DIGITUS® Fiber Optik Tekli Mod Patch Kablo
 15 Yıl Ürün Garantisi
 25 Yıl Sistem Garantisi
Ağınız için en iyi performans ve
 bağlantı kalitesi
 LSOH Kılıf
 Fiber Sınıfı: OS2
Özet
DIGITUS® Fiber Optik Tekli Mod Patch Kablo, LC / LC, Çift Yönlü
Özellikler
• 25 Yıl Sistem Garantisi
• Ağınız için en iyi performans ve bağlantı kalitesi
• LSOH kılıf
• LC konnektörler
• Seramik ferruleli konnektörler
• Çift yönlü kablo
• 3mm kablo çapı
• Kablo tipi: I-VH 2E9/125µ
• Fiber sınıfı: OS2
• Tekli Mod
• Kablo rengi: sarı
• Pabuç: tek renk
• Fiber çapı: 9/125 µ
• Test raporlu tek paket
Ürün Bilgisi
DIGITUS® geniş yelpazede sürekli olarak bulunabilen, yüksek kaliteli fiber optik patch kablo ürünleri sunar. Neredeyse
tüm talep ve gereksinimler, geniş konnektör tipi ve fiber nitelikleri çeşitleri ile kapsanır. Her bir kablo montaj sonrası ayrı
ayrı test edilmiştir ve test raporu ile birlikte gönderilir. Özel kablo taleplerinizi en kısa zamanda gerçekleştirebilmek için
sizinle görüşmek isteriz.
DIGITUS® ASSMANN Electronic GmbH tescilli markasıdır
www.digitus-professional.com
III-SPEC-xxxx-01
SPECIFICATION
OS2 2M LC-LC DUPLEX P/CABLE 9/125 YELLOW
COMPANY CONFIDENTIAL
1. DIGITUS®
InformationFiber Optik Tekli Mod Patch Kablo
Customer: NA
Spec Number
SPECIFICATION
III-SPEC-xxxx-01
Revision
NumberBilgisi
01
Parça Numara
OS2 2M LC-LC Duplex P/Cable 9/125 Yellow
Date
2013-4-17
DK-2933-01 – Fiber Optik Tekli Mod Patch Kablo,
LC/LC, OS2, 1m
NA
NA
Comfidential Grade:
NA
DK-2933-02 – Fiber Optik Tekli Mod Patch Kablo, LC/LC, OS2, 2m
1. Information
DK-2933-03 – Fiber Optik Tekli Mod Patch Kablo, LC/LC, OS2, 3m
2. DK-2933-05
Part number
– Fiber Optik Tekli Mod Patch Kablo,
LC/LC, OS2, 5m
Fibercan
DK-2933-10
– Fiber
Optik
Teklilast
Modpage
Patch Kablo, LC/LC, OS2, 10m
Please see
PN list
in the
Spec Number
3 Specifications
Revision
Number
Performans
Bilgisi
Customer: NA
III-SPEC-xxxx-01
3.1 Product construction
Date
NA
01
NA
2013-4-15
NA
2. Part number
Please see PN list in the last page to find out the customer PN and Fibercan PN
3 Specifications
3.1 Product construction
1. LC dust cover
2. LC 3.0 SM Conncetor, Blue
3. LC Duplex Clip, Blue
4. LC 2.8mm Boot, Beige
5. Heat shrink tubing, black
6. Φ3.0mm SM Duplex OS2 9/125um LSZH Yellow Cable
3.2 Optic Specification for connector
1. LC dust cap
Parameters
Ürün
3.0 yapısı
SM Conncetor, Blue
2. LC
Insertion Loss
Clip, Blue
3. LC
1.LCDuplex
toz kapağı
Boot, White
4. LC
2. LC2.8mm
3.0 SM Konnektör,
Mavi
Return Loss
3.
