GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MF-7813E10-B64/UT24/PL11 Tavsiye Edilen Parçalar
3 İğne, Yüksek Devir, Silindir Yataklı (Burunlu), Sağdan Regulalı Alt Reçme Makinesi
Sağdan Regula Bıçağı (E-10), Otomatik Alt İplik Kesme ve Ayak Kaldırmalı
E-10
NO. Miktar PARÇA NO
TANIMI
13424809 LOOPER
1
1
13328901 SPREADER
2
1
13420302 REAR NEEDLE GUARD
3
1
13420609 FRONT NEEDLE GUARD
4
1
13350400 NEEDLE HEAD 6.4
5
1
400-22101 PRESSER FOOT
6
1
7
1
134-30905 MAIN FEED DOG
134-33206 DIFF FEED DOG
8
1
133-56308 THROAT PLATE
9
1
134-41704 UPPER KNIFE (UT)
10
1
134-41308 LOWER KNIFE (UT)
11
1
134-40409 SPRING FOR UT
12
1
400-16780 MOVING KNIFE
13
1
131-50701 LOWER KNIFE
14
1
400-20004 FINGER GUARD
15
1
16
100 MUY-128A1000
NEEDLE UYX128GAS # 10
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MF-7823H21-B64/UT25/MC35 Tavsiye Edilen Parçalar
3 İğne, Yüksek Devir, Silindir Yataklı (Burunlu), Soldan Regulalı Alt/Üst Reçme Makinesi
Pnömatik Alt ve Üst İplik Kesmeli, Otomatik Ayak Kaldırmalı ve Soldan Regula Bıçaklı
UT-25 İPLİK KESME SİSTEMİ
NO. Miktar PARÇA NO
TANIMI
LOOPER
13424809
1
1
13328901 SPREADER
2
1
13420302 REAR NEEDLE GUARD
3
1
13420609 FRONT NEEDLE GUARD
4
1
134-445309THROAT PLATE
5
1
13302203 SCREW FOR THROAT PLATE
6
1
13350400 NEEDLE HEAD 6.4
7
1
134-31101 MAIN FEED DOG
8
1
134-33404 DIFF FEED DOG
9
1
10
100 MUY-128A1000
NEEDLE UYX128GAS # 10
134-41704 UPPER KNIFE (UT)
11
1
134-41308 LOWER KNIFE (UT)
12
1
134-40409 SPRING FOR UT
13
1
134-59003 MOVING KNIFE
14
1
400-42378 LOWER KNIFE (H21)
15
1
400-39364 upper knife (H21)
16
1
MC-35
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MF-7923D-U11-3B56-UT51 Tavsiye Edilen Parçalar
(5.6MM)
Yüksek Hızlı Direct Drive, Burunlu, Oto. İpik Kesmeli Elektronik Etek Reçme Makinesi
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Miktar
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
27
1
PARÇA NO
TANIMI
13301205
GASKET P
70001416
GASKET H
13300801
GASKET T
13301700
PROTECTION SHIELD
13302203
SCREW
70001667
THROAT PLATE SUPPORT
70001663
GASKET B
13406905
TIMING BELT
13326806
NEEDLE BAR EYELET
40078296
NEEDLE BAR ASSY.
40078299
BUSHING NB LOWER
SM6041000SPSCREW M4 L=10
13326707
THREAD GUIDE
13326350
UPPER LOOPER TENSION ASSY.
70001548
THREAD TAKE UP
13424700
LOOPER HOLDER
70001620
TENSION POST
40042363
KNOB
40042364
KNOB GREEN
40042365
SPRING BUSHING
40042366
THREAD TENSION DISK PRESSER
13142500
CARTRIDGE FILTER
13350301
NEEDLE HEAD 56
SM8030312TPSCREW M3 L=3
SM8030350TPSCREW
13433503
DIFFERRENTIAL FEED DOG
13431200
MAIN FEED DOG
28
1
40058033
THROAT PLATE
29
1
40082974
PRESSER FOOT ASSY.
