Fiber Optic Contact Closure Transmitter & Receiver
KX 1064
KX1064 4 kanal simplex kontak sonlandırmalı dijital veri aktarımı veya fiber üzerinden TTL data
sinyal girişi sağlar. Input/output sinyallerini fiber optik kablo üzerinden uzak mesafelere taşır.
SCADA, Otomasyon sistemleri, Alarm, Kamera, Yangın ve Çevre Güvenlik sistemlerinde sensör
durum bilgilerinizi kablo mesafesi gözetmeksizin merkez noktalarınıza kayıpsız aktarabilir ayrıca
uzak mesafelerdeki cihazlarınıza ek bir donanım ihtiyacı duymadan kolaylıkla kontrol
sağlayabilirsiniz.
Uygulamalar: Alarm Olay Bildirimleri, Bina otomasyonu ve çevre control sistemleri, yangın alarm
sistemleri, kapı geçiş kontrolü, PIR sinyal transmisyonu, trafik sinyal control ekipmanları
PRODUCT CHARACTERISTICS
•Point-to-Point veya Daisy-Chain bağlantı desteği
•Kruu kontak sonlandırma veya tek fiber üzerinden TTl data taşıyabilme
•Multi-mode Fiber ile 2 km mesafe desteği
•Single-Mode Fiber ile 100 km mesafe desteği
•LED gösterge ile anlık trafik görüntüleyebilme
•EMI veya RFI ve ground loop etkisi yoktur
•CWDM desteği
•Stand alone ve rack-mount montaj desteği
Part No. KX 1064 : 4x Simplex contact closure to fiber optic Tx&Rx , MM 2Km
Technical Specification
Video channels
Data channels
Audio channels
Contact closure
Contact
closure
Specification
NONE
NONE
NONE
4 x Simplex (Direction from
Tx to Rx only)
Connector : Screw Terminal Blocks ( 3/6/9pins 3.5mm)
Input (from Tx end) : TTL signals or Contact Closure (N/O or NC)
Output (from Rx end) : 5V TTL or Relay Output
Relay output :
Fiber-optic
Specification
Relay Closed time : 6ms
Relay Open time : 3ms
Total ON/OFF time : 10ms
Relay Content : 1A / 5VDC (MAX 1A / 9VDC)
MAX frequency : 50Hz
Bit Error Rate: < 10E-9
F/O connector: Simplex FC
Transmitter :Tx Power:-15 ~ -8dBm
Receiver : Sensitivity :≤-35dBm
Transmission Distance :2KM (Multi mode / 1 fiber)
Page 1 of 2
20KM (Single mode / 1 fiber)
Operating Wavelength: 1310nm
Dimensions: 102(L)×108(W)×27(H) mm
Operating Voltage: DC5V (we will offer external power supply from AC96-240V to DC5V for each unit )
Operating Temperature: -10℃ to +75℃
Storing Temperature : -55℃ to +85℃
Humidity: 0 to 95% non-condensing
MTBF : ≥ 105 hours Warranty : 3 years
P
P
Drawing for installation :
Page 2 of 2
Download

2014-2015 öğretim yılı güzel sanatlar dersi bahar dönemi final ödevi