výprodej | březen 2012
pro maloobchodní zákazníky
ASKO a.s., Františka Diviše 984 / 104 00 Praha 10 - Uhříněves / Tel.: +420 271 017 111 / Fax: +420 267 710 610 / E-mail: [email protected] / www.asko-as.cz
Vážení obchodní přátelé,
na měsíc BŘEZEN Vám předkládáme aktualizovanou, níže uvedenou, cenově zvýhodněnou nabídku výprodejového sortimentu:
TARKETT – LAMINÁTOVÉ PODLAHY
POSLEDNÍ ŠANCE
LIKVIDACE POSLEDNÍCH SKLADOVÝCH ZÁSOB KOLEKCE 2011
SLEVA 50%
z maloobchodní ceny na uvedenou skladovou kolekci podlah do vyprodání
zásob.
Doporučená
MOC
Karta
Název
TARKELJU8156152
Jungle 832 Panga Panga, 2p
TARKELED8037196
Eden 731 Švestka divoká, 3p
TARKELPS8217275
Play Style 931 Grafitti prkno, mat
TARKEL7MY431/8329310
Easy 731 Třešeň 3p
TARKELCO8225038
Cool 832, Merbau 3p 56 patina
TARKELLE8364125
Legacy 832 Javor colonial, sels.4V
TARKELVI8388211
Vintage 832 Dub saddle brown, sels.2p, 2V
Uvedené ceny jsou vč. DPH a za m
599,449,549,299,499,599,599,-
Akční
cena
299,50
224,50
274,50
149,50
249,50
299,50
299,50
Karta
Název
TARKEL7MY431/8329313
Easy 731 Dub bílý selský
TARKEL7MY431/8329023
Easy 731 Buk selský
TARKELVI8389161
Vintage 832 Woowen wood, sels.4V
TARKELED8037069
Eden 731 Hrušeň tmavá sels,
TARKELLE8364129
Legacy 832 Hickory tradit., sels.4V
TARKEL7MY431/8329071
Easy 731 Třešeň
TARKELLO8258284_o
Loft 832 Beton světlý
Doporučená
MOC
299,299,599,449,599,299,715,-
Akční
cena
149,50
149,50
299,50
224,50
299,50
149,50
357,50
2
Strana 1 (celkem 9)
výprodej | březen 2012
pro maloobchodní zákazníky
ASKO a.s., Františka Diviše 984 / 104 00 Praha 10 - Uhříněves / Tel.: +420 271 017 111 / Fax: +420 267 710 610 / E-mail: [email protected] / www.asko-as.cz
DŘEVĚNÉ PODLAHY
ZNAČKOVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY ZA UNIKÁTNÍ VÝPRODEJOVÉ CENY
sleva až 58% z původní ceny
na vybrané, níže uvedené dřevěné podlahy. Platí do vyprodání zásob.
Karta
TARKEDEP7813002
TARKEDEP7858005_o
TARKEDRU7900009
TARKEDRU7941003
TARKEDRU7800007
TARKEDVi7828006
TARKEDVi7912001
TARKEDVi8561004
TARKEDVi8581001
TARKEDVi8561001_o
TARKEDVi7829002
TARKEDVi7828001
TARKEDVi7828010
TARKEDViC8581007
TARKEDViC7828015
TARKEDVL8582002
TARKEDVL7831002
TARKEDVi7828008
Název karty
Epoque DUB evropský Proteco lak T-lock
Epoque DUB winter (zimní) patina Proteco natura T-lock
Rumba BUK natur 3p Proteco Ultraloc
Rumba JASAN natur 3p Proteco Ultraloc
Rumba DUB natur 3p Proteco Ultraloc
Viva DUB 2pásy Proteco lak
Viva BUK natur 3p, Proteco lak
Viva TŘEŠEŇ 2 pásy, Proteco lak
Viva OŘECH 3p, Proteco lak
Viva TŘEŠEŇ 3p, Proteco lak
Viva DUB bílý 2 pásy Proteco natura
Viva DUB 3p, Proteco lak
Viva DUB přír. selský Proteco Natura
Viva Contra OŘECH, selský, Proteco l
Viva Contra DUB, selský, Proteco lak
Viva Line OŘECH selský, Proteco natura
Viva Line DUB selský, Proteco natura
Viva DUB 2 pásy, kartáčovaný, Proteco natura lak
2
m v balení
1,94
1,94
2,85
2,85
2,85
1,85
1,85
1,85
1,85
1,85
1,85
1,85
1,85
1,85
1,85
1,61
1,61
1,85
2
Původní cena Kč/m vč.
