BDR 581
ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP
0105316SP STELLA PRO
10 / 2012
0105316SP
Motor, úchyt motoru
12
11
13
Pozice
1
2
Objednací číslo
9946902
4051913
3
4
5
6
7
8
9
10
9463709
1012410
1012423
1800185
0017485
6510923
6510906
3040298
PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ
ŠROUB 3/8x24/1" d= 20
ŠROUB M8x35 ČSN 02 1101.25 / DIN 931
MATICE M8 ČSN 0231401.25
PODLOŽKA 10,5 DIN 7349 Zn
PODLOŽKA 10 ČSN 021740.05 / DIN 7980
PODLOŽKA 8,2 ČSN 021740.05 / DIN 7980
PODLOŽKA 8,4 ČSN 021703.15
1
1
2
3
1
1
3
3
11
5400414
PERO WOODRUF.4x5 DIN 6888
1
12
3040142V
1
13
1012497
ROZPĚRKA
ŠROUB M8-65 ČSN 02 1101.55/ ISO 4014-8.8
BDR 581SP
Název
MOTOR BRIGGS 850 SERIES ( 6HP INTEK )
ŘEMENICE MOTORU
Počet ks
1
1
1
Katalog.číslo 08J / Verze 2 / Strana 2
0105316SP
Kryt
12
Pozice
1
2
3
4
5
Objednací číslo
8467216
9475032
1512520
3040501
6510920
6
7
6259046
8
9132424V
9
PODLOŽKA 6x20 - PRYŽ
Počet ks
1
1
2
4
2
4
KRYTKA MATICE OZDOBNÁ PRO 6HR ŠRM6
6
KRYT KOLA
2
1012568
ŠROUB M5x14 ČSN 021102.25
4
10
1300502
MATICE M5 ČSN 02 1492.25
4
11
3040279
PODLOŽKA 5,3 ČSN 02 1726.15
8
12
1512513
ŠROUB M6x12 ČSN 021103.25 / ČSN EN 24017
4
*
9012663
ŠTÍTEK SAMOLEPÍCÍ „ŠIPKA“
1
9012879
ŠTÍTEK SAMOLEPÍCÍ „STELLA PRO“
1
BDR 581SP
130034
Název
KRYT 5316SP „PERLA“ ČERVENÝ
DRŽÁK PŘEDNÍ
ŠROUB M6x16 ČSN 021103.25 / ČSN EN 24017
PODLOŽKA 6,4 ČSN 021726.15
PODLOŽKA 6 ČSN 021740.05 / DIN 7980
Katalog.číslo 08J / Verze 2 / Strana 3
0105316SP
BDR 581SP
Rám
Katalog.číslo 08J / Verze 2 / Strana 4
0105316SP
Pozice
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
BDR 581SP
Rám
Objednací číslo
9469922V
9603305
3300305
9474809
9474811
3010413
1021621
1512506
1800141
6259046
9940730
9473919
4052207
9475031
9942584
1800141
1021703
947391702
1341455
1011665
3010369
9940725
963172202
1512506
1012527
1037502
1012525
1512520
6021502
6510920
1800185
0017485
6510923
6010163
6510906
1300503
7467808V
1512513
3040501
6044408V
Název
SKŘÍŇ SEKAČKY SVAŘENÁ
ŘEMENICE LAKOVANÁ (obsahuje posice 3;10;18;24)
NÁBOJ
ŘEMENICE PODSESTAVA LAKOVANÁ
ŘEMENICE BRZDY SVAŘENÁ LAKOVANÁ
ROZPĚRKA
ŠROUB ZÁVRTNÝ M6x35 DIN 939
ŠROUB M6x14 ČSN 021103.55
MATICE M6 ČSN 021401.25
PODLOŽKA 6x20 - PRYŽ
ŘEMEN KLÍNOVÝ – BRZDÍCÍ ČÁST
PÁKA NAPÍNÁNÍ LAKOVANÁ
KLADKA NAPÍNACÍ PLASOVÁ
NAPÍNÁK
BOWDEN BRZDY B 6798/1
MATICE M6 ČSN 021401.25
VEDENÍ ŘEMENU
RAMENO SESTAVA
PRUŽINA NAPÍNÁNÍ ŘEMENU
ŠROUB M6x45 ČSN 021131.25
TRUBKA ROZPĚRNÁ
KLÍNOVÝ ŘEMEN BA004 A 1480Lw 13 x 1450Li
ZÁVĚS 5316SA (červená plachta)
ŠROUB M6 x 14 ČSN02 1103.55
