KULÜPLER ARASI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SAMSUN 22.OCAK 2016
PROGRAMLI ANTRENMAN
KULÜPLER
ISINMA TRAMPOLİN
YARIŞMA TRAMPOLİN
1
SAMSUN G.S.K.
09:00
09:40
2
ÇANKIRI DEMİR C.S.K.
09:40
10:20
3
ÇANKIRI G.S.K.
09:40
10:20
4
KARABÜK G.S.K.
10:20
11:00
5
DOYOBE C.S.K.
11:00
11:40
6
TEMPO C.S.K.
11:00
11:40
7
ERZİNCAN G.S.K.
11:40
12:20
8
Gizem Karatepe C.S.K.
11:40
12:20
9
ÇANKIRI KARATEKİN ÜNV.S.K.
12:20
13:00
10
ÇANKIRI SENKRON C.S.K.
12:20
13:00
11
İSTANBUL C.S.K
13:00
13:40
12
SELÇUKLU BLD. S.K.
13:40
15:00
13
KONYA G.S.İ.M. S.K.
13:40
15:00
14
BOLU AKTİF S.K.
15:00
15:40
15
BOLU G.M.S.K
15:00
15:40
16
BOLU C.S.K.
15:40
16:20
17
BORNOVA BLD. G.S.K.
16:20
17:00
18
ŞAVKAR C.S.K.
17:00
17:40
19
İZMİR B.Ş.BLD.S.K.
17:40
18:20
20
İZMİR G.S.İ.M. SPOR KULÜBÜ
18:20
19:00
TRAMPOLİN TEKNİK KURULU
Download

antrenman programı