Náhradní díly na skútr Jonway 125 GTS
图1
Draft 1
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Part NO.
YYGTS125001-001
YYGTS125001-002
GB/T97-φ6×φ12
GB/T93-φ6
GB/T5789-M6×10
YYGTS125001-003
GB/T93-φ8
YYGTS125001-004
YYGTS125001-005
YYGTS125001-006
YYGTS125001-007
YYGTS125001-008
YYGTS125001-009
YYGTS125001-010
YYGTS125001-011
YYGTS125001-012
YYGTS125001-013
GB/T5789-M6×12
YYGTS125001-014
GB/T5789-M10×55
YYGTS125001-015
YYGTS125001-016
GB/T6187.1-M16
GB/T5789-M8×45
Název
QTY
Sestava tlumič výfuku
3 500,00
tlumič výfuku
1 500,00
Podložka, φ6 × φ12
0,02
Podložka pružiny, φ6
20,00
Příruba Bolt, M6 × 10
0,03
Ocas Izolujte Cover tlumič
420,00
Podložka pružiny, φ8
15,00
Těsnění Těsnění papír Papír Papír těsnění
0,24
Pcv Recycing Plyny ventil Sestava PCV Recycing Plyny ventil Sestava PCV1Recycing Plyny ventil Sestava
150,00
PCV Recycing Plyny ventil
1,43
Klip (φ19)
30,00
Potrubí (φ13 × φ20)
82,00
otočit připojení
10,00
Klip (φ14)
10,00
Potrubí (φ10 × φ15)
10,00
přechod koleno
10,00
Převlečná matice M8 × 25 Cap Matice M8 × 25 Cap Matice M8 × 25
20,00
Příruba Bolt, M6 × 12 Příruba Bolt, M6 × 12 Příruba Bolt, M6 × 12
10,00
Podložka, výfuk
10,00
Příruba Bolt, M10 × 55
0,15
Připojení deska, motor
2 500,00
Ložisko 6203-2RS
85,00
Příruba pojistné matice M16
20,00
Příruba Bolt, M8 × 45
20,00
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
Kč
图2
Draft 2
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Part NO.
YYGTS125002-001
YYGTS125002-002
YYGTS125002-003
YYGTS125002-004
YYGTS125002-005
YYGTS125002-006
YYGTS125002-007
YYGTS125002-008
YYGTS125002-009
YYGTS125002-010
YYGTS125002-011
YYGTS125002-012
GB/T845-ST4.8×10
GB/T845-ST4.8×16
GB/T5789-M6×35
QTY
Čistič vzduchu Sestava
1
Clipφ (35 až 51 mm)
Těleso, čistič vzduchu
Vnitřní kryt, čistič vzduchu
Kryt, čistič vzduchu
Clipφ12 (1 mm)
Čistič vzduchu sání koleno
Air čistič potrubí sání
Přepad oleje Tube
Clipφ10
Připojte potrubí
Filtr Filtr jádro jádro jádro filtr
4
Šroub, Tapping ST4.8 × 10 šroub, řezání ST4.8 × 16 Šroub, řezání ST4.8 × 16
Šroub, Tapping ST4.8 × 16
Příruba Bolt, M6 × 35
特性
白锌
白锌
军绿
1 500,00 Kč
120,00 Kč
110,00 Kč
0,03 Kč
110,00 Kč
20,00 Kč
50,00 Kč
100,00 Kč
0,24 Kč
20,00 Kč
10,00 Kč
890,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
图3
Draft 3
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Part NO.
YYGTS125003-001 Set Lock ASSY
YYGTS125003-002
YYGTS125003-003
YYGTS125003-004
YYGTS125003-005
YYGTS125003-006
YYGTS125003-007
GB/T70.1-M8×30
GB/T5789-M6×12
spínač zapalování
Klíč (skládací)
Sestava zámek, palivová nádrž
sídlo zámek
Sídlo zámek držák
zamknout chytit
drátů
pojistka Box
pojistka 15A
Uzemňovací kabel, černá (400mm4mm2)
Kladný pól kabel, (červená, 800mm/4mm2)
Kabel, uzemnění (černá, 550mm/4mm2)
Bolt, M8 × 30
Příruba Bolt, M6 × 12
QTY
2
3
3
3
特性
白锌
军绿
890,00 Kč
2 000,00 Kč
20,00 Kč
0,24 Kč
120,00 Kč
120,00 Kč
120,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
图4
Draft 4
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Part NO.
