2014-2015 SEZONU SEZON PLANLAMA
LİG
TAKIM SAYISI
TARİH
6-7 EYL.ÜL 14 SAL
C.TESİ-PAZAR
C.TESİ-PAZAR
U15
27-28 EYL.14 U17
C.TESİ-PAZAR
4-5 EKİM 2014
C.TESİ-PAZAR
11-12 EKİ.14
U11
18-19 EKİM 2014
C.TESİ-PAZAR
C.TESİ-PAZAR
C.TESİ-PAZAR
25-26 EKİM 2014
C.TESİ-PAZAR
1-2 KASIM 2014
C.TESİ-PAZAR
8-9 KASIM 2014
C.TESİ-PAZAR
15-16 KASIM 2014
C.TESİ-PAZAR
22-23 KASIM 2014
C.TESİ-PAZAR
29-30 KASIM 2014
C.TESİ-PAZAR
6-7 ARALIK 2014
C.TESİ-PAZAR
13-14 ARALIK 2014
C.TESİ-PAZAR
20-21 ARALIK 2014
C.TESİ-PAZAR
U16
3-4 OCA.15 U14
10-11 OCA.14 U19/1
17-18 OCAK 2015 U12
C.TESİ-PAZAR
24-25 OCAK 2015
C.TESİ-PAZAR
31 OC.-1 ŞUB. 2015
C.TESİ-PAZAR
7-8 ŞUBAT 2015
C.TESİ-PAZAR
11-12 ŞUBAT 2015
ÇARŞ.-PERŞ.
14-15 ŞUBAT 2015
C.TESİ-PAZAR
27-28 ARA.14
SAL
97
1.A.L.
166
U15
264
U17
304
U16
288
U14
296
U19/1
187
2.A.L.
187
U13
336
U19/2
185
U11
240
U12
200
HAFTA MAÇ HAFTA MAÇ HAFTA MAÇ HAFTA MAÇ HAFTA MAÇ HAFTA MAÇ HAFTA MAÇ HAFTA MAÇ HAFTA MAÇ HAFTA MAÇ HAFTA MAÇ HAFTA MAÇ HAFTA MAÇ
13-14 EYL.14 1.AL.
20-21 EYL.14
BAL
13
C.TESİ-PAZAR
C.TESİ-PAZAR
C.TESİ-PAZAR
97
SAL
1
48
2
48
3
48
4
48
5
48
6
48
7
48
8
48
9
48
10 48
11 48
12 48
13 48
14 48
15 48
16 48
17 48
18 48
19 48
20 48
21 48
22 48
166
264
1.A.L.
1
80
80
2
3
80
4
80
5
80
6
80
7
80
8
80
9
80
10
80
11
80
12
80
13
80
80
14
80
15
80
16
80
17
80
18
19
30
20
30
21
30
U15
1 132
2 132
3 132
4 132
5 132
6 132
7 132
8 132
9 132
10 132
11 132
12 132
13 132
14 132
ELM
ELM
5
14
304
U17
1 152
2 152
3 152
4 152
5 152
6 152
7 152
8 152
9 152
10 152
11 152
12 152
13 152
14 152
1
2
3
4
5
6
U16
144
144
144
144
144
144
7
U11
1 120
2 120
3 120
4 120
5 120
6 120
7 120
8 120
9 120
10 120
11 120
12 120
13 120
14 120
U14
1 148
2 148
3 148
4 148
5 148
U19/1
1
91
2
91
3
91
4
91
144
6
148
5
91
4
100
8
144
7
148
6
91
5
100
9
10
144
144
8
9
148
148
7
8
91
91
6
7
100
100
U12
1 100
2 100
3 100
KLASMAN
18-19 ŞUBAT 2015
ÇARŞ.-PERŞ.
2AL
C.TESİ-PAZAR
28 ŞUB.1MAR.2015
C.TESİ-PAZAR
21-22 ŞUB.15
1
2
3
4
5
6
8
8
8
8
8
8
22
30
2763
TOPLAM
2.AL.