ŠROUB M10x20 ČSN 021103.25 / DIN 933-88P
ŠROUBM6x45 ČSN 021143.55
ŠROUB M8x25 ČSN 021103.55 / DIN 933
ŠROUB M6x16 ČSN 021103.25 /ČSN EN 24017
POJISTNÝ KROUŽEK 12 ČSN 022930 / DIN 471
PODLOŽKA 6 ČSN 02 1740.05 /DIN 7980
MATICE M8 ČSN 0231401.25
PODLOŽKA 10,5 DIN 7349
PODLOŽKA 10,2 ČSN 021740.05 / DIN 7980
PODLOŽKA M8 / 8,4/ 20/ 2 BN 737
PODLOŽKA 8,2 ČSN 021740.05 / DIN 7980
MATICE M6 ČSN 02 1495 / DIN 985 / ISO 10511
KRYT ROTORU PLASTOVÝ
ŠROUB M6x12 ČSN 02 1103.25
PODLOŽKA 6,4 ČSN 02 1726.15
CLIP
Počet ks
1
1
1
1
1
3
3
3
6
1
1
1
1
1
1
9
1
1
1
1
1
1
1
3
1
1
3
1
1
14
3
1
1
4
5
1
1
4
6
1
Katalog.číslo 08J / Verze 2 / Strana 5
0105316SP
Převodovka
47
BDR 581SP
Katalog.číslo 08J / Verze 2/ Strana 6
0105316SP
Pozice
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
BDR 581SP
Převodovka 960-7722
Objednací číslo
7181209
7065003
9469916V
2120806
4150307
9607716
4130401
4100103
4051909
9473912V
9467314
1015827
6056208V
6038109V
9132419
1341454
1342675
9943159
9943131
9949302
9943251
9943223
9940735
1037205
1012525
1012523
1512506
3540246
6510906
6019804
6510920
3040279
1800143
5400115
5400129
2010260
2010205
6021807
1512506
6021502
9138049
9467816V
9111616
1512583
1800141
1300502
6010208
Název
SKŘÍŇ PŘEVODOVKY
VÍKO SKŘÍNĚ
KRYT SKŘÍNĚ SESTAVA
HŘÍDEL
ŠNEKOVÝ HŘÍDEL
KOLO ŠNEKOVÉ SESTAVA
KOLO OZUBENÉ
KOLO OZUBENÉ
ŘEMENICE
PÁKA ŘESOUVACÍ SESTAVA
VIDLICE SVAŘENÁ
ŠROUB VYPOUŠTĚCÍ M14X1,5 DIN 906
KRYT SPODNÍ
DRŽÁK PRUŽINY
ZÁVĚS GUMOVÝ
PRUŽINA VYPÍNÁNÍ POJEZDU
PRUŽINA
LOŽISKO 6203 KG
LOŽISKO 6202 KG
LOŽISKO 6005 KG
GUFERO 25x47x7 ČSN 02 9401
GUFERO 17x30x7 G NBR ČSN 02 9401
KLÍNOVÝ ŘEMEN 10x475 Li ZX
ŠROUB M8x30 ČSN 021143.55
ŠROUB M8x25 ČSN 021103.25
ŠROUB M8x16 ČSN 021103.25 / DIN 933
ŠROUB M6x14 ČSN 021103.25
PODLOŽKA 6,4 ČSN 021702.15
PODLOŽKA 8 ČSN 021740.05 / DIN 7980
PODLOŽKA 12x18x0,8R1
PODLOŽKA 6 ČSN 021740.05 / DIN 7980
PODLOŽKA 5,3 ČSN 021726.15
MATICE ISO 4032 M5-5-A2L / ČSN 021401.25
PERO 6x6x14 ČSN 022562 / DIN 6885
PERO 4e7x4x12 ČSN 022562
KOLÍK VÁLCOVÝ 10x45 ISO 8734 / DIN 6315 / ČSN 02
KOLÍK 5x16 ČSN 022150 / ISO 2338
KROUŽEK POJISTNÝ47 ČSN 022931 / DIN 472
ŠROUB M6x14 ČSN 02 1103.25
KROUŽEK POJISTNÝ 12 ČSN 022930 / DIN 471
KROUŽEK 14x10 ČSN 029280.2 -pryž
KRYT HŘÍDELE
TĚSNĚNÍ
ŠROUB M6x20 ČSN 021103.25
MATICE M6 ČSN 021401.25
MATICE M5 ČSN 021492.25 / DIN 982
PODLOŽKA 20x6,2x2,5 - ocel
Počet ks
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
1
1
4
4
4
4
2
8
1
4
7
3
1
1
2
2
2
1
2
1
2
1
1
1
4
1
Katalog.číslo 08J / Verze 2 / Strana 7
0105316SP