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
41
1
42
1
70001413
MOTOR COVER
70001556
UPPER LOOPER
SM6041200SPSCREW M4 L=12
13328802
UPPER LOOPER HOLDER
70001742
BELT TAKE UP A
40019335
ASSY TAKE UP
40100771
EYELET R ASSY
40100773
EYELET L ASSY
70001751
THREAD GUIDE PLATE
70001752
THREAD GUIDE
70001735
TAKE UP PLATE
13420302
REAR NEEDLE GUARD
13420609
FRONT NEEDLE GUARD
43
1
13420500
HOLDER FRONT NEEDLE GUARD
44
1
13420203
REAR NEEDLE GUARD HOLDER
45
46
47
48
49
50
51
52
53
1
1
1
1
1
1
1
1
1
13424809
LOOPER
54
1
40118009
13440409
40086278
40086279
40086280
40086286
40086308
70001801
40086274
SERVO MOTOR
SPRING FOR UT
LOWER KNIFE GUIDE
KNIFE SPRING
THREAD CLAMP
GUIDE SPRING
TENSION LEVER
KNIFE GUIDE HOLDER
LOWER KNIFE
55
56
57
58
59
60
61
62
1
1
1
1
1
1
1
1
40086275
40086277
40086298
40086299
40065510
13458500
13458401
70001782
LOWER KNIFE HOLDER
UPPER KNIFE
SCREW M1.6 L=6
SCREW M2 L=10
MOVING KNIFE
LOWER KNIFE
SPRING
LOOPER
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MF-7923D-H23-UT57 Tavsiye Edilen Parçalar
Yüksek Hızlı Direct Drive, Burunlu, Soldan Regulalı Elektronik Reçme Makinesi
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Miktar
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
PARÇA NO
22924708
70001416
70001421
40033341
13301700
70001667
13302203
13406905
13311451
13326806
13326707
13326350
13325808
70001548
70001556
70001752
13328802
40087068
40100773
70001751
70001753
40019335
13420302
TANIMI
OIL SIGHT WINDOW
GASKET H
BRACKET HOLDER
BRACKET
PROTECTION SHIELD
THROAT PLATE SUPPORT
SCREW
TIMING BELT
NEEDLE BAR ASSY.
NEEDLE BAR EYELET
THREAD GUIDE
UPPER LOOPER TENSION ASSY.
NIPPER PLATE SUPPORT
THREAD TAKE UP
UPPER LOOPER
THREAD GUIDE
UPPER LOOPER HOLDER
CAM THREAD CATCH
EYELET L ASSY
THREAD GUIDE PLATE
THREAD GUIDE PLATE SPRING
ASSY TAKE UP
REAR NEEDLE GUARD
23
24
25
1
13420203
REAR NEEDLE GUARD HOLDER
1
13420500
26
27
HOLDER FRONT NEEDLE GUARD
1
1
13420609
13424700
FRONT NEEDLE GUARD
LOOPER HOLDER
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
13424809
LOOPER
40
1
40042378
70001889
40086277
40086278
40086279
40086298
40086299
70001662
13440409
40086280
40086286
40086274
LOWER KNIFE
FABRIC TRIMMER GUIDE
UPPER KNIFE
LOWER KNIFE GUIDE
KNIFE SPRING
SCREW M1.6 L=6
SCREW M2 L=10
COVER PLATE
SPRING FOR UT
THREAD CLAMP
GUIDE SPRING
LOWER KNIFE
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
56
1
57
58
59
60
61
1
1
1
1
1
40086275
LOWER KNIFE HOLDER
70001801
KNIFE GUIDE HOLDER
70001791
MOVING KNIFE
70001563
UPPER LOOPER
13458401
SPRING
70001860
UPPER KNIFE HOLDER
70001861
UPPER KNIFE
70001855
LOWER KNIFE HOLDER
13350301
NEEDLE HEAD 56
13431101
MAIN FEED DOG
13445200
THROAT PLATE
40069023
DIFFERRENTIAL FEED DOG
SM8030312TPSCREW M3 L=3
SM8030350TPSCREW
40041203
THROAT PLATE
40040376
DIFFERRENTIAL FEED DOG
40032900
MAIN FEED DOG
40118009
40029004
70001782
70001413
SERVO MOTOR
FIXED KNIFE
LOOPER
MOTOR COVER
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MH-380/SC-510 Tavsiye Edilen Parçalar
2 İğne, Yüksek Devir Zincir Dikiş Makinesi
2-
SC-510/M51
NO. Miktar
PARÇA NO
1
1
B1103-380-F00
2
1
B1406-019-FA0
3
1
B1509-038-FB0
4
1
B1613-380-F00
5
1
B2311-380-E00
6
1
B2315-380-000
7
1
B2312-380-000
8
1
B2030-380-000
9
1
B2031-380-000
10
100 MTV-700B1400
TANIMI
THROAT PLATE
NEEDLE CLAMP
PRESSER FOOT
FEED DOG
REAR MOVING NEEDLE GUARD
RIGHT FIX NEEDLE GUARD
LEFT NEEDLE GUARD
RIGHT LOOPER
LEFT LOOPER
NEEDLE TVX7 # 14
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MH-1410D/AK122/VO72 Tavsiye Edilen Parçalar
4 İğne, Yüksek Devir, Silindir Yataklı, İğne Transportlu Çift Zincir Dikiş
Kot Kemer Bandı Tutturma Mak.