1
91
2
91
48
128
260
412
412
532
532
532
532
532
532
532
532
532
532
532
544
545
645
561
561
561
0
521
8
491
8
582
582
4-5 MART 2015
7-8 MAR.15
ÇARŞ.-PERŞ.
U13
C.TESİ-PAZAR
11-12 MART 2015
ÇARŞ.-PERŞ.
14-15 MART 2015
C.TESİ-PAZAR
18-19 MART 2015
ÇARŞ.-PERŞ.
21-22 MART 2015
C.TESİ-PAZAR
28-29 MART 2015
C.TESİ-PAZAR
1-2 NİSAN 2015
ÇARŞ.-PERŞ.
4-5 NİS.15 U19/2
C.TESİ-PAZAR
11-12 NİSAN 2015
C.TESİ-PAZAR
18-19 NİSAN 2015
C.TESİ-PAZAR
22-23 NİSAN 2015
ÇARŞ.-PERŞ.
25-26 NİSAN 2015
C.TESİ-PAZAR
2-3 MAYIS 2015
C.TESİ-PAZAR
9-10 MAYIS 2015
C.TESİ-PAZAR
16-17 MAYIS 2015
C.TESİ-PAZAR
20-21 MAYIS 2015
ÇARŞ.-PERŞ.
23-24 MAYIS 2015
C.TESİ-PAZAR
30-31 MAYIS 2015
C.TESİ-PAZAR
6-7 HAZ.2015
C.TESİ-PAZAR
13-14 HAZ. 2015
C.TESİ-PAZAR
20-21 HAZ. 2015
C.TESİ-PAZAR
27-28 HAZ. 2015
C.TESİ-PAZAR
8
8
9
10
11
12
13
14
15
8
8
8
8
8
8
8
SON
11
144 10
148
9
91
3
12
144 11
148 10
91
4
13
14
144 12
144 13
148 11
148 12
91
91
5
6
14
148 13
14
91
91
SON
SON
1176
91
25
91
8
650
25
650
8
650
650
33
596
448
349
25
349
349
349
349
25
349
349
349
285
285
0
U13
1 168
2
168
SON
SON
0
TOPLAM
7
8
1560
1867
2128
2016
2072
1274
91
3 168
91
4 168
25
U19/2
7
91
5 168 1
90
6 168 2
8
91
90
9
91
7 168 3
90
25
10 91
8 168 4
90
11 91
9 168 5
90
12 91 10 168 6
90
13 91 11 168 7
90
25
14 91 12 168 8
90
15 91 13 168 9
90
16 91 14 168 10 90
17 91 ELM 14 11-12 180
18 91 ELM 14 13-14 180
SON
1738
2380
1260
1680
700
19851
GEREKLİ GÖRÜLDÜĞÜ TAKDİRDE FEDERASYON TARAFINDAN TARİHLERDE DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR VE HAFTA İÇİ MÜSABAKALAR OYNATILABİLİR
ELM
SON
TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ İSTANBUL ELEME MÜSABAKALARININ KISALTMASIDIR.
TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNE GİDECEK TAKIMLARIN AMATÖR İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ'NE SON BİLDİRİM TARİHİ NIN KISALTMASIDIR
LİG
SÜPER AMATÖR
(SAL PLAY-OF)
1.AMATÖR LİG
2.AMATÖR LİG
U19/1
U19/2
U17
U16
U15
U14
U13
U11
U12
BAŞL. TARİHİ
6 Eylül 2014
7 Şubat 2014
13 Eylül 2014
BİTİŞ TARİHİ
21 Şubat 2015
1 Şubat 2015
12 Nisan 2015
8 Şubat 2015
21 Haziran 2015
10 Ocak 2015
4 Nisan 2015
27 Eylül 2014
27 Aralık 2014
20 Eylül 2014
3 Ocak 2015
12 Nisan 2015
21 Haziran 2015
28 Aralık 2014
29 Mart 2015
21 Aralık 2014
5 Nisan 2015
7 Mart 2015
7 Haziran 2015
11 Ocak 2015
11 Ekim 2014
17 Ocak 2015
1 Mart 2015
SON TARİH
AÇIKLAMA
BAL 12.4.2015 BİTER
SÜPER AMATÖR LİG KLASMAN GRUBU'NDA 10 HAFTA C.TESİ-PAZAR, 5 HAFTA İSE ÇARŞ.PERŞEMBE OYNANIR. 2.AMATÖR LİG'DE 5 ADET 11'Lİ GRUBUN FAZLA 4 HAFTA MAÇI ÇİFT
HAFTA OLARAK C.TESİ-PAZAR OLARAK, U19/2.LİG'DE 11-12 VE 13-14 HAFTA MAÇLARI ÇİFT
HAFTA OLARAK C.TESİ-PAZAR OYNANIR.