YYGTS125004-001
GB/T818-M6×20
YYGTS125004-002
YYGTS125004-003
YYGTS125004-004
GB/T5789-M6×16
YYGTS125004-005
YYGTS125004-006
YYGTS125004-007
Zapalovací cívka Sestava
Šroub M6 × 20
blinkr relé
Gumový kryt, blinkr relé
Horn DL127 (I E4000113) 12V1.5A
Příruba Bolt, M6 × 16
startovací relé
CDI
Usměrňovač (DC-11)
QTY
4
4
4
4
4
4
特性
军绿
军绿
490,00 Kč
20,00 Kč
350,00 Kč
20,00 Kč
350,00 Kč
20,00 Kč
690,00 Kč
650,00 Kč
990,00 Kč
图5
Draft 5
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Part NO.
YYGTS125005-001
YYGTS125005-002
YYGTS125005-003
YYGTS125005-004
GB/T845-ST4.2×12
YYGTS125005-005
YYGTS125005-006
GB/T845-ST4.8×16
YYGTS125005-007
YYGTS125005-008
QTY
měřič Comp
metr
Vnitřní kryt, měřič
Kryt, měřič
Šroub, Tapping ST4.2 × 12 šroub, řezání ST4.8 × 16 Šroub, řezání ST4.8 × 16
hodiny Tlačítko
najeto Button
Šroub, Tapping ST4.8 × 16 šroub, řezání ST4.8 × 16 Šroub, řezání ST4.8 × 16
Objímka, 4,2 mm
Kabel, tachometr (940 mm)
5
特性
军绿
军绿
2 500,00 Kč
1 990,00 Kč
100,00 Kč
400,00 Kč
900,00 Kč
50,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
350,00 Kč
图6
Draft 6
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Part NO.
YYGTS125006-001
YYGTS125006-002
YYGTS125006-003
YYGTS125006-004
YYGTS125006-005
YYGTS125006-006
YYGTS125006-007
YYGTS125006-008
GB/T845-ST3.0×10
GB/T845-ST3.8×10
YYGTS125006-009
GB/T845-ST4.0×11
YYGTS125006-010
YYGTS125006-011
YYGTS125006-012
YYGTS125006-013
YYGTS125006-014
YYGTS125006-015
GB/T845-ST4.8×16
Sestava R.Headlight
Sestava L.Headlight
Objektiv, světlometů
Lampa, (HS112V 35/35W)
Hood, R.Headlight
R.Headlight Sestava Cover
R.Headlight Tepelný štít
Ocelové lanko, R.Headlight
Šroub, Tapping ST3.0 × 10
Šroub, Tapping ST3.8 × 10
R.Headlight Sestava malý kryt
Šroub, Tapping ST4.0 × 11
L.Headlight Sestava Cover
L.Headlight Tepelný štít
Ocelové lanko, L.Headlight
Hood, L.Headlight
L.Headlight Sestava malý kryt
Objímka, 4,2 mm
Šroub, Tapping ST4.8 × 16
QTY
特性
白锌
白锌
白锌
军绿
军绿
1 500,00 Kč
1 500,00 Kč
100,00 Kč
500,00 Kč
990,00 Kč
890,00 Kč
250,00 Kč
250,00 Kč
50,00 Kč
50,00 Kč
40,00 Kč
20,00 Kč
750,00 Kč
220,00 Kč
20,00 Kč
850,00 Kč
30,00 Kč
30,00 Kč
30,00 Kč
图7
Draft 7
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Part NO.