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Miktar
PARÇA NO
1
311-45303
1
311-62308
1
311-46301
1
311-70707
1
311-17401
1
311-47358
1
311-53406
1
311-53505
1
311-60203
1
311-54651
1
311-55450
100 MDV-570B2100
TANIMI
NEEDLE PLATE 1/4-1-1/4
SCREW (M5X0.8-7) 60
NEEDLE CLAMP 1/4-1-1/4
SCREW (1/8X44-2.4) 80
PRESSER BAR SPRING (OUTER)
PRESSER FOOT ASM 1/4-1-1/4
FEED DOG 1/4-1-1/4
NEEDLE HOLDER (FRONT)
SCREW (3//32X26-3.8) 60
LOOPER NEEDLE HOLDER ASM
SPREADER ASM 1/4-1-1/4
NEEDLE DVX57 #21
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MO-6704S-OE4-40H/TO42 Tavsiye Edilen Parçalar
1 İğne, Yüksek Devir, TO-42 Yandan İplik Kesmeli Overlok Makinesi
TO-42
NO. Miktar
PARÇA NO
1
1
131-75005
2
1
SS-8080310-TP
3
1
118-82107
4
1
131-91309
5
1
B165-780400T
6
1
119-91908
7
1
119-99307
8
1
118-76166
9
1
R4200-J6E-D0A
10
1
131-50701
11
1
131-50503
12 100 MDC-270B1100
TANIMI
NEEDLE CLAMP 1 NEEDLE
SCREW 1/8-44 L=2.8
MAIN FEED DOG
AUXILIARY FEED DOG
DIFFERENTIAL FEED DOG
UPPER LOOPER
LOWER LOOPER
PRESSER FOOT ASM
THROAT PLATE
LOWER KNIFE
UPPER KNIFE
MNEEDLE DCX27 #14
TO-42 MAT042000AO SIDE CUTTER RECOMMENDED SPARE PARTS LIST
1
1
MAT-0360500A
FIXING KNIFE
2
1
MAT-03606000
WORK KNIFE
3
1
MAT-03607000
KNIFE SHAFT
4
1
MAT-02111000
SPRING
5
1
MAT-02502000
DRIVING LEVER
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MO-6714D-BEG-44H/G39-Q141-T039 Tavsiye Edilen Parçalar
2-İğne, 4 İplik, Yüksek Devir, Ekstrafor Yollu ve Bant Biye Kesmeli Overlok Makinesi
T0-39
NO. Miktar
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
100
1
PARÇA NO
TANIMI
122-56905
SS-8080310-TP
131-91309
119-49807
119-49906
121-76103
118-76869
R4305-J6E-E0A
118-90308
131-50701
131-50503
MDC-270B1100
121-76103
NEEDLE CLAMP 2-NEEDLE(BE6)
SCREW 1/8-44 L=2.8
AUX1LIARY FEED DOG
MAIN FEED DOG
DIFFERENTIAL FEED DOG
UPPER LOOPER
PRESSER FOOT ASM
THROAT PLATE
NEEDLE GUARD
LOWER KNIFE
KNIFE
NEEDLE DCX27 #11
LOWER LOOPER
TO-39 RECOMMEDED SPARE PARTS LIST
1
1
MAT-00505000
KNIFE
2
1
MAT-006010B0
KNIFE DRIVING ARM ASM
3
1
MAT-81102T00-A
KNIFE STOPPER
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MO-6714S-BE6-40H/TO-41 Tavsiye Edilen Parçalar
2-İğne, Yüksek Devir, TO-41 Yatay İplik Kesmeli Overlok Makinesi
TO-41
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Miktar
PARÇA NO
1
122-56905
2
SS-8080310-TP
1
131-91309
1
121-71500
1
121-72003
1
121-76103
1
119-99307
1
118-76869
1
R4305-J6E-E00
1
118-90308
1
131-50701
1
131-50503
100 MDC-270B1100
TANIMI
NEEDLE CLAMP 2 NEEDLE BE6
SCREW 1/8-44 L=2.8
AUXILIARY FEED DOG
MAIN FEED DOG
DIFFERENTIAL FEED DOG
UPPER LOOPER
LOWER LOOPER
PRESSER FOOT ASM
THROAT PLATE
NEEDLE GUARD
LOWER KNIFE
KNIFE
NEEDLE DCX27 #14
TO-41 (MAT-041000A0A RECOMMEDED SPARE PARTS LIST
1
1
MAT-03506000
MOVING KNIFE
2
1
MAT-035050A0
FIXED KNIFE ASM.
