CZ
Katalog náhradních dílů
GB
Spare parts catalog
Ovládací hydraulika / hydraulics Zetor Forterra 9 8298 196 5
Výroba od roku / Production from year / Produkcja z roku 6/2014
Ovládací hydraulika Zetor Forterra 9 8298 196 5
Strana 2 |
Ovládací hydraulika Zetor Forterra 9 8298 196 5
Pozice/ Position
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
33
34
35
36
37
38
39
40
Strana 3 |
Objednací číslo / Order Number
0002021
0148676
9 8530 027 5
0227337
0 8530 339 5
9 8540 040 5
0002097
0153274
0147686
0147279
0140899
0290741
0599291
0148038
0148049
0147202
0146586
0146608
0146597
0146575
0145409
0108680
0152988
0034595
0140998
0141163
0013926
0366619
0397925
0034089
0075119
0375584
0278993
0258082
0146916
0306801
9 8916 060 5
9 8916 053 5
0003971
Ovládací hydraulika Zetor Forterra - 9 8298 196 5
Hydraulics Zetor Forterra - 9 8298 196 5
Název
Množství/ Quantity
1
Rozvaděč RMB 202
4
Zástrčka 413448E
1
Držák
1
Ovladač IP-6018
1
Držák
1
Držák
2
Bowden IP-731846
2
Hrdlo 114186826
1
Hrdlo 111184826
3
Spojka LSS02 3565182618
4
Podložka 8-200 HV-A2L
2
Šroub M 8x80-5.8-A2L
2
Šroub M 8x35-5.8-A2L
2
Hadice 2SN 16x2000 DKL/DKL90
1
Hadice 2SN 16x2000 CEL/DKL
1
Spojka EL15-PL-OMD
1
Prachovka 6223 Modrá
1
Prachovka 6225 Zelená
1
Prachovka 6224 Žlutá
1
Prachovka 6222 Červená
1
Hrdlo přímé 094152222
0,2
Lišta S 7216 PND21/445-81
0,1
Trubicová pružina 17/21
6
Pásek stahovací CB 7,6x300
4
Podložka 8-A3L
4
Šroub M 8x18-5.6-A2L
4
Podložka 12-A3L 021740.15
4
Šroub M 12x25-8.8-A3C+L
3
Podložka 10,5-180 HV-A3L
1
Šroub M 10x30-8.8-A3L
1
Rukojeť černá
1
Šroub M 10x30-8.8-A3C+L
1
Matice M 10-8-A3C+L
2
Matice M 8-8-A3C+L
1
Zásuvka 7 POLOVA 12 V
3
Šroub M 5x40-5.8-A2L
1
Pojistka
1
Vodič
1
Mikrospínače IP-8633
Name
Oil distributor RMB 202
Bolt 413448E
Holder
Joystick IP-6018
Holder
Holder
Bowden IP-731846
Inlet branch 114186826
Inlet branch 111184826
Inlet branch LSS02 3565182618
Washer 8-200 HV-A2L
Screw M 8x80-5.8-A2L
Screw M 8x35-5.8-A2L
Hose 2SN 16x2000 DKL/DKL90
Hose 2SN 16x2000 CEL/DKL
Inlet branch EL15-PL-OMD
Dust cover 6223 Modrá
Dust cover 6225 Zelená
Dust cover 6224 Žlutá
Dust cover 6222 Červená
Inlet branch 094152222
Fixing strip S 7216 PND21/445-81
Tube spring 17/21
Tape PVC blafl CB 7,6x300
Washer 8-A3L
Screw M 8x18-5.6-A2L
Washer 12-A3L 021740.15
Screw M 12x25-8.8-A3C+L
Washer 10,5-180 HV-A3L
Screw M 10x30-8.8-A3L
Black lever
Screw M 10x30-8.8-A3C+L
Nut M 10-8-A3C+L
Nut M 8-8-A3C+L
Drawer 7 12 V
Screw M 5x40-5.8-A2L
Fuse
Cable
Kit Micro switch IP-8633
Kancelář prodeje náhradních dílů: Agrostroj Pelhřimov a.s., U Nádraží 1967, 393 12 Pelhřimov
T: +420 565 360 115, M: +420 728 862 334, [email protected]
Sale of spare parts: Agrostroj Pelhřimov a.s., U Nádraží 1967, 393 12 Pelhřimov
T: +420 565 360 193, M: +420 602 320 305, e-mail: [email protected]
Humpolecké strojírny Humpolec a.s., Pražská 490, 396 01 Humpolec
www.traclift.cz
Download

Ovládací hydraulika Zetor Forterra