YYGTS125007-001
YYGTS125007-002
YYGTS125007-003
YYGTS125007-004
YYGTS125007-005
YYGTS125007-006
YYGTS125007-007
YYGTS125007-008
GB/T845-ST4.0×14
YYGTS125007-009
YYGTS125007-010
YYGTS125007-011
YYGTS125007-012
YYGTS125007-013
YYGTS125007-014
GB/T845-ST4.2×12
Sestava L.Rear Light & Zapnutí světla ASSY
Sestava R.Rear Light & Zapnutí světla ASSY
L.Rear světel
L.Rear Light Frame
L. Vypnutí Light Wire kabel
Žárovka (12V 10W RY)
L, Wire kabel, zadní světlo
L.Rear Světlo vlastník
Šroub, Tapping ST4.0 × 14
R.Rear světel
R.Rear Light Frame
R. Zapnutí Light Wire kabel
R, Wire kabel, zadní světlo
R.Rear Světlo vlastník
Objímka, 4,2 mm
Šroub, Tapping ST4.2 × 12
QTY
特性
橙色
白锌
军绿
军绿
1 400,00 Kč
1 400,00 Kč
300,00 Kč
300,00 Kč
80,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
500,00 Kč
10,00 Kč
400,00 Kč
550,00 Kč
50,00 Kč
50,00 Kč
600,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
图8
Draft 8
NO.
1
2
3
4
5
6
Part NO.
YYGTS125008-001
YYGTS125008-002
YYGTS125008-003
YYGTS125008-004
YYGTS125008-005
YYGTS125008-006
Sestava spínač, L. Řídítka
Sestava spínač, R. řidítka
Gumová rukojeť, L. rukojeť
Throttle kabel, R. (ovládání plynu)
Blace deska, žehlička
Sestava spínač, L. Řídítka (1680mm110mm)
QTY
3
3
特性
全铝
3
3
黑色
590,00 Kč
590,00 Kč
390,00 Kč
350,00 Kč
190,00 Kč
190,00 Kč
图9
Draft 9
NO.
1
2
3
4
5
Part NO.
YYGTS125009-001
YYGTS125009-002
GB/T70.1-M8×25
YYGTS125009-003
YYGTS125009-004
Zpětné zrcátko, L.
Zpětné zrcátko, R.
Vnitřní Šestihranný šroub M8 × 25
Podložka pružiny, φ8
prachotěsný kryt
QTY
特性
590,00 Kč
590,00 Kč
40,00 Kč
40,00 Kč
40,00 Kč
图10
Draft 10
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Part NO.
YYGTS125010-001
YYGTS125010-002
YYGTS125010-003
YYGTS125010-004
YYGTS125010-005
GB/T5789-M8×55
GB/T5789-M6×12
YYGTS125010-006
GB/T845-ST4.2×10
GB/T845-ST4.8×16
GB/T5789-M10×50
YYGTS125010-007
GB/T6187.1-M10
YYGTS125010-008
YYGTS125010-009
YYGTS125010-010
YYGTS125010-011
YYGTS125010-012
Rukojeť Comp
Řídítka držák
Upevnění horní desky, rukojeti
Upevnění spodní deska, rukojeť
Kryt držáku, rukojeti
Příruby šrouby M8 × 55
Příruba šroub, M6 × 12
Kryt, prázdný klíč
Šroub, TappingST4.2 × 10
Šroub, TappingST4.8 × 16
Příruby šrouby M10 × 50
zámek Bush
Příruba Pojistná matice M10
Horní kryt, rukojeť
Boční kryt, rukojeť R
Boční kryt, rukojeť L
Šroub M6 × 16
Objímka, 4,2 mm
QTY
2
10
10
特性
790,00 Kč
600,00 Kč
300,00 Kč
300,00 Kč
60,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
200,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
30,00 Kč
30,00 Kč
20,00 Kč
500,00 Kč
410,00 Kč
200,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
图11
Draft 11
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Part NO.