DPH
2 567,2 824,1 163,1 235,1 247,1 043,959,1 079,1 163,1 026,1 067,959,1 187,1 391,1 295,1 271,1 139,1 031,-
Sleva v %
-47,0%
-48,5%
-50,3%
-54,7%
-52,9%
-50,1%
-45,1%
-54,1%
-46,1%
-53,6%
-45,7%
-45,1%
-45,0%
-50,6%
-53,4%
-45,4%
-49,6%
-58,2%
2
Akční cena v Kč/m vč.
DPH
1362,1455,577,559,587,514,527,495,627,477,580,527,653,688,604,694,575,431,-
Akce platí do vyprodání zásob.
Strana 2 (celkem 9)
výprodej | březen 2012
pro maloobchodní zákazníky
ASKO a.s., Františka Diviše 984 / 104 00 Praha 10 - Uhříněves / Tel.: +420 271 017 111 / Fax: +420 267 710 610 / E-mail: [email protected] / www.asko-as.cz
PODLAHOVÉ PROFILY – TOTÁLNÍ VÝPRODEJ
VYROVNÁVACÍ PROFIL
PŘECHODOVÝ PROFIL
SCHODOVÝ PROFIL
UKONČOVACÍ PROFIL
60,- Kč/ks
60,- Kč/ks
60,- Kč/ks
60,- Kč/ks
ROZMĚR: 11,5 x 44 x 2000 mm
DEKORY: Ořech Persian, Jasan
ROZMĚR: 11,5 x 44 x 2000 mm
DEKORY: Light Shade Oak, Ořech
ROZMĚR: 18 x 65 x 2000 mm
DEKORY: Jasan skandinávský,
ROZMĚR: 12 x 32 x 2000 mm
DEKORY: Dub Princess/dub
skandinávský, Ořech světlý, Ořech
tmavý, Pecan/Dub Queen, Rawhide,
Panga Panga, Tigerwood/Dub
ant./Ořech tm., Oliva červenohnědá,
Hickory Mission, Hickory Traditional,
Javor Col./Hrušeň sv., Švestka divoká,
Dub Country, Hrušeň tm. Bosc, Hrušeň
sv. Abate
Persian, Dub Saddle Brown, Jasan
skandinávský, Ořech světlý, Pecan/Dub
Queen, Linen Wood, Tanbark, Woven
Wood, Leather Wood, Jute Wood,
Rawhide, Panga Panga, Snakewood,
Zebrano, Oliva červenohnědá, Hickory
Mission, Mahagon, Hrušeň sv./Javor
Colonial, Švestka divoká, Javor
maj./Třešeň/Třešeň Vignola, Jabloň
medová, Indian Oak, Hrušeň tm. Bosc,
Buk/Buk natur, Leather wood
Oliva červenohnědá, Buk/Buk natur
královský, Woven wood, Mořská tráva
Spirit, Třešeň
Uvedené ceny jsou vč. DPH a jsou platné do vyprodání zásob.
Strana 3 (celkem 9)
výprodej | březen 2012
pro maloobchodní zákazníky
ASKO a.s., Františka Diviše 984 / 104 00 Praha 10 - Uhříněves / Tel.: +420 271 017 111 / Fax: +420 267 710 610 / E-mail: [email protected] / www.asko-as.cz
EUROPARKETT – DŘEVĚNÉ PODLAHY
ZNAČKOVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY ZA LIKVIDAČNÍ CENY
Třívrstvé, dřevěné podlahy s patentovaným zámkovým systémem pokládky UNICLIC.
Bříza country, 3p.
Rozměr lamely
15 x 204 x 2200 mm
839,-
Cena
359,- Kč/m2 (vč. DPH)
Ořech americký country, 3p., lak
15 x 192 x 2200 mm
1127,-
599,- Kč/m2 (vč. DPH)
Dub standard kartáč. selský, olej
15 x 181 x 1800 mm
1295,-
719,- Kč/m2 (vč. DPH)
Ceny platné od 1.1.2012
PARADOR ProAir
PARADOR ProAir (250 ml, koncentrát)
Při pravidelném používání neutralizuje zdraví škodlivé látky a
nepříjemné pachy, čímž v uzavřených místnostech vylepšuje kvalitu
vzduchu.
