-0706012014001 JCCOM / SP132-1U
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Cenkablo San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-0706012014002 TTAF / FO-02131321A02
TTAF Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
TKS-OPS-0707072014003 KATHREIN / BOS 2032/SC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-0708072014004 BKTEL / FOV 032-PLC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-0708072014005 BKTEL / BOV 032
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-0705112014006 TELESTE / HDO532
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-0710112014007 ARRIS / OCC1GxBXXXXXX1
TKS-OPS-0807072014001 CISCO / PRISMA A90578.1012708
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-0807072014002 CISCO / PRISMA A90578.1014708
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-0429122014007 AURORA / NP31S04SEQZ00-0LA-AS
1:8 Optik Splitter
TKS-OPS-05
TKS-OPS-0529122014008 AURORA / NP31S08SEQZ00-0LA-AS
1:16 Optik Splitter
TKS-OPS-06
TKS-OPS-0629122014008 AURORA / NP31S16SEQZ00-0LA-AS
1:32 Optik Splitter
TKS-OPS-07
TKS-OPS-0729122014008 AURORA / NP91S32SEQZ00-2SA-AS
8 KANAL CWDM MUX-DEMUX
TKS-OPS-08
TKS-OPS-0807072014003 KATHREIN / MOD08C-Kxxx-M/D-SC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-0808072014004 BKTEL / BOD08C-Kxx-OM/OD
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-0805112014005 TELESTE / LGX574 S7E
TKS-OPS-0810112014006, ARRIS / ODC08x3xx0x1xx,
4007
OMC08x3xx0x1xx
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-0907072014001 KATHREIN / MOD16C-Kxx-M/D-SC
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-0908072014002 BKTEL / BOD16C-Kxx-OM/OD
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-0905112014003
TKS-OPS0910112014004,4005
TKS-OPS-1007072014001
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-0829122014008 AURORA / HWM1108-47-AS
16 KANAL CWDM MUX-DEMUX
HİGH/LOW BAND CWDM FİLTER
TKS-OPS-09
TKS-OPS-10
TELESTE / LGX578 O7
ARRIS / ODC16x3xx0x1xx,
OMC16x3xx0x1xx
CISCO / PRISMA A90570.108
TKS-OPS-11
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1107072014001 CISCO / PRISMA 4014316
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-1107072014002 KATHREIN / MOD 0410-Kxx-M/D-SC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1108072014003 BKTEL / BOD0420-Kxx-OM/OD
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
ARRIS /
TKS-OPS-1110112014004,
ODZ04x6xxx1xxx,OMZ04x6xxx1xxx,
4005, 4006, 4007, 4008,
ODD04x1xxx1xxx, OMD04x1xxx1xxx,
4009
ODD04x2xxx1xxx, OMD04x2xxx1xxx
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-1207072014001 CISCO / PRISMA 4006681
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-1207072014002 KATHREIN / MOD 0810-Kxx-M/D-SC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1208072014003 BKTEL / BOD0820-Kxx-OM/OD
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1205112014004 TELESTE / LGX574 E21/F21
ARRIS / ODZ08x6xxx1xxx ODD08xxxx1xxx,
TKS-OPS-1210112014005,
OMZ08x6xxx1xxx, OMD08x1xxx1xxx,
4006,4007,4008-4009
ODD08x2xxx1xxx, OMD08x2xxx1xxx
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-1129122014011 AURORA / HWM1104A-20C21-AS
TKS-OPS-12
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-1010112014003 ARRIS / 1508286-00x
TKS-OPS-1129122014010 AURORA / HWM1104A-20C29-AS
8 ITU GRID KANAL DWDM MUX-DEMUX
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-1008072014002 BKTEL / BWM-015 L/H
TKS-OPS-1029122014004 AURORA / NP35C01S03A0S-0LA-AS
4 ITU GRID KANAL DWDM MUX-DEMUX
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-1229122014011 AURORA / HWM1108A-20C21-AS
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
OADF/OADM (OPTİCAL ADD DROP FİLTER/MUX)
TKS-OPS-13
TKS-OPS-1307072014001 CISCO / PRISMA 4003558
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-1308072014002 BKTEL / BOM-200Kxx
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1305112014003 TELESTE / LGX570 CH21 - C39
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-1329122014004 AURORA / NAD3101-20CYY-AS
TKS-OPS-1329122014005 AURORA / NP35F01S21A0S-0LA-AS
KATHREIN / BWMR-1550-1610-60-SCRFOG
TKS-OPS-1408072014002 BKTEL / BWM-015 RFoG
TKS-OPS-1407072014001
TKS-OPS-1410112014003 ARRIS / OADMC61S1B000000
WAVELENGHT DİVİSİON MULTİPLEXER (WDM-1)
TKS-OPS-14
TKS-OPS-1429122014004 AURORA / NP94F01S61A0S-0NA-AS
TKS-OPS-1412012015005 AURORA / NP34F01D61A00-0LA-AS
TKS-OPS-1412012015006 AURORA / NP94F01S61A0S-2SA-AS
1310NM MV 8 dBm TRANSMİTTER
1310NM MV 10 dBm TRANSMİTTER
TKS-OPS-16
TKS-OPS-17
TKS-OPS-18
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-1607072014001 CISCO / P2-HD-13TXM-08-XX
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-1607072014002 KATHREIN / KTO 08Dnn-SC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1607072014003 KATHREIN / KTO 08Cnn-SC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1601092014004 ARRIS / CHP-SFXx-129y-08-S
