No.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
ID zboží
B1072W06060
G3371000010
G3332100003
G3351000010
B1010W08045
G33K0000100
B2011W00000
G53A2300000
B1010W08035
B2020W00000
G33C1100008
B5019W00000
G33B1000003
G33H0000000
B1010W08025
B2009W00000
G33J1000000
G3420000012
G5490000300
G54AD000000
B6009B00000
B1057W06010
B0014W00000
G54N1000000
B5031W00000
B2017W00000
G54X1000008
BB004W00000
BA003B00000
G34AP000100
G34AJ000000
G34AN000000
B2007W00000
G34D0000000
B1052W05010
B9006B00000
B5030W00000
G54AL000000
G54AM000000
B1059W06014
G32J0000000
G32A0000000
B2008W00000
G5217000002
G32C0000000
B1036W08015
G3241000010
G32E0000000
BD001B00000
G32D0000000
B2019W00000
G34AX000000
G5410000100
B3001B00000
G34AW200000
Název
šroub
ovládání pojezdu
madlo horní
ovládání brzdy motoru
šroub
držák startovací šňůry
matice M6
lanko pojezdu a brzdy motoru
šroub
matice M8
matice madla
podložka
madlo spodní
držák lanka
šroub
matice M8
zátka
madlo výšky sečení
zadní náprava
kryt zadního kola vnitřní
podložka
šroub M6x10
ložisko zadního kola
zadní kolo
podložka
matice M8
kryt zadního kola vnější
závlačka
klínový řemen
převodovka komplet s hřídelí
pružina
kolík pastorku
matice
pouzdro hřídele
šroub M5x10
zajišťovací kroužek
podložka
pastorek levý
pastorek pravý
šroub M6x14
plast. nástavec zadního výhozu
plastová základna
matice M6
šasi
držák levý
šroub M8x15
čelní maska
průchodka
O kroužek
přípojka hadicová
matice M12x1.25
pružina
táhlo centr. nastavení výšky
šroub
řemenice
No.
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
ID zboží
G22K0000000
G5230000000
B3022W00000
BE001W00000
G3531000000
G5510000000
G3520000000
B1001B00000
G5450000100
B2016W00000
B0019W00000
G34H1000000
G34T1000008
G32B0000000
G54BD000000
G36E0000000
G36J0000000
G36B0000010
G3250000000
G5260000000
G3270000000
G3280000000
G3290000000
G3661200000
G5661311000
G3661110008
G3661120008
G3641130012
G36M0000000
BS625E00000
B3023W00000
G52G0000000
G52F0000000
G33F3000010
B1067W06035
B1064W06025
G33T0000000
G33M0000000
G33L0000012
G33N0000000
G33P0000000
B3030W00000
G33G3000001
G53S0000100
G33F2000010
G33G2000001
G3241100008
G33E3000008
G33E2000010
B5032W00000
G32K0000000
G33U0000000
B9009B00000
Název
kryt šroubu
spodní kryt řemene
šroub
kolík unašeče
unašeč
nůž
podložka nože
šroub nože
přední náprava
matice M6
ložisko předního kola
kolo přední
kryt předního kola
držák pravý
stupnice nastavení výšky
tyč krytu koše
pružina koše
vrchní kryt koše
držák
tyč bočního výhozu
pružina
záslepka bočního výhozu
deflektor bočního výhozu
rám koše
spodní část koše
vrchní část koše
krycí panel koše
ukazatel naplňení koše
mulčovací záslepka
motor
šroub
podložka pravá
podložka levá
kryt ovlád. panelu vrchní
šroub
šroub
distanční podložka
fixační deska
páka plynu
pružina
šroub
šroub
kryt ovlád. panelu spodní
lanko plynu
kryt ovlád. panelu vrchní
kryt ovlád. panelu spodní
čelní maska
hlavní panel
kryt panelu
podložka
záslepka
krytka
pojistný kroužek
Download

Part list - V