Aplikace: 10-12 ml koncentrátu na 5 litrů vody
DOPRODEJOVÁ CENA
155,-
59,- Kč/ks
Cena uvedena vč. DPH
Strana 4 (celkem 9)
výprodej | březen 2012
pro maloobchodní zákazníky
ASKO a.s., Františka Diviše 984 / 104 00 Praha 10 - Uhříněves / Tel.: +420 271 017 111 / Fax: +420 267 710 610 / E-mail: [email protected] / www.asko-as.cz
PODLAHOVÉ PROFILY
É LIŠTY – DÝHOVANÉ, MDF, PLASTOVÉ
HDF profily
Přechodové
177,-
59,- Kč/ks vč. DPH
Vyrovnávací
189,-
59,- Kč/ks vč. DPH
Ukončovací
177,-
59,- Kč/ks vč. DPH
Schodové
249,-
95,- Kč/ks vč. DPH
46,-
14,- Kč/ks vč. DPH
498,-
167,- Kč/ks vč. DPH
1314,-
455,- Kč/ks vč. DPH
Vyrovnávací 90 cm (zlato, bronz)
521,-
179,- Kč/ks vč. DPH
Vyrovnávací 270 cm (zlato, bronz)
1381,-
479,- Kč/ks vč. DPH
Ukončovací 90 cm (zlato, stříbro, bronz)
467,-
167,- Kč/ks vč. DPH
Ukončovací 270 cm (zlato, stříbro, bronz)
1256,-
455,- Kč/ks vč. DPH
665,-
239,- Kč/ks vč. DPH
1864,-
659,- Kč/ks vč. DPH
Plastové 90 cm
265,-
107,- Kč/ks bez DPH
Plastové 270 cm
741,-
299,- Kč/ks bez DPH
U profil
HLINÍKOVÉ profily
Přechodové 90 cm (zlato, stříbro, bronz)
Přechodové 270 cm (zlato, stříbro)
Schodové 100 cm (zlato, stříbro, bronz)
Schodové 270 cm (zlato, bronz)
PLASTOVÉ profily
Strana 5 (celkem 9)
výprodej | březen 2012
pro maloobchodní zákazníky
ASKO a.s., Františka Diviše 984 / 104 00 Praha 10 - Uhříněves / Tel.: +420 271 017 111 / Fax: +420 267 710 610 / E-mail: [email protected] / www.asko-as.cz
LAMINÁTOVÉ PODLAHY – VÝBĚHOVÉ DEKORY
TOTÁLNÍ VÝPRODEJ VÝBĚHOVÝCH DEKORŮ KOLEKCE 2010 - pro balíčkové i paletové odběry
Číslo
Dekor
Doporučená MOC
Vaše NC
Laminát Classic 1030
1192928
TŘEŠEŇ 3p jemn.str.dř.
332,50
107,-
457,50
59,-
Laminát Classic 1050
1254767
BUK SVĚTLÝ 3p, jemně matná
Laminát Classic 1040
BŘÍZA, sels.2p, str.dř.
390,80
119,-
DUB Gunstock autent.str.
MERBAU grav., str.dřeva
649,20
649,20
179,179,-
1192754
BŘÍZA hnědá multipl. Jemn. str. dřeva
649,20
179,-
1254826
MAGNOLIE (šácholan) 4-V leskl.str.
715,80
239,-
1192890
Trendtime 2
1138055
1138058
Číslo
Dekor
Doporučená MOC
Vaše NC
Laminát Classic 1060
1254684
1254687
BUK světlý 3p jemn.mat.str.
DUB bělený sels.autent.str.
649,20
649,20
215,215,-
582,50
582,50
155,107,-
1324,00
1324,00
1324,00
359,359,359,-
562,00
155,-
Trendtime 1
1174059
1137800
DUB Parisienne šedý, olej.str.
JAVOR grav., str.dřeva
Laminát Edition 2
Trendtime 4
1255004
1255009
1255014
POKER
POESIE
MONA LISA
STONE CLICK
1138095
CLASSIC LAVA autent. str.
Uvedené ceny jsou vč. DPH a jsou platné do vyprodání zásob
LAMINÁTOVÉ PODLAHY – KOLEKCE BUDGET
BUDGET D1403
BUK PAŘENÝ, 3P,
6 mm
159,-
107,- /m2 vč. DPH
BUDGET D1411
DUB COUNTRY, 3P,
7 mm
229,-
155,- /m2 vč. DPH
BUDGET D1418
DUB, 3P,
6 mm
159,-
107,- /m2 vč. DPH
BUDGET D1424
BUK NOBELLE, 3P,
7 mm
229,-
155,- /m2 vč. DPH
Strana 6 (celkem 9)
výprodej | březen 2012
pro maloobchodní zákazníky
ASKO a.s., Františka Diviše 984 / 104 00 Praha 10 - Uhříněves / Tel.: +420 271 017 111 / Fax: +420 267 710 610 / E-mail: [email protected] / www.asko-as.cz
LAMINÁTOVÉ PODLAHY – TOTÁLNÍ VÝPRODEJ
BAMBINO RŮŽOVÉ
599,-
DYNAMIC D2427
DUB CHATEAU SELS.