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-1626092014005 TELESTE / HDO906-08
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-1629122014006 AURORA / AT3309L-XX-2-AS
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-1707072014001 CISCO / P2-HD-13TXM-10-XX
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-1707072014002 KATHREIN / KTO 10Dnn-SC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1707072014003 KATHREIN / KTO 10Cnn-SC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1708072014005 BKTEL / OTNDWnnX11
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1708072014004 BKTEL / OTNCWnnX11
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1701092014006 ARRIS / CHP-SFXx-129y-10-S
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-1726092014007 TELESTE / HDO906-10
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-1729122014008 AURORA / AT3310L-XX-2-AS
1310NM MV 12 dBm TRANSMİTTER
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1807072014001 CISCO / P2-HD-13TXM-12-XX
TKS-OPS-1807072014002 KATHREIN / KTO 12Dnn-SC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1807072014003 KATHREIN / KTO 14Cnn-SC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1807072014004 KATHREIN / KTO 12Cnn-SC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1808072014005 BKTEL / OTNCWnnX13
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1808072014006 BKTEL / OTNDWnnX13
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1801092014007 ARRIS / CHP-SFXx-129y-13-S
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-1826092014008 TELESTE / HDO906-12
TKS-OPS-1907072014001 CISCO / P2-15-TXM-08-IWDM-XX
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-1907072014002 KATHREIN / KTC mmDnn-SC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1908072014003 BKTEL / OTNDWnnY11
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1908072014004 BKTEL / OTNDWnnY09
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-1901092014005 ARRIS / CHP-C2-EWVx-16-S
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-1901092014006 ARRIS / CHP-C2-EW0x-09-S
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-1926092014007 TELESTE / HDO773
TKS-OPS-2007072014001 CISCO / P2-15TXL-10-GHZ-XXXX-SA-ITUXX
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-2007072014002 KATHREIN / OTA 1585DnnE-E
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-2008072014003 BKTEL / ETN10XL085-DWnn
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-2001092014004 ARRIS / CHP-GMOD-xx-M-S
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-2026092014005 TELESTE / HDO701
TKS-OPS-2107072014001 CISCO / P2-HD-15TXQ-SUPER-SA-ITUXX
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-2107072014002 KATHREIN / KTC mmDnn-SC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-2108072014003 BKTEL / OTDWnnL11
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-2126092014004 TELESTE / HDO772-A
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-1829122014009 AURORA / AT3312L-XX-2-AS
C-BAND ST TRANSMİTTER
TKS-OPS-19
TKS-OPS-1929122014008 AURORA / HT3542H-D-AXX0-2-AS
C-BAND EM TRANSMİTTER
TKS-OPS-20
TKS-OPS-2029122014006 AURORA / AT3553A-XX-00-AS
TKS-OPS-2029122014007 AURORA / AT3552R-XX-02-AS
NARROWCAST TRANSMİTTER
TKS-OPS-21
TKS-OPS-2129122014005 AURORA / HT3541H-D-AXX0-2-AS
TKS-OPS-2129122014006 AURORA / AT3535G-XX-1-AS
1X13 dBm EDFA
TKS-OPS-22
TKS-OPS-2207072014002 CISCO / P2-EDFA-1.13.0-SA
TKS-OPS-2207072014003 KATHREIN / OBM113S-E
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-2208072014004 BKTEL / OA1130
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-2201092014005 ARRIS / CHP-EDFA-CG-13-1-S
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-2226092014006 TELESTE / HDO751
TKS-OPS-2307072014001 CISCO / P2-EDFA-1.16.0-SA
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-2307072014002 KATHREIN / OBM116S-E
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-2308072014003 BKTEL / OA1165
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-2309092014006 ARRIS / CHP-EDFA-CG-16-1-S
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-2326092014005 TELESTE / HDO751
TKS-OPS-2407072014001 CISCO / P2-EDFA-4.20.0-SA
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-2407072014002 KATHREIN / OBM0420Y-E
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-2408072014003 BKTEL / OA4200
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-2426092014004 TELESTE / HDO754
TKS-OPS-2507072014001 CISCO / P2-EDFA-GF-1.13.0-SA
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-2507072014002 KATHREIN / OBM113GF-E
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-2508072014003 BKTEL / OA1130 GFF10