YYGTS125011-001
GB/T5789-M8×25
YYGTS125011-002
GB/T5789-M8×30
YYGTS125011-003
YYGTS125011-004
YYGTS125011-005
YYGTS125011-006
GB/T845-ST4.2×12
GB/T845-ST4.8×16
YYGTS125011-007
GB/T5789-M6×16
GB/T5789-M8×12
přední sklo
Příruba Bolt, M8 × 25
φ8 gumy busher
Příruba Bolt, M8 × 30
Čelní sklo kryt
Vnitřní čelní sklo
přední kryt
Objímka, 4,2 mm
Šroub, TappingST4.2 × 12
Šroub, TappingST4.8 × 16
Hloubka φ8 gumy busher
Příruba Bolt, M6 × 16
Příruba Bolt, M8 × 12
QTY
2
1
2
1
2 500,00 Kč
50,00 Kč
50,00 Kč
20,00 Kč
1 590,00 Kč
740,00 Kč
1 790,00 Kč
30,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
图12
Draft 12
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Part NO.
YYGTS125012-001
YYGTS125012-002
GB/T845-ST4.2×12
YYGTS125012-003
YYGTS125012-004
YYGTS125012-005
YYGTS125012-006
YYGTS125012-007
YYGTS125012-008
YYGTS125012-009
YYGTS125012-010
YYGTS125012-011
YYGTS125012-012
YYGTS125012-013
YYGTS125012-014
YYGTS125012-015
YYGTS125012-016
GB/T845-ST4.2×16
YYGTS125012-017
Kryt, měřič
Přední nosič zavazadel
Šroub, TappingST4.2 × 12
R.Cover z přední nosič na zavazadla
Návrat jaro přední nosiči zavazadel krytu
R.Latch Hook
R.Inner Cap, Úschovna kabinet
R.outer Cap, Úschovna kabinet
Nestandardní nápravy kolíku patice zavazadel kabinetu
Závlačku φ1.5 × 20 mm
Palivová nádrž kryt rocker
Víčko palivové nádrže portu
L.Latch Hook
L.Cover z přední nosič na zavazadla
L.Inner Cap, Úschovna kabinet
L.outer Cap, Úschovna kabinet
Dekorační kryt zavazadlového kabinetu
Šroub, TappingST4.2 × 16
Kryt, mp3 roh
QTY
1
特性
军绿
军绿
军绿
500,00 Kč
1 900,00 Kč
20,00 Kč
40,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
50,00 Kč
70,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
200,00 Kč
50,00 Kč
70,00 Kč
80,00 Kč
80,00 Kč
80,00 Kč
5,00 Kč
20,00 Kč
图13
Draft 13
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Part NO.
YYGTS125013-001
YYGTS125013-002
YYGTS125013-003
YYGTS125013-004
YYGTS125013-005
GB/T845-ST4.8×16
GB/T5789-M6×16
GB/T5789-M6×20
GB/T845-ST4.2×12
GB/T845-ST4.8×30
YYGTS125013-006
YYGTS125013-007
YYGTS125013-008
YYGTS125013-009
YYGTS125013-010
YYGTS125013-011
YYGTS125013-012
GB/T845-ST4.2×12
L. Podnožka panel
levá Guard
L.Rubber Mat (hliník)
levý kryt
Objímka, 4,2 mm
Šroub, TappingST4.8 × 16
Příruba Bolt, M6 × 16
Příruba Bolt, M6 × 20
Šroub, TappingST4.2 × 12
Šroub, TappingST4.8 × 30
pravý kryt
R.Rubber Mat (hliník)
R. Podnožka panel
právo Guard
Fender, rámováno tělo
Zdobení, přední kola
Přední blatník, rámováno
Šroub, TappingST4.2 × 12
QTY
1
1
1
1
1
1
1
1
1
700,00
1 500,00
1 020,00
1 100,00
5,00
5,00
5,00
5,00
5,00
5,00
1 200,00
900,00
700,00
1 500,00
800,00
10,00
400,00
10,00
图14
Draft 14
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Part NO.