EXQUISIT D2770
MAGONA 4V SELSKÝ
399,-
499,-
179,- Kč/m2
227,- Kč/m2
EXQUISIT D2773
DUB STABLE 4V SELS.
499,-
227,- Kč/m2
2
107,- Kč/m
BLISS ART D2414
DUB MAĎARSKÝ MO
1499,-
707,- Kč/m2
BAMBINO MODRÉ
599,-
107,- Kč/m2
BLISS ART D2639
DUB GALIANO
1499,-
707,- Kč/m2
Uvedené ceny jsou vč. DPH a platí do vyprodání zásob
Strana 7 (celkem 9)
výprodej | březen 2012
pro maloobchodní zákazníky
ASKO a.s., Františka Diviše 984 / 104 00 Praha 10 - Uhříněves / Tel.: +420 271 017 111 / Fax: +420 267 710 610 / E-mail: [email protected] / www.asko-as.cz
PODLAHOVÉ LIŠTY – DÝHOVANÉ, MDF, PLASTOVÉ
ŠTY – DÝHOVANÉ,
MDF, PLASTOVÉ
DÝHOVANÉ PODLAHOVÉ LIŠTY SU.18 - Neuhofer - 19 x 39x 2500 mm
DUB RUSTIK (517097), JAVOR (509942), BUK (509943), JASAN (510490)
71,- Kč/ks vč. DPH
(59 Kč/ks bez DPH)
HEVEA (510493), TEAK (510503), IROKKO/KAMBALA (523172), BAMBUS
COFFEE (510486), MAHAGON (510500), OŘECH (510502)
71,- Kč/ks vč. DPH
(59 Kč/ks bez DPH)
WENGE (510504)
71,- Kč/ks vč. DPH
(59 Kč/ks bez DPH)
VÝPRODEJOVÁ CENA - 24,- Kč/ks vč. DPH (20,- Kč/ks bez DPH)
MDF LIŠTY FU.18 - Neuhofer - 19 x 39 x 2400 mm
Flamingo (519545)
Jabloň (519549)
Jilm (523849)
Třešeň divoká (523851)
Buk country (519567)
Terracotta (519577)
Dlaždice sv. (519581)
Ořech (520199)
Olivka (520200)
Zebrano (523171)
MDF LIŠTY - dekory vyřazené ze sortimentu - 20 x 40 x 2400 mm
Borovice B (65344)
Mahagon A (291046)
Buk H (54036)
PLASTOVÉ LIŠTY LS48 - 19 x 48 x 2500 mm
VÝPRODEJ CELÉHO SKLADOVÉHO PROGRAMU VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ
javor, buk tmavý, buk, třešeň, magahon světlý, borovice sacramento, dub oregon, buk Orlando, javor country, dub sukatý, třešeň
olše zelená, olše modrá – cena 6 Kč/ks vč. DPH
indická – cena 18 Kč/ks,
PŘÍSLUŠENSTVÍ K PLASTOVÉ LIŠTĚ LS48
příchytka – cena 23,- Kč/balení vč. DPH
Komponenty (roh vnitřní, spojka, roh vnější, koncovka levá+pravá) v příslušných dekorech lišt – cena 6 Kč/balení vč. DPH
Strana 8 (celkem 9)
výprodej | březen 2012
pro maloobchodní zákazníky
ASKO a.s., Františka Diviše 984 / 104 00 Praha 10 - Uhříněves / Tel.: +420 271 017 111 / Fax: +420 267 710 610 / E-mail: [email protected] / www.asko-as.cz
LAMINÁTOVÉ PODLAHY – Classic 1050
Javor přírodní
Buk
3parketa, struktura dřeva, 1170236
3parketa, jemná struktura dřeva,1170237
59,- Kč/m2
59,- Kč/m2
Uvedené ceny jsou vč. DPH
EUROPROFIL - PODLAHOVÉ PROFILY
VÝPRODEJ skladového sortimentu - jednotná cena za profily v délce 100 cm –
Ukončovací profil
„midi“ samolepící
dekor: třešeň, buk
18,- Kč/ks vč. DPH
Přechodový profil
„midi“ samolepící
dekor: zlato
Pro případné dotazy je Vám tým pracovníků Asko a.s. plně k dispozici. Plný text této akční nabídky je dostupný registrovaným zákazníkům na
e-shopu, viz. http://shop.asko-as.cz
Vaše ASKO a.s.
Strana 9 (celkem 9)
Download

vč. DPH