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-2501092014004 ARRIS / CHP-EDFA-PG-20-1-S
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-2526092014005 TELESTE / HDO757
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-2607072014001 CISCO / P2-EDFA-GF-1.17.0-SA
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-2607072014002 KATHREIN / OBM1165GF-E
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-2608072014003 BKTEL / OA1165 GFF10
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-2601092014004 ARRIS / CHP-EDFA-PG-20-1-S
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-2626092014005 TELESTE / HDO757
TKS-OPS-2707072014001 CISCO / PRISMA II HEADEND RECEIVER
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-2707072014002 KATHREIN / KRM 22-SC
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-2708072014003 BKTEL / OR2200
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-2701092014004 ARRIS / CHP-2RRX-S
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-2229122014007 AURORA / FA3514S-00-AS
1X16 dBm EDFA
TKS-OPS-23
TKS-OPS-2326092014006 AURORA / FA3517S-00-AS
4X20 dBm EDFA
TKS-OPS-24
TKS-OPS-2429122014005 AURORA / FA3524D-00-AS
1X13 dBm GFEDFA
1X16 dBm GFEDFA
TKS-OPS-25
TKS-OPS-26
TKS-OPS-2629122014006 AURORA / FA3517F-00-AS
GERİYÖN OPTİK RECEİVER (2X2 RX)
TKS-OPS-27
TKS-OPS-2730092014005 TELESTE HDO206
TKS-OPS-2807072014001 KATHREIN / ORM 40
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-2808072014002 BKTEL / OR4160D
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-2801092014003 ARRIS / CHP-4RRXF-30-L
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-2830092014004 TELESTE / HDO204
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-2901092014001 ARRIS / CHP-L2RR-S
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-2930092014002 TELESTE / HDO205
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-3007072014001 KATHREIN / ORM 43 X-RFOG
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-3008072014002 BKTEL / OR4085
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-3107072014001 CISCO / A90100.102
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-3107072014002 KATHREIN / ORA 920-85-1G
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-3101092014003 ARRIS / UCN212
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-3126092014004 TELESTE / ACE8
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-3127012015005 VECTOR / BOOSTRAL 6610
BlueTel Telekom Enerji Sis. San. Tic. A.Ş.
TKS-OPS-3207072014001 CISCO / A90201.10385
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-3207072014002 KATHREIN / ORA 9222-1G
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-3201092014003 ARRIS / VTN244
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-3226092014004 TELESTE / AC9000
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-3307072014001 CISCO / 4033722
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-3308072014002 KATHREIN / ORD 120
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-3308072014003 KATHREIN / ORD 9201
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-3330092014004 TELESTE / FRX
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-3407072014001 CISCO / A90083.101270
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-3408072014002 KATHREIN / OSR 9003-P65-Cxx
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-3414072014003 KATHREIN / OSR 9006-Cxx
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-3430092014004 TELESTE / AC67XX - 3
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-3507072014001 CISCO / A90086.101270
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-3508072014002 KATHREIN / OSR 9003-P65-Cxx
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-3514072014003 KATHREIN / OSR 9006-Cxx
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-3530092014004 TELESTE / AC67XX - 6
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-3608072014001 CISCO / 4038498
Sekom İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
TKS-OPS-2729122014006 AURORA / AR3001-AS
GERİYÖN OPTİK RECEİVER (4X4 RX)
TKS-OPS-28
GERİYÖN RFOG RECEİVER (2x2 RFOG RX)
TKS-OPS-29
GERİYÖN RFOG RECEİVER (4X4 RFOG RX)
TKS-OPS-30
FİBER NODE - 1X1FN
FİBER NODE - 2X2FN
İLERİYÖN ALICI MODÜLÜ (İAM)
+3 dBm CWDM GERİYÖN VERİCİ MODÜLÜ (GVM)
+6 dBm CWDM GERİYÖN VERİCİ MODÜLÜ (GVM)
DOCSIS YÖNETİM MODÜLÜ (DYM)
TKS-OPS-31
TKS-OPS-32
TKS-OPS-33
TKS-OPS-34
TKS-OPS-35
TKS-OPS-36
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
FTTB Node
RFOG FN
TKS-OPS-37
TKS-OPS-38
TKS-OPS-3608072014002 KATHREIN / TVM 1000
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-3630092014003 TELESTE / AC6980
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-3722102013001 TRON / ONU-50
Trodio Elektronik Paz. Ltd. Şti.