3
1
MAT-035070A0
MOVING KNIFE SHAFT ASM.
4
1
MAT-03505000
FIXED KNIFE
5
1
SS-8080610-SP
SCREW 1/8-44 L=5.5
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MO-6716D-FF6-50H/TO41 Tavsiye Edilen Parçalar
2 İğne, Yarı Yağsız Kafa, Yüksek Devir, T0-41 Yatay İplik Kesmeli
Emniyet Dikiş Overlok Mak.
T0-41
NO. Miktar
PARÇA NO
1
1
122-57507
2
1
SS-8080310-TP
3
1
131-91408
4
1
118-83006
5
1
121-73506
6
1
119-91908
7
1
118-90001
8
1
119-99307
9
1
SS-6060440-TP
10
1
119-91189
11
1
131-16702
12
1
R4612-J6F-F00
13
1
120-15301
14
1
131-50701
15
1
131-50602
16
100 MDC-270B0900
TANIMI
NEEDLE CLAMP 2-NEEDLE
NEEDLE SCREW
AUXILIARY FEED DOG
MAIN FEED DOG
DIFFERENTIAL FEED DOG
UPPER LOOPER
TRAVELING NEEDLE GUARD
LOWER LOOPER
SCREW
PRESSER FOOT ASM
THREAD TRIMMER
THROAT PLATE
NEEDLE HOLDER (GUARD)
LOWER KNIFE
PLAIN KNIFE (UPPER)
NEEDLE DCX27 #16
TO-41 (MAT-041000A0A) RECOMMEDED SPARE PARTS LIST
1
1
MAT-03506000
MOVING KNIFE
2
1
MAT-035050A0
FIXED KNIFE ASM.
3
1
MAT-035070A0
MOVING KNIFE SHAFT ASM.
4
1
MAT-03505000
FIXED KNIFE
5
1
SS-8080610-SP
SCREW 1/8-44 L=5.5
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MO-6916G-FH6-700/TO-50 Tavsiye Edilen Parçalar
2-İğne, Yüksek Devir, Alt Transportlu Emniyet Dikiş Overlok Makinesi
TO-50
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Miktar
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
100
PARÇA NO
132-55203
SS-8080310-TP
115-28502
123-82503
115-28403
123-83501
118-90001
123-84202
123-84400
123-81257
R4612-J6H-L00
120-15301
120-15400
123-84509
115-66502
120-04909
MDO-500S2100
TANIMI
CHAIN LOOPER NEEDLE CLAMP
SCREW 1/8-44 L=2.8
AUXILIARY FEED DOG
MAIN FEED DOG
DIFFERENTAL FEED DOG
UPPER LOOPER
TRAVELING NEEDLE GUARD
LOWER LOOPER
CHAIN LOOPER
PRESSER FOOT ASM
THROAT PLATE
NEEDLE GUARD
NEEDLE GUARD
NEEDLE GUARD
LOWER KNIFE
KNIFE
DOX5 S #21S
TO-50 (MAT050010A0) RECOMMEDED SPARE PARTS LIST
1
2
3
4
1
1
1
1
MAT03506000
MAT-3510000
MAT-03505000
SS-7080520-SP
MOVING KNIFE
KNIFE DRIVING RINK PIECE
FIXED KNIFE
SCREW
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTSİÇİNDEKİLER'E DÖN
MO-6743S-1D6-50H/TO-41 Tavsiye Edilen Parçalar
3-İğne, 6 İplik Emniyet Dikiş / Overlok Makinesi
TO-41
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Miktar
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
100
1
PARÇA NO
131-91408
118-84004
121-73308
121-76103
119-99307
118-90001
121-20705
131-16702
118-78063
R4612-J6D-E01
120-15301
119-99406
121-77903
131-50701
131-50503
MDC-270B1100
122-75004
TANIMI
AUXILIARY FEED DOG
MAIN FEED DOG
DIFFERENTIAL FEED DOG
UPPER LOOPER
LOWER LOOPER
TRAVELING NEEDLE GUARD
CHAIN LOOPER
THREAD TRIMMER
PRESSER FOOT ASM
THROAT PLATE
NEEDLE GUARD
NEEDLE GUARD
NEEDLE GUARD
LOWER KNIFE
PLAIN KNIFE
NEEDLE DCX27 #11
NEEDLE CLAMP
TO-41 (MAT-041000A0A) RECOMMEDED SPARE PARTS LIST
1
1
MAT-03506000
MOVING KNIFE
2
1
MAT-035050A0
FIXED KNIFE ASM.