YYGTS125014-001
YYGTS125014-002
YYGTS125014-003
GB/T845-ST4.2×12
YYGTS125014-004
YYGTS125014-005
YYGTS125014-006
GB/T845-ST4.8×16
YYGTS125014-007
GB/T5789-M6×12
YYGTS125014-008
YYGTS125014-009
YYGTS125014-010
YYGTS125014-011
YYGTS125014-012
YYGTS125014-013
YYGTS125014-014
YYGTS125014-015
GB/T5789-M6×16
GB/T845-ST4.2×16
Přední Seat ASSY
Přední sedadla ks
Přední sedadla vestavby
Šroub, TappingST4.2 × 12
Doručená pošta, baterie
Podržením pás, baterie
Box, baterie
Šroub, TappingST4.8 × 16
Objímka, 4,2 mm
Příruba Bolt, M6 × 12
Svorka, M6
Kulový Šroub (se slotem), M6 × 16
Vnitřní Cap, Úschovna kabinet
Přední kryt zavazadlového kabinetu
Nestandardní krok šroub
Úschovna kabinet
Horní víčko, Úschovna kabinet
Střed Seat
Příruba Bolt, M6 × 16
Šroub, TappingST4.2 × 16
QTY
1
1
1
1
军绿
军绿
1 900,00 Kč
50,00 Kč
50,00 Kč
10,00 Kč
100,00 Kč
80,00 Kč
700,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
220,00 Kč
10,00 Kč
1 500,00 Kč
1 000,00 Kč
1 900,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
图15
Draft 15
NO.
1
2
3
4
Part NO.
YYGTS125015-001
YYGTS125015-002
YYGTS125015-003
GB/T845-ST4.8×16
R. Dekorační kryt
L. Dekorační kryt
Objímka, 4,2 mm
Šroub, TappingST4.8 × 16
QTY
1
1
50
50
2 000,00 Kč
2 000,00 Kč
5,00 Kč
5,00 Kč
图16
Draft 16
NO.
Part NO.
1 YYGTS125016-001 přední blatník
2 YYGTS125016-002 Šroub M6 × 12
3 YYGTS125016-003 Guma Clip, speedmeter kabel
QTY
1
1 400,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
图17
Draft 17
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Part NO.
YYGTS125017-001
YYGTS125017-002
YYGTS125017-003
GB/T5789-M6×12
YYGTS125017-004
YYGTS125017-005
YYGTS125017-006
YYGTS125017-007
GB/T845-ST4.2×12
YYGTS125017-008
GB/T845-ST4.8×16
GB/T6177.1-M6
YYGTS125017-009
YYGTS125017-010
GB/T6177.1-M5
YYGTS125017-011
YYGTS125017-012
YYGTS125017-013
YYGTS125017-014
YYGTS125017-015
YYGTS125017-016
YYGTS125017-017
GB/T845-ST3.0×15
GB/T95-φ3×φ10
GB/T9074.1-M5×20
Zadní blatník, zadní kola
Držák blatníku,
Držák blatníku, B
Příruba Bolt, M6 × 12
Zadní sedadla
zadní kryt
Zdobení, zadní kryt (ABS), chromovaná
Kulový Šroub (se slotem), M6 × 25
Šroub, Tapping ST4.2 × 12
Svorka, M6
Šroub, TappingST4.8 × 16
Matice, M6
SPZ kryt lampy
zadní blatník
Matice, M5
Držitel zadní SPZ
boční reflektor
zadní reflektor
drát zadní svítilny licence
Žárovka (12V W5W)
Kryt zadní svítilny licence
Držitel licence zadní svítilny
Šroub, Tapping ST3.0 × 15
Podložka, φ3 × φ10
Šroub, M5 × 20
QTY
1
1
1
2
500,00 Kč
100,00 Kč
100,00 Kč
10,00 Kč
600,00 Kč
550,00 Kč
200,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
120,00 Kč
50,00 Kč
50,00 Kč
50,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
图18
Draft 18
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Part NO.