TKS-OPS-3707072014002 KATHREIN / ORA 3xx-85
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-3726092014003 TELESTE CXE880
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
TKS-OPS-3727012015004 VECTOR / BOOSTRAL 651
BlueTel Telekom Enerji Sis. San. Tic. A.Ş.
TKS-OPS-3807072014001 KATHREIN / ORA 118-85
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-3808072014002 BKTEL / XON.46 BFN
Endam Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
TKS-OPS-3826092014003 TELESTE / RN2260
TKS-OPS-3827012015005 VECTOR / BOOSTRAL 621
Telco İletişim Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti.
Proaktif Telekomünikasyon İnşaat
San.Ltd.Şti.
BlueTel Telekom Enerji Sis. San. Tic. A.Ş.
TKS-DLP-0107112013001
İLK-EL / TKS DLP01
İLK-EL Elektrik Pano San. Tic. Ltd. Şti.
TKS-DLP-0107112013002
ÖNERÇELİK / TKS DLP01
TKS-DLP-0114022014003
GÜNKO / GKBDK
TKS-DLP-0126112014004
CANOVATE / BDK-KÜÇÜK
Öner Çelik Eşya San. ve Tic.
Günko Metal Ma. İnş. Plas. PVC. Es Mam.
San. Tic. Ltd. Şti.
Canovate Elektronik Endüstri Tic A.Ş.
TKS-DLP-0207112013001
İLK-EL / TKS DLP02
İLK-EL Elektrik Pano San. Tic. Ltd. Şti.
TKS-DLP-0207112013002
ÖNERÇELİK / TKS DLP02
TKS-DLP-0214022014003
GÜNKO / GBBDK
TKS-DLP-0226112014004
CANOVATE / BDK-BÜYÜK
Öner Çelik Eşya San. ve Tic.
Günko Metal Ma. İnş. Plas. PVC. Es Mam.
San. Tic. Ltd. Şti.
Canovate Elektronik Endüstri Tic A.Ş.
TKS-DLP-0307112013001
İLK-EL / TKS DLP03
TKS-DLP-0314022014002
GÜNKO / GFUSD
TKS-DLP-0301072014003
ÖNERÇELİK / TKS DLP03
İLK-EL Elektrik Pano San. Tic. Ltd. Şti.
Günko Metal Ma. İnş. Plas. PVC. Es Mam.
San. Tic. Ltd. Şti.
Öner Çelik Eşya San. ve Tic.
TKS-DLP-0326112014004
CANOVATE / IP55 NODE
Canovate Elektronik Endüstri Tic A.Ş.
TKS-DLP-0407112013001
İLK-EL / TKS DLP04
İLK-EL Elektrik Pano San. Tic. Ltd. Şti.
TKS-DLP-0407112013002
ÖNERÇELİK / TKS DLP04
TKS-DLP-0414022014003
GÜNKO / GTIPB
TKS-DLP-0417032014004
PAMUKKALE PANO / TIPB
Öner Çelik Eşya San. ve Tic.
Günko Metal Ma. İnş. Plas. PVC. Es Mam.
San. Tic. Ltd. Şti.
Yavaşlar Müh. Elek-Elk Otom.San.Tic.Ltd.Şti.
TKS-DLP-0409042014005
AYDIN DEKORASYON TİP B
Aydın Dekorasyon Lazer Kesim
TKS-DLP-0426112014006
CANOVATE / TIP-B
Canovate Elektronik Endüstri Tic A.Ş.
TKS-OPS-3829122014004 AURORA / CP859TU-01-00
Küçük BDK Dolabı
Büyük BDK Dolabı
IP 55 Fiber Node/UPS Saha Dolabı
Yükseltici Saha Dolabı (TİP B)
TKS-DLP-01
TKS-DLP-02
TKS-DLP-03
TKS-DLP-04
Pasif Saha Dolabı (TİP C)
TKS-DLP-05
TKS-DLP-0507112013001
İLK-EL / TKS DLP05
İLK-EL Elektrik Pano San. Tic. Ltd. Şti.
TKS-DLP-0507112013002
ÖNERÇELİK / TKS DLP05
TKS-DLP-0514022014003
GÜNKO / GTIPC
TKS-DLP-0517032014004
PAMUKKALE PANO / TIPC
Öner Çelik Eşya San. ve Tic.
Günko Metal Ma. İnş. Plas. PVC. Es Mam.
San. Tic. Ltd. Şti.
Yavaşlar Müh. Elek-Elk Otom.San.Tic.Ltd.Şti.
TKS-DLP-0509042014005
AYDIN DEKORASYON TİP C
Aydın Dekorasyon Lazer Kesim
TKS DLP-0526112014006
CANOVATE / TIP-C
Canovate Elektronik Endüstri Tic A.Ş.
Download

Onaylı Ürün Tedarikçi Listesi - 562kb