Novi dijelovi za zglobne dampere Terex TA 30 god.pr.dampera 2004 g.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
Gumica 3892095
Gumica 3037537
Ventil protoka 09249220
Ventil kondezacije 09078797
Zaptivač 0899317886
Zaptivač 4656306158
Zaptivka 4656306157
Zaptivač 4656306127
Selenoid diferencijala 15247597
Prekidač pritiska 15315757
Prekidač pritiska 15300942
Prekidač temperature 153112233
Davač temperature 15301960
V-kaiš 3254057
Zaptivka 1202748400
Repair kit 9058826
Karika 09058817
Transmiter 15271703
Transmiter 15271705 (15274205)
Repair kit 9396280
Seal kit 15265401 (15267308)
Kit servis 15270175
Gumica 15265681
Ventil solenoid 15268840 (8483431)
V-kaiš 3254057
V-kaiš 3002203
V-kaiš 206996
Predajnik temperature 15300744
Valve-ball 09078797
Krst kardana 15275363 7c.vv.413
Zaptivač turbošanžera 3901356
Disk debljina 3MM 09398589
Disk 09398590
Disk 09398591
2kom
2kom
2kom
1kom
1kom
1kom
1kom
2kom
2kom
2kom
3kom
3kom
5kom
4kom
3kom
2kom
3kom
3kom
3kom
4kom
11kom
2kom
5kom
1kom
5kom
2kom
1kom
2kom
2kom
1kom
1kom
2kom
6kom
6kom
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
71.
Remote header tank 15312295
Ring 15265676
Washer 15267703
Washer 15265763
V-kaiš 3288977
Zaptivka o-gumica 145581
Manžetna 1198802
Čaura 3009477
Habajuda čaura 3177128
Ručica 1509827 ok
Čaura 1509997
Držač 1199550 ok
Prekidač detent 15500265 ok
Podloška 15267710
Osigurač 130338
Prekidač 15274198
Krst kardana 7C-UJ.07000.01.02
Podloška 09398525
Set za remont 15265560
Set ventila 15265561
Set za popravku 15265559
Vijak 15265772
Seal-vring 15315114
Podloška 15310811
Kit za popravku glave kompresora 3801728
Brtva 15273965
Prsten 15500327
Podmetač 15271054
Podmetač 15271044
Prsten 15265679
Podloška 15265709
Elektroventil 15500287
Namotaj 24V 15500999
Matica 15501000
Brtva 15500328
Gumica 9038371
Semering 15265384
1kom
4kom
1kom
1kom
2kom
4kom
1kom
6kom
2kom
1kom
2kom
2kom
2kom
2kom
2kom
1kom
2kom
11kom
2kom
2kom
1kom
9kom
3kom
4kom
2kom
1kom
6kom
2kom
3kom
2kom
2kom
2kom
1kom
4kom
1kom
3kom
3kom
72.
73.
74.
75.
76.
77.
78.
79.
80.
81.
82.
83.
84.
85.
86.
87.
88.
89.
90.
91.
92.
93.
94.
95.
96.
97.
98.
99.
Ležaj 9398622
Podloška 9055615
Nosač 15237915
Vijak 179892
Podloška 9024430
Brtva 15500323
Brtva 15500324
Brtva 15500325
Brtva 15500326
Brtva 15500329
Brtva 15500330
Brtva 15500332
Brtva 15500333
Brtva 15500334
Prsten 15500345
Prsten 15500336
Podmetač 15271054
Brtva 15266689
Ležaj 15275323
Ležaj 15267615
Podloška 15267704
Podloška 15267710
Pin-grooved 15265677
Shim 15271043
Condenser frame assy 15500378
Brtva 15271678
Regulator tlaka 15271681
Ventil 15500296
1kom
2kom
2kom
2kom
2kom
5kom
4kom
1kom
2kom
2kom
3kom
1kom
2kom
2kom
6kom
2kom
1kom
2kom
1kom
1kom
1kom
1kom
4kom
2kom
1kom
3kom
6kom
1kom
100.
101.
102.
103.
104.
105.
106.
107.
108.
109.
110.
111.
112.
113.
114.
115.
116.
117.
118.
119.
120.
121.
122.
123.
124.
125.
126.
127.
128.
129.
130.
131.
132.
133.
134.
135.
Gasket 15271684
Gasket 15271691
Gasket 15271693
Gasket 15271662
Shaft 2109514
Aksijalni ležaj 3084899
Igličasti ležaj 3893913
Čaura habajude radilice 3820918
Zaptivna o-gumica 30332248
Zaptivna o-gumica 3033247
Mlaznica za hlađenje klipa 3080708
Merač nivoa ulja 216484
Konektor 15300187
Sferni ležaj 15500935
Razmaknica 15225753
Prstenasti oklop 15500936
Interface box 15311012
Podloška 15271594
Flywheel guard p 15317891
3/8-16x4 HH G 186285
Anti-flail guard 15331056
Plate assy 15331055
Matica 15267130
Ventilator 15500236
Slot osovinica 15271058
Slot osovinica 15271059
Elastična opruga 15316408
Cijev komplet 15316806
Prigušnik 15316820
Rebrasta cijev auspuha 15256687
Fleksibilna cijev 15313883
Ležaj 15265740
Ležaj 15265395
Ležaj 15265738
Ležaj 15265739
Disk 09398588
3kom
3kom
3kom
2kom
1kom
4kom
1kom
1kom
1kom
1kom
1kom
1kom
2kom
2kom
16kom
4kom
2kom
1kom
1kom
16kom
4kom
4kom
2kom
1kom
3kom
3kom
4kom
3kom
4kom
1kom
1kom
2kom
2kom
2kom
2kom
2kom
136.
137.
138.
139.
140.
141.
142.
143.
144.
145.
146.
147.
148.
149.
150.
151.
152.
153.
154.
155.
156.
Prijemna konzola 15500377
Zaptivka 15270808
Lens engine request 15314176
Prekidač 15237161
Isparivač 15500469
Retrovizor širokougaoni 15246087
Retrovizor 15304688
Kudište komplet 15315677
Set podloški 15500021
Motor 15500235
Kudište komplet 15315676
Set podloški 15500020
Ležaj 0730 117 600
Senzor za temperaturu
Grijač 15501000
Davač nivoa vode 15257878
Couphing 15317868
Guard 15237988
Zaptivka 9396485
Disc zf 0S01 1314 81
Vazdušni jastuk 15226008
Kontakt:
Jugoslav Dukić Tel: +387 56 740 471
Fax: +387 56 740 602
Mob. +387 65 808 614
e-mail: [email protected]
2kom
1kom
2kom
2kom
1kom
1kom
1kom
2kom
1kom
1kom
2kom
1kom
1kom
5kom
3kom
1kom
1kom
1kom
4kom
1kom
2kom
Download

Novirezervni dijelovi za zglobne dampere Terex TA 30