ELEME 18.4.2015
ELEME 10-14.1.2015
ELEME 11-18.4.2015
ELEME 3-10.1.2015
ELEME 11-18.4.2015
ELEME 10-13.6.2015
2014 - 2015 SEZONUNDA TÜM LİG MÜSABAKALARI CUMARTESİ - PAZAR OLARAK
OYNATILACAKTIR. ERTELEME MAÇLARI İLE ZORUNLU NEDENLERLE OYNATILAMAMIŞ MAÇLARIN
DIŞINDA HAFTA ARASINA MÜSABAKA VERİLMEYECEKTİR.
4-5 EKİM 2014 KURBAN BAYRAMI GÜNLERİNE RASTLAYAN MÜSABAKA HAFTASI GENEL İSTEK OLDUĞU
ZAMAN 9-10 EKİM 2014 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE GÜNLERİNE ALINABİLECEKTİR.
CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ: 10 AĞUSTOS 2014 VE 24 AĞUSTOS 2014 GÜNLERİ, OKULLARIN AÇILIŞ TARİHİ : 15 EYLÜL 2014, KURBAN BAYRAMI 3 EKİM 2014 AREFE, 4-5-6-7 EKİM 2014 (C.TESİ,PAZAR,
P.TESİ,SALI) BAYRAM, RESMİ TATİL GÜNLERİ :29 EKİM ÇARŞ.,1 OCAK VE 23 NİSAN PERŞEMBE, 1 MAYIS CUMA, 19 MAYIS SALI, 1.TRANSFER DÖNEMİ : 7 TEMMUZ - 17 EKİM TARİHLERİ ARASI OLABİLİR,
2.TRANSFER DÖNEMİ : 5 OCAK - 20 ŞUBAT TARİHLERİ ARASI OLABİLİR.
KULÜPLERLE ŞİFAHİ GÖRÜŞMELER YAPILABİLECEK, İSTEKLER KESİNLİKLE RESMİ YAZI İLE YAPILACAKTIR.
2014 - 2015 SEZONUNDA FMT'NİN 17.MADDESİNDE YAZILI HÜKÜMLER DIŞINDA HERHANGİ BİR MAÇ ERTELEME İSTEĞİ KABUL EDİLMEYECEKTİR. KULÜPLER; ZORUNLU OLDUKLARI
KATEGORİLERİNİN DIŞINDA (DİĞER KATEGORİLER) AYRICA (TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - ÖZEL TURNUVA - SPORTİF SEYAHAT VB.) DÜŞÜNÜRSE HER BİRİ İÇİN AYRI AYRI KADRO KURMAK
ZORUNDADIRLAR. TÜM BU KOŞULLAR GÖZ ÖNÜNE ALINDIKTAN SONRA SEZONA KATILMA YAZILARI VERİLECEKTİR.
HERHANGİ BİR MİLLİ TAKIMA 2'DEN FAZLA OYUNCU VEREN TAKIMLARIN ERTELEME İSTEKLERİ AYRICA DEĞERLENDİRİLECEKTİR.
SEZON PLANLAMASINDA BELİRTİLEN HÜKÜMLER İLE LİG KATEGORİ STATÜLERİNDEKİ HÜKÜMLER KESİNLİKLE UYGULANACAKTIR.
Download

2014-2015 SEZON PLANLAMA .xlsx