LIST OF PARTICIPANTS-Conference:
1. Salih Hadzismajlovic; cakish@gmail.com, 095-900-5611
OKM-Omladinski klub muslimana, www.okm.com.hr
2. Caba Kovac- +38169692259, chaboooo@gmail.com; Radio
Marija, Subotica
3. Antonio Aras; antonio.aras@yahoo.com; SPC
4. Carolyn Shank; carolyn@friends.select.org; Friends Select
School; City of Philadelphia
5. Amy Johnston; amy.johnston@muralarts; Mural Arts Program
6. Maurice Scott; po.Maurice.Scott@gmail.com, Police Athletic
League
7. Jeremy Bronchin Jbronchin@gmail.com, University
Pennsylvania Hillel
8. Marija Grujic, marija.grujic@gmail.com, CIPS
9. Marko-Antonio Brkic, mri@bih.net.ba; MRI
10. Emanuela Boric , boricemanuela@yahoo.com, 061-431-664;
N.C.M. `Ivan Pavao II`
11. Marijana Boric, boricmarijana@yahoo.com, 061-250-788,
Zavod ` Mjedenica`
12. Sinisa Skocibusic, sinisa.skocibusic@tel.net.ba, 063-315318, SKB Mostar, Zajednica Taize
13. Sanja Zagorac Jozic sanja.zagorac-jozic@dijalog.net;
drustvenedjelatnosti@ilijas.ba; 061-251-124, Opcina IlijasSluzba za drustvene djelatnosti
14. Minva Hasic, ugorhideja@yahoo.com, Udruzenje
ORHIDEJA Stolac
15. Mirjana Bilopavlovic, delfin@zamir.net, +385-34-411-780;
+385-98-161-7623, Centar za podrsku i razvoj civilnog drustvaDELFIN
16. Naida Pekmezovic, nai.contact@gmail.com, 061-143-942,
student MA program for Religious studies in Sarajevo
17.Ankica Dragin, ankica.dragin@gmail.com, EHO Novi Sad
18. Petar Spremo, petarspremo@gmail.com, 065-444-717,
Omladinska zajednica
19. Abdulah Becirovic, avdo.becirovic@bdcentral.net, 061-146379, Odjel za obrazovanje Brcko Distrikt BiH
20 Hasan Spahic, medzlist@bih.net.ba, 061-150-836, Medzlist
Islamske zajednice Tuzla
21. Amanda Gant, amanda.gant@gmail.com,
alg32@geprgetown.edu, 321-266-7345, Georgetown University,
International Development Program
22.Marwan Kreidie, marwankreidie@yahoo.com, Philadelphia
Arab-American Development Corporation
23. Ralph Blanks, RalphBlanks@msn.com, African American
Interdenominational Ministries
24. Svenka Savic, svenka@eunet.rs, Centar za rodne studije
UNS
25. Igor Roginek, igor@mmh.hr, Mreza mladih Hrvatske
26. Dzenan Karac, dzenankarac@gmail.com, Studentska
organizacija Filozofski fakultet Sarajevo
27. Jasmina Mehmedovic, majet_99@yahoo.com, OS Centar
Tuzla
28. Maida Berbic, maida.berbic@gmail.com- Zivot za 5Udruzenje za harmonizaciju ljudskog razvoja Tuzla
29. Marko Orsolic, orsomarisa@yahoo.com, IMIC
30. Olja Hocevar Van Wely, olja@vanwely.com, IREX
31. Shannon Bruder, sburke@irex.org, IREX
32. Katherine Evans, kevans@irex.org, IREX
33. Maida Hasecic, maida.hasecic@gmail.com, Medjureligijski
institut
34. Mersiha Smajic, mersiha.smajic@gmail.com, Sud BiH,
Rijaset Islamske zajednice
35. Mariana Hadzijusufovic, mariana@cps.edu.ba, Centar za
interdisciplinarne postdiplomske studije Univerziteta u Sarajevu
36. Dzenana Trbic, dzenana@soros.org.ba, Fond Otvoreno
Drustvo BiH
37. Adnan Demirovic, adnan.demirovic@okm.com.hr,
Omladnski klub muslimana-Zagreb
38. Polina Kozak, polina.kozak@osce.org, OSCE Education
Department
39. Stevic Strahinja, nikodims@evnet.rs,
40. Zorica Kuburic, zoricakuburic@gmail.com, Filozofski
fakultet Novi Sad
Download

LIST OF PARTICIPANTS- Conference.pdf