YYGTS125018-001
YYGTS125018-002
GB/T5789-M8×45
GB/T6187.1-M8
YYGTS125018-003
YYGTS125018-004
YYGTS125018-005
YYGTS125018-006
GB/T5789-M6×12
GB/T5789-M8×12
GB/T845-ST4.8×16
YYGTS125018-007
YYGTS125018-008
YYGTS125018-009
GB/T91-φ2.5×30mm
GB/T97-φ6×φ12
YYGTS125018-010
YYGTS125018-011
GB/T845-ST3.8×12
YYGTS125018-012
GB/T5789-M8×16
YYGTS125018-013
YYGTS125018-014
YYGTS125018-015
YYGTS125018-016
YYGTS125018-017
YYGTS125018-018
YYGTS125018-019
GB/T5789-M10×55
GB/T6187.1-M10
GB/T5789-M12×145
GB/T6187.1-M12
YYGTS125018-020
YYGTS125018-021
YYGTS125018-022
YYGTS125018-023
YYGTS125018-024
YYGTS125018-023
YYGTS125018-024
rám
držák roh
Příruba Bolt, M8 × 45
Příruba pojistné matice M8
Pravý pedál montáž
Levý pedál montáž
R.Rear Pedal
L.Rear Pedal
Příruba Bolt, M6 × 12
Příruba Bolt, M8 × 12
Šroub, TappingST4.8 × 16
Objímka, 4,2 mm
hyduaulic tyč
Nestandardní náprava pin
Závlačka GB/T91-φ2.5 × 30 mm
Byt Podložka GB/T97-φ6 × φ12
Loketní opěrka R.Rear
R.Decorating ks zadní rukojeti
Šroub, TappingST3.8 × 12
gumové Plug
Příruba Bolt, M8 × 16
Loketní opěrka L.Rear
R.Seat držák
L.Seat držák
kterým se sídlo zadní loketní opěrce
R.Holder z opěrka nohy
L.Holder z opěrka nohy
Tie Bar, L = 108 mm
Příruba Bolt, M10 × 55
Příruba pojistné matice M10
Příruba Bolt, M12 × 145
Příruba pojistné matice M12
Bolt, M10 × 245
sedadlo skříň linka
Závěsy z motoru
L.Decorating na zadní rukojeti
Držák, Seat zámek
gumová zátka
gumová zátka
QTY
2
特性
4 500,00 Kč
1 000,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
800,00 Kč
800,00 Kč
1 290,00 Kč
1 290,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
0,01 Kč
600,00 Kč
20,00 Kč
15,00 Kč
10,00 Kč
1 500,00 Kč
100,00 Kč
5,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
1 500,00 Kč
400,00 Kč
400,00 Kč
50,00 Kč
500,00 Kč
500,00 Kč
450,00 Kč
55,00 Kč
10,00 Kč
100,00 Kč
50,00 Kč
40,00 Kč
40,00 Kč
900,00 Kč
40,00 Kč
50,00 Kč
30,00 Kč
30,00 Kč
图19
Draft 19
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Part NO.
YYGTS125019-001
YYGTS125019-002
YYGTS125019-003
GB/T5789-M10×30
YYGTS125019-004
GB/T5789-M6×30
YYGTS125019-005
YYGTS125019-006
YYGTS125019-007
Hlavní stojan Sestava (200 mm)
Jaro, hlavní stojan (φ2.5 × 90 mm)
T-Bush, hlavní stojan, φ22 × 2 × 5 φ16
Příruba Bolt, M10 × 30
Držák Guma, hlavní stojan
Příruba Bolt, M6 × 30
Boční stojan ASSY
Jaro, boční stojan
Bolt, boční stojan (φ10 × 12 × 27-M8)
QTY
800,00 Kč
120,00 Kč
20,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
700,00 Kč
50,00 Kč
30,00 Kč
图20
Draft 20
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Part NO.