3
1
MAT-035070A0
MOVING KNIFE SHAFT ASM.
4
1
MAT-03505000
FIXED KNIFE
5
1
SS-8080610-SP
SCREW 1/8-44 L=5.5
JUKI Mimai all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MOL-254 Tavsiye Edilen Parçalar
2 İğne, Direct Drive Pantolon Kemer Köprü Takma Otomatı
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Miktar
1
1
1
1
1
1
10
1
1
1
1
1
1
1
100
PARÇA NO
138-72106
144-04800
SM-6850502-TN
144-05005
B1818-210-D0B
B1828-210-DAA
B1806-210-D00
138-82501
B2424-210-000
138-81255
144-13405
144-13306
G5409-254-000-A
G5412-254-000
MDP-170B2100
TANIMI
WIPER
NEEDLE INSTALLING BASE
SCREW M2.5 L=5
SHUTTLE DRIVER
SHUTTLE,H
BOBBIN CASE ASM.
BOBBIN
NEEDLE HOLE GUIDE
COUNTER KNIFE
MOVING KNIFE JUNCTION
TAKE-UP SPRENG SPRING B
TAKE-UP APRING SPRING A
FIXING KNIFE
UPPER KNIFE
NEEDLE DPX17 #19
2006 JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MP-200NL Tavsiye Edilen Parçalar (3.0 İğne Aralığı)
Nokta Punto Dikiş Makinesi
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Miktar
1
1
1
1
1
100
100
1
1
1
1
1
1
PARÇA NO
231-24902
231-25107
D3128-555-D00
231-23300
SS-2110920-TP
MC-2310009-00
MC-2760010-00
231-35056
SS-7091110-SP
231-34208
SS-4080620-TP
231-36005
231-25800
TANIMI
NEEDLE CLAMP 3.0
NEEDLE BAR THREAD GUIDE 3.0
TAKE UP SPRING
THROAT PLATE 3.0
SCREW 11/64-40 L=8.5
NEEDLE 29-C-150 NM90
NEEDLE 29-C-151 NM100
PRESSER FOOT ASM
SCREW 9/64-40 L=10.5
FEED DOG
SCREW 1/8-44 L=6
LOOPER JC1008P
SPREADER
2006 JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
PLC-1710-7 Tavsiye Edilen Parçalar
1-İğne Sütunlu, Senkronize Transportlu Kilit Dikiş Makinesi
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Miktar
1
1
1
1
1
1
1
1
1
5
1
1
100
PARÇA NO
SS-7080510-TP
B1502-246-000
400-38829
B3128-051-000
400-38971
400-38969
214-44559
400-17287
400-38731
107-59603
400-38746
400-38747
MC-3210014-00
TANIMI
SCREW 1/8-44 L= 4.5
PRESSER SPRING
OPENER
THREAD TAKE-UP SPRING A
FEED
THROAT PLATE
PRESSER INNER FOOT ASM
PRESSER FOOT ASM
HOOK ASM
ALUMINUM BOBBIN (DOUBLE-CUT)
MOVING KNIFE
FIXED KNIFE
NEEDLE 134-35 #140
SC-510/M-51
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
PLC-2710-7 Tavsiye Edilen Parçalar
1-İğne Sütunlu, Senkronize Transportlu Dikey Aks, Büyük Mekik Kilit Dikiş
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Miktar
1
1
1
1
1
1
1
1
1
5
1
1
100
100
100
100
100
100
100
100
100
100
100
100
100
100
100
100
PARÇA NO
40084142
23600505
40034675
40126221
40130705
40130020
