Svitavy:
Hotel Národní dům – GPS N 49°45.49468', E 16°27.65935', tel. +420 603 549 374
Penzion Fontána - http://ubytovani-svitavy.pension-fontana.cz/
Penzion Malaika - http://www.penzionmalaika.cz/
Penzion Náměstí Míru - http://www.ubytovanisvitavy.eu/
Penzion No. 10 - http://www.penzion-no10.cz/
Penzion Vermont - http://ubytovani-svitavy.penzionvermon.cz/
Hotel Zlatý lev - http://hotelzlatylev.cz/
Penzion Vojanova - http://www.ubytovanisvitavy.eu/
Apartmá U parku – GPS 49°45'27.001"N, 16°27'27.222"E, tel. +420 461 532 083
Apartmá Ve Věži - http://www.muzeum.svitavy.cz/stale-exp/ottendorferova-knihovna/nabidkasluzeb/413-1/
Koclířov – vzdálenost 6,5 km od Svitav
Penzion Fatima - http://www.restaurace-fatima.cz/
Opatovec – vzdálenost 7 km od Svitav
Kemp Opatovec - http://www.kemp-opatovec.cz/cz/
Březová nad Svitavou – vzdálenost 14 km od Svitav
Hotel Národní dům – GPS 49°38'40,47"N 16°31'4,68"E, tel. + 420 604 635 299
Penzion U Čiháků – GPS 49°38'54,69"N 16°31'4,14"E, tel. + 420 461 521 195
Ubytovna Pohoda - http://www.pohodabrezova.cz/
Pomezí – vzdálenost 16 km od Svitav
Ubytovna Pomezí – GPS 49°43'0,73"N 16°17'42,59"E, tel. + 420 737 364 787
Čistá – vzdálenost 16 km od Svitav
Penzion u Zběhlíka - http://www.uzbehlika.cz/
Polička – vzdálenost 17 km od Svitav
Hotel Opus - http://www.hotelopus.cz/
Hotel Pivovar - http://www.hotelpivovarpolicka.cz/
Hotel THT - http://www.ubytovani-policka.cz/ubytovani/
Penzion Adéla - http://www.penzionadela.cz/
Penzion Dobrotovy pokojíčky - http://www.senknoziredobroty.cz/penzion-dobrotovy-pokojicky
Penzion Na chalupě - http://www.penzionnachalupe.cz/
Penzion Otakar - http://www.penzionotakar.cz/
Penzion Parkány - http://parkany.cz/ubytovani/
Penzion u Purkmistra - http://www.upurkmistra.cz/cs/
Penzion 239 - http://www.penzion239.cz/
Kemp SK Polička - http://skpolicka.wordpress.com/autokemp/
Moravská Třebová – vzdálenost 18 km od Svitav
Hotel Třebovská restaurace - http://www.trebovska.cz/
Orka Hotel Garni - http://www.hotel-orka.cz/
Penzion Best - http://www.penzionbest.eu/
Penzion Europe – GPS 49°45'26.62"N 16°39'49.79"E, tel. 603 818 598
Penzion Excalibur - http://www.excalibur-rp.cz/ubytovani-moravska-trebova/
Penzion Ferda - http://www.penzion.trebova.eu/
Penzion nám. T.G.Masaryka – GPS 49°45'26,63"N 16°39'50,44"E, tel. + 420 608 615 250, + 420 733
748 337
Penzion v Podzámčí - http://www.penzion-mt.cz/
Ubytovna Sofa - http://ubytovani-mt.cz/index.php/turiste
Litomyšl: vzdálenost 19 km od Svitavy
Antik Hotel Sofia - http://www.hotelsofia.cz/
Hotel Aplaus - http://www.hotelaplaus.cz/
Hotel Dalibor - http://www.hotel-litomysl.cz/
Hotel Zlatá hvězda - http://www.zlatahvezda.com/
Penzion Bludička - http://www.bludicka.cz/
Penzion Buddy bed - http://www.buddy-bar.cz/bed.html
Penzion Čtyřlístek - http://www.hostel-litomysl.cz/
Penzion Kraus - http://www.pension-kraus.cz/
Penzion Merkur - http://www.penzion-merkur.cz/
Penzion Paseka - http://www.pensionpaseka.cz/
Penzion Petra - http://www.pension-petra.cz/
Penzion Pod klášterem - http://www.podklasterem.cz/
Penzion Tašner - http://www.tasner.cz/
Penzion V podzámčí - http://www.penzion-litomysl.cz/
Ubytovna Elektromont – GPS 49°52'30,68"N 16°18'2,75"E, tel: 461 613 716, 606 443 936
Ubytovna Domov mládeže Střední pedagogické školy - http://www.vospspgs.cz/?sekce=37/
Kemp Primátor - http://www.camplitomysl.cz/
Download

Možnosti ubytování v PDF formátu