YYGTS125020-001
YYGTS125020-002
YYGTS125020-003
YYGTS125020-004
YYGTS125020-005
YYGTS125020-006
YYGTS125020-007
YYGTS125020-008
GB/T5789-M6×12
GB/T5789-M6×20
YYGTS125020-009
YYGTS125020-010
YYGTS125020-011
Palivová nádrž Sestava
Palivo snímač hladiny, Sestava
Olejové těsnění Těsnění pro Sensor
Blok Cap, senzor
Klip, φ10 (1 mm)
Klip, φ7 (1 mm)
palivový filtr
Palivové trubice φ10 × φ5
Příruba Bolt, M6 × 12
Příruba Bolt, M6 × 20
Vakuové Air Tube, φ7 × φ4
Olejové čerpadlo
Sestava čepice, Palivová nádrž
QTY
1
3
10
2
2
1 900,00 Kč
450,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
70,00 Kč
70,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
80,00 Kč
1 490,00 Kč
190,00 Kč
图21
Draft 21
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Part NO.
YYGTS125021-001
YYGTS125021-002
YYGTS125021-003
YYGTS125021-004
YYGTS125021-005
YYGTS125021-006
YYGTS125021-007
YYGTS125021-008
YYGTS125021-009
YYGTS125021-010
YYGTS125021-011
YYGTS125021-012
Dolní most Sestava, Steer Kmenové
Příruba Bolt, M10 × 40
R. Přední tlumič
L. Přední tlumič
Ocelová koule mísa Sestava
Závod, řízení vnější, Dolní
míč Dolní
Závod, řízení vnější, Dolní
Závod, řízení vnější, Horní
míč Horní
Poplést protiprachový kryt pojistnou matici
Matice, představec zámek
QTY
1
2
2 500,00 Kč
10,00 Kč
1 500,00 Kč
1 500,00 Kč
300,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
图22
Draft 22
NO.
1
2
3
4
Part NO.
YYGTS125022-001
GB/T5789-M10×40
GB/T6187.1-M10
GB/T5780-M8×32
Zadní tlumič Sestava
Příruba Bolt, M10 × 40
Příruba pojistné matice M10
Hex Bolt, M8 × 32
QTY
2
1 200,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
图23
Draft 23
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Part NO.
YYGTS125023-001
YYGTS125023-002
YYGTS125023-003
YYGTS125023-004
YYGTS125023-005
YYGTS125023-006
GB/T6187.1-M14
YYGTS125023-007
YYGTS125023-008
YYGTS125023-009
YYGTS125023-010
Ráfek, Přední kolo
Pneumatik, přední kola 120/70-15, CST
bezdušové ventilu
Cap, Bezdušové ventil
Počítejte převodovka, počitadlo kilometrů
Bolt, M15 × 270
Příruba pojistné matice M14
Olejové těsnění,25-35-7
Bearing6202RS
Bush (φ16 × 98 mm × φ22.2)
Pouzdro φ15.5 × φ25.4 × 38
QTY
2 200,00 Kč
2 200,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
450,00 Kč
220,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
100,00 Kč
100,00 Kč
100,00 Kč
图24
Draft 24
NO.
1
2
3
4
5
Part NO.
YYGTS125024-001
YYGTS125024-002
YYGTS125024-003
YYGTS125024-004
YYGTS125024-005
Ráfek, zadní kola
Pneumatik, přední kola 140/60-14 CST
bezdušové ventilu
Cap, Bezdušové ventil
Krok Bushφ17 × φ38.2 × 43-φ17 × φ30.4 × 13
QTY
2 500,00 Kč
2 500,00 Kč
100,00 Kč
20,00 Kč
150,00 Kč
图25
Draft 25
NO.
Part NO.
1 YYGTS125025-001 Sestava nástroje (4dobé)
Nástroje Bag
2
Oboustranná klíč 10-12
3
Šroubovák Socket
4
Zapalovací svíčka Socket
5
Oboustranná šroubovák
6
Vnitřní Hex klíč
7
manuál
8
QTY
80,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
图26
Draft 26
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Part NO.