40126244
21334800
40130034
40130027
40130050
40130055
40130056
22618706
40088958
26261503
40126355
40033922
B1418141H00
40130067
40130061
10711653
10712552
SM6040800SP
SS6110480SP
400-26920
MAH152010A0
40006323
TANIMI
ALT İP YOLU
HOROZ KORUMA MUHAFAZASI
İP YOLU KOMPLE
İP YOLU
MOTOR KORUMA KAPAĞI
ANA MOTOR TRİGER KAYIŞI
MOTOR
MASURA
ÇAĞANOZ
ÇAĞANOZ TIRNAĞI
HAREKETLİ BIÇAK
İP TUTUCU
SABİT BIÇAK
TANSİYON YAYI
KOMPLE MASURA TANSİYONU
MASURA LASTİĞİ
KOMPLE MASURA SARMA
YAĞ TANKI
İĞNE MİLİ İP YOLU
PLAKA
DİŞLİ
TRANSPORT DİŞLİ
AYAK
PLAKA VİDASI
DİŞLİ VİDASI
SY-2 SEKRONİZATÖR
DAYAMA SİPERİ
JUKİ GRES
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
PLC-1760-7/SC-510 Tavsiye Edilen Parçalar
2 İğne Sütunlu Senkronize Transportlu, Dikey Akslı Büyük Mekik Kilit Dikiş Mak.
(Otomatik İplik Kesmeli)
NO. Miktar
PARÇA NO
1
1
B3138-512-000
2
1
400-38829
3
1
400-38746
4
1
400-38747
5
1
400-39404
6
1
B3128-527-000
7
1
B3128-051-000
8
1
400-38781
9
1
400-38795
10
1
SS-8080310-TP
11
1
400-38842
12
1
400-38731
13
5
107-59603
14
100 MC-3210014-00
TANIMI
TAKE-UP SPRING ADJUSTING PLATE
OPENER
MOVING KNIFE
FIXED KNIFE
CLAMP SPRING B
THREAD TAKE-UP SPRING B
THREAD TAKE-UP SPRING A
FEED (10MM)
PRESSER FOOT (10MM) ASM
SCREW 1/8-44 L=2.8
FEED FOOT (10MM) ASM
HOOK ASM
ALUMINUM BOBBIN (DOUBLE-CUT)
NEEDLE 134-35 #140
SC-510/M51
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
PLC-2760-7 Tavsiye Edilen Parçalar
2 İğne Sütunlu Senkronize Transportlu, Dikey Akslı Büyük Mekik Kilit Dikiş Mak.
(Otomatik İplik Kesmeli)
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Miktar
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
PARÇA NO
40084142
23600505
40034675
40126221
40130705
40130020
40126244
21334800
40130034
40130027
40130050
40130055
40130056
22618706
22618805
40088958
26261503
40126355
40033922
B1418141H00
SM1040950TP
SS9110543CP
40130064
40130062
40038774
40038850
400-26920
MAH152010A0
40006323
TANIMI
ALT İP YOLU
HOROZ KORUMA MUHAFAZASI
İP YOLU KOMPLE
İP YOLU
MOTOR KORUMA KAPAĞI
ANA MOTOR TRİGER KAYIŞI
MOTOR
MASURA
ÇAĞANOZ
ÇAĞANOZ TIRNAĞI
HAREKETLİ BIÇAK
İP TUTUCU
SABİT BIÇAK
TANSİYON YAYI
TANSİYON YAYI
KOMPLE MASURA TANSİYONU
MASURA LASTİĞİ
KOMPLE MASURA SARMA
YAĞ TANKI
İĞNE MİLİ İP YOLU
PLAKA
DİŞLİ
PLAKA 10 MM
DİŞLİ 10 MM
İĞNE BAĞI 10 MM
TRANSPORT DİŞLİ 10 MM
SY-2 SEKRONİZATÖR
DAYAMA SİPERİ
JUKİ GRES
JUKI Miami all rights reserved.
Download

Sayfa 40-57 - ASTAŞ JUKI Yedek Parça Sitesi