LC
Çift
Yönlü
Klips,
Mavi
5. Heated-shrinkable tube, black
4. LC 2.8mm
Pabuç,
Beyaz
Φ3.0mm
Duplex
OS2 9/125um
LSZH Yellow Cable
6.Notes:
TestSM
standard
according
to GR-326-CORE;
Specification
<0.3dB
>50 dB
5. Isıyla daralabilen boru, siyah
3.2
Specification
for
Ø 3.0 mm
SM Çift
Yönlü
OS2connector
9/125 µ LSZH Sarı Kablo
3.36.Optic
Fiber
optic
cable
performance
Parameters
Parameter
Konnektör
Optik
Özellikleri
Insertion
Loss
Fiber Count
Parametreler
Outer
diameter
Ekleme
Kaybı
Dönüş
Kaybı
Nominal weight
Özellik
Return<0.3dB
Loss
>50dB
Notes: Test standard according to GR-326-CORE;
Max.tension
Not: GR-326-CORE uyarınca test standardı
3.3 Fiber optic cable performance
Min.Bending Radius
DIGITUS® ASSMANN Electronic GmbH tescilli markasıdır
Max.Crush Resistance
Parameter
Fiber Count
Specification
Specification
2
2.8*5.7mm
13.2kg/km
≤0.3dB
≥50 dB
300N(short-term); 160N(long-term)
20H(Install); 10H(Static)
1000(N/100mm)
2
www.digitus-professional.com
Specification
DIGITUS® Fiber Optik Tekli Mod Patch Kablo
Fiber optik kablo performansı
Çift yönlü kablo kesiti
Comfidential Grade:
Özellik
2
2.8 x 5.7mm
13.2 kg/km
300N (kısa süreli); 160N (uzun süreli)
20H (Kurulum); 10H (Statik)
1000 (N/100mm)
ble 9/125
Yellow
Parametre
Fiber sayısı
Dış çap
Nominal ağırlık
Max. gerginlik
Min. Bükülme Yarıçapı
Max. Ezilme Direnci
Sıkı tamponlu fiber
Aramid örgü
LSOH kılıf
Konnektör Özellikleri
Section for the duplex cable
Konnektör IEC-61754 uyumlu olmalıdır
LC/UPC konnektör gövdesi ve pabuç için renk:
iant to IEC-61754
or body and boot:
Gövde (Mavi)
2.8mm kablo
2.8mm Boot
body(Blue)
LC Konnektör
f Connector(Plug+Adaptor)
UL 94-0 uyarınca
0
Acceptance Criteria
Konnektörün
Fiziksel Özellikleri
(Priz+Adaptör)
Test Performance
△IL is the variation of attenuation
Test Prosedürü: IEC 61300
referenced to initial value
--
e
---
Eng.<25N; sep. <25N
Optik Konnektör
Kabul Kriterleri
∆IL başlangıç değerine referans edilen zayıflama değişimidir
Test Performansı
--
--
Magnitude:
30 N on the crimping Bir.<25N;△IL
≤0.2dB, RL conform to spec
Ayr,<25
-Birleşme ve ayırma kuvveti
sleeve
during
60s
∆IL <0.2dB, özelliklere uygun RL
Büyüklük: 60s boyunca sıkıştırma kılıfında 30N
Bağlantı mekanizmasının gücü
Mekanik50
dayanıklılık
Cycles:
Kablo çekme
Kablo ve Optik patch kablo
2.8mm
Tube:kaybı
Max load 50N
Statik bükülme
10 turns are formed on a 60mm
diameter spindle
Çevrim: △IL
50
≤0.2dB
2.8mm Boru: Max yük 50N
to spec
60mm çaplı makara üstünde
△IL ≤0.2dB,
10 dönüş yapılmıştır
∆IL <0.2dB, özelliklere uygun RL
RL conform to spec
∆IL <0.2dB
△IL≤0.2dB
ASSMANN Electronic GmbH tescilli markasıdır
ShippingDIGITUS®
Marks
ement
∆IL <0.2dB %96, özelliklere uygun RL
by 96%, RL conform
www.digitus-professional.com
DIGITUS® Fiber Optik Tekli Mod Patch Kablo
Ferrule uç yüzey gereksinimleri
Ferrule ucu mikroskop ile 400 kat büyütülmüş olarak incelendiğinde her bir bölge için temizlik gereksinimi aşağıda verildiği gibidir.
Kusur
Kategorisi
Bölge
A(0~9um)
Çizik
Yok
Nokta
Yok
Bölge B(9~125um)
≤1µm bir adet kabul edilebilir
(uzunluk ≤125µm)
≤1µm iki adet kabul edilebilir
(fiber çekirdeğin <1/4’ü)
Giydirme
Çizik
Bölge C(125~250um)
≤2µm iki adet kabul edilebilir
(uzunluk ≤125µm)
≤2µm iki adet kabul edilebilir
(fiber çekirdeğin <1/4’ü)
Fiber Çekirdek
Nokta
Epoksi Halka
Not: Uç yüzey inceleme oranı: %100
10um
Parametreler
Çalışma Sıcaklığı
Depolama Sıcaklığı
Özellik
-20°C ~ +75°C
-40°C ~ +85°C
125um
250um
3D Parametre gereksinimleri
Parametreler
Ferrule uç yüzey geometrisi
Birim
Özellik
Fiber yüksekliği
nm
-100~+100
Yarıçap
mm
7~25
Apeks sapması
um
≤50
Not: 3D geçme oranı: %80
Sistem Garantisi
DIGITUS® Sistem Garantisi, kurulan kabloların sınıfına uygun endüstri performans standardı ile 25
yıl ürün ve uygulama uyumluluk güvencesi sağlar. Sistem Garantisi, söz konusu sistemi kuran yetkili
Digitus® Almanya’da en yüksek standartlar ile tasarlanmış ve geliştirilmiştir, yüksek gereksinimli IT-Alt yapı Çözümleri için imal edilmiştir
DIGITUS® ASSMANN Electronic GmbH tescilli markasıdır
www.digitus-professional.com
Download

Program İçeriğini PDF olarak indirmek için tıklayınız.