"JUMO BH" d.o.o. mjerni i regulacijski uređaji
Doboj Istok, 74207 Klokotnica, Samarić bb
Tel/fax: +387 35 720 321; GSM: +387 62 224 098
Transakcioni računi:
PDV broj: 209964630004
NLB Tuzlanska Banka
1321802008185439
Sudsko rješenje br.: 032-0-Reg-09-001739 Općinski sud Tuzla
Firma JUMO BH d.o.o. iz Doboj Istoka je kćerka firma austrijske firme
JUMO Mess- und Regelgeräte Ges.m.b.H. koja se bavi proizvodnjom i prodajom mjernih i
regulacionih uređaja, te se u toj oblasti ubraja među vodeće firme u svijetu.
Zbog proširenja svojih aktivnosti u Bosni i Hercegovini raspisujemo oglas za prijem u radni
odnos:
Elektrotehničar-referent unutrašnje prodaje – 1 pozicija
Opis radnog mjesta:
Tehnička podrška i savjetovanje postojećih i novih klijenata prilikom kupovine i korištenja
JUMO opreme.
Svakodnevna komunikacija sa korisnicima opreme u pogledu savjetovanja oko
izbora i primjene JUMO opreme zavisno od aplikacije.
Izrada ponuda, praćenje statusa ponuda, te ostale svakodnevne administrativne aktivnosti
vezane za kancelariju (prijem i slanje robe, izrada faktura, arhiviranje računa i dokumenata
za knjigovodstvo, itd.).
Kontakt sa postojećim klijentima te po potrebi pronalaženje novih potencijalnih klijenata.
Posao je kancelarijskog tipa uz povremene izlaske na teren (po potrebi).
Mjesto rada je Doboj Istok.
Uslovi:
Minimalno srednja stručna sprema elektrotehničkog usmjerenja (poželjno smjer automatike)
Obavezno odlično poznavanje njemačkog ili engleskog jezika (eliminatoran uslov).
Odlično poznavanje rada na računaru.
Dobre organizacijske sposobnosti,
Fleksibilnost, samoinicijativnost i komunikativnost.
Ozbiljan i samostalan pristup radu.
Spremnost na putovanja radi obuke u matičnoj firmi u Njemačkoj i Austriji.
Sa ili bez radnog iskustva.
Nudimo Vam:
Mogućnost rada u velikoj regionalnoj kompaniji sa dugom tradicijom
Redovna primanja
Rad na određeno vrijeme do 1 (jedne) godine uz probni period od 3 mjeseca.
Nakon toga ugovor na neodređeno vrijeme.
Kandidati su dužni dostaviti slijedeću dokumentaciju (putem emaila):
- Prijavu na konkurs na njemačkom/engleskom jeziku
- Biografiju na njemačkom/engleskom jeziku
- Kandidati koji budu odabrani u uži krug obavezni su donijeti kopiju diplome.
Samo oni kandidati koji uđu u uži izbor će biti pozvani na informativni razgovor i testiranje.
OGLAS OSTAJE OTVOREN do 07.11.2014
Prijave na konkurs isključivo putem emaila:
[email protected]
Download

Oglas za posao