YYGTS125026-001
YYGTS125026-002
YYGTS125026-003
YYGTS125026-004
YYGTS125026-005
YYGTS125026-006
YYGTS125026-007
YYGTS125026-008
YYGTS125026-009
YYGTS125026-010
YYGTS125026-011
YYGTS125026-012
YYGTS125026-013
YYGTS125026-014
YYGTS125026-015
YYGTS125026-016
YYGTS125026-017
YYGTS125026-018
YYGTS125026-019
YYGTS125026-020
YYGTS125026-021
GB/T5789-M6×12
GB/T5789-M8×45
GB/T5789-M6×35
Přední hydraulický válec Comp
Páka, pravá rukojeť
Bolt, brzdové páky M6 × 30
Hex Lock Matice M6
Switch, Zadní brzda
Ocelové lanko, zadní brzda Spínač
Šroub M4 × 12
Připojte Bolt, hadice, přední brzdu
Podložka měděná
Hydraulické hadice, zadní brzda
L.Caliper Comp, zadní brzda (Double čerpadla)
Brzdové desky Sestava
Bolt, brzdové desky Sestava, Zadní brzda
L.brocket, třmen Comp, zadní brzda
Vrták hadice klip
potrubí vodovodu
Brzdový kotouč. Zadní kola (φ260 × 4 mm)
Vnitřní Hex Bolt, M8 × 25
R.Caliper Comp, zadní brzda (Double čerpadla)
R.brocket, třmen Comp, zadní brzda
Hydraulické hadice, zadní brzda
Příruba Bolt, M6 × 12
Příruba Bolt, M8 × 45
Příruba Bolt, M6 × 35
QTY
1
1
1
1
1
3
3
1
10
2
2
1
5
2 500,00 Kč
450,00 Kč
图27
Draft 27
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Part NO.
YYGTS125027-001
YYGTS125027-002
YYGTS125027-003
YYGTS125027-004
YYGTS125027-005
YYGTS125027-006
YYGTS125027-007
YYGTS125027-008
YYGTS125027-009
YYGTS125027-010
YYGTS125027-011
YYGTS125027-012
YYGTS125027-013
YYGTS125027-014
YYGTS125027-015
YYGTS125027-016
YYGTS125027-017
GB/T5789-M8×12
GB/T5789-M6×12
YYGTS125027-018
Zadní hydraulického válce Comp
Páka, pravá rukojeť
Bolt, brzdové páky M6 × 30
Hex Lock Matice M6
Switch, Zadní brzda
Ocelové lanko, zadní brzda Spínač
Šroub M4 × 12
Připojte Bolt, hadice, zadní brzdu
Podložka měděná
Hydraulické hadice, zadní brzda
Vrták hadice klip
Třmen Comp, zadní brzda
Brzdové desky Sestava
Vnitřní On × Bolt, M8 × 25
Bolt, brzdové desky Sestava, Zadní brzda
Brocket, třmen Comp, zadní brzda
Zadní hydraulický brzdový systém
Příruba Bolt, M8 × 12
Příruba Bolt, M6 × 12
Brzdový kotouč. Sestava, zadní kola (φ187 × 4 mm)
QTY
2 500,00 Kč
2
5
10
450,00 Kč
图28
Draft 28
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Part NO.
YYGTS125028-001
YYGTS125028-002
YYGTS125028-003
YYGTS125028-004
YYGTS125028-005
YYGTS125028-006
YYGTS125028-007
YYGTS125028-008
YYGTS125028-009
YYGTS125028-010
GB/T845-ST4.8×16
GB/T845-ST4.2×12
R. Přední Zapnutí světla ASSY
R. Přední Zapnutí světel
R.Holder lampy přední soustružení
R. Přední Zapnutí světla Wire kabel
Žárovka (12V 10W RY)
L. Přední Zapnutí světla ASSY
L. Přední Zapnutí světel
L.Holder lampy přední soustružení
L. Přední Zapnutí světla Wire kabel
Objímka, 4,2 mm
Šroub, TappingST4.8 × 16
Šroub, Tapping ST4.2 × 12
QTY
500,00 Kč
120,00 Kč
220,00 Kč
20,00 Kč
20,00 Kč
500,00 Kč
200,00 Kč
150,00 Kč
100,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
10,00 Kč
Download

Náhradní díly na skútr Jonway 125 GTS