Podvozek
1
2
3
4
5
6
12
7
9
8
13
14
10
11
Pozice
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
BDR 581SP
Objednací číslo Název
1301109
MATICE M20x1,5 ČSN 021412.25
6025166
PODLOŽKA 34x20,1x2
994563902
KOLO PRAVÉ FOUKANÉ
1490131
KULIČKA 7-10 ČSN 023680
7270406
SPOJKA TŘÍPOLOHOVÁ
1342674
PRUŽINA Ø24,5
2010260
KOLÍK VÁLCOVÝ A -10x45- ISO 8734 / DIN 6315
5400115
PERO 6x6x14 ČSN 022562 / DIN 6885
2120806
HŘÍDEL
1350438
ZÁVLAČKA 4x40 ČSN 021781.5
994564002
KOLO LEVÉ FOUKANÉ
9467816V
KRYT HŘÍDELE
3040279
PODLOŽKA 5,3 ČSN 021726.15
1300502
MATICE M5 ČSN 021492.25 / DIN 982
9720321
PODVOZEK SESTAVA 5317
Počet ks
2
2
1
4
2
2
2
1
1
2
1
2
4
4
Katalog.číslo 08J / Verse 2 / Strana 8
0105316SP
Žací ústrojí
9
18
Pozice
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
*
BDR 581SP
Objednací číslo
947481502
947522102
9469114
7270105
3301602
1050502W
5253305N
6025142V
9943158
9943153
6021512
1011319
1512506
1800154
6510923
6510920
9631725N
5400116
973022402
Název
ROTOR
DISK SPODNÍ
UNAŠEČ
KOŠ
NÁBOJ
ŠROUB
NŮŽ
PODLOŽKA 30x20,3x2,5
LOŽISKO 6004A 2RS KG ČSN 02 2171
LOŽISKO 6205A 2RS KG ČSN 02 4640
KROUŽEK POJISTNÝ 20 DIN 471 / ČSN 02 2930
ŠROUB M6x20 ČSN 02 1151.25 / ČSN EN 2009
ŠROUB M6x14 ČSN 021103.55
MATICE M10ČSN 021401.55 / DIN 934
PODLOŽKA 10 ČSN 021740.05 / DIN 7980
PODLOŽKA 6 ČSN 02 1740.05 / DIN 7980
TLUMIČ HLUKU NOŽŮ
PERO 6x6x18 ČSN 02 2562 / DIN 6885
ŽACÍ ÚSTROJÍ SESTAVA
Počet ks
1
1
1
1
1
4
4
1
3
1
1
6
6
4
4
6
4
1
1
Katalog.číslo 08J / Verze 2 / Strana 9
0105316SP
BDR 581SP
Kleče
Katalog.číslo 08J / Verze 2 / Strana 10
0105316SP
Pozice
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
BDR 581SP
Kleče
Objednací číslo
947472701
947471401
947471501
1DS12005
1037502
9202101
1021622
1303205
3040280
9942584
9942590
1MA08005
1AT09039/1050
1DS11007
1300503
130034
6056211
9012796
1012523
6510906
1015303
Název
HORNÍ DÍL KLEČÍ
SPODNÍ DÍL KLEČÍ PRAVÝ
SPODNÍ DÍL KLEČÍ LEVÝ
PÁKA START S POJISTKOU
ŠROUB M6x45 ČSN 02 1143.55
PÁKA SESTAVA
SVORNÍK
MATICE M 12 DIN 6923 8 ozubená (TENSILOCK)
PODLOŽKA 13 ČSN 02 1726 / DIN 9021
BOWDEN BRZDY B6798/1
BOWDEN POJEZDU
RUKOJEŤ
PÁČKA PLYNU
PÁKA „START“
MATICE M6 ČSN 02 1495 / ISO 10511 / DIN 985
KRYTKA MATICE OZDOBNÁ
PANEL PRO INFO ŠTÍTKY
ŠTÍTEK BEZPEČNOSTNÍ ZNAKY
ŠROUB M8x16 ČSN 021103.25
PODLOŽKA 8 ČSN 021740.05 / DIN 7980
ŠROUB M6x75 ČSN 02 1319.25
Počet ks
1
1
1
1
2
1
1
1
2
1
1
2
1
1
1
3
1
1
4
4
1
Katalog.číslo 08J / Verze 2 / Strana 11
Download

ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0105316SP STELLA PRO